ایرانیان سایبر

ایرانیان سایبر
منو
صفحه اصلی
ثبت نام
آموزش برنامه نویسی به کودکان گوگل

آموزش برنامه نویسی به کودکان گوگل

سرفصل‌های مقاله

اگر از علاقه مندان به برنامه نویسی هستید، مطمئنا آموزش برنامه نویسی به کودکان گوگل در بیش از یک مورد نیاز به کار با زبان های مختلف خواهید داشت. آموزش برنامه نویسی به کودکان گوگل این نکته مطمئناً شما را فتح خواهد کرد یا شاید بهتر بگوییم به مرحله‌ای رسیده‌اید که وقتی کار با انواع دیگر زبان‌ها را شروع کردید آموزش برنامه نویسی به کودکان گوگل واقعاً دیگر آن ترس را ندارید، زیرا هنوز می‌توانید از ویژگی‌هایی که هر کدام ارائه می‌دهند لذت ببرید.

پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش برنامه نویسی به کودکان را مشاهده کنید.

در مراحل بعدی زندگی، ممکن است زمانی فرا برسد که بخواهید سرگرمی خود را با خانه کوچکتر به اشتراک بگذارید، که می تواند بسیار دشوار باشد، زیرا یادگیری برنامه نویسی دقیقاً مهارتی نیست که بتوانید طی ماه ها یا سال ها به دست آورید. همیشه به صورت آکادمیک یاد می گیرید. و حتی کد منبع ایجاد شده توسط توسعه دهندگان دیگر را دنبال کنید. به همین دلیل و ویژگی های هر زبان، بهترین چیزی که برای کودکان خردسال خانه آموزش برنامه نویسی به کودکان گوگل ما برای یادگیری چیست؟

آموزش برنامه نویسی به کودکان گوگل

حقیقت این است که تنها چیزی که واقعاً تصمیم گرفته‌ایم، چیزی به سادگی برنامه‌ریزی است، همانطور که معلوم است، چیزی بسیار مهم است که باید به بچه‌هایمان القا کنیم. متأسفانه، وقتی شروع به تحقیق کردیم، آموزش برنامه نویسی به کودکان گوگل  احتمالات بسیار زیاد است، بنابراین در HWLibre تصمیم گرفتیم یک راهنمای کوچک، کم و بیش بر اساس سن، سازماندهی کنیم، جایی که در مورد زبان هایی صحبت خواهیم کرد که به نظر من می توانند آموزنده تر و آموزنده تر باشند. جالب هست.
در این گام اول، حقیقت این است که کودکان می توانند بسیار جوان به نظر برسند تا درک کنند که در یک مرحله خاص چه اتفاقی می افتد. به همین دلیل، بهتر است بدون دانستن آنچه انجام می دهند به آنها اطلاع دهید، در حال حاضر ممکن است این کار ضروری نباشد، بنابراین بهترین گزینه این است که سعی کنید با بازی یاد بگیرید.

برای شروع، بهتر است نوعی بازی را تهیه کنید که آنها دوست دارند و توجه آنها را به خود جلب می کند و از این نظر، برخلاف تصور شما، گزینه های زیادی برای ما وجود دارد.

پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش زبان برنامه نویسی به کودکان را مشاهده کنید.

اسکرچ جونیور
اگر نمی‌خواهیم پول زیادی برای اولین تلاش برای شروع بچه‌هایمان آموزش برنامه نویسی به کودکان گوگل در این دنیا خرج کنیم، یکی از گزینه‌ها ممکن است شرط‌بندی روی Scratch Jr باشد. برنامه نویسی بلوک

نقطه ضعف این اپلیکیشن در بسیاری از امکاناتی است که آن را جالب می کند. از یک طرف، سن کودک باید برای محدوده ای که از آن زمان به آن اشاره کرده ایم بالا باشد، او باید بتواند به راحتی با تبلت کار کند و همچنین این واقعیت که شما باید قبلاً برخی از توانایی های شناختی داشته باشید.

از جنبه مثبت این برنامه رایگان است و ایده هایی دارد که می تواند به عنوان مثال آموزش برنامه نویسی به کودکان گوگل و راهنما برای شروع شما باشد.

ربات های کاترپیلار برای آموزش برنامه ریزی به کودکان

بازی های مختلف با روبات ها
در این مرحله، بدون ذکر نام یا تراشه، به من بگویید که امروزه در بازار احتمالات خاصی وجود دارد که در آن خانه کوچکتر می تواند با خودکارهای مختلف برنامه ریزی شده برای انجام حرکات از پیش تعیین شده مختلف بازی کند. یک مثال می تواند این باشد که یک ربات را از نقطه فیزیکی A در یک اتاق شروع کنیم تا به نقطه B که تعریف کردیم برسیم.

من شخصاً باید اعتراف کنم که این ایده همان چیزی است که من تصمیم گرفتم  آموزش برنامه نویسی به کودکان گوگل در این زمینه شروع به کار کنم و اگرچه در سنین پایین بچه ها کاملاً مضطرب هستند، اما می توانیم آنها را به چالش هایی که برایشان پیش می آید علاقه مند کنیم. شرط کنیم که همیشه به آنها کمک کنیم.

سن بین 7 تا 9 سال
در این مرحله حقیقت این است که کوچولوها در حال حاضر مهارت های بسیار توسعه یافته تری دارند.در تحلیل نهایی، آنها مسن تر هستند و توانایی های آنها بسیار بالاتر از آن چیزی است که ما تصور می کنیم، به خصوص اگر به آنها کمک کنیم تا آنها را آموزش دهیم.

این امر در را برای استفاده از برنامه ها و چالش های بسیار پیشرفته تر برای کسانی باز می کند که عمدتاً و به گفته متخصصان در این سنین نیاز آموزش برنامه نویسی به کودکان گوگل به جهت گیری برای ارتقای بسیاری از هوش های چندگانه مانند ریاضیات، فضایی یا زبان شناسی دارند.

پیشنهاد می کنیم مقاله بازی آموزش برنامه نویسی به کودکان را مشاهده کنید.

خراش
در ادامه توصیه های سطح قبلی، هیچ چیز بهتر از رفتن از نسخه Jr Scratch نیست، به خصوص اگر موفق شوید، پیشرفته ترین نسخه که یکی از پلتفرم های برنامه نویسی آموزشی پیشرو در جهان محسوب می شود. این نسخه برای کودکان بالای 8 سال در نظر گرفته شده است

توسط خود کودک و علاقه ای که ممکن آموزش برنامه نویسی به کودکان گوگل است داشته باشد حذف شود.

اگر با اسکرچ آشنایی دارید، باز هم نوعی زبان سطح بالا در پشت استفاده از قطعات رنگی است. شخصاً به نظرم می رسد که از بیش از یک پلتفرم جالب شروع می کنم، به خصوص با توجه به اینکه در حال حاضر بیش از 14 میلیون پروژه در سایت های آنها وجود دارد که می تواند به عنوان راهنما باشد.

تینکر
Tynker یک زبان برنامه نویسی است که می تواند بسیار شبیه به Scratch استفاده شود زیرا بر اساس قرار دادن آموزش برنامه نویسی به کودکان گوگل بلوک است. یکی از مزیت‌های اصلی، علاوه بر پیروی از فلسفه فریمیوم، این است که در پلتفرم آن سمینارهای متعددی پیدا می‌کنیم که به ما در شروع کار با نرم‌افزار کمک می‌کنند.

مانند گزینه قبلی، Tynker استفاده از آن را به کودکان بالای 8 سال توصیه می کند، سنی که آنها معتقدند کودکان می توانند از این پلت فرم که دارای سطوح مختلف و اهداف متنوعی است، حداکثر استفاده را ببرند. .

سن بین 10 تا 12 سال
در این مرحله، حقیقت این است که کوچولوهای ما دیگر اینطور نیستند و توانایی آنها به مرور زمان به طور تصاعدی افزایش یافته است. در این مرحله باید با گفتن اینکه چه کاری انجام دهند تا آنها را به اهداف خود هدایت کنید و تصمیم آموزش برنامه نویسی به کودکان گوگل بگیرید که چگونه باید به آنها دست یابید، انگیزه آنها را متوقف کنیم.

اینجاست که شاید بهترین چیز این است که آنها شروع به توقف کار با بلاک ها می کنند و به انجام پروژه های متنی مختلف خود ادامه می دهند، البته در حال حاضر نمی توانیم مزایای زبان های برنامه نویسی سنتی مختلف را به آنها نشان دهیم، برای این کار وجود خواهد داشت. زمان باشد

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *