ثبت نام
دوره آموزش SQL Server در جاوا

دوره آموزش SQL Server در جاوا

در دنیای امروزی مبتنی بر داده، مشاغل در هر اندازه مایل به استفاده از پایگاه داده و مدیریت متخصص هستند – و شما می توانید یکی از افرادی باشید که این نیاز رو به رشد را برآورده می کند. به عنوان یک توسعه دهنده پایگاه داده، برنامه نویس نرم افزار یا تحلیلگر داده، به دانش قوی در مورد زبان پرس و جو ساختاریافته (SQL) نیاز دارید.

 در دوره آموزش SQL Server در جاوا به شما آموزش ترکیبی SQL و زبان جاوا داده می شود. دانش آموزان در پایان این دوره باید پروژه خود را تحویل بدهند.

سرفصل های دوره آموزش SQL Server در جاوا

right-icon  Connect to a MySQL Database with Java

right-icon  Submit SQL statements to insert, update and delete data

right-icon  Handle SQL parameters with Prepared Statements

آیا باید SQL را با جاوا یاد بگیرم؟

اگر در حال آموزش جاوا هستید و برنامه شما باید به پایگاه داده متصل شود، می توانید در ایرانیان سایبر دوره آموزش SQL Server در جاوا را شروع کنید. SQL برای ذخیره و بازیابی داده ها استفاده می شود. این عملیات به عنوان عملیات CURD نیز شناخته می شود.

اگر شما یک توسعه دهنده برنامه هستید مانند کسی که یک برنامه سمت سرور را با استفاده از جاوا یا دات نت یا هر زبان برنامه نویسی دیگری که از پایگاه داده ای مانند Oracle و Microsoft SQL Server یا یک DBA استفاده می کند توسعه می دهد، باید این فناوری های پایگاه داده را در دوره آموزش SQL Server در جاوا یاد بگیرید تا به طور موثر در خود کار کنید.

جلسات هفتگی

هر ترم شامل  12 جلسه (6 الی 8 نفر) به مدت 75 دقیقه است.

زمان دوره

هر ترم در مدت سه ماه (12 هفته آموزشی) برگزار می شود.

اولین گام

SQL سومین گام دوره های برنامه نویسی پیشرفته است.

گارانتی

4 جلسه گارانتی بی قید و شرط

تخفیف عضویت

این دوره شامل تخفیف نمی شود

هزینه دوره

3290 هزار تومان

ثبت نام دوره SQL و  JAVA

دانش آموزان با ثبت نام در برنامه نویسی پیشرفته، در اولین گام به آموزش برنامه نویسی جاوا می پردازند. بعد از یادگیری جاوا نوبت به یادگیری SQL می رسد. و بعد از آن نیز باید به صورت ترکیبی به آموزش آموزش SQL Server در جاوا بپردازند. دانش آموزانی که می خواهند به صورت یک ضرب از برنامه نویسی پیشرفته شروع کنند باید آزمون تعیین سطح بدهند.

حتی اگر سازمان شما ممکن است DBA یا مدیران پایگاه داده برای کمک به شما در مورد پایگاه داده داشته باشد، اما اغلب این توسعه دهندگان برنامه هستند که در نهایت اسکریپت های SQL را برای ایجاد داده ها، آپلود داده ها، داده های پرس و جو و نوشتن رویه های ذخیره شده پیچیده و راه اندازی ها برای پیاده سازی می نویسند پس یادگیری و آموزش SQL Server در جاوا برای شما اهمیت بسیاری دارد. عملکردهای برنامه کار DBA بیشتر نصب پایگاه داده، کنترل دسترسی، امنیت و سایر موارد مدیریت پایگاه داده را انجام می دهد.