آموزش خودآموز برنامه نویسی

آموزش خودآموز برنامه نویسی

آموزش خودآموز برنامه نویسی

ایرانیان سایبر در این مقاله به بررسی سایت آموزش خودآموز برنامه نویسی رایگان و بهترین سایت آموزش برنامه نویسی رایگان یا بهترین سایت های آموزش برنامه نویسی پرداخته است. اگر با دنیای برنامه نویسی و توسعه وب آشنا هستید ، منطقی است که با آموزش خودآموز برنامه نویسی رایگان هم اشنا باشید.

برنامه نویسی یکی از راه هایی که نوجوانان با استفاده از آن به کسب درآمد بپردازند. قبل از مشاهده مقاله، این کلیپ را ببینید تا با دوره آموزش برنامه نویسی صفر تا صد ایرانیان سایبر آشنا شوید.

منابع رایگان بسیاری برای آموزش خودآموز برنامه نویسی و آموزش برنامه نویسی رایگان وجود دارد. با استفاده از این منابع هنگام آموزش خودآموز برنامه نویسی، می توانید قبل از سرمایه گذاری در یک زبان برنامه نویسی خاص یا مجموعه ای از دوره ها آنچه را دوست دارید و دوست ندارید کشف کنید.

پس از گذراندن دوره های آموزش خودآموز برنامه نویسی کافی است برای یافتن مسیر بهتر وارد دوره های حرفه ای برنامه نویسی شوید. می توانید اشتیاق خود را برای یادگیری کارآمدترین کد نویسی آنلاین هدایت کنید.

با این حال ، منابع برنامه نویسی رایگان و کلاس ها و کتاب های زیادی و سایت آموزش خودآموز برنامه نویسی برای این انتخاب وجود دارد. آیا می دانید بهترین مکان ها برای یادگیری خودآموز برنامه نویسی کدام هستند؟

برای شروع یادگیری برنامه نویسی به صورت آنلاین و مجازی روی عکس زیر کلیک کنید.

برنامه نویسی کودکان

پیکان اشاره بالا

خوب ، ما تحقیق کردیم تا در وقت شما صرفه جویی کنیم! در اینجا از بهترین وب سایت ها برای آموزش خودآموز برنامه نویسی و سایت آموزش خودآموز برنامه نویسی رایگان استفاده می کنیم.

در اینجا آموزش های ساده برنامه نویسی تا دوره های برنامه نویسی آنلاین وجود دارد. برای سهولت کار ، این منابع یادگیری برای کدگذاری را بر اساس موضوع تقسیم کردیم.

ایرانیان سایبر در این مقاله به بررسی آموزش خودآموز برنامه نویسی , آموزش برنامه نویسی رایگان پرداخته است.

در این وب سایت ها آموزش خودآموز برنامه نویسی رایگان است.

امیدواریم از مقاله آموزش خودآموز برنامه نویسی لذت ببرید.

آموزش خودآموز برنامه نویسی برای همه است.

آموزش خودآموز برنامه نویسی برای کسانی که وقتشان پر است خوب است.

وب سایتهای رایگان آموزش خودآموز برنامه نویسی

وب سایتهای رایگان آموزش خودآموز برنامه نویسی

 Codecademy

Codecademy یکی از محبوب ترین وب سایت های آموزش خودآموز برنامه نویسی رایگان برای مبتدیان است. در بستر آنها این سایت آموزش خودآموز برنامه نویسی رایگان می توانید نحوه برنامه نویسی و آموزش برنامه نویسی رایگان در میان سایر مهارت های فنی را بیاموزید.

شهرت آن به عنوان یکی از بهترین وب سایت های برنامه نویسی رایگان سزاوار است. Codecademy حول یادگیری تعاملی می چرخد. یعنی کمی می خوانید ، کد خود را مستقیماً در مرورگر تایپ می کنید و بلافاصله نتایج را مشاهده می کنید.

چه درس های برنامه نویسی رایگان ارائه می دهند: HTML & CSS ، JavaScript ، PHP ، Python ، Ruby ، ​​Angularjs ، The Command Line و موارد دیگر.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان بپردازید.

 freeCodeCamp

این آموزش آنلاین برنامه نویسی آنلاین ، آموزش برنامه نویسی رایگان که توسط کوئینسی لارسون ایجاد شده است ، ابتدا برنامه نویسی را از طریق یک برنامه درسی مشخص (تقریباً 800 ساعت در کل) در سایت آموزش خودآموز برنامه نویسی آموزش می دهد. سپس با تجربه عملی در پروژه های غیر انتفاعی به شما ارائه می دهد.

این برای افرادی که مایل به یادگیری نحوه کدگذاری آنلاین با تجربه عملی و عملی هستند که در رزومه بسیار مفید و تاثیرگذار به نظر می رسد ، بسیار مناسب است.   می توان گفت که یکی از بهترین ها برای آموزش برنامه نویسی به‌ صورت خودآموز به شمار می رود.

ارائه گواهی های برنامه نویسی رایگان: HTML ، CSS ، جاوا اسکریپت ، تجسم داده ، DevTools ، آزمایش QA ، Node.js ، React ، jQuery و موارد دیگر.

پیشنهاد میکنم حتما مقاله کلاس برنامه نویسی چیست و چگونه است بخوانید.

Coursera

Coursera

Coursera سایت آموزش خودآموز برنامه نویسی و آموزش برنامه نویسی رایگان با گزینه های دوره حرفه ای و همه کاره یکی از بهترین مکان ها برای یادگیری کد نویسی رایگان است. این سایت یک کتابخانه آنلاین است که در آن کلاس ها توسط اساتید واقعی دانشگاه تدریس می شود.

همه دوره ها رایگان هستند ، اما شما می توانید برای اثبات اتمام دوره ، “گواهی تأیید شده Coursera” (قیمت بین 30 تا 100 دلار) را پرداخت کنید.

گاهی اوقات با پرداخت گواهینامه ، دسترسی به محتوایی که در نسخه های رایگان در دسترس نیست نیز ایجاد می شود.

Coursera سایت آموزش خودآموز برنامه نویسی همچنین “تخصص ها” را ارائه می دهد ، که مجموعه ای از دوره ها در یک موضوع خاص است ، به طور معمول با یک پروژه برجسته در پایان.

پیشنهاد میکنم حتما مقاله کسب و کار خانگی برای نوجوانان با کامپیوتر بخوانید.

Edx

EdX یک برنامه آموزش عالی منبع باز است که توسط MIT و هاروارد اداره می شود ، و آن را منبع دیگری با درجه بالا می کند که در آن   می توانید به صورت آنلاین بصورت رایگان کد نویسی کنید. این سایت بیش از 600 دوره عالی در زمینه “علوم کامپیوتر” ارائه می دهد و زبان های مختلف برنامه نویسی را آموزش می دهد.

از آنجا که دارای دوره هایی از دانشگاه های سطح جهانی است ، به راحتی یکی از بهترین وب سایت ها برای یادگیری برنامه نویسی به صورت رایگان است. دوره های برنامه نویسی رایگان ارائه شده: جاوا ، سی شارپ ، پایتون و بسیاری دیگر.

پیشنهاد میکنم مقاله سن مناسب برای شروع برنامه نویسی مطالعه کنید.

بهترین سایت های آموزش برنامه نویسی

Codewars آموزش برنامه نویسی رایگان راهی سرگرم کننده و منحصر به فرد برای یادگیری برنامه نویسی ارائه می دهد. این برنامه با تم هنرهای رزمی ، بر اساس چالش هایی به نام “کاتا” است. تکمیل درس های برنامه نویسی برای مبتدیان برای کسب افتخار و پیشرفت در رتبه های بالاتر.

اگر انگیزه کمی گیمی فیکیشن دارید ، این یک روش سرگرم کننده برای یادگیری برنامه نویسی آنلاین است! پس از همه ، یادگیری کد برای مبتدیان هنگامی که از آن لذت می برید آسان تر است.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله یادگیری آسان پایتون برای کودکان بپردازید.

Code Conquest

Code Conquest سایت آموزش خودآموز برنامه نویسی یک راهنمای آنلاین رایگان برای برنامه نویسی برای مبتدیان  و آموزش برنامه نویسی به‌ صورت خودآموز است.

وب سایت برنامه نویسی و سایت آموزش خودآموز برنامه نویسی رایگان برای کسانی مناسب است که نمی دانند از کجا شروع کنند. نحوه یادگیری کد نویسی ، تماشای آموزش های رایگان ، بارگیری صفحات تقلب ، آزمایش دانش خود با آزمونها و موارد دیگر را بیاموزید.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله یادگیری پایتون چقدر زمان میبرد بپردازید.

GA Dash

این پلتفرم یادگیری آنلاین مجمع عمومی رایگان است. این کاملاً مبتنی بر پروژه است. شما با هر مرحله یک “پروژه” ایجاد می کنید-و برای کسانی که دوست دارند هنگام یادگیری کد نویسی آنلاین کار کنند ، ایده آل است.

آنها یکی از معدود منابع رایگان برای یادگیری و آموزش برنامه نویسی به‌ صورت خودآموز هستند که دوره ای در مورد نحوه ایجاد تم Tumblr از ابتدا دارند. چه پروژه های برنامه نویسی رایگان ارائه می دهند: HTML ، CSS ، JavaScript ، طراحی واکنش گرا.

GA Dash

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله یادگیری زبان برنامه نویسی پایتون برای بچه ها بپردازید.

MIT OpenCourseware

ممکن است رقابت برای ورود به MIT سخت باشد ، اما دسترسی به مطالب دوره آنلاین آنها هیچ شهریه یا حداقل نمره SAT ندارد. آنها یک کتابخانه آنلاین از هر موضوعی که تدریس می کنند ، نگهداری می کنند ، بدون دسترسی به حساب مورد نیاز.

فقط یک دوره را مرور کنید و شروع به مرور مطالب کنید. بله … می توانید برنامه نویسی را به صورت رایگان در MIT یاد بگیرید. چه دنیایی.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله برنامه نویسی چیست و چه کاربردی دارد؟  بپردازید.

خان آکادمی

خان آکادمی آموزش برنامه نویسی رایگان موضوعات مختلفی را ارائه می دهد (همانطور که در صفحه اول آنها آمده است ، “شما می توانید همه چیز را یاد بگیرید”) ، از جمله بسیاری در برنامه نویسی کامپیوتر.

چند کلاس برنامه نویسی رایگان برای بچه های کوچکتر نیز ارائه می شود. بنابراین کل خانواده می توانند کد نویسی را به صورت رایگان یاد بگیرند! منابع برنامه نویسی که آنها ارائه می دهند: JS ، HTML/CSS ، SQL ، و موارد دیگر.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان بپردازید.

پروژه اودین

رزمندگان امروزی می توانند برای یادگیری کد نویسی با پروژه اودین به دریا بروند. این برنامه توسط سازندگان Thinkful ساخته شده است. یک بوت کمپ برتر برای برنامه نویسی آنلاین و پروژه Odin نسخه رایگان و منبع باز آنها است.

سایت آموزش خودآموز برنامه نویسی رایگان 

بهترین سایت های آموزش برنامه نویسی

با آموزش برنامه نویسی آنها به صورت رایگان ، می توانید با استفاده از گروه چت آنلاین از سایر دانش آموزان پشتیبانی دریافت کنید!

Treehouse
اگر می خواهید برنامه نویسی و آموزش برنامه نویسی رایگان را برای یک پروژه یا هدف خاص یاد بگیرید، Treehouse منبع عالی برای شما است. این دوره ها برای برنامه نویسان تازه کار سازماندهی شده اند تا به اهداف خاصی دست یابند – مانند ایجاد یک تم وردپرس، یک وب سایت واکنش گرا یا یک برنامه کاربردی.

Treehouse همچنین یک آموزش تکمیلی عالی برای توسعه دهندگان حرفه ای است که به دنبال یک راهنمای گام به گام برای یک پروژه یا کار خاص هستند.

Udacity
برای کسانی که در سبک سخنرانی به بهترین شکل یاد می گیرند، سخنرانی ویدئویی تعاملی و رویکرد امتحانی Udacity ممکن است مناسب باشد. این دوره‌ها که توسط مربیان درجه یک مختلف آموزش داده می‌شوند – حتی چند کارمند Google – برای کسانی که ترجیح می‌دهند به جای خواندن تجربه یادگیری خود، تماشا کنند، مناسب است.

با این حال آموزش برنامه نویسی رایگان ، منتقدان فقدان جریان ساده بین دوره ها را یکی از نقاط ضعف این سایت می دانند. شما از بسیاری از دوره‌های جذاب به صورت جداگانه یاد خواهید گرفت، اما هیچ برنامه درسی مناسبی در اینجا وجود ندارد.

FreeCodeCamp سایت آموزش خودآموز برنامه نویسی برای آموزش برنامه نویسی رایگان مهارت هایی را به شما می دهد که برای تبدیل شدن به یک توسعه دهنده تقریباً در هر زمینه ای که برای آن تلاش می کنید، نیاز دارید.

همچنین به شما کمک می کند تا سبد خود را از طریق وظایف پروژه محور بسازید، و مهمتر از آن، به شما کمک می کند اولین شغل خود را به عنوان یک توسعه دهنده پیدا کنید.

شگفت انگیز، بله؟ که توسط Quincy Larson ساخته شده است، شاید یکی از بهترین مکان‌هایی باشد که می‌توانید جاوا اسکریپت، ساختار داده، الگوریتم‌ها و همچنین توسعه Frontend را یاد بگیرید.

 W3Schools
W3Schools سایت آموزش خودآموز برنامه نویسی یکی دیگر از وب سایت های عالی برای یادگیری برنامه نویسی نرم افزار است.

آنچه در واقع W3Schools را متمایز می کند، نحوه ارائه دوره های خود است.

این پلتفرم دارای یک رابط کاربری دوستانه و شهودی است تا بتوانید به راحتی اطلاعات مورد نیاز خود را جذب کرده و مهارت های کدنویسی خود را بهبود ببخشید.

با W3Schools می توانید زبان هایی مانند HTML، CSS، PHP، JavaScript، jQuery، XML، SQL، Asp و JSP را یاد بگیرید.

حتی بیشتر از این، W3Schools با آموزش‌های وب و مراجع جامع طراحی شده است تا تجربه کدنویسی شما را به همان اندازه عشق واقعی کند.

راستش را بخواهید، W3Schools قطعا مکانی عالی برای یادگیری برنامه نویسی برای مبتدیان است، زیرا اکثر دوره های برنامه نویسی رایگان هستند … شما همچنین یک انجمن پشتیبانی آنلاین دارید … و همچنین به انواع آموزش ها دسترسی دارید، فرقی نمی کند تازه وارد باشید یا یک مستقل باتجربه. هکر

 اوانتو توتس +
شاید یکی از بهترین مکان ها برای یادگیری برنامه نویسی برای مبتدیان Evanto Tuts+ که یکی از سایت آموزش خودآموز برنامه نویسی رایگان باشد.

چیزی که واقعاً این وب سایت را متمایز می کند، کتابخانه بزرگ دوره های رایگان، فیلم ها، آموزش ها و کتاب های الکترونیکی است که شما به آنها دسترسی دارید. با این همه دانش در جیب خود … بدون شک می توانید دستمزد توسعه دهنده سیلیکون ولی را از دست اول تجربه کنید.

محتوا به راحتی قابل هضم است. رابط کاربر پسند است. هیچ سردرگمی در پایان شما وجود نخواهد داشت، مطمئناً. و شما می توانید تمام دوره ها را با سرعت خود طی کنید.

Codewars
یادگیری از طریق سرگرمی قطعاً راه بسیار بهتری برای به خاطر سپردن آنچه یاد گرفته اید است.

و این همان چیزی است که Codewars برای آن تلاش می کند. این یک وب‌سایت مبتنی بر چالش‌هایی است که «کاتا» نامیده می‌شود تا مبتدیان را در حین یادگیری سرگرم کند تا بتوانند مهارت‌های برنامه‌نویسی خود را بیشتر تقویت کنند.

علاوه بر این، دانش آموزان در طول این چالش ها در واقع در رقابت هستند که باعث می شود عملکرد بهتری داشته باشند و برنامه نویسی را سریعتر یاد بگیرند.

با Codewars، به دوره های عالی دسترسی خواهید داشت تا بتوانید زبان های برنامه نویسی مختلفی را یاد بگیرید که برخی از آنها عبارتند از C++، Java، JavaScript، Rust، Ruby، SQL، PHP، Swift، TypeScript، Crystal و غیره.

Codewars آموزش برنامه نویسی رایگان به ​​دلیل روش خلاقانه و سرگرم کننده اش در تعامل با دانش آموزان و امکان یادگیری آسان برنامه نویسی در 6 ماه (بله، با عزم درست می توانید این کار را انجام دهید)، Codewars یک جامعه واقعاً برجسته از توسعه دهندگان ایجاد کرده است.

این مکانی است که می توانید سؤال بپرسید، پاسخ بگیرید و مهارت های خود را بهبود بخشید. و بعداً برگردید و به تازه‌کارها کمک کنید.

Codewars مکان فوق‌العاده‌ای برای شماست تا یاد بگیرید چگونه به درستی کدنویسی کنید، بدون اینکه ذهنتان توسط روش سنتی یادگیری یک زبان برنامه‌نویسی درگیر شود.

پروژه اودین
منحصر به فرد بودن این مکان باورنکردنی برای یادگیری برنامه نویسی کامپیوتری از مسیر گام به گام ساختار یافته آن ناشی می شود که قطعا تجربه یادگیری شما را بدون دردسر می کند.

پروژه Odin به معنای واقعی کلمه دست شما را می گیرد (همانطور که مادرتان شما را در 5 سالگی گرفت) و شما را در تمام طول سفر راهنمایی می کند.

چیزی که در مورد پروژه Odin واقعا جالب است، این است که به شما امکان می‌دهد در حالی که دانش جدید را جذب می‌کنید، پورتفولیوی خود را بسازید تا بتوانید اولین شغل خود را نسبتاً آسان و بدون دردسر پیدا کنید.

راستش را بخواهید، دوره های بسیار خوبی برای آموزش برنامه نویسی رایگان وجود دارد که پروژه اودین به همراه دارد و برخی از آنها عبارتند از: مقدمه ای بر توسعه وب، توسعه وب 101، برنامه نویسی Ruby، HTML5، Ruby on Rails، CSS3، jQuery، جاوا اسکریپت، و

در نهایت استخدام به عنوان یک توسعه دهنده وب

شما می توانید با تماشای فیلم ها و آموزش ها یا با خواندن مقاله ها یاد بگیرید… این انتخاب شماست.

در مجموع، پروژه Odin قطعاً سزاوار جایگاهی در لیست ما از «بهترین سایت‌ها برای یادگیری برنامه‌نویسی در سال 2020» است.

 سایت نقطه
روش ایجاد سایت پوینت در واقع بسیار نوآورانه است.

این برای توسعه دهندگان وب توسط توسعه دهندگان وب ساخته شده است و صادقانه بگویم که دارای یک جامعه شگفت انگیز است. هزاران توسعه‌دهنده درباره آخرین اختراعات و راه‌حل‌هایی که یافته‌اند، مقاله می‌نویسند.

فقط کافی است یک کلمه، نسبت به زبانی که می خواهید یاد بگیرید، در کادر جستجو تایپ کنید و با هزاران مقاله جامع درباره آن زبان برنامه نویسی نمایش داده می شوید.

شما به معنای واقعی کلمه می توانید تمام روز را صرف مرور محتوای عالی Sitepoint کنید و مهارت های خود را تقویت کنید. این مکان هم برای مبتدیان و هم برای توسعه دهندگان پیشرفته عالی است.

کرانچزیلا
Crunchzilla آموزش برنامه نویسی رایگان توسط چهار بخش مختلف با اهداف مختلف ایجاد شده است – Code Monster، Code Maven، Game Maven و Data Maven.

اجازه دهید به شما بگویم که اینها به چه معنا هستند که با Code Monster شروع کنید…

Code Monster اساساً دارای ساده ترین آموزش های برنامه نویسی برای مبتدیان است و برای بچه های 9 تا 13 ساله طراحی شده است. اما اگر بزرگتر هستید و نمی دانید از کجا شروع کنید، با رفتن به Code Monster خجالت نکشید ( من دوستانی را می شناسم که از این طریق شروع کردند و اکنون توسعه دهندگان خوبی هستند.)

بعدی کد Maven خواهد بود. این یکی برای کودکان بالای 13 تا نوجوانان قدیمی هدف گذاری شده است. Code Maven اساساً نتیجه ای از Code Monster است. دارای آموزش‌ها و ویدیوهای دقیق‌تر و پیچیده‌تر است که به شما امکان می‌دهد مهارت‌های خود را بیشتر کنید و برای لیگ اصلی برنامه‌نویسی آماده شوید.

پس از Code Maven، با Game Maven روبرو خواهید شد. این مورد بیشتر توسط نوجوانان مسن و بزرگسالان جوان ترجیح داده می شود زیرا مفاهیم منحصر به فرد و خلاقانه ای را ارائه می دهد که می توانید از آنها برای گسترش دانش برنامه نویسی خود استفاده کنید. این اساساً یک آموزش گام به گام برای ایجاد بازی های ویدیویی است.

و در نهایت، ما Data Maven را داریم. همانطور که از نام آن پیداست، همه چیز در مورد داده ها و آمار است. Data Maven به سادگی درها را به روی شما باز می کند اگر می خواهید در آمار و تجزیه و تحلیل داده ها به خوبی آشنا شوید.

در مجموع، Crunzhilla آموزش برنامه نویسی رایگان مکانی فوق‌العاده برای شروع است و شما را تا زمانی که کاملاً در مهارت‌های خود پیشرفته شوید، هدایت می‌کند.
CodeHS همچنین گزینه خوبی برای یادگیری برنامه نویسی است، اما بیشتر به سمت سبک یادگیری کلاسی نسبت به یک تجربه یادگیری فردی گرایش دارد.

چیزی که در مورد CodeHS منحصر به فرد است این است که همه منابع و مواد مورد نیاز برای غوطه ور شدن کامل خود را در علوم کامپیوتر و تبدیل شدن به یک دانشمند کامپیوتر با تجربه که شرکت ها برای آن مبارزه خواهند کرد را دارد.

علاوه بر این، CodeHS با برنامه درسی مبتنی بر وب، بینش مدیر، ابزار معلم و توسعه حرفه ای طراحی شده است تا تجربه یادگیری شما را تا حد امکان روان و آسان کند.

معلمانی که در روش‌های یادگیری کلاسی شرکت می‌کنند، همه ابزارهای لازم (برنامه درسی، تمرین‌ها و طرح‌های درسی) را دارند تا شما را در مسیر خود برای تبدیل شدن به یک مهندس 10 برابر سریع نگه دارند.

 روبیمونک

آموزش برنامه نویسی رایگان

نکته جالب در مورد Rubymonk سایت آموزش خودآموز برنامه نویسی این است که به تعداد زیادی دوره مجزا دسترسی خواهید داشت که برای توسعه دهندگان مبتدی، متوسط ​​و پیشرفته مناسب است.

با دوره های آسان هضم Rubymonk، قطعا مهارت ها و دانش خود را در مورد برنامه نویسی با Ruby بهبود خواهید داد. استخدام کنندگان با چشمانی باز به رزومه شما نگاه می کنند و شما را در یک لحظه استخدام می کنند.

TryRuby

با این سایت آموزش خودآموز برنامه نویسی آموزش برنامه نویسی رایگان همچنین به شما مقدار زیادی محتوای ارزشمند داده می شود تا بتوانید مهارت های Ruby خود را بیشتر تقویت کنید و کارفرمایان خود را حتی بیشتر تحت تأثیر قرار دهید.

تفاوت در اینجا این است که سایت آموزش خودآموز برنامه نویسی در واقع با Pluralsight ادغام شده است، به این معنی که برای دسترسی به تمام محتوایی که به شما امکان می دهد به یک توسعه دهنده بزرگ روبی تبدیل شوید، باید عضویت داشته باشید.

به راحتی آن را بررسی کنید.

LearnPython
پایتون یکی از محبوب ترین زبان های برنامه نویسی امروزه است. و در واقع روندی وجود دارد که نشان می‌دهد ممکن است پایتون در عرض چند سال مقام اول را کسب کند.

از اتوماسیون اولیه تا توسعه وب‌سایت‌های عالی و زیبا، این سایت آموزش خودآموز برنامه نویسی قطعاً دانش گسترده‌ای از مهارت‌های پایتون به شما می‌دهد تا بتوانید بی‌وقفه جای خالی بعدی را برای توسعه‌دهنده نرم‌افزار در شرکت رویایی خود دنبال کنید.

اوه، و فراموش نکن! پایتون یکی از بهترین زبان های برنامه نویسی برای مشاغل است!

BitDegree
منحصر به فرد بودن این سایت آموزش خودآموز برنامه نویسی و آموزش برنامه نویسی رایگان از گیمیفیکیشنی که در تجربه یادگیری گنجانده شده است، ناشی می شود.

این بدان معنی است که شما می توانید جوایز مختلفی دریافت کنید و با توسعه دهندگان دیگر رقابت کنید تا بتوانید تحریک شوید و برنامه نویسی را سریعتر یاد بگیرید.

این سایت آموزش خودآموز برنامه نویسی قطعاً می داند که چگونه شما را درگیر خود نگه دارد، بنابراین اگر احساس می کنید کمی از من سنتی خسته شده اید

ایرانیان سایبر در این مقاله به بررسی آموزش خودآموز برنامه نویسی پرداخته است.

امیدواریم از مقاله آموزش خودآموز برنامه نویسی لذت ببرید.

آموزش خودآموز برنامه نویسی برای همه است.

آیا می دانید بهترین مکان ها برای یادگیری خودآموز برنامه نویسی کدام هستند؟

خوب ، ما تحقیق کردیم تا در وقت شما صرفه جویی کنیم! در اینجا از بهترین وب سایت ها برای آموزش خودآموز برنامه نویسی استفاده می کنیم. در اینجا آموزش های ساده برنامه نویسی تا دوره های برنامه نویسی آنلاین وجود دارد. برای سهولت کار ، این منابع یادگیری برای کدگذاری را بر اساس موضوع تقسیم کردیم.

محبوب ترین سایت آموزش خود آموز برنامه نویسی چیست؟

Codecademy یکی از محبوب ترین وب سایت های آموزش خودآموز برنامه نویسی رایگان برای مبتدیان است. در بستر آنها می توانید نحوه برنامه نویسی در میان سایر مهارت های فنی را بیاموزید.

کدام برنامه با بهترین منابع و دوره ها می توانید معرفی کنید؟

EdX یک برنامه آموزش عالی منبع باز است که توسط MIT و هاروارد اداره می شود ، و آن را منبع دیگری با درجه بالا می کند که در آن   می توانید به صورت آنلاین بصورت رایگان کد نویسی کنید. این سایت بیش از 600 دوره عالی در زمینه "علوم کامپیوتر" ارائه می دهد و زبان های مختلف برنامه نویسی را آموزش می دهد.

5 در مورد “آموزش خودآموز برنامه نویسی”

 1. سلام وقتتون بخیر، خواستم تشکر کنم بابت زحمتی که برای تهیه این مطلب بسیار خوب کشیده اید، واقعا سایت خیلی خوبی دارید.

  1. برنامه نویسی آنقدر که فکر می کنید به ریاضیات نیاز ندارد. درک مفاهیم ریاضی که مبانی کدگذاری را می دهد بسیار مهمتر است. اغلب ممکن است حتی در حال نوشتن کدی نباشید که از ریاضیات استفاده می کند. معمولاً از یک کتابخانه یا تابع داخلی استفاده می‌کنید که معادله یا الگوریتمی را برای شما پیاده‌سازی می‌کند.

 2. سلام
  من میخوام الان برنامه نویسی شروع کنم
  یعنی میخوام یاد بگیرم ولی به صورت خوداموز نه
  چه کاری لازم انجام بدم ؟میشه جواب بدین

  1. سلام اگر میخواید برنامه نویسی رو شروع کنید می تونید در دوره مبانی برنامه نویسی ما ثبت نام کنید و امورش را شروع کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.