ثبت نام
سوالات متداول

سوالات متداول و پرتکرار 

حتی اگر سوال مورد نظر خود را یافتید اما توضیح بیشتری خواستید از شنیدن صدای گرم شما خوشحال می شویم.

درباره ما

بله این امکان وجود دارد ، اگر علاقه مند به کلاس های خصوصی بیشتر هستید ، می توانید در پنل کاربری دانش آموزان فرم افزایش کلاس خصوصی را پر بفرمایید.

لطفاً کالا را برای بازگرداندن و ارسال آن به خدمات پس از فروش ایرانیان سایبر از طریق پست، تنها به صندوق پستی ۴۶۶۱۱-۱۹۳۷۸ ارسال کنید. (شما می‌توانید از طریق بخش سفارش های من اقدام به بازگردانی کالا کنید)

بله کاملا! ما از همکاری با سازمان ها و مدارس برای آموزش برنامه نویسی استقبال می کنیم ، لطفا با ما تماس بگیرید.

برنامه درسی ایرانیان سایبر بلند مدت و با هدف آماده سازی نوجوانان 8 تا 18 سال ، جهت کار در دنیای برنامه نویسی است ، ما با ترکیب کلاس های خصوصی، گروهی و فیلم های آموزشی دانش آموزان را جهت موفقیت در آینده آماده می کنیم. 

با توجه به استقبال خانواده ها و کارآمد بودن کلاس های آنلاین ، کلاس های حضوری برگزار نمی شود.

ایرانیان سایبر زیر مجموعه شرکت سهامی دهکده برنامه نویسان آینده است. 

عمومی

کلاس های ایرانیان سایبر در محیط اسکای روم برگزار می شود. برای برگزاری این کلاس ها تنها نیاز به مرورگری مثل کروم یا فایرفاکس است که در اغلب موبایل ها و کامپیوتر ها نصب هستند.

برای تماشای فیلم بله ولی در زمان کلاس خیر، همچنین دانش آموزان نیازمند یک کامپیوتر یا لپتاب و ترجیحا یک هدست جهت صحبت با معلم هستند.

کلاس های ما طوری طراحی شده اند که هیچ تجربه قبلی نیاز نیست و کلاس ها برای مبتدیان مناسب است. به سادگی می توانید در دوره ثبت نام و شروع به یادگیری کنید.

کلاس برنامه نویسی

کلاس ها به دو صورت گروهی و خصوصی برگزار می شوند. تعداد دانش آموزان در کلاس گروهی 5 الی 8 نفر می باشد.

دانش آموزان نباید بیشتر از سه جلسه غیبت داشته باشند. در صورت غیبت بیشتر از سه جلسه، آموزشگاه می تواند دانش آموز را بدون هیچ اخطار قبلی از دوره حذف کند.

خانواده ها می توانند می توانند  با شرکت تماس گرفته و  گزارشی از وضعیت فرزندشان دریافت کنند.

ما به طور تخصصی به آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان 8 تا 18 سال می پردازیم. 

این دوره ها پیش نیاز خاصی ندارد  و از ابتدایی ترین مسایل برنامه نویسی شروع می کند. به خصوص دوره های کودکان 8 تا 11 سال که حالت بازی سازی و جذاب برای این رده سنی است.

این دوره ها به هم پیوسته هستند و با توجه به سن دانش آموزان تفکیک شده اند.

گارانتی

اگر  مایل به ادامه مسیر آموزشی نیستید ، لطفا در 4 جلسه اول دوره فرم فعال سازی گارانتی را پر نمایید. ما بازپرداخت کامل را طی 7 روز انجام می دهیم. فقط یکبار می توانید از این گارانتی استفاده کنید.

خیر ، به آزمون تعیین سطح باز پرداخت تعلق نمی گیرد.

الف ) رایانه ای با صفحه کلید ، میکروفون و بلند گو ، تقریبا تمام لپتاب های خریداری شده در 10 سال گذشته این موارد را دارا می باشند.

ب) یک اینترنت قابل اطمینان

ج)یک هدست برای راحتی کار دانش آموزان

اگر تصمیم بگیرید در 4 جلسه اول آموزش کلاس خود را کنار بگذارید ، ضمانت بازگشت وجه بدون قید و شرط را ارایه می دهیم ، بنابراین گرچه کلاس آزمایشی نداریم اما 4 جلسه فرصت بررسی برای دانش آموزان داریم، بهترین راه برای تجربه برنامه های ما این است که در  4 جلسه اول شرکت کنید و تصمیم نهایی خود را بگیرید.  

بله در کلاس خصوصی، یک معلم به صورت ویژه با شما کار میکند.

در صورت تمایل برای رزرو جلسات خصوصی با ما تماس بگیرید.

زمان کلاس

پس از ثبت نام دانش آموزان ، ما یک فرم براشون در واتساپ ارسال می کنیم که در این فرم از آنها می خواهیم روز هایی که می توانند در کلاس شرکت کنند را به ما اعلام کنند. زمان های اعلامی را اشتراک می گیریم و زمان کلاس با هماهنگی خانواده ها صورت می پذیرد.مثلا همه دانش آموزان می گویند، دوشنبه ساعت 7 می توانیم در کلاس شرکت کنیم، پس زمان کلاس دوشنبه ساعت 7می شود.

کلاس ها به دو صورت گروهی و خصوصی ارایه می شوند.

 کلاس ها در محیط اسکای روم برگزار می شوند.

دوره های ایرانیان سایبر 4 جلسه گارانتی بی قید و شرط داره بچه هایی که در دوره شرکت می کنند اگر در 4 جلسه اول آموزش به هر دلیلی از شرکت در دوره پشیمون بشوند ما باز پرداخت وجه پرداختی رو به صورت کامل داریم. همچنین در حال حاضر امکان پرداخت به صورت ماهانه وجود دارد که شما می توانید هزینه یک ماه اول را در ابتدا پرداخت کنید.

زمان برگزاری جلسات خصوصی به صورت دو طرفه بین دانش آموز و استاد هماهنگ می شود. یعنی در طول ترم هر زمان که دانش آموز به کلاس خصوصی نیاز داشت به معلمش اعلام میکند و با هماهنگی معلم کلاس رو برگزار می کنند. اگر دانش آموز در طول ترم از کلاس های خصوصی استفاده نکنند کلاس ها می سوزند.

نیم ساعت تمرین به صورت روزانه کافی است.

اعتماد به ایرانیان سایبر

بله ما از سراسر جهان دانش آموز می گیریم. برای نمونه ما دانش آموزانی از آمریکا و سوئد، آلمان ، ترکیه ، دبی و روسیه و … جذب کردیم، مشکلی در این زمینه وجود ندارد. حتی کلاس ها طوری برگزار می شود که با وجود اختلاف زمانی مشکلی پیش نیاید.

ما دارای نماد اعتماد و نماد طلایی زرین پال هستیم که به صورت لوگوی طلایی در فوتر سایت قرار گرفته است. در ضمن ما زیر مجموعه شرکت دهکده برنامه نویسان آینده هستیم.

ما به صورت رسمی فعالیت می کنیم و نام شرکت دهکده برنامه نویسان آینده است.

وارد پنل دانش آموزی بشید، در منو روی درخواست کلاس خصوصی کلیک کنید و اقدام به خرید کلاس خصوصی کنید.