جاوا در اندروید

کدنویسی جاوا در اندروید

همانطور که می دانید جاوا را نمی توان در هیچ دستگاه اندرویدی استفاده کرد و جاوا در اندروید در نتیجه وب سایت ها را نمی توان به راحتی با جاوا مشاهده کرد. با این حال، نصب جاوا در اندروید آنقدرها هم که به نظر می رسد سخت جاوا در اندروید نیست. بهترین روش برای قرار دادن فوری آن در دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن های هوشمند یا تبلت ها، نصب AIDE، یعنی Android Java IDE است. این برنامه ویژگی های جاوا در اندروید پیشرفته ای .

مانند: قالب بندی خودکار متن، بررسی خطا، تکمیل خودکار کد و حتی ویرایشگر بصری برای جاوا در اندروید طرح بندی برنامه و همچنین یکپارچه سازی با Dropbox و Git را در خود ذخیره می کند. در این مرحله، تنها چیزی که باقی می ماند این است که راهنمای زیر را بخوانید تا بدانید چگونه جاوا را در اندروید نصب کنید.

جاوا در اندروید

این راهنما می تواند بسیار مفید باشد، اول از همه برای جاوا در اندروید شفاف سازی ماهیت برنامه های اندروید و سپس آموزش نصب جاوا در اندروید. بیایید با آرامش به جلو برویم: برنامه های اندروید به زبان جاوا توسعه داده شده اند و برای ساخت آنها از رایانه شخصی پلاگین هایی برای Eclipse (ابزار توسعه اندروید) و همچنین محیطی مبتنی بر IntelliJ IDEA به جای Eclipse وجود دارد که Android Studio نام دارد. .

همچنین امکان نصب یک محیط توسعه جاوا به طور مستقیم بر روی یک دستگاه تلفن همراه به نام AIDE – Android Java IDE وجود جاوا در اندروید دارد که دارای ویژگی های پیشرفته ای مانند قالب بندی خودکار متن، بررسی خطا، تکمیل خودکار کد و حتی یک ویرایشگر بصری ابتدایی برای طرح بندی برنامه است. و همچنین ادغام با Dropbox و Git.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله فواید زبان جاوا برای اندروید بپردازید.

بنابراین، بیایید ببینیم برای نصب جاوا در اندروید چه کاری باید انجام دهیم.ابتدا اپلیکیشن “AIDE” را در پلی استور دانلود کرده جاوا در اندروید و با تایید مجوزهای لازم، نصب را کامل کنید. با این حال، باید روشن شود که برنامه اصلی برای یادگیری زبان جاوا برای یک سطح نه چندان کامل کافی است، در حالی که برای یک پروژه پیچیده تر، توصیه می شود نسخه پریمیوم را خریداری کنید، که به شما امکان می دهد بیش از پنج را ذخیره کنید. فایل ها در هر پروژه، علاوه بر ارائه چندین ویژگی دیگر.

با بازگشت به روش خود، پس از اتمام نصب، برنامه را باز می کنیم و متوجه می شویم که دروس تعاملی جاوا در اندروید را ارائه می دهد، که به هفت گروه تقسیم شده است، که به شما امکان می دهد اصول زبان جاوا و توسعه برنامه های کاربردی برای دستگاه های تلفن همراه را بیاموزید. وب بیایید ببینیم این گروه ها چه هستند:”مهارت های جاوا” اصول اولیه زبان را ارائه می دهد”توسعه اندروید” اصول اولیه توسعه برنامه های کاربردی برای اندروید.

توسعه بازی بر روی توسعه بازی تمرکز دارد”Android Wear Development” در مورد توسعه برنامه های کاربردی جاوا در اندروید برای جدیدترین ساعت های هوشمند”Android NDK Development” در توسعه برنامه های زبان مادری C / C ++”مهارت های جاوا اسکریپت””توسعه وب”همانطور که دیدیم مطالب واقعا زیاد است و باید تاکید کرد که با وجود رایگان بودن درس های اول، آموزش های بعدی هزینه ای هرچند کم دارند.

نکته بسیار مهم، IDE موجود در برنامه به ما اجازه می دهد تا هر مرحله توسعه را مستقیماً در حال حرکت انجام دهیم: در قسمت جاوا در اندروید پایین صفحه به شما امکان می دهد بین فایل های پروژه حرکت کنید و آنها را باز کنید و همچنین جدید ایجاد کنید. آنهایی که شامل یک ویرایشگر همه کاره و همچنین یک ویرایشگر رابط بصری است که پس از باز کردن فایل اصلی قابل دسترسی خواهد بود. Xml; علاوه بر این، با فشار دادن آیکون با دکمه پخش، مراحل کامپایل و نصب برنامه خود را شروع می کنیم که بلافاصله در تلفن همراه ما نیز انجام می شود.

همه این را نمی دانند اما جاوا با سیستم اندروید سازگار نیست. خوشبختانه میانبرهایی برای جلوگیری از وارد شدن جاوا در اندروید به محدودیت های خاص وجود دارد. برای مشاهده فایل JAR در گوشی خود، باید دسترسی روت داشته باشید و یک شبیه ساز نصب کنید. برای یادگیری نحوه دریافت جاوا در اندروید مراحل زیر را بخوانید.مشاور برای قرار دادن جاوا در گوشی هوشمند یا تبلت به AIDE، یعنی Android Java Ide نیاز دارید. این یک برنامه با چندین ویژگی مفید و پیشرفته مانند قالب بندی متن، بررسی خطا، تکمیل خودکار، ویرایشگر بصری و یکپارچه سازی Dropbox است.

شبیه ساز جاوا.از آنجایی که جاوا توسط دستگاه های اندرویدی پشتیبانی نمی شود، طبیعی است که نمی توانید جاوا در اندروید فایل هایی به نام JAR را اجرا کنید یا سایت هایی را که دارای محتوای جاوا هستند مشاهده کنید. با این حال، این محدودیتی است که به راحتی قابل حل است، زیرا با انجام چند مرحله ساده، امکان اجرای یک فایل JAR با روت و سپس نصب شبیه ساز جاوا وجود خواهد داشت. اما بیایید قدم به قدم پیش برویم.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله برنامه نویسی جاوا در اندروید بپردازید.

ریشه گوشی چیزی جز دسترسی به عنوان کاربر اصلی نیست، در حالی که در مورد شبیه ساز جاوا، باید به جاوا در اندروید نوعی ابزاری باشد که برای باز کردن فایل های JAR استفاده می شود. از تلفن، در واقع، شما نمی توانید سایت های جاوا را مشاهده کنید: برای ورود به یک سایت جاوا، می توانید از یک برنامه از راه دور روی دسکتاپ رایانه استفاده کنید.توصیه می کنیم ابتدا گوشی را روت کنید و تنها پس از آن شبیه ساز جاوا را نصب کنید.

آموزش برنامه نویسی جاوا در اندروید

انواع مختلفی از شبیه سازهای جاوا وجود دارد که بسته به دستگاه انتخابی بهتر یا بدتر کار می کنند: این روش جاوا در اندروید معمول است که بیش از یک نوع را دانلود کنید و عملکرد آنها را با استفاده ارزیابی کنید. شبیه سازها در فروشگاه Google Play موجود نیستند، اما می توانید فایل APK را به صورت دستی از وب سایت توسعه دهنده دانلود کنید.در میان شناخته شده ترین ها، ما تصمیم گرفتیم روی PhoneMe، JBED و JBlend تمرکز کنیم.

PhoneMe اگر می‌خواهید از PhoneMe استفاده کنید، باید فایل نصب و OpenIntents File Manager APK را دانلود کنید. فایل ها جاوا در اندروید را در روت دستگاه کپی کنید و سپس فایل های APK را برای نصب برنامه ها راه اندازی کنید.اکنون JADGen را دانلود و بر روی کامپیوتر خود نصب کنید تا فایل های JAD را برای هر فایل JAR دریافت کنید. سپس فایل JAR و JAD آن را در همان دایرکتوری کپی کنید. نام بدون فاصله برای فایل Jar توصیه می شود. در نهایت، JAR را با برنامه PhoneMe اجرا کنید.

JBED برای استفاده از JBED، آرشیو مربوطه را دانلود کرده و به پوشه ای در رایانه خود منتقل کنید. APK را در ریشه جاوا در اندروید دستگاه کپی کنید و بلافاصله از برنامه ADB برای دریافت کتابخانه استفاده کنید. برای نصب برنامه، APK را اجرا کنید و فایل JAR مورد نظر را در دایرکتوری دستگاه کپی کنید. اکنون JBED را اجرا کرده و Menu را فشار دهید. در این مرحله، تنها چیزی که باقی می‌ماند این است که وارد فهرستی که فایل‌های JAR در آن کپی می‌شوند، شوید و آیتم مورد نظر را برای اجرا انتخاب کنید.

JBLEND نکته آخر اینکه اگر می خواهید از شبیه ساز JBlend استفاده کنید ابتدا باید فایل نصب را دانلود کرده و جاوا در اندروید محتوا را استخراج کنید، فایل ها را در حافظه گوشی کپی کنید و برنامه Root Explorer را نصب کنید. پس از باز شدن برنامه، به سادگی دکمه r/w را در گوشه بالا فشار دهید و فایل ها را در پوشه مقصد کپی کنید.در نهایت، فایل‌های JAR را که می‌خواهید در حافظه گوشی خود اجرا کنید کپی کنید: می‌توانید از شبیه‌ساز JBlend برای تصمیم‌گیری در مورد فایل‌های بارگیری استفاده کنید.

اندروید از تمامی ویژگی های زبان جاوا 7 و زیرمجموعه ای از ویژگی های زبان جاوا 8 پشتیبانی می کند که بسته جاوا در اندروید به نسخه پلت فرم متفاوت است. این صفحه ویژگی های زبان جدیدی را که می توانید استفاده کنید، نحوه پیکربندی صحیح پروژه خود برای استفاده از آنها، و هر مشکل شناخته شده ای که ممکن است با آن مواجه شوید، توضیح می دهد.قابلیت زیر مجموعه جاوا 8 با Retrolambda به شما امکان می دهد کد جاوا 8 را با عبارات لامبدا، مراجع روش، و دستورات try-با منابع در جاوا 7، 6 یا 5 اجرا کنید.

این کار را با تبدیل کد جاوا 8 بایتی کامپایل شده انجام می دهد تا بتواند در زمان اجرا قدیمی جاوا اجرا شود. جاوا در اندروید .ویژگی های زبان Backport:عبارات لامبدا با تبدیل آنها به کلاس های داخلی ناشناس پشتیبانی می شوند. این شامل بهینه سازی استفاده از یک نمونه تکی برای عبارات لامبدا بدون حالت برای جلوگیری از تخصیص مکرر اشیا است. ارجاعات روش اساساً فقط قند نحوی برای عبارات لامبدا هستند و به همان صورت پشتیبان‌گیری می‌شوند.

اگر نسخه بایت کد هدف کمتر از جاوا 7 باشد، عبارات Try-with-Resources Throwable.addSuppressed با حذف جاوا در اندروید تماس‌ها به Throwable.addSuppressed می‌شوند. اگر می‌خواهید استثناهای سرکوب‌شده به جای ورود به سیستم ثبت شوند، لطفاً یک درخواست ویژگی ایجاد کنید و ما آن را قابل تنظیم می‌کنیم.Objects.requireNonNull اگر نسخه بایت کد هدف کمتر از جاوا 7 باشد Objects.requireNonNull با فراخوانی به Object.getClass جایگزین می شود.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله برنامه جاوا برای اندروید بپردازید.

کنترل های تهی مصنوعی تولید شده توسط JDK 9 از Objects.requireNonNull استفاده می کنند، در حالی که جاوا در اندروید نسخه های قبلی JDK از Object.getClass استفاده می کردند.به صورت اختیاری نیز:متدهای پیش‌فرض با کپی کردن متدهای پیش‌فرض در یک کلاس همراه (نام رابط + “$”) به عنوان متدهای ثابت، جایگزینی متدهای پیش‌فرض در رابط با متدهای انتزاعی، و افزودن پیاده‌سازی متدهای لازم به تمام کلاس‌هایی که پیاده‌سازی می‌کنند، پشتیبان‌گیری می‌شوند.

متدهای استاتیک روی اینترفیس ها با انتقال متدهای استاتیک به یک کلاس همراه (نام رابط + “$”) و تغییر همه جاوا در اندروید فراخوانی های متد برای فراخوانی مسیر متد جدید، بکپورت می شوند.محدودیت های شناخته شده:API های جاوا 8 را پشتیبانی نمی کندروش‌های backporting پیش‌فرض و روش‌های استاتیک روی اینترفیس‌ها به همه اینترفیس‌های backported و همه کلاس‌هایی نیاز دارند که آنها را پیاده‌سازی می‌کنند یا روش‌های استاتیک خود را برای backporting با هم، با اجرای Retrolambda فراخوانی می‌کنند.

به عبارت دیگر، شما همیشه باید یک ساخت تمیز انجام دهید. همچنین، روش‌های پیش‌فرض برای backporting در سراسر جاوا در اندروید ماژول یا مرزهای وابستگی کار نمی‌کنند.اگر ساخت JDK 8 آینده تولید کلاس جدیدی را برای هر فراخوانی Invokedynamic متوقف کند، ممکن است خراب شود. Retrolambda برای ضبط بایت کد تولید شده توسط java.lang.invoke.LambdaMetafactory به صورت پویا کار می کند، بنابراین بهینه سازی آن مکانیسم ممکن است Retrolambda را خراب کند.

داشتن برنامه ای مانند جاوا برای اندروید در دستگاه خود به شما این امکان را می دهد که برنامه های نصب شده روی جاوا در اندروید آن را تجزیه کنید و کد منبع را نمایش دهید.جاوا برای اندروید به شما امکان می دهد فایل ها را با فرمت APK یا JAR پردازش کنید. برای ویرایش یک برنامه، به سادگی برنامه را از طریق مرورگر یکپارچه انتخاب کنید. برای دیکامپایل، پس از انجام واردات، به لطف عملیات مهندسی معکوس، برنامه به طور خودکار شروع می شود. بنابراین کد منبع در رابط پردازش نمایش داده می شود و نحو زبان برنامه نویسی مورد استفاده را در رنگ های مختلف نشان می دهد.

پس از تجزیه، می توان آنها را برای استفاده مجدد احتمالی ذخیره کرد. کدها را می توان در کتاب های الکترونیکی جاوا در اندروید یکپارچه یا روی تلفن خواند و همچنین از دفترچه یادداشت رایانه شخصی باز شد. پیگیری درمان‌های انجام‌شده با این برنامه امکان‌پذیر خواهد بود تا حافظه را ذخیره کنید و تاریخچه‌هایی را که دیگر مفید نیستند حذف کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.