ثبت نام

معلمان ایرانیان سایبر

مدرس دوره - میرزابیکی
مهدی میرزابیگی
دبیر جاوا

دارای مدرک کارشناسی ارشد مهندسی کامپیوتر گرایش نرم افزار از دانشگاه تربیت مدرس می باشد. وی دارای سابقه تدریس دروس تخصصی رشته کامپیوتر در دانشگاه است و در حوزه طراحی و توسعه نرم افزار فعالیت می کند. زمینه های هوش مصنوعی و پردازش تصویر، توسعه نرم افزار به زبان جاوا از علایق او می باشد.

4a545c5e 3774 4235 b913 d5ca6e4bc8d9
امير حسين نجفی زاده
دبیر طراحی سایت

عضو انجمن علمی دانشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات. شروع فعالیتم در صنعت IT در زمینه برنامه‌نویسی نرم افزار بود، با زبان‌های برنامه‌نویسی c, c++, java کارم رو شروع کردم و تحصیلات آکادمیک در این زمینه دارم. چند سالی میشه که در زمینه برنامه‌نویسی وب فعالیت خودمو شروع کردم. در زمینه فرانت‌اند با Vue.js و بک‌اند با Laravel کار میکنم.

مدرس خانم دوره
محدثه سلطانی
دبیر مبانی برنامه نویسی

دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر دانشگاه شاهد تهران هستم سابقه کار در پروژه های دانشجویی را داشته ام و علاقه مند به تدریس و برنامه نویسی هستم و به زبان های c# و c++ تسلط دارم

WhatsApp Image 2022 01 13 at 3.55.01 PM
فرزانه بهزادپور
دبیر فلوچارت و الگوریتم

Duis aute irure dolor in reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore.

مدرس خانم دوره
مریم فرجی نیا
دبیر سی پلاس پلاس

دارای مدرک کارشناسی فناوری اطلاعات از دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان و مدرس برنامه نویسی هستم. به دانش آموزان و دانشجویان کمک میکنم تا بتوانند برنامه نویسی را صحیح و اصولی بیاموزند. از علایق اصلی بنده تحلیل سیستم و برنامه نویسی میباشد.

احمد فلاح - مدرس دوره نکته به نکته
احمد فلاح مایوان
دبیر کامپیوتر

به واسطه انیمیشن و نیازهایی که بخش فنی انیمیشن به برنامه نویسی داشت، به یادگیری زبان های برنامه نویسی Python، C++, Qt و زبان اسکریپت نویسی MEL مشغول شدم. افتخار شرکت در تولید چندین پروژه سینمایی انیمیشنی کشور رو داشتم از جمله “شاهزاده روم” و “فیلشاه” و چند پروژه در حال ساخت دیگر. برنامه نویسی علاوه بر شغل، یکی از تفریحات مورد علاقه منه که هیچ وقت ازش خسته نمیشم.

جعفرزاد
پویا جعفر زاده
دبیر سی پلاس پلاس

دانش آموخته سمپاد و محصل رشته مهندسی صنایع دانشگاه امیرکبیر. اولین تجربه برنامه نویسیم مربوط به ربات های ساده بود و از اونجا به برنامه نویسی علاقه زیادی پیدا کردم. هم اکنون در حوزه برنامه نویسی وب و تدریس مشغول هستم.

hosseini
حمید حسینی
دبیر مبانی برنامه نویسی

بنده حمیدحسینی ۲۲ساله محصل در دانشگاه شهیدرجایی تهران در رشته مهندس برق هستم و همچنین متخصص زبان های برنامه نویسی سیستم و امنیت می باشم. به برنامه نویسی خیلی علاقه دارم و همواره در این زمینه در حال یادگیری هستم.

IMG 20220113 125646
فائزه حسنی
دبیر طراحی سایت

کارشناس مهندسی فناوری اطلاعات از دانشگاه تحصیلات تکمیلی زنجان از سال 91 در حوزه برنامه نویسی تحت وب و مدیریت پروژه مشغول به کار هستم درحال حاضر به تدریس زبان‌های برنامه نویسی مشغول هستم