ثبت نام

حریم خصوصی

 

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب ایرانیان سایبر لازم است پیش از ثبت نام در دوره ها قوانین ذیل را مطالعه فرمایید، ایرانیان سایبر سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.

ایرانیان سایبر ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای ثبت نام دوره ، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد ، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که امکان دارد در آینده گواهی رسمی ارایه بدهیم نیاز هست تا شناسه ملی  را داشته باشیم ، از این رو وارد کردن  اطلاعاتی مانند نام و کد ملی برای اشخاص حقیقی لازم است. همچنین آدرس  ایمیل و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند، آدرس های مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، ایرانیان سایبر جهت اطمینان از آن می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن خود و یا فرزند خود را ارایه دهند.

همچنین ایرانیان سایبر ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات و سرویس‌های ویژه یا پروموشن‌ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید.

ایرانیان سایبر مجاز است در صورت صلاح دید ، تغییراتی را در دوره ها اعمال کند و یا دوره هایی را حذف و اضافه کند.

هر کاربر در ایرانیان سایبر حق ایجاد یک نام کاربری را دارد و ایجاد چند نام کاربری برای یک نفر جهت استفاده بیشتر از تسهیلاتی که برخی اوقات توسط ایرانیان سایبر در اختیار کاربران قرار می گیرد، ممنوع است. همچنین کاربران ایرانیان سایبر حق واگذاری نام کاربری خود به فرد دیگر و یا استفاده از نام کاربری فرد دیگر را ندارند.