ثبت نام

چه تکنیک هایی در آموزش برنامه نویسی پیشرفته است؟

چند شکلی، کانتینرها، کتابخانه ها، مشخصات روش، مدیریت کد در مقیاس بزرگ، استفاده از استثناها، برنامه نویسی همزمان، برنامه نویسی تابعی، آزمون های برنامه نویسی در آموزش برنامه نویسی پیشرفته وجود دارد.

پیشرفته ترین مفهوم در جاوا چیست؟

در آموزش برنامه نویسی پیشرفته جاوا یک زبان شی گرا است و به این ترتیب ایجاد نمونه های کلاس جدید (اشیاء) احتمالاً مهمترین مفهوم آن است.

در آموزش برنامه نویسی پیشرفته جاوا چه می آموزید؟

برخی از موضوعات پیشرفته ای که در این آموزش پیشرفته جاوا پوشش خواهید داد عبارتند از: برنامه نویسی عمومی، ساختارهای داده متوالی و انجمنی، ساختارهای داده کلاسیک، مرتب سازی و جستجو، مدیریت استثنا، برنامه نویسی پایگاه داده با JDBC، توسعه رابط کاربری گرافیکی برنامه نویسی شبکه با استفاده از Swing و یک نمای کلی …

دوره جاوا (3 ترم)

جاوا

جاوا یک زبان برنامه نویسی کامپیوتری استاندارد صنعتی و همه منظوره است. جاوا بسیار محبوب است و می توان از آن برای ایجاد بازی، برنامه های موبایل، هوش مصنوعی، هک و موارد دیگر استفاده کرد.

جاوا در برنامه های کاربردی مختلف از نرم افزار های سازمانی بزرگ گرفته تا کد منبع ماینکرافت استفاده می شود. حتی وب سایت هایی مانند گوگل، آمازون، نتفلیکس و NASA World Wind و … نیز از آن بهره می برند.

دوره جاوا اولین دوره آموزش پیشرفته ما برای برنامه نویسی کودکان و نوجوانان است. جاوا زبانی است که بازار کار خوبی دارد. 

پیش نیاز دوره جاوا ، برنامه نویسی مقدماتی است چرا که بچه ها حتما باید تجربه کد نویسی به زبان سی پلاس پلاس را داشته باشند.

SQL (2 ترم)

در دوره‌ SQL برای نوجوانان، معلمان ما تلاش می‌کنند تا به دانش‌ آموزان یاد دهند که چگونه داده‌ها را با استفاده از SQL ذخیره، ویرایش، اضافه، حذف و پرس و جو کنند.

SQL معمولاً به عنوان زبان پرس و جو ساختاریافته نامیده می شود. این یک زبان برنامه نویسی با هدف ویژه است که برای مدیریت داده ها در پایگاه داده رابطه ای ایده آل است. اکثر شرکت های متوسط یا بزرگ از SQL برای ذخیره و سازماندهی داده های خود استفاده می کنند.

کارشناسان ما اهمیت توسعه علاقه دانش آموزان به موضوع را درک می کنند. امروز ثبت نام کنید تا جلوتر باشید.

SQL

Spring Boot

Spring Boot

ایرانیان سایبر با افتخار اعلام می‌کند که دوره جدیدی از سری دوره‌های تخصصی خود را با موضوع Spring Boot برگزار می‌کند. اگر به دنبال یادگیری یکی از محبوب‌ترین فریمورک‌های جاوا برای توسعه برنامه‌های وب هستید، این دوره برای شماست!

در این دوره، شما با ابزارها و مفاهیم مورد نیاز برای ایجاد پروژه‌های حرفه‌ای با Spring Boot آشنا خواهید شد. آموزش‌ها به صورت آنلاین و با کیفیت بالا ارائه می‌شوند، تا شما بتوانید به راحتی و در هر مکانی که هستید، یادگیری خود را ادامه دهید.

هوش مصنوعی با پایتون (3 ترم)

آموزش هوش مصنوعی با استفاده از زبان برنامه‌نویسی پایتون به دلیل قدرت و انعطاف پذیری این زبان برای توسعه و پیاده‌سازی الگوریتم‌ها و مدل‌های هوش مصنوعی، بسیار محبوب است.

دوره هوش مصنوعی با استفاده از پایتون از اهمیت بسیاری برخوردار است زیرا پایتون به عنوان یکی از زبان‌های برنامه‌نویسی پرکاربرد و قدرتمند در زمینه توسعه نرم‌افزارها محسوب می‌شود.

این زبان به دلیل سادگی و خوانایی کدهایش، به‌طور ویژه برای مبتدیان در علوم کامپیوتر و هوش مصنوعی مناسب است. آموختن هوش مصنوعی با استفاده از پایتون، افراد را قادر می‌سازد تا الگوریتم‌ها و مدل‌های هوش مصنوعی را به راحتی پیاده‌سازی کرده و به حل مسائل واقعی بپردازند.

هوش مصنوعی با پایتون

آموزش برنامه نویسی پیشرفته چیست؟

دوره آموزش برنامه نویسی پیشرفته جانشین دوره مقدماتی برنامه نویسی است. دوره آموزش برنامه نویسی پیشرفته چند مفهوم پیشرفته برنامه نویسی را آموزش می دهد. این بر اساس دانش قبلی دانش آموزان در مورد برنامه نویسی با استفاده از زبان هایی مانند C است.

4 نوع آموزش برنامه نویسی پیشرفته چیست؟

4 نوع آموزش برنامه نویسی پیشرفته که طبقه بندی می شوند عبارتند از:
زبان برنامه نویسی رویه ای
زبان برنامه نویسی کاربردی
زبان برنامه نویسی اسکریپت.
زبان برنامه نویسی منطقی
زبان برنامه نویسی شی گرا.

آموزش برنامه نویسی پیشرفته چه کاربردی دارد؟