منو
صفحه اصلی
ثبت نام
نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان

نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان

سرفصل‌های مقاله

نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان

ایرانیان سایبر در این مقاله نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان و انواع نرم افزار کودکان به بررسی پرداخته است. کد نویسی یکی از مطلوب ترین مهارت ها برای آینده است. در حال حاضر آموزش برنامه نویسی برای بچه ها با لیست بهترین نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان ، آسان تر از همیشه شده است.

استفاده از این نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان ساده است و باعث می شود حتی قبل از یادگیری خواندن ، کد نویسی را یاد بگیرند.

برنامه نویسی یکی از راه هایی که نوجوانان با استفاده از آن به کسب درآمد بپردازند. قبل از مشاهده مقاله، این کلیپ را ببینید تا با دوره آموزش برنامه نویسی صفر تا صد ایرانیان سایبر آشنا شوید.

ایرانیان سایبر به آموزش برنامه نویسی صفر تا صد برای کودکان و نوجوانان 12 تا 18 سال با هدف کسب درآمد می پردازد. ایرانیان سایبر همراه شما در آموزش برنامه نویسی است. نظرتون چیه بریم ادامه مقاله رو پیش ببریم.

چرا نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان مهم است؟

نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان برنامه نویسی نقش مهمی در زندگی ما بازی می کند ، حتی اگر از آن بی اطلاع باشیم.

همه چیز از برنامه هایی که در تلفن های خود استفاده می کنیم تا برنامه هایی که در محل کار استفاده می کنیم ، حتی صندوق فروشگاهی در خواربارفروشی محلی شما یا دستگاه خودپرداز بانک محلی شما.

همه آنها از کد برای شکل دادن به فعالیتهای روزانه ما استفاده می کنند.

این ایده که جوانان باید کد نویسی را بیاموزند چیز جدیدی نیست.

در حقیقت ، از زمان ظهور غول های فناوری مانند آمازون ، گوگل و شبکه های اجتماعی ، برنامه نویسی به ایجاد راه برای انواع برنامه های آموزشی برنامه نویسی و غیر انتفاعی کمک کرده است.

روی عکس کلیک کنید و برنامه نویسی را شروع کنید

برنامه نویسی کودکان

پیکان اشاره بالا

چرا برنامه نویسی و نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان مهم است؟

شما می توانید ریسک های بیشتری را انجام دهید و در صورت بروز مشکل ، احتمال بازگشت مجدد شما بیشتر است.

ما مجبور نیستیم منتظر بمانیم تا دانش آموزان برنامه ای را برای تشویق فرزندان ما به سرمایه گذاری در برنامه نویسی انتخاب کنند.

ما می توانیم همین حالا شروع کنیم و در اینجا دلیل آن را باید بدانیم.

اینها مهارت ها و نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان هستند که در شرایط حرفه ای بلکه در هر جنبه ای از آینده یک جوان مفید هستند.

از روابط شخصی گرفته تا آینده شغلی ، برنامه نویسی مهارت هایی را که فرزند شما به آن نیاز دارد ، تقویت می کند.

به همین دلیل بسیار مهم است فرزندمان را جذب برنامه نویسی بکنیم و یکی از راه های این کار این است که جذابیت های نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان را نشان فرزندانمان بدهیم

همچنین نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان برای یادگیری برنامه نویسی کودکان کمک بزرگی به والدین است.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان بپردازید.

Mimo

Mimo

به جای آموزش مستقیم Swift ، Mimo از طریق ساخت یک برنامه iOS به کاربران آموزش می دهد.

برخلاف دیگر برنامه های موجود در لیست بهترین نرم افزار برنامه نویسی ، Mimo با هدف نهایی طراحی شده است و برنامه نویسی ، HTML ، CSS ، JavaScript ، Swift و موارد دیگر را از طریق درس های تجربی آموزش می دهد.

این یکی از نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان است که خیلی کاربردی است.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله کلاس برنامه نویسی در تابستان بپردازید.

SoloLearn

SoloLearn

یکی از  نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان و بهترین نرم افزار برنامه نویسی SoloLearn یک برنامه مناسب برای دانش آموزان بزرگتر است.

این برنامه لیستی از زبان های برنامه نویسی مانند C ، C ++ ، JavaScript ، HTML ، CSS و Python را ارائه می دهد.

این دوره با پایه های اولیه هر زبان شروع می شود و با پیشرفت در سطوح ایجاد می شود.

ویژگی که SoloLearn نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان را از دیگران متمایز می کند ، چالش های کد در برابر حریفان واقعی است که به شما امکان می دهد مهارت های خود را در مقایسه با دیگران آزمایش کنید.

پیشنهاد میکنم مقاله سن مناسب برای شروع برنامه نویسی مطالعه کنید.

Swift Playgrounds

Swift Playgrounds

Swift Playgrounds مجموعه بازی های برنامه نویسی اپل است که برای آموزش Swift ، یک زبان برنامه نویسی که برای ساخت برنامه ها استفاده می شود ، طراحی شده است.

در بازی اصلی ، بازیکنان یک شخصیت شایان ستایش را از طریق چالش ها در دنیای سه بعدی رنگارنگ هدایت می کنند.

این بازی با برنامه های دیگر ادغام می شود و حتی روبات ها و روبات های غیر اپل مانند Lego و حتی Sphero و Dash را کنترل می کند.

پیشنهاد میکنم مقاله آموزش بازی سازی به کودکان مطالعه کنید.

Kodable

Kodable

خانواده Fuzz در Smeeborg فرود می آیند و نیاز به کشف پیچ و خم های متعدد سیاره جدید خود دارند.

برای کمک به آنها برای عبور از هر پیچ و خم و جمع آوری سکه ، بچه ها از منطق برنامه نویسی برای کشیدن و رها کردن دستورات استفاده می کنند.

Kodable بهترین نرم افزار برنامه نویسی دانش آموزان را با مبانی برنامه نویسی رایانه ای از طریق بازی های آموزشی گام به گام ، اگر یا سپس دستورات و حلقه ها آشنا می کند.

آنچه واقعاً Kodable Pro را متمایز می کند ، منابع ، درس ها و راهنمایی های اضافه شده برای والدینی است که به دانش آموزان خود در یادگیری کمک می کنند.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله یادگیری آسان پایتون برای کودکان بپردازید.

Algorithm City

Algorithm City

برنامه Algorithm city یکی از نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان و بهترین نرم افزار برنامه نویسی است که میتواند برای فرزندتمتان جذاب باشد شهر الگوریتم یک بازی سه بعدی است که بازیکنان می توانند یک حیوان را به عنوان شخصیت خود انتخاب کنند.

این مفاهیم اساسی برنامه نویسی را آموزش می دهد ، که درک آن برای بچه های جوان بسیار مناسب است. بچه ها توالی فرمان ، توابع و حلقه ها و موارد دیگر را یاد می گیرند.هدف بازی هدایت شخصیت شما با جمع آوری طلا و حل سطوح است.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله آموزش رباتیک در خانه برای کودکان بپردازید.

Tynker

tynker

برنامه Tynker بسیار گسترده تر از بسیاری از برنامه های دیگر در این لیست نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان است.

معمولاً در برنامه های درسی مدارس ابتدایی استفاده می شود.

Tynker بهترین نرم افزار برنامه نویسی به بچه ها اجازه می دهد تا برنامه ها و انیمیشن های خود را از طریق پازل های کشیدن و رها کردن ایجاد کنند و برای آموزش جاوا اسکریپت ، Swift و پایتون به کودکان گسترش می یابد.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله برنامه نویسی کودکان بپردازید.

Think and Learn: Code-a-Pillar

Think and Learn Code-a-Pillar

فکر کنید و بیاموزید در اطراف یک کاترپیلار با رنگ روشن ساخته شده است که به بچه های کوچک آموزش می دهد تا از طریق یک سبک کشیدن و رها کردن دنباله بندی کنند.

این نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان ، بدون اسباب بازی کرم Fisher Price کار می کند ، اما این اسباب بازی فرم تعاملی و تجربی تری از بازی را اضافه می کند.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله مشاوره کودک و نوجوان  بپردازید.

Scratch JR

Scratch JR

Scratch Jr نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان یک جهان باز است که در آن بچه ها می توانند نقاشی های خود را ایجاد کرده و از کد کشیدن و رها کردن برای ایجاد بازی و انیمیشن استفاده کنند.

Scratch Jr ضمن ایجاد خلاقیت طبیعی دانش آموزان ، بر مهارت های برنامه نویسی تمرکز می کند. شخصیت ها را می توان برای حرکت ، پرش ، رقص و آواز برنامه ریزی کرد.

کودکان حتی می توانند صدای خود را برای استفاده در انیمیشن ضبط کنند.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله آموزش کامپیوتر کودکان  بپردازید.

Dash and Dot

Dash and Dot

در این نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان ، چندین ربات برنامه نویسی برای کودکان وجود دارد.

Dash و Dot یکی از بهترین ها نرم افزار کودکان و نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان است زیرا همه کاره با گزینه های فرمان با صداها و تایمرها هستند.

ربات Dash کمک می کند تا دانش فناوری برای همه سنین قابل دسترسی باشد و بسته های گسترده ای را برای کمک به Dash در سطح مهارت کودک شما فراهم می کند.

Dash صدا فعال شده و در اشیا حرکت می کند. Dash با 5 برنامه رایگان STEM برنامه نویسی خود به ایجاد قابلیت های دیجیتالی مطمئن در کودکان کمک می کند.

این هم یکی دیگر از نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله برنامه نویسی کودکان اسکراچ  بپردازید.

Cargo Bot

Cargo Bot

Cargo Bot نرم افزار کودکان و نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان یک بازی پازل است که در آن از بازوی روباتیک برای جابجایی جعبه های رنگی به طرح های مختلف استفاده می کنید.

این بازی بصری است و شامل “نوشتن کد” نمی شود.

دانش آموزان با انتخاب اقدامات از پیش تعیین شده بازوی رباتیک خود و قرار دادن آنها در ترتیب مناسب ، ترتیب را یاد خواهند گرفت.

چالش دیگر؟ سعی کنید این کار را در چند مرحله ممکن انجام دهید.

انواع نرم افزار کودکان

نمره شما با کوتاه بودن کد شما نشان داده می شود! هدف بازی این است که به دانش آموزان خود بیاموزید که مختصر فکر کنند و ساده ترین راه حل را برای یک مشکل مشخص پیدا کنند.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله فواید آموزش برنامه نویسی به کودکان بپردازید.

Box Island

کدام بازی برای سرمایه گذاری بدون سرمایه مناسب است؟

Box Island نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان بسیار شبیه به یک بازی ویدیویی نسبت به سایر بازی های موجود در این لیست است.

گرافیک و انیمیشن به طور جدی چشمگیر است.

بازی کشیدن و رها کردن به بچه های شما حل مسئله و منطق کدگذاری اولیه را از طریق بازی روایی آموزش می دهد.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله کسب درآمد با برنامه نویسی در نوجوانی بپردازید.

Daisy the Dinosaur

Daisy the Dinosaur

با دستورات کشیدن و رها کردن دیزی دوست داشتنی ، دایناسورها را حرکت دهید ، بپرید و برقصید ، دیزی دایناسور مفاهیم اصلی برنامه نویسی مانند توالی و شرطی شدن را در قالب چالش های کوچک سرگرم کننده آموزش می دهد.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله برنامه نویسی نوجوان ۱۵ ساله بپردازید.

نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان ابزارهای توسعه شامل کامپایلرها، لینکرها، اسمبلرها، دیباگرها، طراحان رابط کاربری گرافیکی و ابزارهای تجزیه و تحلیل عملکرد می باشد. ابزار مناسب می تواند به شما در افزایش بهره وری و پیگیری پیشرفت پروژه کمک کند.

بهترین نرم افزار برنامه نویسی

ویرایشگر کد منبع یکی از اساسی ترین نرم افزارهای برنامه نویسی است و اغلب از آن استفاده می شود. این نرم افزار ویرایشگر متن برای نوشتن و ویرایش کدهای برنامه نویسی است.

یک ویرایشگر کد ممکن است یک ابزار مستقل ادغام شده در یک مرورگر وب یا بخشی از یک محیط توسعه یکپارچه (IDE) باشد. انتخاب یکی از صدها ویرایشگر کد موجود در بازار ممکن است برای توسعه دهندگان دشوار باشد.

ما لیستی از بهترین نرم افزارهای برنامه نویسی و نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان را تهیه کرده ایم که ممکن است به شما در کدنویسی سریعتر کمک کند و در عین حال بسیاری از ویژگی های مفید را برای آسان تر کردن کار شما ارائه دهد.

14. کسوف
بهترین نرم افزار برنامه نویسی Eclipse یک محیط توسعه یکپارچه (IDE) با یک چارچوب پلاگین قابل توسعه برای سفارشی کردن محیط است. نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان معمولاً برای ایجاد برنامه‌های جاوا استفاده می‌شود، اما ممکن است برای توسعه برنامه‌ها در زبان‌های برنامه‌نویسی دیگر (از طریق افزونه‌ها) نیز استفاده شود.

هنگام نوشتن کد، مشکلات زمان کامپایل را بررسی می کند. با استفاده از این برنامه، می‌توانید سرعت کدنویسی خود را نیز افزایش دهید زیرا نکاتی را ارائه می‌دهد و یک انجمن آنلاین فوق‌العاده برای کمک به کاربران دارد.

Eclipse قادر به مدیریت سریع چندین فایل و پروژه و پشتیبانی از طیف گسترده ای از فرمت های فایل با قالب بندی نحوی نوع خاص است. این روش های معمولی دسترسی به پایگاه داده را تقویت می کند و برای بسیاری از پایگاه های داده کانکتور دارد. علاوه بر این، ادغام پروژه با GIT تقریباً یکپارچه است.

13. جیانی

بهترین نرم افزار برنامه نویسی
بهترین نرم افزار برنامه نویسی Geany نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان یک ویرایشگر متن متن باز و سبک وزن است نرم افزار کودکان که برای بارگذاری سریع و حداقل اتکا به کتابخانه های خارجی یا بسته های متمایز ایجاد شده است.

C، C#، C++، PHP، HTML، CSS، JavaScript، Python، Perl، Haskell و Pascal از زبان های برنامه نویسی و نشانه گذاری پشتیبانی می کنند. Diff-output، فایل‌های SQL و فایل‌های پیکربندی به سبک از دیگر انواع فایل‌هایی هستند که پشتیبانی می‌شوند.

برخلاف سایر ویرایشگرهای کد، برای تغییر فونت نیازی به مرور سبک های نحوی زیادی نخواهید داشت. همچنین می‌تواند کلاس‌ها و متدهای داخلی را در کد منبع آشکار کند، زیرا از تجزیه نحو واقعی (به‌جای رنگ‌آمیزی) استفاده می‌کند.

12. gedit
ویرایشگر متن gedit محیط دسکتاپ GNOME یک ویرایشگر متن همه منظوره کوچک و در عین حال قدرتمند است. نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان با توجه به فلسفه پروژه گنوم، یک رابط تمیز و ساده برای ویرایش کد منبع و متن ساختاریافته، مانند زبان‌های نشانه‌گذاری، دارد.

دارای چک کردن املا و همه گزینه های اساسی دیگر، مانند Goto line، find و جایگزینی، علاوه بر برجسته سازی نحو برای چندین زبان برنامه نویسی.

این ابزار می تواند به سرعت بر روی رایانه های شخصی رده پایین اجرا شود زیرا از حافظه و منابع CPU کمتری هنگام خواندن فایل های گزارش بزرگ استفاده می کند.

11. براکت
بهترین نرم افزار برنامه نویسی Adobe Systems Brackets را ایجاد کرد، یک ویرایشگر کد منبع باز. این تا حد زیادی بر روی HTML، CSS و ویرایش جاوا اسکریپت متمرکز است.

پیش‌نمایش زنده بلافاصله تنظیمات کد شما را در مرورگر آپلود می‌کند و با تغییر کد، یک صفحه وب نرم افزار کودکان به‌روز شده را نمایش می‌دهد. Split-Screen یکی دیگر از ویژگی های مهم است که به شما امکان می دهد همزمان بر روی CSS و کد واقعی کار کنید.

براکت ها یک کتابخانه پسوند خوب، از جمله پیشوندها، که کد شما را تجزیه و تحلیل می کنند، و انتخابگرهای CSS پیشوند خودکار ارائه می دهند. اگرچه هنوز یک بازیکن کوچک در بازار ویرایشگرهای متن است، پیاده سازی کد به لطف بسیاری از امکانات سفارشی‌سازی و توسعه‌پذیری افزونه، بسیار آسان است.

10. NetBeans
NetBeans یک محیط توسعه یکپارچه منبع باز (IDE) است نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان که به شما امکان می دهد به راحتی برنامه های موبایل، دسکتاپ و آنلاین را با استفاده از جاوا، C/C++، PHP و سایر زبان ها ایجاد کنید. ماژول ها مجموعه ای از اجزای نرم افزار مدولار هستند که برای ایجاد برنامه های کاربردی استفاده می شوند.

این ابزار نیازی به مجوز ندارد و استفاده از آن بسیار ساده است. شما به راحتی می توانید کد را تورفتگی کنید: دستورالعمل هایی را برای تورفتگی کد در هر زبان اعلام کنید و از آن پیروی می شود. همچنین می‌توانید کدها را بین فایل‌های مختلف مقایسه کنید تا ببینید کد توسعه‌دهندگان چگونه با یکدیگر متفاوت است.

NetBeans با سرورهای مختلف برنامه های وب، از جمله GlassFish و Tomcat کار می کند. همچنین به خوبی با سیستم های کنترل نسخه مانند GIT ادغام می شود.

9. Vim
بهترین نرم افزار برنامه نویسی Vim یک ویرایشگر متن منبع باز است که ممکن است به عنوان یک برنامه مستقل نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان در یک رابط کاربری گرافیکی یا یک رابط خط فرمان استفاده شود. دارای لیست خطا، کامپایلر مجموعه، تصحیح خودکار و تبدیل خودکار و تبدیل HTML است.

شما می توانید اندازه پنجره ها را تغییر دهید یا آنها را به صورت افقی/عمودی برای تجسم بهتر تقسیم کنید. چندین دستورالعمل برای انجام کارهای رایج با استفاده از صفحه کلید به جای ماوس ارائه می دهد. به همین دلیل سرعت شما حداقل دو برابر افزایش می یابد.

اگرچه به نظر می رسد یک ویرایشگر متن ساده ساده است، نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان اما یک ابزار بهره وری قدرتمند با بسیاری از افزونه های مفید است. Vim ششمین محیط کدنویسی محبوب در نظرسنجی توسعه دهندگان Stack Overflow (2019) بود.

8. TextMate
بهترین نرم افزار برنامه نویسی TextMate یک ویرایشگر متن گرافیکی سبک وزن است که به طور انحصاری برای Mac OS X ساخته شده است. ماکروهای قابل ضبط، سفارشی سازی های اعلامی، نرم افزار کودکان بخش های تاشو، ادغام پوسته و یک کتابخانه بزرگ افزونه از جمله موارد هستند.

امکانات.

این به شما امکان می دهد تا به سرعت یک کد را تغییر دهید و کدهای پرکاربرد را به قطعه ها تبدیل کنید. ماکروها را می توان برای به حداقل رساندن کارهای تکراری استفاده کرد: ضبط یک ماکرو خراش برای پخش فوری یا ذخیره آنها برای استفاده بعدی.

این فوق العاده کاربرپسند است و قالب بندی به توسعه و اشکال زدایی کد کمک می کند.

7. ایمکس
Emacs یک ویرایشگر متن بسیار انعطاف پذیر و قابل توسعه است که می تواند هر چیزی را که کاربر می خواهد انجام دهد. دارای بیش از 10000 فرمان داخلی است که ممکن است با ماکروها برای خودکارسازی وظایف استفاده شود.

Emacs با حالت‌های ویرایش آگاه از محتوا، پشتیبانی کامل از یونیکد برای تقریباً همه اسکریپت‌ها، و اکوسیستم کاملی از قابلیت‌های فراتر از ویرایش متن، مانند اخبار و ایمیل‌خوان، تقویم، رابط دیباگر و برنامه‌ریز پروژه ارائه می‌شود.

از آنجایی که این ابزار با پسوندهای Lisp قابل گسترش است، نرم افزار کودکان می‌توانید پلاگین‌هایی را برای به دست آوردن تمام ویژگی‌های نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان جدید IDE‌های مدرن مانند برجسته‌سازی نحو، تکمیل کد، بررسی استاتیک و موارد دیگر نصب کنید.

6. AWS Cloud9
با AWS Cloud9، می توانید کد منبع را با مرورگر وب بنویسید، اجرا کنید و اشکال زدایی کنید. برای شروع پروژه های جدید نیازی به نصب هیچ فایلی یا پیکربندی ماشین توسعه ندارید و همه ابزارهای ضروری برای زبان های برنامه نویسی اصلی را به همراه دارد.

این پلتفرم به شما امکان می دهد منابع ایجاد کنید، برنامه های بدون سرور را اشکال زدایی کنید و بین اجرای از راه دور و محلی سوئیچ کنید. همچنین می‌توانید در پروژه‌ها و کدهای جفت همکاری کنید، و همچنین مشارکت‌های تیم خود را در زمان واقعی پیگیری کنید.

ویرایشگر با امکانات کامل دارای یک ترمینال داخلی و ویرایشگر تصویر، ویرایش مشترک و یک عملکرد چت است که به شما امکان می دهد بدون خروج از IDE با تیم خود ارتباط برقرار کنید.

5. IntelliJ IDEA
IntelliJ IDEA بهترین نرم افزار برنامه نویسی یک محیط برنامه نویسی مبتنی بر جاوا است که شامل صدها ویژگی و تنظیمات برای ساده سازی برنامه نویسی است. این ابزار به دلیل تکمیل کد هوشمند برای طیف گسترده‌ای از زبان‌ها، پشتیبانی از چارچوب میکروسرویس‌ها و ابزارهای توسعه‌دهنده داخلی مانند کنترل نسخه و ترمینال متمایز است.

IntelliJ IDEA ثابت کرده است که یکی از همه کاره ترین IDE های موجود است که از برنامه های JavaScript frontend گرفته تا backend Java پشتیبانی می کند.

برای توسعه دهندگانی که با سایر محصولات JetBrains کار کرده اند ایده آل است. رابط کاربری ممکن است افراد تازه وارد را به دلیل فراوانی گزینه ها و عملکردهای پیشرفته گیج کند.

4. Xcode
Xcode یک محیط توسعه نرم افزاری و بهترین نرم افزار برنامه نویسی است که شامل اکثر اسناد توسعه دهنده اپل و یک Interface Builder داخلی است. نرم افزار کودکان برای ایجاد نرم افزار برای سیستم عامل های iOS، iPadOS، macOS، watchOS و tvOS استفاده می شود.

Xcode و Swift (یک زبان چند پارادایم شرکت اپل) با هم، برنامه نویسی را به تجربه ای دلپذیر تبدیل می کنند. بهترین بخش در مورد Xcode این است که می توانید عنصر را در جای خود بکشید و رها کنید و طرح شما آماده اجرا است.

Interface Builder کد شما را در زمان واقعی رندر می کند و هر تغییری را که در کد ایجاد می کنید منعکس می کند. برای این ابزار نیازی به پلاگین نیست. برای تجربه ای روان، IDE را به روز نگه دارید.

3. ویژوال استودیو
Microsoft Visual Studio یک ابزار فوق العاده برای ساخت وب سایت، خدمات وب و برنامه های تلفن همراه است. بیشتر برای توسعه برنامه های کامپیوتری توسط سازمان های کوچک و متوسط ​​استفاده می شود.

IntelliSense (تکمیل کد آگاه از متن)، بازآفرینی کد، و یک دیباگر یکپارچه که به عنوان یک اشکال‌زدای سطح ماشین و سطح منبع عمل می‌کند، همگی در ویرایشگر کد گنجانده شده‌اند.

این برنامه از کمک های انجمن آنلاین عالی برخوردار است و مایکروسافت به طور مرتب برنامه را به روز نگه می دارد.

2.Text in Sublime

یک ویرایشگر متن قدرتمند است که نثر، نرم افزار کودکان کد نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان و نشانه گذاری را مدیریت می کند. این یک نقشه کوچک جانبی با نمای سلسله مراتبی فایل ها و میانبرهای صفحه کلید برای اکثر اقدامات ارائه می دهد.

این یک برنامه کوچک است که با زبان C/C++ و Python نوشته شده است و می‌تواند بدون ایجاد مشکل سنگین‌تر را بلند کند. یک پالت دستوری خوب به شما این امکان را می دهد که از ویرایشگر تا حد امکان استفاده کنید.

کاربران می‌توانند هر ویژگی Sublime Text را شخصی‌سازی کنند و کد را با سرعت و کارایی بنویسند. همچنین امکان پیوند کد به صفحات کد دیگر را آسانتر می کند. نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان به طور کلی، عملکرد قابل تحسینی برای هدفی که برای آن ایجاد شده است، دارد.

1. Notepad++
Notepad++ بهترین نرم افزار برنامه نویسی چیزی بیش از یک ویرایشگر است. این یک جایگزین Notepad است که می تواند بسیاری از زبان های برنامه نویسی را مدیریت کند. این برنامه با زبان C++ نوشته شده است و از Win32 و STL استفاده می‌کند که در نتیجه برنامه کوچک‌تری با اجرای سریع‌تر ایجاد می‌شود.

این یک همراه عالی برای برنامه نویسی پروژه ها است. نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان به لطف قابلیت ویرایش چند برگه آن، نرم افزار کودکان می توانید همزمان روی چندین پروژه کار کنید. از HEX تا منبع C++، ویرایشگر مشاهده فایل‌ها را در هر مرحله از پروژه نرم‌افزاری تعبیه‌شده ساده می‌کند.

به طور خلاصه، Notepad++ مایکروسافت Notepad روی استروئیدها است نرم افزار کودکان و همه چیز را بهبود می بخشد و ویژگی های جدیدی را برای برآورده کردن نیازهای شما اضافه می کند.

نرم افزار برنامه نویسی کمک بزرگی برای والدین است. نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان میتواند به جذب کودکان کمک کند.ما در این مقاله به معرفی 12 تا از نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان میپردازیم. مقاله نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان را نوجوانان هم میتوانند استفاده کنند.

چرا باید به فکر نهادینه کردن مهارت نرم افزاری و کامپیوتر برای فرزندانمان باشیم؟

در دنیای امروزی ما نیازمند علم برنامه نویسی و کامپیوتر برای ادامه زندگی راحت واجب است همچنین در زمینه کسب وکار و در آمد آینده خوبی را در بر دارد

چگونه فرزندانمان را جذب نرم افزار برنامه نویسی کنیم؟

یکی از راه های جذب کودکان جذاب کردن یادگیری است که ایران سایبر در این مقاله به معرفی 12 نرم افزار یادگیری همراه با بازی پرداخته است

آیا یادگیری برنامه نویسی برای کودکانی که خواندن نوشتن بلد نیستند هم مناسب است؟

در این زمان حاضر ایران سایبر یکی از موسسه های آموزش برنامه نویسی بر این باور است یادگیری این مهارت آسان تر از همیشه شده است استفاده از این نرم افزار های برنامه نویسی برای کودکان ساده است و باعث می شود حتی قبل از یادگیری خواندن ، کد نویسی را یاد بگیرند

نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان
کلاس برنامه نویسی چگونه است

کارگردان: کودکان

تاریخ ایجاد شد: 2022-04-02 10:15

امتیازدهی ویرایشگر:
4.97

آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان

ایرانیان سایبر

arrow

4 در مورد “نرم افزار برنامه نویسی برای کودکان”

    1. بله تمرکز ما اموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان است و اولین دوره ما برای مبتدیان دوره مبانی برنامه نویسی است که در ان زبان سی پلاس پلاس تدریس میشه

    1. کودکان 10 ساله در سن ایده آلی برای شروع یادگیری کدنویسی هستند. در این سن، 10 سالگی مفاهیم برنامه نویسی را بهتر درک می کند و می تواند آن را در رسانه های مختلف، از جمله پلتفرم های بازی محبوب مانند Minecraft و Roblox به کار گیرد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *