منو
صفحه اصلی
ثبت نام
آموزش کامپیوتر به کودکان

کلاس آموزش کامپیوتر به کودکان

سرفصل‌های مقاله

اهمیت کلاس آنلاین آموزش کامپیوتر به کودکان و کلاس کامپیوتر آنلاین برای نسل فعلی بالاست. شما با آموزش کامپیوتر برای کودکان آنها را آماده دنیای پسا کرونا کنید. از بچه های گیمر خود با بهترین آموزش کامپیوتر به کودکان حمایت کنید. در این مسیر نیاز است از بهترین آموزش کامپیوتر کودکان و کلاس کامپیوتر آنلاین آموزش کار با لپ تاپ برای کودکان بهره ببرید.

مطمئناً همه خانواده ها می خواهند کلاس آموزش کامپیوتر به کودکان و نوجوانان و آموزش کار با لپ تاپ برای کودکان ایمن باشد. شما همچنین می خواهید از خلاقیت و هیجان آنها حمایت کرده و آنها را پرورش دهید.

اگر فرزند شما آموزش های اولیه کار با کامپیوتر را می داند، می توانید به سراغ برنامه نویسی کودکان بروید، اما در این مقاله ما میخواهیم به بررسی آموزش کامپیوتر به کودکان برویم.

اما آنها به مکانی نیاز دارند که بتوانند در آن جا بیفتند و چیزهایی را بیاموزند که واقعاً از آنها هیجان زده شوند. خیلی هم عالی، شما در جستجوی این مکان افسانه ای تنها نیستید.

اگر بچه ها از چیزی که به آنها آموزش داده می شود، لذت ببرند و سرگرم شوند، عاشق یادگیری آن می شوند. (اگر کودکی دارید که رایانه را دوست دارد، به خواندن ادامه دهید.)

دوره رایگان آنلاین آموزش کامپیوتر به کودکان و نوجوانان

ایرانیان سایبر در جهت آموزش کامپیوتر به کودکان و نوجوانان جهت یادگیری کار با کامپیوتر و آموزش کار با لپ تاپ برای کودکان و ورود قدرتمند تر به دنیای برنامه نویسی، دوره ای رایگان و کلاس کامپیوتر آنلاین جهت یادگیری کامپیوتر برای کودکان و نوجوانان در تابستان 1400 آماده کرده است.

این دوره شامل 51 جلسه است و مباحث ساده مانند تغییر عکس پس زمینه ویندوز تا مباحث پیشرفته مانند آموزش اجرای نرم افزارهای اندرویدی بر روی کامپیوتر و یا حتی ساخت ایمیل در مایکروسافت است.

جهت ثبت نام در دوره از لینک آموزش کامپیوتر اقدام کنید. قبل از بیان توضیحات درباره آموزش کامپیوتر کودکان، ابتدا به معرفی کلی ایرانیان سایبر بپردازیم.

1) کلاس آموزش کامپیوتر به کودکان با برنامه نویسی اسکرچ (مناسب کودکان 6 ساله)

اسکرچ وب سایتی است که توسط MIT ساخته شده است و به کاربران امکان می دهد پروژه هایی از بازی ها ، انیمیشن ها و داستان ها را با استفاده از بلوک های دستوری drag and drop برای ساختن کد، ایجاد کنند. به طور خاص اسکرچ سرگرم کننده و آسان ساخته و طراحی شده است.

در آموزش کامپیوتر به کودکان و کلاس کامپیوتر آنلاین ، دانش آموزان با برنامه نویسی شروع می کنند و سپس با اسکرچ به جستجوی جزئیات ایجاد بازی می پردازند.در پایان کلاس ، دانش آموزان در ابتدا بازی های ویدیویی را برای به اشتراک گذاشتن با دوستان و خانواده خود طراحی می کنند.

با درک اساسی از نحوه کارکرد رایانه (با استفاده از پد لمسی یا موس و امکان یافتن کلیدهای صفحه کلید) ، کودکان 6 ساله می توانند پروژه های بسیار جذاب ایجاد کنند. برای کودکان بزرگتر، کلاس کامپیوتر برنامه نویسی پایتون پیشنهاد می شود.

مزیت این کلاس کامپیوتر برای کودکان کم سن و سال و کلاس کامپیوتر آنلاین این است که با مفاهیم برنامه نویسی آشنا می شوند و اگر تصمیم بگیرند علوم کامپیوتر را بیشتر کشف کنند ، بعداً به آنها مزیت می دهد.

در صورت علاقه به کدنویسی بچه ها پیشنهاد میشود به مطالعه کلاسهای مهارتی تابستانی برای نوجوانان بپردازید.

پس از کجا شروع کنند؟

2) کلاس آموزش کامپیوتر به کودکان با برنامه نویسی پایتون (کودکان 8 ساله)

پایتون یک کلاس رایانه ای و کلاس کامپیوتر محبوب است. پایتون به واسطه استفاده در پشت سیستم عامل هایی مانند Netflix، Spotify و بسیاری دیگر به طور گسترده ای شناخته شده است. در ظاهر ، این یک زبان برنامه نویسی مبتنی بر متن ، شی گرا است که می تواند برای ایجاد بازی های متنی و گرافیکی ، آزمونها ، کارهای هنری تعاملی و موارد دیگر استفاده شود.

این یک زبان کامپیوتری شروع کننده ایده آل است زیرا نوشتن آن آسان ، خواندن آن آسان است و در دنیای واقعی مورد استفاده قرار می گیرد. دانش آموزان در آموزش کامپیوتر کودکان با نوشتن پروژه های ساده شروع به آشنایی با زبان برنامه نویسی می کنند و به سمت ایجاد بازی های مبتنی بر متن و حتی طراحی با کد حرکت می کنند.

البته برای کار با این زبان برنامه نویسی کامپیوتری بچه ها باید توانایی تایپ و اشنایی نسبتا کمی با زبان انگلیسی داشته باشند. نکته مهم برای کودکان 12 ساله که مهارت تایپ دارند می توانند از زبان های برنامه نویسی پیچیده تری مانند سی(C)، سی پلاس پلاس(C++)، جاوا (java)استفاده کنند و برنامه نویسی را یاد بگیرند.

در صورت علاقه به کدنویسی بچه ها پیشنهاد میشود به مطالعه آموزش پایتون برای کودکان بپردازید.

آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد با CSS/HTML

3) کلاس آموزش کامپیوتر به کودکان با برنامه نویسی css/html (کودکان 10 ساله)

آموزش کامپیوتر به کودکان بیایید در مورد وب صحبت کنیم، وب سایت با استفاده از سه زبان CSS/HTML و JavaScript نوشته شده است. HTML برای نشانه گذاری محتوای وب سایت CSS برای یکپارچه سازی آن و JavaScript برای ایجاد تعامل ایجاد شده اند.

چگونه کاربران وب سایت ها را می بینند؟  با استفاده از مرورگرهای وب مانند فایرفاکس، گوگل کروم و یا اینترنت اکسپلورر به تماشای وب سایت ها می پردازند. ایرانیان سایبر به برگزاری کلاس آموزش آنلاین کامپیوتر به کودکان با زبان css/html می پزدارد.

احتمالا برای شما هم پیش آمده که بشنوید از این مرورگر استفاده نکن و با کروم سایت را مشاهده کنید. کودکان با یادگیری کلاس کامپیوتر برنامه نویسی css/html ، توانایی ایجاد صفحاب وب و طراحی آنها را پیدا می کنند. کودکان 10 ساله می توانند به یادگیری HTML و CSS بپردازند و با ایجاد صفحات وب پیشرفت کنند.

روی عکس کلیک کن و از کلاس آموزش کامپیوتر به کودکان استفاده کن

برنامه نویسی کودکان

پیکان اشاره بالا

در صورت علاقه به کدنویسی بچه ها پیشنهاد میشود به مشاهده دوره آموزش طراحی سایت (CSS/HTML) به کودکان بپردازید.

4) کلاس آموزش کامپیوتر به کودکان با برنامه نویسی سی پلاس پلاس (کودکان 12 ساله)

با توجه به اهمیت برنامه نویسی ++C ، تیم ایرانیان سایبر دوره مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی را برای کودکان برگزار می کند. در این دوره کودکان به یادگیری زبان C++ می پردازند.  در دوره مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی به طرح مطالبی پرداخته می شود تا دانش آموز با علم کامپیوتر و کاربردهای آن در زندگی افراد آشنا شود.

با انواع زبان های برنامه نویسی آشنا می شود و مبانی برنامه نویسی را یاد می گیرد. آموزش کامپیوتر به کودکان و کلاس کامپیوتر آنلاین امر مهمی است که متاسفانه چندان به آن دقت نشده است. دانش آموزان ایرانیان سایبر در این دوره یاد می گیرند چگونه به مسائل مطرح شده فکر کنند و به دنبال راه حلی مناسب و قابل درک برای کامیپوتر باشند.

در پایان دوره دانش آموز می تواند برای مسائلی که مطرح می شود راه حل قابل درک برای کامپیوتر را بیابد. با مبانی و اصولی که برای برنامه نویسی یاد گرفته است، برنامه برای مسائل بنویسد و بتواند آن را تست و رفع خطا کند.

همچنین برای یادگیری دیگر زبان های برنامه نویسی و کلاس کامپیوتر مسائل پیشرفته تر آماده می شود. دوره مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی اولین گام از آموزش برنامه نویسی صفر تا صد است.

5) کلاس آموزش کامپیوتر به کودکان با برنامه نویسی جاوا (مناسب کودکانی که آشنایی قبلی با برنامه نویسی دارند)

نمی تولن انتظار داشت کودکان و نوجوانان در همان ابتدای یادگیری به آموزش زبان جاوا بپردازند. جاوا مناسب نوجوانانی است که ابتدا یک زبان سطح پایین تر مثل سی پلاس رو یاد گرفته باشند و سپس به یادگیری زبان جاوا بپردازند. جاوا یک بازار کار عالی نه تنها در ایران بلکه در کل جهان دارد. ایرانیان سایبر به آموزش کامپیوتر کودکان و نوجوانان با هدف کسب درآمد می پردازد.

جاوا یک زبان برنامه نویسی استاندارد در صنعت است. تقاضای برنامه نویسان زبان جاوا بیش از هر زمان دیگری است ، بنابراین ذکر دانش شما از جاوا در یک برنامه دانشگاهی یا رزومه کاری مزایای آشکاری برای نوجوانان دارد. حتی در خدمت سربازی می تواند کمک حال پسران باشد.

6) کلاس کامپیوتر آنلاین رایگان کودکان با زبان SQL (ذخیره سازی اطلاعات در کامپیوتر )

آموزش کامپیوتر به کودکان ایرانیان سایبر به آموزش دوره sql برای کودکان و نوجوانان می پردازد. از sql برای مدیریت داده های موجود در سیستم مدیریت پایگاه داده استفاده می شود. در بیان ساده کودکان و نوجوانان برای ذخیره سازی اطلاعات کاربران و تراکنش های آنها به sql  نیاز دارند.

SQL یک زبان خاص دامنه است که در برنامه نویسی استفاده می شود و برای مدیریت داده های موجود در سیستم مدیریت پایگاه داده رابطه ای طراحی شده است  یا برای پردازش جریان اطلاعات در سیستم مدیریت جریان داده ای رابطه ای. به عنوان مثال داده ها شامل روابط بین موجودیت ها و متغیرها بسیار مفید است. ایرانیان سایبر با آموزش کامپیوتر کودکان به دنبال افزایش مهارت کودکان می باشد.

آموزش رباتیک کودکان

7) کلاس آموزش کامپیوتر به کودکان با رباتیک (کودکان 8 سال و بالاتر)

روش های مختلفی برای نحوه آموزش رباتیک به کودکان و نوجوانان وجود دارد. این روش ها بر این فرض استوار است که کودکان می خواهند رباتیک را به انتخاب خودشان یاد بگیرند. این برنامه ها بر معرفی اصول اولیه ربات ها و برنامه نویسی آن متمرکز هستند.

فناوری در بسیاری از زمینه‌های زندگی روزمره ما و همچنین کودکان ما به یک مؤلفه اساسی تبدیل شده است. در محدوده کلاس درس و محیط یادگیری، فناوری می تواند برای دانش آموزان هم مفید و هم مشکل ساز باشد. در اینجا، متخصصان مراقبت از کودک در مدرسه Celebree در مورد جوانب مثبت و منفی فن آوری در آموزش و همچنین راه حل هایی برای چالش های بالقوه بحث می کنند.

طرفداری: استفاده از فناوری می تواند دانش آموزان جوان را هیجان زده کند

امروزه، برای بسیاری از کودکان در سنین مدرسه غیرمعمول نیست که برای اولین بار در کودکی با وسایل تکنولوژیک روبرو شوند. به این ترتیب، دانش آموزان تمایل دارند لپ تاپ، تبلت و سایر دستگاه های مشابه را با سرگرمی و هیجان مرتبط کنند. در نتیجه، فناوری در کلاس نه تنها به مهار توجه و هیجان در کلاس درس کمک می کند، بلکه تجارب سنتی یادگیری را تقویت می کند.

منفی: استفاده از فناوری می تواند حواس دانش آموزان را پرت کند

اگر تدابیر امنیتی مناسب در نظر گرفته نشود، رایانه‌ها می‌توانند به کودکان خردسال دسترسی به محتوا یا اطلاعات نامناسب را فراهم کنند. مسدودکننده‌های وب‌سایت، فیلترهای اینترنت و نظارت دقیق می‌توانند به جلوگیری از قرار گرفتن کودکان در معرض چنین مواردی کمک کنند، و درس‌هایی در مورد «نظارت» یا استفاده صحیح از اینترنت می‌تواند قضاوت و عادات خوب وب را در سنین پایین القا کند.

حرفه ای: دانش آموزان را برای آینده آماده می کند

دنیای ما بیشتر به فناوری متکی می شود و داشتن درک خوب از دستگاه های متداول تکنولوژیکی و کاربرد آنها برای آماده کردن کودکان برای موفقیت در آموزش ابتدایی و متوسطه بسیار مهم است. برای کودکان خردسال هرگز زود نیست.

که مهارت‌ها و دانش‌هایی را ایجاد کنند که می‌توانند در طول حرفه‌های آموزشی و حرفه‌ای خود ادامه دهند. کلاس کامپیوتر از این نظر، قرار گرفتن در معرض فناوری در آموزش اولیه راهی عالی برای شروع ساختن پایه ای برای موفقیت است.

منفی: کودکان را از فرصت های اجتماعی شدن دور می کند

مطالعات نشان داده اند که افراد بیشتری در سراسر جامعه به دلیل پیوندهایی که فناوری از طریق شبکه های اجتماعی فراهم می کند، در حال جدا شدن و منزوی شدن هستند. کودکان خردسالی که زمان بیشتری را صرف تعامل با دستگاه‌ها می‌کنند،

کلاس کامپیوتر آنلاین رایگان

کلاس کامپیوتر آنلاین رایگان

ممکن است زمان زیادی را صرف تعامل با همسالان خود نکنند – که می‌تواند بر رشد اجتماعی و عاطفی آن کودکان تأثیر بگذارد. برای کاهش این خطر، مهم است که “زمان فناوری” را کاهش دهیم تا به کودکان اجازه دهیم تا با خانواده و دوستان خود تعامل اجتماعی داشته باشند.

طرفداری: فناوری یادگیری خود به خود را تشویق می کند

دسترسی به فناوری می تواند به کودکان کمک کند تا در مورد موضوعاتی که برایشان جالب است تحقیق کنند. برای نسل های قدیمی تر، اطلاعات به راحتی در دسترس نبود و نیاز بود که کودکان به منابع سنتی دسترسی داشته باشند.

با این حال، اکنون، کودکان دنیایی از اطلاعات را در نوک انگشتان خود دارند. هنگامی که فناوری به درستی مورد استفاده قرار گیرد و تحت نظارت باشد، می‌تواند یادگیری را در داخل یا خارج از کلاس با فراهم کردن فرصتی برای تحقیق درباره موضوعات مورد علاقه کودکان تکمیل کند – برای مثال، یک درس در مورد دایناسورها می‌تواند با یک ویدیوی YouTube یا یک ویدیوی مجازی تکمیل شود. سفر میدانی به موزه تاریخ طبیعی

منفی: فناوری می تواند خلاقیت را منصرف کند

بسیاری از بازی‌ها و فعالیت‌های مبتنی بر فناوری «از پیش ساخته شده‌اند» و به کودکان این امکان را می‌دهند تا فعالیت‌های خود را بدون نیاز به حل مشکل به روش‌های خلاقانه و تخیلی کامل کنند. با این حال، به همان اندازه بازی‌هایی وجود دارند که رشد خلاقانه و مهارت‌های حل مسئله را ارتقا می‌دهند،

در حالی که به عنوان یک فعالیت سرگرم‌کننده انفرادی یا گروهی عمل می‌کنند. انتخاب دومی، و ارائه طیف گسترده ای از ابزارهای یادگیری دیگر، مانند ابزارهای دستکاری یا لوازم هنری، تضمین می کند که فرزندان شما از زمان بازی خود به روشی ایمن و سازنده بهره می برند.

با رواج بیشتر فناوری در فضای کاری، داشتن پایه ای محکم از مهارت های کامپیوتری بسیار مهم است. بسته به تجربه کاری، نقش شغلی و صنعت، مهارت های کامپیوتری مورد نیاز شما ممکن است متفاوت باشد. دانستن در مورد انواع مختلف مهارت های کامپیوتری می تواند به شما در درک مهارت هایی که ممکن است در رشته خود نیاز داشته باشید کمک کند. در این مقاله، انواع مختلف مهارت های کامپیوتری را با مثال هایی تعریف می کنیم، اهمیت آنها را درک می کنیم و یاد می گیریم که چگونه آنها را بهبود بخشیم و آنها را در رزومه خود برجسته کنیم.

مهارت های اولیه کامپیوتر برای رزومه چیست؟

آموزش کار با لپ تاپ برای کودکان

مهارت های اولیه رایانه به توانایی استفاده از رایانه و فناوری مرتبط برای انجام وظایف اساسی اشاره دارد. با استفاده از این مهارت ها می توانید ارائه، کار با نرم افزارهای کاربردی، دسترسی به پایگاه های داده، ارتباط با اعضای تیم و ایجاد طرح های زیبا.

نوع مهارت های کامپیوتری که استفاده می کنید به کلاس کامپیوتر نقش شغلی و صنعت شما بستگی دارد. به عنوان مثال، بازاریابان احتمالا از ابزارهای بازاریابی دیجیتال استفاده می کنند، در حالی که حسابداران از نرم افزار حسابداری استفاده می کنند.

برای اطلاع از مهارت هایی که یک کارفرما در زمینه کاری شما ممکن است انتظار داشته باشد، مدتی را به خواندن شرح شغل و تحقیق در مورد مهارت های رایج کامپیوتری مرتبط با حرفه خود اختصاص دهید.

اهمیت مهارت های کامپیوتری

از آنجایی که شرکت‌ها به طور فزاینده‌ای به ابزارهای دیجیتال وابسته می‌شوند، کارفرمایان اغلب نامزدهایی را ترجیح می‌دهند که بتوانند از این ابزارها استفاده کنند. دانستن اصول کامپیوتر به دلایل زیر مهم است:

روش های کارآمد را تقویت می کند: دانستن اصول اولیه به شما کمک می کند کارهای روزمره خود را ساده کنید. این به شما امکان می دهد زمان بیشتری را برای تمرکز بر سایر زمینه های نقش شغلی خود داشته باشید. برای مثال، یک طراح گرافیک می‌تواند با استفاده از نرم‌افزار تصویرسازی، یک طرح تبلیغاتی ایجاد کند.

ارتباطات را ساده می کند: توانایی استفاده از فناوری اولیه مورد نیاز برای نقش شغلی خود کار با سهامداران، اعضای تیم و مشتریان را آسان تر می کند. با استفاده از ابزارهای ارتباطی می توانید به راحتی با آنها ارتباط برقرار کرده و اطلاعات را به اشتراک بگذارید.

به پیشرفت شغلی کمک می‌کند: توانایی استفاده از ابزارهای رایانه‌ای مرتبط با شغلتان به شما امکان می‌دهد روی پروژه‌های چالش برانگیزتری کار کنید و به شما کمک می‌کند سریع‌تر از نامزدهایی که این مهارت‌ها را ندارند، کار پیدا کنید. به عنوان مثال، یک فارغ التحصیل با تجربه در استفاده از تجزیه و کلاس کامپیوتر تحلیل وب سایت احتمالاً سریعتر از کسی که تجربه ای در این ابزار ندارد استخدام می شود.

نمونه هایی از مهارت های اولیه کامپیوتر

بازاریابی دیجیتال

در بازاریابی دیجیتال، شما محصولات و خدمات یک شرکت را با استفاده از کانال های دیجیتالی مانند وب سایت ها، ایمیل ها، اپلیکیشن های موبایل و رسانه های اجتماعی تبلیغ می کنید. شرکت ها از این کانال ها برای تبلیغ برند خود و ارتباط با مشتریان فعلی و بالقوه استفاده می کنند.

این در نهایت به آنها کمک کلاس کامپیوتر می کند تا کسب و کار خود را توسعه دهند. علاوه بر این، با استفاده از ابزارهای مختلف، شرکت ها به راحتی می توانند مخاطبان خود را هدف قرار دهند و به آنها دسترسی پیدا کنند. برخی از مهارت های ضروری دیجیتال مارکتینگ که نیاز به سواد کامپیوتری اولیه دارند عبارتند از:

بازاریابی ایمیلی

سیستم مدیریت محتوا (CMS)
تجزیه و تحلیل وب سایت
مدیریت رسانه های اجتماعی (SMM)
بهینه سازی موتور جستجو (SEO)
تبلیغات پرداخت به ازای کلیک (PPC)
بازاریابی محتوا
هنگام درخواست برای یک نقش بازاریابی یا فروش، می توانید ذکر کنید که چگونه این مهارت ها به شما کمک کردند در محل کار خود برتر باشید. به عنوان مثال، اگر از بازاریابی محتوا استفاده می‌کنید، می‌توانید توضیح دهید که چگونه محتوای شما به افزایش ترافیک وب‌سایت کمک کرده و چه ارزشی به مشتریان شما داده است.

کمی کردن نتایج می تواند به کارفرما کمک کند کلاس کامپیوتر تا بفهمد شما می توانید از مهارت های خود برای کمک به رشد شرکت خود استفاده کنید.

طراحی گرافیک

ایجاد اسلایدها، پوسترها، مطالب بازاریابی و ارائه های زیبا از نظر بصری یکی از مهارت های مورد علاقه است. با مهارت‌های طراحی گرافیکی، می‌توانید عکس‌ها را ویرایش کنید، جزوات طراحی کنید، سربرگ‌ها و بنرها را برای یک وب‌سایت ایجاد کنید. مهارت های مختلف طراحی گرافیکی که می تواند شانس شما را برای قرار گرفتن در لیست نهایی مصاحبه افزایش دهد عبارتند از:

نرم افزار ساخت ویدیو
نرم افزار طراحی
نرم افزار ویرایش و دستکاری عکس
نرم افزار گرافیکی مبتنی بر وکتور
نشر رومیزی
در رزومه خود، می توانید ابزارهای نرم افزار گرافیکی کلاس کامپیوتر را که در گذشته استفاده کرده اید برجسته کنید. سعی کنید با ابزار خاصی اطلاعات دقیقی در مورد تخصص خود ارائه دهید، زیرا به کارفرما کمک می کند توانایی های شما را بسنجد.

مدیریت پایگاه داده
پایگاه داده مجموعه ای الکترونیکی از داده ها یا اطلاعات ساختار یافته است که در رایانه قابل دسترسی است. این می تواند اطلاعات مختلفی مانند حقوق و دستمزد، اطلاعات مشتری و کارمند و جزئیات موجودی را ذخیره کند. برای مدیریت پایگاه داده، به مهارت های زیر نیاز دارید:

SQL
مایکروسافت اکسل
صفحات گسترده
تجزیه و تحلیل داده ها
می‌توانید مهارت‌های مدیریت پایگاه داده خود را با توضیح اینکه چگونه داده‌ها را در سازمان قبلی خود ساختار داده‌اید تا به ساده‌سازی عملیات تجاری کمک کنید، برجسته کنید.

نرم افزار بهره وری
اینها نرم افزارهای کاربردی هستند که به شما کمک می کنند در فعالیت های روزانه خود کارآمدتر شوید. به عنوان مثال، استفاده از نرم افزار بهره وری

هستند، شما می توانید اسناد، کاربرگ ها، نمودارها و ارائه ها را تولید کنید. کلاس کامپیوتر برخی از انواع نرم افزارهای بهره وری که به مهارت های اساسی کامپیوتر نیاز دارند عبارتند از:

نرم افزار واژه پرداز
تقویم های دیجیتال
نرم افزار صفحه گسترده
نرم افزار به اشتراک گذاری فایل
ابزارهای ویدئو کنفرانس
نرم افزار پشتیبان گیری ابری
پیام رسانی فوری
هنگام نوشتن رزومه خود، به جای بیان توانایی خود در استفاده از تقویم های دیجیتال، نشان دهید که چگونه تقویم های دیجیتال به شما کمک کرده در شغل قبلی خود بهره وری داشته باشید.

عیب یابی IT

هنگامی که از رایانه استفاده می کنید، احتمالاً با مشکلاتی مانند یخ زدگی صفحه نمایش، کندی اینترنت، داغ شدن بیش از حد، قطع شدن اتصال به اینترنت یا آسیب دیدن پورت های USB مواجه خواهید شد. توانایی عیب یابی این مشکلات بدون درخواست کمک حرفه ای یک مهارت مطلوب است. به عنوان مثال، هنگامی که رایانه شما مشکلات شبکه را نشان می دهد، ممکن است مجبور شوید آدرس IP خود را پیدا کنید، تأیید کنید که رایانه شما به اینترنت متصل است و دوباره سعی کنید وصل شوید. برخی از مهارت های اساسی عیب یابی IT عبارتند از:

عیب یابی سخت افزاری مودم
عیب یابی روتر
عیب یابی نرم افزار
برای برجسته کردن این مجموعه مهارت، سعی کنید کلاس کامپیوتر مثال‌هایی از زندگی واقعی ارائه دهید که چگونه اتصال کند اینترنت باعث ایجاد مشکلات می‌شود و چگونه از مهارت‌های عیب‌یابی خود برای غلبه بر مشکل استفاده کرده‌اید.

Lego Mindstorms NXT به عنوان یک سیستم عامل استفاده می شود. مروری بر مسابقات شناخته شده ، با استفاده از این بستر ، ارائه شده است. این مسابقات روش خوبی برای بررسی کارآیی روش ها است.

همچنین پیشنهاد مطالعه مقاله آموزش رایانه بچه ها را داریم. البته این مقاله به زبان انگلیسی می باشد. در صورتی که هر گونه سوالی داشتید می توانید از مشاوره رایگان ما بهره ببرید.

بهترین راه برای آموزش کامپیوتر به کودکان چیست؟

بهترین راه برای آشنایی کودک با رایانه این است که کودک را از طریق لپتاب یا کامپیوتر خانوادگی با این امور آشنا کنید تا دسترسی کودک را محدود می کند و به شما اجازه می دهد تا اصول اولیه را به او بیاموزید: مانند نحوه روشن و خاموش کردن رایانه و نحوه باز و بستن نرم افزار و…

فرزند من 10 ساله است آیا می تواند در دوره آموزش کامپیوتر به کودکان شرکت کند؟

ایرانیان سایبر به ارایه دورهای آموزشی برای کودکان و نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ سال می پردازد. اگر فرزند شما سن کمتری دارد، لطفا با ما تماس بگیرید تا از میزان توانایی های فرزند شما اطمینان حاصل کنیم.

فرزند من اصلا با کامپیوتر کار نکرده، آیا می تواند در این دوره ها شرکت کند؟

برای شرکت در این دوره نیازی به آشنایی با برنامه نویسی نیست ، ولی دانش آموز باید دانش اولیه کار با کامپیوتر نظیر تایپ کردن ، سرچ در گوگل ، خاموش روشن کردن و … را بداند همچنین باید تا حد کمی با تایپ انگلیسی آشنا باشد.

برنامه نویسی برای بچه ها خوب است؟

کدنویسی یک سواد اساسی در عصر دیجیتال است و برای بچه ها مهم است که درک کنند و بتوانند با فن آوری اطراف خود کار کنند و درک کنند. یادگیری برنامه نویسی در سنین پایین توسط کودکان ، آنها را برای آینده آماده می کند. برنامه نویسی به کودکان در برقراری ارتباط ، خلاقیت ، ریاضی ، نوشتن و اعتماد به نفس کمک می کند.

چگونه به صورت آنلاین به آموزش کامپیوتر به کودکم بپردازم؟

شما می توانید با آموزش ICDL به فرزندتان او را در بهبود مهارت های فنی یاری کنید و اگر قصد دارید در دوره های پیشرفته تری شرکت کنند می توانید روی دوره های برنامه نویسی ایرانیان سایبر حساب کنید.

آموزش کامپیوتر به کودکان
learn computer for kids

کارگردان: حسین سلیمی

تاریخ ایجاد شد: 2021-11-14 11:54

امتیازدهی ویرایشگر:
4.59

کلاس آموزش کامپیوتر به کودکان رایگان

ایرانیان سایبر

arrow

2 در مورد “کلاس آموزش کامپیوتر به کودکان”

    1. مهارت های کامپیوتری به فرزندان شما می آموزد که چگونه مسائل را با نگاه کردن به تصویر بزرگتر حل کنند و سپس راه هایی را برای تجزیه آنها به وظایف کوچکتر و قابل مدیریت تر ایجاد کنند. کدنویسی به بچه‌ها کمک می‌کند تا در موقعیتی قرار بگیرند که مسائل را با آنچه یاد گرفته‌اند مستقیماً با محیط خود مرتبط کنند

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *