دانلود App Inventor

آموزش دانلود App Inventor

اگر تلفن یا تبلت اندرویدی ندارید، دانلود App Inventor همچنان می‌توانید با App Inventor برنامه بسازید. App Inventor یک شبیه‌ساز اندروید ارائه می‌کند که دقیقاً مانند اندروید کار می‌کند اما روی صفحه رایانه شما ظاهر می‌شود. بنابراین می‌توانید برنامه‌های خود را روی یک شبیه‌ساز آزمایش کنید و همچنان برنامه را حتی از طریق فروشگاه Play در بین دیگران توزیع کنید. برخی دانلود App Inventor از مدارس و برنامه های بعد از مدرسه عمدتاً بر روی شبیه سازها توسعه می یابند دانلود App Inventor و چند اندروید را برای آزمایش نهایی ارائه می دهند.

برای استفاده از شبیه ساز، ابتدا باید نرم افزاری را روی رایانه خود نصب کنید (این مورد برای راه حل wifi لازم نیست). دستورالعمل دانلود App Inventor های زیر را برای سیستم عامل خود دنبال کنید، سپس به این صفحه بازگردید تا به راه اندازی شبیه ساز برویدمهم: اگر نصب قبلی نرم افزار App Inventor را به روز می کنید، به نحوه به روز رسانی نرم افزار App Inventor مراجعه کنید. با مراجعه به صفحه App Inventor 2 Connection Test می توانید بررسی کنید که آیا رایانه شما آخرین نسخه نرم افزار را اجرا می کند یا خیر.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله دانلود نرم افزار اپ اینونتور بپردازید.

 

دانلود App Inventor

مرحله 1. نرم افزار App Inventor Setup را نصب کنید.دستورالعمل برای Mac OS Xدستورالعمل دانلود App Inventor برای ویندوز دستورالعمل برای گنو/لینوکس مرحله 2. aiStarter را راه اندازی کنید (فقط ویندوز و گنو/لینوکس) استفاده از شبیه ساز یا کابل USB نیاز به استفاده از برنامه ای به نام aiStarter دارد. این برنامه کمکی است که به مرورگر اجازه می دهد با شبیه ساز یا کابل USB ارتباط برقرار کند. برنامه aiStarter زمانی نصب شد که بسته App Inventor Setup را نصب کردید. اگر فقط از همراه بی سیم استفاده می کنید، به aiStarter نیاز ندارید.

در مک، aiStarter به طور خودکار با ورود به حساب خود شروع می شود و به طور نامرئی در پس زمینه اجرا می شود.در ویندوز، میانبرهایی برای aiStarter از دسکتاپ، از منوی Start، از All Programs و از Startup Folder وجود خواهد داشت. اگر می‌خواهید از شبیه‌ساز با App Inventor استفاده کنید، باید هنگام ورود به سیستم، aiStarter را به صورت دستی بر روی رایانه خود راه‌اندازی “دانلود App Inventor” کنید. می‌توانید aiStarter را با کلیک کردن روی نماد روی دسک‌تاپ یا استفاده از ورودی در منوی شروع، راه‌اندازی کنید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله دانلود اپ اینونتور بپردازید.

نماد aiStarter در ویندوز.برای راه اندازی aiStarter در ویندوز، روی نماد (نشان داده شده در بالا) دوبار کلیک کنید. با مشاهده پنجره ای مانند زیر، متوجه خواهید شد که aiStarter را با موفقیت راه اندازی کرده اید:در گنو/لینوکس، aiStarter در پوشه دانلود App Inventor خواهد بود و باید آن را به صورت دستی راه اندازی کنید. می توانید آن را از خط فرمان با و راه اندازی کنید.برای راهنمایی با aiStarter، به راهنمای اتصال مراجعه کنید.مرحله 3. یک پروژه App Inventor را باز کنید و آن را به شبیه ساز متصل کنید.

ابتدا به App Inventor بروید و یک پروژه را باز کنید (یا یک پروژه جدید ایجاد کنید — از Project > Start New Project استفاده کنید و نام پروژه خود را انتخاب کنید).سپس از منوی App Inventor (در نرم افزار مبتنی بر ابر App Inventor به آدرس ai2.appinventor.mit.edu) به منوی Connect بروید دانلود App Inventor و روی گزینه Emulator کلیک کنید.پروژه خود را بر روی رایانه خود بسازید و آن را در زمان واقعی در شبیه ساز آزمایش کنید اخطاری دریافت خواهید کرد که می گوید شبیه ساز در حال اتصال است.

شروع شبیه ساز ممکن است چند دقیقه طول بکشد. هنگام راه اندازی شبیه ساز، ممکن است صفحه های به روز رسانی مانند زیر را مشاهده کنید:شبیه ساز در ابتدا با دانلود App Inventor یک صفحه سیاه خالی ظاهر می شود (#1). صبر کنید تا شبیه ساز با پس زمینه صفحه رنگی (#2) آماده شود. حتی پس از ظاهر شدن پس‌زمینه، باید منتظر بمانید تا تلفن شبیه‌سازی‌شده آماده‌سازی کارت SD خود را تمام کند: در حالی که کارت آماده می‌شود، یک اخطار در بالای صفحه نمایش تلفن وجود خواهد داشت.

پس از اتصال، شبیه ساز راه اندازی می شود و برنامه ای را که در App Inventor باز کرده اید نشان می دهد.قبل از اینکه بتوانید از App Inventor استفاده کنید، باید نرم افزاری را روی رایانه خود نصب کنید. نرم افزار مورد نیاز شما در دانلود App Inventor بسته ای به نام App Inventor Setup ارائه شده است. دستورالعمل های سیستم عامل خود را برای انجام نصب دنبال کنید و سپس به این صفحه بازگردید تا به مرحله 3 (شروع App Inventor) و مرحله 4 (راه اندازی دستگاه یا شبیه ساز خود) بروید.

دستورالعمل برای Mac OS Xدستورالعمل برای گنو/لینوکس دستورالعمل برای ویندوز برنامه App Inventor Designer and Blocks Editor را راه اندازی کنید اکنون آماده راه اندازی App Inventor Designer (در مرورگر) و Blocks Editor (برنامه محلی جاوا) هستید. دستورالعمل‌های مرحله 3 را دنبال کنید، دانلود App Inventor سپس به دستورالعمل‌های راه‌اندازی بازگردید تا نحوه اتصال دستگاه یا شبیه‌ساز را ببینید.نصب App Inventor Setup برای ویندوزنصب نرم افزار ویندوز برای App Inventor Setup دارای دو بخش است.

نصب بسته نرم افزاری App Inventor Setup. این مرحله برای همه دستگاه های اندرویدی و برای ویندوز XP، Vista و 7 یکسان است.اگر در مرحله 4 استفاده از کابل USB را انتخاب کردید، باید درایورهای ویندوز را برای گوشی اندروید خود نصب کنید. اگر در مرحله 4 استفاده از WiFi را انتخاب کرده اید، این کار ضروری نیست.نصب بسته نرم افزاری App Inventor Setupتوصیه می کنیم دانلود App Inventor نصب را از حسابی که دارای امتیازات سرپرست است انجام دهید. این نرم افزار را برای همه کاربران دستگاه نصب می کند.

اگر امتیازات سرپرست ندارید، نصب باید همچنان کار کند، اما App Inventor فقط از حسابی که هنگام نصب استفاده کرده‌اید قابل استفاده خواهد بود.نصب کننده را دانلود کنید. را در فایل دانلودها یا دسکتاپ خود پیدا کنید. مکان بارگیری در رایانه دانلود App Inventor شما به نحوه پیکربندی مرورگر شما بستگی دارد.فایل را باز کنید.از طریق مراحل نصب کننده کلیک کنید. محل نصب را تغییر ندهید بلکه دایرکتوری نصب را ضبط کنید، زیرا ممکن است برای بررسی درایور به آن نیاز داشته باشید.

دایرکتوری بسته به نسخه ویندوز شما و اینکه آیا به عنوان مدیر وارد شده اید یا خیر متفاوت خواهد دانلود App Inventor بود.مکان یابی نرم افزار Setupدر بیشتر موارد، App Inventor باید بتواند نرم افزار Setup را به تنهایی مکان یابی کند. اما اگر مکان نرم افزار را بخواهد، مسیر ورود به C:\Program Files\Appinventor\commands-for-Appinventor است. اگر از یک ماشین 64 بیتی استفاده می کنید، باید برنامه Files (x86) را به جای Program Files تایپ کنید.

همچنین، اگر نرم افزار را به عنوان مدیر نصب نکرده اید، به جای C:\Program Files، در فهرست محلی شما نصب شده است. برای یافتن نام مسیر صحیح باید آن را جستجو کنید.راه های زیادی وجود دارد که می توانیم این برنامه را در سیستم عامل ویندوز خود اجرا کنیم. بنابراین، لطفا یکی از روش های آسان را در زیر انتخاب کنیدروش 1: نصب برنامه به صورت دستی لطفاً توجه داشته باشید: شما دانلود App Inventor باید برنامه ها را فقط از ناشران قابل اعتماد و وب سایت های خرده فروشی دانلود و نصب کنید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله دانلود app inventor برای اندروید بپردازید.

ابتدا مرورگر وب مورد علاقه خود را باز کنید، می توانید از کروم، فایرفاکس، سافاری یا هر چیز دیگری استفاده کنید.فایل نصب MIT App Inventor 2 را از لینک قابل اعتماد بالای این صفحه دانلود کنید یا می توانید از طریق این لینک دانلود دانلود App Inventor کنید: دانلود اپلیکیشن MIT App Inventor 2برای دانلود برنامه گزینه Save یا Save as را انتخاب کنید. اکثر برنامه های آنتی ویروس مانند Windows Defender برنامه را برای ویروس ها در حین دانلود اسکن می کنند.

اگر Save را انتخاب کنید، فایل برنامه در پوشه Downloads شما ذخیره می شود.یا، اگر Save as را انتخاب کنید، می‌توانید مکان ذخیره آن را انتخاب کنید، مانند دسکتاپ.پس از اتمام دانلود MIT App Inventor 2، دو بار روی فایل exe کلیک کنید تا فرآیند نصب اجرا شود.سپس دستورالعمل نصب ویندوز را که دانلود App Inventor ظاهر می شود تا پایان دنبال کنیداکنون نماد MIT App Inventor 2 روی دسکتاپ شما ظاهر می شود روی نماد کلیک کنید تا برنامه در ویندوز 10 کامپیوتر شما اجرا شود.

روش 2: نصب برنامه با استفاده از Windows Storeمرحله 1: برنامه Windows Store را باز کنیدمی توانید Windows Store را در ویجت دسکتاپ یا در پایین نوار وظیفه پیدا کنید. به نظر دانلود App Inventor می رسد یک نماد کیف خرید کوچک با لوگوی ویندوز روی آن است.مرحله 2: پیدا کردن برنامه ها در فروشگاه ویندوزمی توانید MIT App Inventor 2 را در فروشگاه ویندوز با استفاده از کادر جستجو در بالا سمت راست پیدا کنید.یا اگر می‌خواهید برنامه‌های موجود بیشتری را با توجه به محبوبیت و برنامه‌های ویژه کاوش کنید، می‌توانید برنامه‌ها را انتخاب کنید.

مرحله 3: نصب برنامه از فروشگاه ویندوز هنگامی که MIT App Inventor 2 را در فروشگاه ویندوز پیدا کردید، نام و نشان‌واره را می‌بینید و سپس دکمه‌ای را در زیر مشاهده می‌کنید. اگر یک برنامه رایگان است، دکمه رایگان علامت‌گذاری می‌شود، یا دانلود App Inventor اگر پولی است، قیمت آن را می‌دهید.برنامه جایگزین: MadEditروی دکمه کلیک کنید و نصب شروع می شود. سپس می‌توانید پس از تکمیل روی Open کلیک کنید.اگر قبلاً برنامه را روی دستگاه دیگری نصب کرده‌اید، ممکن است به جای آن برنامه را نصب کنید.

چگونه اپلیکیشن MIT App Inventor 2 را حذف کنیم؟روش 1: MIT App Inventor 2 را به صورت دستی حذف کنیدماوس خود را روی نوار وظیفه در پایین دسکتاپ ویندوز خود قرار دهیدسپس روی دکمه “شروع” / آرم ویندوز کلیک کنیدگزینه “کنترل پنل” را انتخاب کنیدروی نماد افزودن یا حذف برنامه ها کلیک کنید.”MIT App Inventor 2″ را از برنامه های نمایش داده شده انتخاب کنید، دانلود App Inventor سپس روی “Remove/Uninstall” کلیک کنید.با کلیک بر روی دکمه “YES” فرآیند Uninstall را کامل کنید.

تمام شده! اکنون، سیستم عامل ویندوز شما از برنامه MIT App Inventor 2 پاک شده است.روش 2: حذف برنامه ها از فروشگاه ویندوزمرحله 1: برنامه MIT App Inventor 2 را پیدا کنیدبرای هر برنامه‌ای که نمی‌خواهید یا نیاز ندارید، می‌توانید آن‌ها را حذف کنید تا کمی در فضای دانلود App Inventor رایانه خود صرفه‌جویی کنید. برای ورود به برنامه، روی دکمه Start کلیک کنید.بعد، برنامه ای را که می خواهید حذف کنید پیدا کنید.مرحله 2: حذف MIT App Inventor 2 از Windows Store.

روی برنامه کلیک راست کرده و Uninstall را بزنید.آخرین کادر ظاهر می شود – دوباره روی Uninstall کلیک کنید.سوالات متداول MIT App Inventor 2 س: MIT App Inventor 2 برای رایانه شخصی چیست؟پاسخ: برای کسب دانلود App Inventor اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه، لطفاً به پیوند توسعه دهنده در بالای این صفحه برویدس: آیا MIT App Inventor 2 کاملا رایگان است؟ قیمت دانلودش چنده؟ج: هیچی! این برنامه را از سایت های رسمی به صورت رایگان توسط این سایت پورتال دانلود کنید.

هر گونه جزئیات اضافی در مورد مجوز را می توانید در وب سایت های صاحبان پیدا کنید.س: چگونه می توانم به دانلود رایگان MIT App Inventor 2 برای رایانه شخصی ویندوز دسترسی دانلود App Inventor داشته باشم؟پاسخ: آسان است! کافیست روی دکمه دانلود رایگان MIT App Inventor 2 در بالای این مقاله کوتاه کلیک کنید. با کلیک بر روی این لینک، نصب کننده شروع به دانلود رایگان MIT App Inventor 2 برای کامپیوتر می کند.س: آیا این MIT App Inventor 2 به طور معمول روی هر ویندوزی کار می کند؟

ج: بله! MIT App Inventor 2 برای لپ تاپ به طور معمول روی اکثر سیستم عامل های فعلی ویندوز (10/8.1/8/7/Vista/XP) 64 بیتی و 32 بیتی کار می کند.سلب مسئولیت این فایل نصبی برنامه MIT App Inventor 2 برای ویندوز 10 کاملاً روی سرور ما میزبانی نمی شود. وقتی روی پیوند «دانلود» در این دانلود App Inventor صفحه وب کلیک می‌کنید، فایل‌ها مستقیماً در منابع مالک (سایت‌های رسمی/سایت آینه) دانلود می‌شوند. MIT App Inventor 2 قطعاً یک برنامه ویندوز است که توسط Inc.

android development 1

ما مستقیماً به آنها وابسته نیستیم. همه علائم تجاری، علائم تجاری ثبت شده، نام محصولات و نام های تجاری یا آرم هایی که در اینجا در مورد آنها صحبت شده است، دارایی های صاحبان مربوطه خواهند بود. ما مطابق با DMCA هستیم دانلود App Inventor و با کمال میل با شما همکاری می کنیم.آیا می‌خواهید به دانش‌آموزان خود فعالیت‌های زیادی را برای انجام با مبتکر 2 MIT ارائه دهید؟ سپس در اینجا راه حل برای شما است. در حال حاضر اول از همه، در حالی که اینها آموزش های ویدئویی هستند.

آنها نوع فعالیت استانداردی نیستند که در مواردی مانند YouTube پیدا کنید. اتفاقی که می افتد این است که یک نمایشگر وجود دارد که به دانش آموزان وظیفه می دهد تا کار کنند و اگر نتوانند مشکل را حل کنند، یک ویدیوی راه حل برای همراهی مجموعه کار وجود دارد. به این ترتیب دانش آموزان شما باید به جای دنبال کردن یک آموزش سبک “چگونه” به نحوه حل مشکل فکر کنند. بنابراین دانلود App Inventor در مجموعه آموزش ها چه چیزی وجود دارد؟ خوب 5 ساخت برنامه وجود دارد.

2 مورد اول کوچک ساده هستند تا دانش آموزان خود را با رابط آشنا کنید و به آنها نشان دهید که چگونه یک “Soundboard” و نوعی از توپ جادویی 8 بسازند. 3 برنامه دیگر دارای جزئیات بسیار بیشتری هستند. اولی یک برنامه نوع نقاشی است (14 ویدیو)، که در آن دانش‌آموزان عکس می‌گیرند و می‌توانند دانلود App Inventor با استفاده از خطوط و دایره‌هایی که به دنبال کشیدن انگشت دنبال می‌شوند، آن را حاشیه‌نویسی کنند. البته رنگ ها و دکمه تنظیم مجدد نیز وجود دارد.

دومی شاهد معرفی یک بازی له کردن قورباغه است (12 ویدیو) که در آن قورباغه ها روی صفحه ظاهر می شوند و شما باید تا حد امکان در یک بازه زمانی ثابت ضربه بزنید. این مفهوم متغیرها برای زمان و امتیازات را معرفی می کند. ساخت دانلود App Inventor برنامه نهایی ما برای یک بازی ساده مینی گلف (16 ویدیو)، با موقعیت یابی حفره تصادفی و یک شی برای اجتناب از روی صفحه است. در هر 3 برنامه، وظایف افزونه شناسایی می شوند تا دانش آموزان توانمندتر شما بتوانند در صورت تمایل بیشتر پیشرفت کنند.

دانلود App Inventor برای گوشی

در مجموع همه این ویدیوها اکثر دانش‌آموزان را برای چندین ساعت مشغول و مشغول نگه می‌دارد، که البته در زمان برنامه‌ریزی برای شما صرفه‌جویی می‌کند. این بهترین دانلود App Inventor راه برای یادگیری برنامه مخترع 2 است. اگر می خواهید نسخه ی نمایشی از آنچه در برنامه وجود دارد به آدرس http://computing.training/index.php/shop که در آن می توانید چند مورد را ببینید مثال ها.MIT App Inventor 2 یک محیط توسعه برای برنامه های اندروید مبتنی بر ساخت و طراحی بلوک است که به دانش برنامه نویسی نیاز ندارد.

اطلاعات بیشتر در مورد این برنامه MIT App Inventor 2:مورد نیاز: سیستم عامل ویندوز در دانلود App Inventor زیر می توانید رابط کاربری MIT App Inventor 2 را برای رایانه شخصی ویندوز مشاهده کنید پیش نمایش برنامه MIT App Inventor 2برنامه جایگزین MIT App Inventor 2 برای ویندوزنحوه نصب MIT App Inventor 2 در ویندوز 10لطفاً توجه داشته باشید: باید برنامه MIT App Inventor 2 را برای فایل‌های نصب ویندوز فقط از ناشران و وب‌سایت‌های خرده‌فروشی مورد اعتماد دانلود و نصب کنید.

ابتدا مرورگر وب مورد علاقه خود را باز کنید، می توانید از Safari یا هر دیگری استفاده کنید فایل نصب MIT App Inventor 2 را از لینک دکمه دانلود مطمئن در بالای این صفحه دانلود کنید برای دانلود برنامه گزینه Save یا Save as را انتخاب دانلود App Inventor کنید. اکثر برنامه های آنتی ویروس مانند BitDefender برنامه را برای ویروس ها در حین دانلود اسکن می کنند.اگر Save را انتخاب کنید، فایل برنامه در پوشه Downloads شما ذخیره می شود.یا، اگر Save as را انتخاب کنید، می‌توانید مکان ذخیره آن را انتخاب کنید، مانند دسکتاپ.

پس از اتمام دانلود MIT App Inventor 2، دو بار روی فایل exe کلیک کنید تا فرآیند نصب اجرا شود.سپس دستورالعمل نصب ویندوز را که ظاهر می شود تا پایان دنبال دانلود App Inventor کنیداکنون نماد MIT App Inventor 2 روی دسکتاپ شما ظاهر می شود روی نماد کلیک کنید تا برنامه در ویندوز 10 رایانه شخصی شما اجرا شود.برنامه های توصیه شده برای نصب: Google Refineنحوه حذف MIT App Inventor 2 از کامپیوتر ماوس خود را روی نوار وظیفه در پایین دسکتاپ ویندوز خود قرار دهید.

سپس روی دکمه “شروع” / آرم ویندوز کلیک کنیدگزینه “کنترل پنل” را انتخاب کنیدروی نماد افزودن یا حذف برنامه ها کلیک کنید.”MIT App Inventor 2″ را از برنامه های نمایش داده شده انتخاب کنید، سپس روی “Remove/Uninstall” کلیک کنید.با کلیک بر روی دکمه “YES” فرآیند Uninstall را کامل کنید.تمام دانلود App Inventor شده! اکنون، سیستم عامل ویندوز شما از برنامه MIT App Inventor 2 پاک شده است.سوالات متداول برنامه MIT App Inventor 2س: چگونه می توانم به دانلود رایگان MIT App Inventor 2 برای رایانه شخصی ویندوز دسترسی داشته باشم؟

پاسخ: آسان است! فقط روی دکمه دانلود رایگان MIT App Inventor 2 در قسمت بالا این مقاله کلیک کنید. با کلیک بر روی این پیوند، نصب کننده شروع به دانلود MIT App Inventor 2 به صورت کاملا رایگان برای رایانه می کند.س: آیا MIT App Inventor 2 کاملا دانلود App Inventor رایگان است؟ فقط قیمت دانلودش چنده؟ج: مطلقاً هیچی! این برنامه را از وب سایت های رسمی به صورت رایگان توسط این سایت پورتال دانلود کنید. هر گونه جزئیات اضافی در مورد مجوز که می توانید در وب سایت های مالکان کشف کنید.

س: آیا این MIT App Inventor 2 به طور معمول در هر ویندوزی کار می کند؟ج: بله! MIT App Inventor 2 برای کامپیوتر به طور معمول روی اکثر سیستم عامل های فعلی ویندوز 32 بیتی / 64 بیتی کار می کند.سلب مسئولیت این فایل نصب برنامه MIT App Inventor 2 به طور کامل روی سرور ما میزبانی نمی شود. هر زمان که روی لینک «دانلود» در این صفحه کلیک کنید، فایل‌ها دانلود App Inventor مستقیماً از سایت رسمی منبع مالک دانلود می‌شوند. MIT App Inventor 2 قطعا یک برنامه ویندوز است که توسط MIT Inc ساخته شده است.

ما مستقیماً به آنها وابسته نیستیم.همه علائم تجاری، علائم تجاری ثبت شده، نام اقلام و نام شرکت یا آرم هایی که در اینجا در مورد آنها صحبت شده است متعلق به صاحبان مربوطه خواهد بود. ما مطابق با DMCA هستیم و با کمال میل با شما همکاری می کنیم. ما این محتوا را از منابع دیگری مانند FileHorse و منابع دانلود App Inventor دیگر جمع آوری کردیم.Graphic App Inventor را به صورت رایگان دانلود کنید.خوش آمدید، من Gabrip765 هستم! این وبلاگ من بر اساس آموزش های MIT App Inventor 2 است.

من این صفحات خاص را ایجاد کرده ام زیرا برای من بسیار دشوار بود که برخی از عناصر گرافیکی را برای برنامه هایم دریافت کنم.در واقع نمی‌دانستم چگونه یک دکمه گرافیکی یا پس‌زمینه یا چیز دیگری ایجاد کنم تا برنامه‌هایم را حرفه‌ای‌تر کنم، بنابراین دانلود App Inventor برنامه‌ای را برای ایجاد آنها مطالعه کردم و اکنون می‌خواهم اینها را آزادانه با شما به اشتراک بگذارم.به یاد داشته باشید: یک برنامه کاربردی خوب، معمولاً دانلود بیشتری نسبت به برنامه دیگری دارد که به صورت گرافیکی ویرایش نشده است.

شما می توانید دانلود کنید و استفاده کنید، به اشتراک بگذارید و تغییر دهید، حتی برای استفاده تجاری، من مقاله ای را برای توضیح نحوه استفاده از آنها در برنامه های خود انجام خواهم داد.اما اگر دوست دارید از آن استفاده کنید، لطفاً من را در آثار آینده خود ذکر کنید.به مقالات آینده من نگاهی بیندازید و دانلود خوبی داشته باشید!این دانلود App Inventor مثال ساده نشان می دهد که چگونه یک فایل را از اینترنت در دستگاه خود دانلود کنید.
همچنین ممکن است به راه حل Webprefetch File by File علاقه مند باشید.

رویدادهای مجوز و روش جدید را برای نسخه SDK 26 اضافه کرد در مثال Projectxt دانلود یک فایل و ذخیره آن در sdcard داخلی دستگاه به مجوز android.permission.WRITE_EXTERNAL_STORAGE نیاز دارد. در صورتی که کاربر این مجوز را اعطا نکند، برنامه بسته خواهد شد.اسکرین شات دانلود فایل از یک منطقه محدود این مثال نشان می دهد که چگونه یک فایل را از یک منطقه محافظت شده با دانلود App Inventor رمز عبور در دستگاه خود دانلود کنید.

من این صفحه وب را با استفاده از احراز هویت اولیه HTTP آماده کردم، به این معنی که فقط پس از ورود با نام کاربری و رمز عبور می توانید به این قسمت دسترسی داشته باشید. آن را با نام کاربری=appinventor و رمز عبور=appinventor امتحان کنید. برای اینکه بتوانیم با App Inventor احراز هویت را دانلود App Inventor انجام دهیم، باید یک هدر Authentication اضافه کنیم.سربرگ مجوز به صورت زیر ساخته شده است (منبع: ویکی پدیا):نام کاربری و رمز عبور در یک رشته “username:password” ترکیب می شوند.

سپس رشته به دست آمده با استفاده از Base64 کدگذاری می شودروش مجوز و یک فضای i.e. سپس “Basic” قبل از رشته رمزگذاری شده قرار می گیرد.با مدیریت تمام داده ها در محیط سرور آفلاین، با پروژه های برنامه نویسی و دانلود App Inventor توسعه نرم افزار مجموعه App Inventor 2 بدون دسترسی به اینترنت کار کنید. یک حافظه داخلی شبیه ساز 256 مگابایتی به همراه یک JDK قابل حمل و ابزارهای همراه که به طور منظم به روز می شوند گنجانده شده است.

Ai2 Starter یک محیط سرور آفلاین برای App Inventor 2 است که نیازی به اتصال به اینترنت ندارد. دارای JDK قابل حمل و آخرین منبع App Inventor و ابزارهای همراه است. شما دانلود App Inventor همچنین یک حافظه داخلی شبیه ساز 256 مگابایتی دریافت می کنید. MIT App Inventor یک محیط برنامه نویسی برای توسعه اپلیکیشن اندروید است.Inventor چیست؟نرم افزار Inventor® CAD طراحی مکانیکی سه بعدی حرفه ای، مستندسازی و ابزارهای شبیه سازی محصول را فراهم می کند.

با ترکیبی قدرتمند از قابلیت‌های طراحی پارامتریک، مستقیم، آزاد و مبتنی بر قوانین، کارآمد باشید.بازخورد را با دانلود App Inventor ابزارهای همکاری داخلی به اشتراک بگذارید.برآورده کردن خواسته ها برای محصولات سفارشی و خودکار کردن فرآیندها.فرصت های فروش خود را در حین شرکت در پروژه های BIM افزایش دهید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.