دانلود بازی ماینکرافت

دانلود بازی ماینکرافت برای کامپیوتر

چرا از MineCraft استفاده کنیم؟ Minecraft که دانلود بازی ماینکرافت در سال 2011 منتشر شد و توسط Markus Persson، با نام مستعار Notch ایجاد شد، دانلود بازی ماینکرافت از زمان شروع خود تاکنون چندین میلیون بازیکن فعال و صدها میلیون بار دانلود کرده دانلود بازی ماینکرافت است.

این بازی بدون هدف مشخص به عنوان جعبه شنی نامیده می شود زیرا امکانات بین اکتشاف، بقا، ساخت و ساز بسیار زیاد است و از آنجایی که نقشه بازی تقریبا نامحدود است و به صورت دانلود بازی ماینکرافت رویه ای تولید می شود، هر بازی منحصر به فرد خواهد بود.چگونه Minecraft بازی کنیم؟

پیشنهاد می کنیم مقاله خطرات بازی ماینکرافتچیست را مشاهده کنید

دانلود بازی ماینکرافت

در Minecraft، بازیکن آزاد است که هدف خود را بین ساخت ساختمان، طراحی تله، کشف اسرار بازی یا به سادگی زنده ماندن انتخاب کند. برای کشف گام به دانلود بازی ماینکرافت گام بازی، توصیه می شود حالت Creative را انتخاب کنید که در آن فقط تخیل مهم است.برای انجام این کار، بازی ده ها نوع بلوک را ارائه می دهد.

که به شما امکان می دهد مواد را جمع آوری کنید یا بافت ها و رنگ های مختلف را بدست آورید. همه با صدها دستور العمل برای اقلام، حفاظت، ساختمان برای ساخت.بسیاری از موجودات نیز در این دنیای مکعبی دانلود بازی ماینکرافت پراکنده هستند، از خوک آرام گرفته تا خزنده وهم انگیز، حیوان حیوانی شامل حیوانات منبع غذایی و شکارچیان نگران کننده است.

چه انفرادی و چه چند نفره، Minecraft همچنین محتوای اضافی و بازدید از بهترین دستاوردهای بازیکنان دیگر را ارائه می دهد.برای کسانی که اکشن دانلود بازی ماینکرافت و نزاع را ترجیح می دهند، Minecraft دو حالت بازی را نیز به ارمغان می آورد: Survival و Adventure. حالت اول، مشابه حالت Creative، تجربه ای سخت با دشواری قابل تنظیم را ارائه می دهد.

تنها تفاوت این است که می توان اسلحه را به دلیل گرسنگی، آسیب یا کشتن موجودات به سمت چپ تغییر داد.به نوبه خود، حالت Adventure وضعیت را به طور کامل تغییر می دهد، دیگر امکان استخراج و جایگزینی دانلود بازی ماینکرافت بلوک وجود ندارد. مذاکره با روستاییان برای یافتن منابع و انباشت تجربه ضروری خواهد بود.

پیشنهاد می کنیم مقاله هدف بازی ماینکرافت را مشاهده کنید

دانلود بازی ماینکرافت نسخه جدید

علاوه بر این، این بازی توسط یک جامعه آنلاین قوی اصلاح شده است که حالت های بازی، نقشه های سفارشی و تعداد زیادی از محتوای اضافی را نیز ارائه دانلود بازی ماینکرافت می دهد.نظر ما در مورد Minecraft چیست؟بازی Minecraft که به دلیل گیم پلی و گرافیک آن قابل چشم پوشی نیست.

چه به صورت انفرادی و چه چندگانه، کشف این دنیا از جنبه های مختلف امکان پذیر است، دنیای آموزشی نیز با منابع و ساخت و سازهای زیادی که به صورت آنلاین موجود است، حساب خود را پیدا خواهد کرد.در این دانلود بازی ماینکرافت مرحله از فیلم، چیزهای کمی در مورد این بازی اصلی جهان باز وجود دارد که قبلاً نمی‌دانید.

ما در مورد Minecraft صحبت می کنیم، عنوانی که در ابتدا توسط Mojang ساخته شد و بعداً توسط مایکروسافت خریداری شد، که در آن باید سناریوهای بی پایان را دانلود بازی ماینکرافت بررسی کنیم، انواع ماجراجویی را تجربه کنیم و هر آنچه را که می خواهیم با بلاک ها و منابع موجود بسازیم.

پیشنهاد می کنیم مقاله بازی ماینکرافت برای چه سنی مناسب است را مشاهده کنید

این همان چیزی است که معمولاً به عنوان یک بازی از نوع sandbox نامیده می شود. هدف خاصی جز زنده ماندن و پرسه زدن در دنیایی بی نهایت، ساختن و از بین بردن اشیا با بلوک های مختلفی که دانلود بازی ماینکرافت در دسترس داریم (سنگ، گرانیت، آهن، چمن و غیره) وجود ندارد. دنیاها در این بازی به صورت تصادفی تولید می شوند.

به طوری که هیچ دو یکسان نیستند و هر بار که یک بازی جدید را شروع می کنید یک ماجراجویی کاملا متفاوت را برای شما تضمین می کند.جهان های بی پایان را کاوش کنید و دانلود بازی ماینکرافت همه چیز را از ساده ترین خانه تا بزرگترین قلعه بسازید.نسخه آزمایشی جعبه ایمنی ترجیحی خب حالا می توانید.

پیشنهاد می کنیم مقاله کدهای ماینکرافت موبایل را مشاهده کنید

با دانلود APK بازی Minecraft Trial از تمامی امکانات این بازی در اندروید خود لذت ببرید. با استفاده از آن، کاربر می تواند به تنهایی یا با دوستان از گوشی هوشمند خود و هر کجا که باشد به سرهم بندی، کاوش دانلود بازی ماینکرافت و ساختن ادامه دهد.در نسخه آزمایشی، کاربر می تواند جهان های بی نهایت را کاوش کند.

و هر ساختمان یا سازه ای را که می تواند با مواد موجود در اطراف خود بسازد. علاوه بر این، خود را در حالت بقا خواهید یافت، جایی که باید علاوه بر پناهگاه، سلاح و زره خود را برای دانلود بازی ماینکرافت مبارزه با موجودات خطرناکی که در شب در کمین هستند، ایجاد کنید.ویژگی های اصلی همانطور که در بالا ذکر شد، این یک نسخه آزمایشی است.

در اینجا جهان های خلاق به کل جهان منتقل نمی شوند. با این حال، اگر کاربر تصمیم بگیرد پس از اتمام دوره آزمایشی 90 دقیقه‌ای از نسخه کامل استفاده کند، دانلود بازی ماینکرافت به موارد زیر دسترسی خواهد داشت:یک حالت خلاقانه که در آن می توانید با منابع و مواد نامحدود بسازید و دنیایی کاملاً غول پیکر را کشف و کشف کنید.

یک حالت بقا که در آن کاربر باید دشمنان و موجودات را با ساختمان ها، سلاح ها و زره های خود در دنیایی بسیار خصمانه تر دفع کند.فروشگاهی که می‌توانید دانلود بازی ماینکرافت نقشه‌ها، پوسته‌ها و بسته‌های بافت منحصربه‌فرد را برای اضافه کردن به بازی و ساخت‌های بازیکن خریداری کنید.

در زندگی، به ما گفته می شود که می توانیم هر کاری که در ذهنمان است انجام دهیم. در Minecraft، بازیکنان می توانند هر کاری را که کلنگ خود را روی آن بگذارند انجام دهند. از زمان انتشار بازی در سال 2011، امکانات بیشماری در بازی به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا جهان‌های باز را کشف کنند. شهرها، ترن هوایی و کامپیوترهای خود را بسازند.

در فناوری و جادو به طور یکسان دست و پا زدن. و در طول مسیر، بازی‌های خود یا تلفن‌های همراه فعال را ایجاد کنند. ممکن است تعداد بی پایانی محتوا در پیکسل های بازی Mojang’s Minecraft وجود داشته باشد، اما پایانی نیز وجود دارد.

در یک دنیای باز به ظاهر بی نهایت که بازیکنان می توانند داستان های خود را بگویند، خط پایان وجود دارد. با اینکه بعید به نظر می رسد، بسته به صبر و مهارت بازیکنان، دستیابی به آن نسبتاً آسان است. Capital-E End to Minecraft دارای یک جایزه غنی است و چیزی که بازیکنان می توانند در حین کسب پیروزی در مورد آن فکر کنند، معمایی که هنوز اینترنت را تا به امروز گیج کرده است.

آیا بازی ماینکرافت پایان دارد؟

پایان به Minecraft به طور طبیعی رخ می دهد. بازیکنانی که در جستجوی پایان هستند، می توانند آن را با جست و جوی هر دنیایی که در آن پیدا می کنند، پیدا کنند. در حالت بقا، در زیر بلوک های زمین سنگرهایی وجود دارد. در هر دنیا بین یک تا 128 سنگر وجود دارد و در داخل دیوارهای سنگی گذرگاه ها، میله های آهنی، شاید یک یا دو کتابخانه وجود دارد. اما آغاز The End در پورتال End است که در آنجا یافت می شود.

در اتاق پورتال انتهایی یک چاه خالی بالای گودال گدازه ای است که از دوازده قاب ساخته شده است، که هر یک به یک چشم انداز نیاز دارد. بسته به اینکه گیمرها چگونه و کجا بازی می کنند، پرتاب کردن چشم های اندر به هوا می تواند آنها را به یکی از این سنگرها برساند. هنگامی که با حداقل دوازده چشم ender، درگاه End می توانید باز شود. این قفل دستاورد را با عنوان سوال نگران کننده “پایان؟” باز می کند.

اگر بازیکنان از آنجا به جلو ادامه دهند، در واقع پایان است. The End نام قلمرو تاریک و اثیری است که پورتال به آن منتهی می شود. زمین آنجا از سنگ انتهایی ساخته شده است و بین جزایر آن چیزی جز خالی نیست. روز و شب وجود ندارد و اگر بخواهید تختخواب‌ها را قرار دهید منفجر می‌شوند. اینجا جایی است که اژدهای ender ساکن است و تا زمانی که بازیکن آن را شکست ندهد هیچ راه فراری وجود ندارد.

چگونه به آنجا برسیم

مگر اینکه سرعت دونده، شعبده باز یا در یافتن اشکالات ماهر باشید، باید قبل از رویارویی با دشمنی تسلیم ناپذیر مانند اژدهای پایانی آماده باشید. بازیکنان ابتدا باید قبل از شجاعت در The End دنیای زیرین را کشف کنند. در حالی که Nether به معنای واقعی کلمه آتش و گوگرد دارد، عبور از این منظره جهنمی در مقایسه با شکست دادن اژدهای انتهایی، پیاده روی در پارک خواهد بود.

برای رسیدن به Nether و رسیدن به پایان، بازیکنان ابتدا باید یک پورتال Nether بسازند که به آنها اجازه می‌دهد از Overworld به عقب و جلو بروند. این به بلوک های ابسیدین نیاز دارد که فقط با کلنگ الماس قابل استخراج است. هنگامی که در Nether هستند، بازیکنان باید از اوباش قدرتمند مانند Ghasts و Blazes اجتناب کنند. Blazes میله های Blaze را به محض شکست می اندازند و می توانند به پودر شعله تبدیل شوند.

پودر بلیز نیمی از مواد لازم برای ایجاد چشم های اندر است. اندرمن ها به جای چشم های اندر، مرواریدهای آندر را می ریزند. کشتن یک دوجین یا بیشتر انددرمن (اگر می توانید) و سپس ترکیب مرواریدهای اندر آنها با پودر بلیز باعث ایجاد چشمانی از اندر می شود. برای پورتال End، بازیکنان به دوازده چشم نیاز دارند تا قفل اعماق آن را باز کنند. در حالی که فرآیند سختی مضحکی نیست، سفر به سمت ساختن چشم‌های پایانی باید بازیکنان را برای نبردی که پیش رو دارند آماده کند.

چرا یک بازی بی پایان را تمام کنید؟

از زمان اولین پلتفرمرهای دوبعدی، به گیمرها آموزش داده شده است که در پایان یک جایزه وجود دارد، چیزی که می‌توانید با پریدن، مشت زدن و کاردستی در سراسر جهان کار کنید. عقل رایج دیگری که بازی ها تا به امروز دنبال می کنند این است که برای به دست آوردن این جایزه، بازیکنان باید با بزرگترین چالش خود روبرو شوند: رئیس نهایی. همانطور که Minecraft به بازیکنان آزادی می دهد، همچنان از این فرمول پیروی می کند.

به محض اینکه بازیکنان وارد بعد ناشناخته The End می شوند، اژدهای پایانی تولید می شود. اژدها بزرگ، سیاه و بلوک با چشمانی بنفش، آنقدر هیجان‌زده نیست که بتواند در دنیای درونی خود نفوذی داشته باشد. شاید بداند که تنها راه نجات بازیکن شکست آن است. اژدهای ender می تواند با ضربه زدن به هر بلوکی با بدن عظیم خود آن را از بین ببرد و اگر به بازیکنی ضربه بزند آسیب جدی وارد می کند که سعی می کند انجام دهد. فراتر از حملات فیزیکی، اژدهای ender گلوله‌های آتشین و دود بنفش مضری را تنفس می‌کند که جسورترین بازیکنان می‌توانند برای به دست آوردن آیتم Dragon’s Breath آن را از بین ببرند.

هنگامی که در نهایت شکست بخورد، اژدها از آسمان سقوط می کند، در حالی که پرتوهای نور شکل فیزیکی آن را فرا می گیرد، فرسوده و فریاد می زند. پس از مرگ، کمیاب ترین آیتم در بازی تخم ریزی می کند: تخم اژدها. تنها یک تخم اژدها می تواند در هر دنیا تولید کند، که آن را به یک آیتم بسیار ارزشمند، اما در غیر این صورت بی فایده تبدیل می کند: تخم اژدها فقط یک جایزه است. تبریک میگم

دانلود بازی ماینکرافت برای کامپیوتر

ماین کرافت از کجا شروع شد

ممکن است غیرممکن به نظر برسد، اما راهی برای اجرای سریع بازی وجود دارد که ساعت ها کاوش، خلاقیت و ساختن سازه های پیچیده را تشویق می کند.

به طور کلی می خواهند از افزایش آهسته مواد دور بزنند، رضایت از ساخت کلنگ آهنی برای اولین بار، و هیجان اولین مسابقه خود را با یک خزنده می توانند در عرض چند دقیقه به پایان برسانند.

رکورد قبلی برای شکست دادن اژدهای ender 3:20:9 بود که توسط اسپیدرانر ایلومینا به دست آمد. با توجه به اینکه برخی از بازیکنان حتی نمی توانند اولین ابزار خود را در این مدت زمان بسازند، شکستن آن یک رکورد سریع و سخت است. ایلومینا از مشکلی که کاربر Geosquare پیدا کرده بود استفاده کرده بود که بعداً رکوردی به ظاهر شکست ناپذیر 1:35:33 را ثبت کرد.

اکنون، این بازیکنان به روش معمولی Minecraft را دنبال نمی‌کنند: آنها از ابزارهای برنامه و اشکالات استفاده می‌کنند تا هرچه سریع‌تر پیش بروند. ایلومینا و ژئوسکوئر به دنبال شرایط ایده‌آل موجود در دانه‌های جهان بودند تا بتوانند به سرعت آنچه را که نیاز دارند پیدا کنند و از آن استفاده کنند. آن‌ها از دانه‌ای استفاده کردند که به آن‌ها اجازه می‌داد تا از سراسر جهان عبور کنند، چند لحظه را در Nether بگذرانند، به دژ تله‌پورت کنند، و با یک کریستال پایانی در دست از پورتال بپرند. Geosquare یک اشکال پیدا کرد تا بازی فرض کند که بازیکن قبلاً قبل از اینکه مبارزه بتواند لود شود، اژدها را شکست داده است.

سریع ترین دویدن تنها با استفاده از رفلکس های انسانی و بدون هیچ اشکالی؟

شما اژدهای ender را شکست دادید: پس چی؟ البته اعتبارات بالا می رود. اما اینها میانگین اعتبارات شما نیستند. تیتراژ شاید اسرارآمیزترین بخش Minecraft باشد، و مطمئناً مرموزتر از دنیای مبهم پایان است.

Minecraft نه به آتش و نه به یخ، بلکه به شعر ختم می شود. هنگامی که بازیکن از پایان خارج می شود، با یک اسکرول آبی و سبز از متن استقبال می شود که آنها را مستقیماً به عنوان PLAYERNAME خطاب می کند. این شعر یک دیالوگ است، اما ممکن است یک پادکست نیز باشد زیرا نزدیک به ده دقیقه طول می کشد. دو صدا در مورد این صحبت می کنند که چگونه بازیکن کار خوبی انجام داده است، چگونه آنها به سطح کاملا جدیدی رسیده اند، چگونه رویا می بینند، چگونه از خواب بیدار می شوند، و چگونه از میلیاردها اتم ساخته شده اند و چگونه گاهی اوقات با جهان صحبت می کنند.

این یک ده دقیقه درونگرا و عجیب است. به نظر می رسد که این دو بلندگو خدایان نوعی باشند، یا موجوداتی در سطحی کاملاً بالاتر از وجود که بازیکن فقط با آنها برخورد می کند. به نظر می رسد آنها در حال تعمق به معنای زندگی هستند که آن را “رویای طولانی” در مقابل “رویای کوتاه یک بازی” می نامند. در کل این یک متا است، موجوداتی که تصدیق می کنند که بازیکن فکر می کند آنها بخشی از بازی هستند و گیج کننده است. گذشت زمان ثابت خواهد کرد که شعر پایانی نیز بسیار بحث برانگیز بود.

موفقیت ادامه دار

دانلود بازی ماینکرافت برای کامپیوتر
گلوله برفی در سراشیبی می غلتید. 12 ژانویه 2011 نقطه عطف ثبت یک میلیون حساب Minecraft بود. موج تبلیغات، و هسته اصلی دسترسی و سادگی Minecraft، تنها 6 ماه بعد شاهد ثبت 10 میلیون حساب کاربری بود. این یک ملک داغ بود و زمان آن فرا رسیده بود که تور خود را بیش از این گسترش دهد.

دنیای زیرین پر از گدازه وحشتناک The Nether

دنیای زیرین پر از گدازه وحشتناک The Nether
اما، Minecraft یک مشکل اساسی داشت: جاوا. انتخاب اولیه زبان برنامه نویسی ناچ، در عین حال که تا حدودی ناخوشایند بود، برای نیازهای Minecraft در آن زمان عالی بود.

قبلاً به پرورش صحنه رو به رشدی از مددرها کمک کرده بود که Minecraft را به سمت اهداف خود تغییر می دادند و بازی بین پلتفرمی بین رایانه شخصی، مک و لینوکس را تسهیل می کرد.

این مدها، در حالی که پشتیبانی نمی‌شوند، بازی را اغلب به روشی بسیار مثبت گسترش می‌دهند. برخی (از جمله پیستون‌ها و اسب‌ها) ناچ و جب را به اندازه‌ای تحت تأثیر قرار دادند که به درستی به بازی راه پیدا کردند.

هزینه های سربار پیچیده جاوا که واقعاً برای بازی های سنگین وزنی که Minecraft در حال تبدیل شدن بود ساخته نشده بود، مانعی برای همه پلتفرم های دیگر بود.

برای اینکه واقعاً Minecraft را در اختیار توده‌ها قرار دهد، یک شاخه کاملاً متمایز از این بازی برای بازار رو به رشد گوشی‌های هوشمند وارد توسعه شد: Minecraft Pocket Edition که اکنون با C++ کدگذاری شده است.

سکوهای متحرک
دانلود بازی ماینکرافت خیلی سریع نبود – از زمان معرفی به طور مداوم از لحاظ ویژگی‌ها از Minecraft اصلی عقب مانده است – اما دانلود بازی ماینکرافت را ابتدا به اندروید (مخصوصاً Xperia Play) و سپس به iOS آورد.

پنج روز پس از رونمایی Pocket Edition، یک شاخه دیگر از C++ در طی یک ارائه در E3 2011 ظاهر شد: نسخه کنسول. در ابتدا یک عنوان انحصاری ایکس باکس 360 بود که توسط توسعه دهندگان اسکاتلندی 4J Studios ساخته شد.

فرمول Minecraft کاملاً به کنترل های لمسی ترجمه شده است

فرمول Minecraft کاملاً به کنترل های لمسی ترجمه شده است
نسخه جاوا به هیچ وجه عقب نمانده بود. به طور رسمی مرحله بتا خود را در کنوانسیون MineCon لاس وگاس در نوامبر 2011 ترک کرد (و تا دو برابر قیمت نسخه اولیه آلفا افزایش یافت) همچنان حامل ویژگی های جدید بود. نسخه 1.0 The End را معرفی کرد و یک پایان رسمی به بازی اضافه کرد.

این همچنین نشان دهنده پایان نقش اصلی ناچ در پروژه بود، زیرا او سلطنت را به جب سپرد، که تا به امروز رهبر پروژه باقی مانده است.

ناچ به PC Gamer گفت: «فکر می‌کنم بیشتر به ساخت بازی‌های جدید علاقه‌مندم، نه حفظ یک بازی».

من این تمایل را دارم که بعد از سه تا پنج سال از چیزها خسته یا ناامید شوم. Jeb یک توسعه‌دهنده بازی واقعاً خوب بود، که با این که من فکر می‌کردم Minecraft باید توسعه یابد بسیار سازگار بود.

ناچ خودش به سمت پروژه‌های توسعه‌ای دیگر رفت، اگرچه تلاش‌هایش را به پروژه‌های سرگرمی و چالش‌هایی که به او علاقه‌مند بود کاهش داد، پس از بلوک خلاقانه‌ای که باعث شد اولین پروژه بزرگ بعدی‌اش، 0x10c، به پایان برسد.

0x10c دقیقاً دانلود بازی ماینکرافت  در فضا نبود، اما یک پروژه جاه طلبانه بود

0x10c دقیقاً Minecraft در فضا نبود، اما یک پروژه جاه طلبانه بود
مدت کوتاهی پس از انتشار رسمی دانلود بازی ماینکرافت ، تیمی که در پشت حالت چند نفره Bukkit قرار داشت، به تیم Mojang پیوست و به بهبود تجربه چند نفره و توسعه یک API mod کمک کرد.

این، و یک طرح مداوم از به‌روزرسانی‌ها و اضافه‌ها، به این معنی بود که انتشار رسمی Minecraft به هیچ وجه پایان داستان توسعه آن نیست.

یک امپراتوری در حال رشد
با توجه به ارقام فروش پوچ و محبوبیت فزاینده بین بچه ها، فعالیت های فوق برنامه Minecraft افزایش یافت. اسباب‌بازی‌ها و کالاهای مارک دار قفسه‌ها را پر کردند، و اولین مجموعه لگو Minecraft – که پس از یک کمپین موفقیت‌آمیز در طرح Cuusoo (بعدها ایده) این شرکت ایجاد شد – تنها یک ماه پس از ظهور نسخه Xbox منتشر شد.

مورد دوم (همانطور که انتظار می رفت) یک موفقیت فوری بود، یک میلیون بار دانلود را در پنج روز جابه جا کرد، به طور متوسط ​​17000 نسخه در روز پس از انتشار آن در می 2012 فروخت و تنها تا اکتبر 2012 بیش از 4 میلیون فروش در Xbox Live Arcade داشت.

بسته‌های بافت مانند Sphax ظاهری تازه به Minecraft می‌دهند
تا آوریل 2013، مدت کوتاهی پس از انتشار نسخه Raspberry Pi با تمرکز بر آموزش دانلود بازی ماینکرافت ، نسخه‌های جاوا و پاکت هر کدام از 10 میلیون فروش فراتر رفتند.

بعداً در سال 2013، بند انحصاری بازی با مایکروسافت تمام شد و نسخه‌های PS3، PS4 و PSVita اعلام شد. Minecraft به خوبی و واقعاً از وضعیت بازی مستقل خود پیشی گرفته بود. و پرسون، به‌عنوان چهره‌ای که غالباً مورد انتقاد قرار می‌گیرد، بزرگترین پدیده بازی‌ای که جهان تا به حال دیده بود، زیر بار فشار آنلاین دست و پنجه نرم می‌کرد.

او در ژوئن 2014 در توییتی نوشت: “هر کسی می خواهد سهم من از Mojang را بخرد، بنابراین من بتوانم به زندگی خود ادامه دهم؟ نفرت از تلاش برای انجام کار درست کار من نیست.”

تلفن مدیر عامل کارل مانه بلافاصله با پرس و جو در مورد اینکه آیا پرسون جدی است روشن شد. او این بود: هر کدام به انتخاب علاقه نشان دادند

تا Mojang، اما رابطه قبلی این شرکت با مایکروسافت (و احتمالاً یک پیشنهاد پولی برتر) شاهد یک معامله بود.

مایکروسافت مسئولیت را بر عهده می گیرد
“من یک کارآفرین نیستم. من یک مدیر عامل نیستم. من یک برنامه نویس کامپیوتری هستم که دوست دارد در توییتر نظر داشته باشد.”

مارکوس ‘نچ’ پرسون
شرکت ردموند همیشه علاقه خاصی به Minecraft نداشته است، حداقل اگر بخواهیم به توسعه دهنده قراردادی با مایکروسافت پیتر مولینوکس اعتقاد داشته باشیم.

او به آمدم و با مایکروسافت صحبت کردم. آنها فکر می کردند که این یک آشغال است. می دانید، این کاراکتر نداشت، داستانی نداشت، آموزشی نداشت، گرافیک ها مانند گرافیک های دهه 1980 بود… آنها کاملاً، کاملاً از دستش رفت.»

آنها آن را در اواخر سال 2014 از دست ندادند. پس از راه اندازی گزینه سرور آنلاین پولی دانلود بازی ماینکرافت ، و ده روز پس از عرضه بر روی Xbox One، اعلام شد که  قرار بود را به قیمت 2.5 میلیارد دلار به مایکروسافت بفروشند.

تکمیل قرارداد در 5 نوامبر 2014 پایان مشارکت بنیانگذاران با این شرکت بود – پرسون، پورسر و کارل مانه از Mojang خارج شدند.

تحت رهبری جدید، اما با حفظ همان تیم توسعه‌دهنده‌ای که از سال 2011، ناچ را هدایت می‌کرد، توسعه Minecraft ادامه یافت.

MineCon 2015، در مرکز اکسل لندن، رکورد جهانی گینس را برای بزرگترین کنوانسیون برای یک بازی ویدیویی شکست. نسخه Pocket به Wii U، Windows 10، GearVR سامسونگ، Apple TV و موارد دیگر منتقل شد. تا سال 2016، مجموع فروش دانلود بازی ماینکرافت در تمام پلتفرم ها به 100 میلیون رسید.

در صورت خرید نسخه جاوا، یک کلید برای نسخه ویندوز 10 Minecraft رایگان است

در صورت خرید نسخه جاوا، یک کلید برای نسخه ویندوز 10 Minecraft رایگان است
و مایکروسافت به هیچ وجه با دانلود بازی ماینکرافت تمام نشده است. نسخه آموزشی که بر اساس جنبه های خلاقانه و حل مسئله Minecraft که آن را به یک بازی محبوب بین جوانان و بزرگسالان تبدیل کرده بود، در نوامبر 2016 راه اندازی شد.

در همین حال، نسخه جیبی بالاخره (پس از پنج سال) به نسخه 1.0 رسید. یک نسخه بتا چینی در سال 2017 دنبال شد که قبل از مهم ترین به روز رسانی پشت صحنه در تاریخ دانلود بازی ماینکرافت : موتور بستر.

Bedrock Engine که به عنوان بخشی از به‌روزرسانی Better Together منتشر شد، همه پلتفرم‌هایی را که دارای نوعی نسخه جیبی هستند، از موبایل گرفته تا کنسول گرفته تا ویندوز 10، با یکدیگر در زیر کاپوت و روی آن قرار داد.

پخش چندنفره کراس پلتفرم و یکپارچه سازی آیتم های DLC، همراه با گرافیک 4K و ارتقای برنامه ریزی شده برای Minecraft غیر جاوا (اکنون برچسب «نسخه جیبی» را حذف کرده و به سادگی «Minecraft» را کنار می گذاریم) به طور همزمان اتفاق می افتد.

هنوز یک تقسیم بندی در دانلود بازی ماینکرافت وجود دارد – نسخه جاوا دانلود بازی ماینکرافت که اکنون به صراحت نامگذاری شده است به توسعه تحت تیم داخلی خود در Mojang ادامه می دهد.

کنسول های بازی شامل گزینه های بیشتر و همچنین تا پنج حالت دانلود بازی ماینکرافت بازی به جای دو حالت است (حالت Extreme، Adventure mode و Adventure mode را اضافه می کند). با این حال، باید به خاطر داشت که این هنوز نسخه موبایل بهترین بازی مسدود کننده است که ترکیبی از اکشن، ماجراجویی، پلت فرم و ساخت و ساز است.

قلمرو: بازیکن می تواند سرور خود را ایجاد کند که در آن می تواند با حداکثر 10 دوست از سیستم عامل های مختلف به صورت آنلاین بازی کند.گزینه های سفارشی سازی امکان اصلاح بازی از طریق دانلود بازی ماینکرافت افزونه ها و حتی نحوه بازی از نوار کنترل کناری را فراهم می کند.
نسخه کامل برای ویندوز .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.