ثبت نام
آموزش App Inventor

آموزش اپ اینونتور

از اپ اینونتور می‌توان برای ایجاد برنامه‌های اندروید استفاده کرد. درست در داخل مرورگر وب شما کار می کند و می توانید برنامه ها را خیلی سریع ایجاد کنید زیرا یک ابزار برنامه نویسی مبتنی بر بلوک است که نیازی به دانستن هیچ زبان برنامه نویسی ندارد.

آیا آموزش App Inventor آسان است؟

آموزش App Inventor برای اندروید برای مبتدیان عالی است! آنها آموزش های جامع گام به گام را ارائه می دهند. این طرح بصری است و به کشیدن و رها کردن متکی است که به کاربران کمک می کند تا اجزای مورد نیاز یک برنامه را درک کنند.

دوره کلاس اینونتور 

دوره اپ اینونتور سومین گام آموزش برنامه نویسی به کودکان است دوره آموزش اپ اینونتور در 3 ماهه ارایه می شود. 

سرفصل های آموزش اپ اینونتور 

مقدمات و معرفی app inventor

ایجاد اولین پروژه

افزودن پروژه های آماده

افزودن Extension

نحوه اجرای application روی emulator و دستگاه فیزیکی

آشنایی با کامپوننت های userInterface

پیاده سازی برنامه گربه سخنگو

پیاده سازی بازی موش کور

پیاده سازی برنامه بوم نقاشی

پیاده سازی بازی توپ جادویی

آشنایی با کامپوننت های layout

آشنایی با کامپوننت های media

آشنایی با کامپوننت های Drawing and animation

آشنایی با کامپوننت های maps

آشنایی با کامپوننت های social

آشنایی با کامپوننت های Storage

پیاده سازی بازی دزد دریایی

پیاده سازی برنامه اطلاعات کشورها

پیاده سازی برنامه videowall

پیاده سازی برنامه بوم نقاشی پیشرفته

پیاده سازی برنامه تشخیص چهره(هوش مصنوعی)

آیا تا به حال فکر کرده اید که اپلیکیشن ها چگونه ساخته می شوند؟ آموزش App Inventor آیا ایده خوبی برای اپلیکیشنی دارید که بخواهید آن را به واقعیت تبدیل کنید؟

 این کتاب می تواند به شما یاد دهد که چگونه برای آموزش App Inventor هر دستگاه اندرویدی برنامه بسازید، حتی اگر قبلا برنامه نویسی نکرده باشید. با App Inventor، اگر بتوانید آن را تصور کنید، می توانید آن را ایجاد کنید.

 با استفاده از این ابزار رایگان و دوستانه، می‌توانید تصمیم بگیرید که می‌خواهید آموزش App Inventor برنامه‌تان چه کاری انجام دهد و سپس روی بلوک‌های پازل رنگارنگ کلیک کنید تا آن را اجرا کنید. App Inventor پروژه شما را به یک برنامه اندروید تبدیل می کند

 که می توانید آن را روی رایانه خود آزمایش کنید، روی تلفن خود اجرا کنید، با دوستان خود به اشتراک بگذارید آموزش App Inventor و حتی در فروشگاه Google Play بفروشید.

جلسات هفتگی

  24 جلسه (5 الی 8 نفر)  60 دقیقه ای

زمان دوره

این دوره در مدت 3 ماه برگزار می شود.

دومین گام

اپ اینونتور دومین گام آموزش برنامه نویسی کودکان

گارانتی

4 جلسه گارانتی بی قید و شرط

تخفیف عضویت

تا 15% تخفیف برای اشتراک 6 ماهه

اشتراک ماهانه

اشتراک 1 ماهه 890 هزار تومان

ثبت نام دوره برنامه نویسی کودکان

برنامه نویسی کودکان هیچ پیش نیازی ندارد. دانش آموزان با ثبت نام در برنامه نویسی کودکان، در ابتدا به یادگیری اسکرچ می پردازند، سپس به یادگیری اپ اینونتور می پردازند.

سایت MIT App Inventor به عنوان پورتالی برای شروع کار معلمان بهترین کار را دارد. اگر آموزش App Inventor در برنامه نویسی تازه کار هستید، آموزش های سریع و آسان شما را با اصول اولیه راهنمایی می کند. 

با این حال، زمانی که زمان آموزش این مطالب آموزش App Inventor به دانش‌آموزان فرا می‌رسد، سایت عموماً به منابع آنلاین دیگری مانند appinventor.org اشاره می‌کند که گزینه‌های بهتری را برای آموزش و مطالب کلاس ارائه می‌کند.

 

با این وجود، اگر کلاس‌های شما تازه شروع شده‌اند، پس از اینکه با نحوه کار و همه چیزهایی آموزش App Inventorکه ارائه می‌دهد آشنا شدید، ابتدا آنها را به سایت MIT App Inventor ارسال کنید. 

این به عنوان بخشی از تلاش Hour of Code راه اندازی شده است، بنابراین می تواند یک مقدمه عالی برای دانش آموزان باشد. این سایت همچنین دارای منابعی برای معلمان است،

 از جمله انجمن ویژه آموزش App Inventor معلمان به همراه دستورالعمل هایی در مورد راه اندازی کلاس درس. منابع همچنین شامل Concept Cards و Maker Cards هستند که می توانند

 برای شروع دانش آموزان چاپ شوند. برای آموزش عمیق تر و کامل تر، ممکن است بهتر باشد دستورالعمل های سایت را به سایر منابع وب که در صفحه منابع آنها فهرست شده است دنبال کنید.

جدیدترین تجسم مجموعه ابزار App Inventor می تواند افراد تازه کار را در کمترین زمان به برنامه نویس تبدیل کند. آموزش App Inventor با استفاده از یک رابط پازلی با قابلیت کشیدن و رها کردن برگرفته از زبان‌های برنامه‌نویسی آموزشی محبوب مانند Scratch

، سایت میزبان MIT (و برنامه کروم) مجموعه‌ای از آموزش‌های خوش‌بینانه و آسان برای اجرای برنامه‌ها را در اختیار بچه‌ها قرار می‌دهد. گوشی یا تبلت اندروید در چند دقیقه اگر دانش‌آموزان آموزش App Inventor دستگاه اندرویدی ندارند، می‌توانند از شبیه‌ساز روی صفحه نیز استفاده کنند.

 

به عنوان یک همکاری بین گوگل و MIT، مجموعه ابزار App Inventor از ابتدا به عنوان یک پلت فرم برای آموزش برنامه نویسی به مخاطبان غیر فنی طراحی شد.

 سایت MIT یک معرفی رنگارنگ و جذاب ارائه می دهد. دکمه سبز روشن “اکنون اختراع” آموزش App Inventor همه چیز را نشان می دهد. این سایت یک شروع سریع با تمرکز بر دانش آموز را فراهم می کند 

که برای یک زبان آموز مستقل آموزش App Inventor آماده شروعساخت برنامه ها است، و پیشرفت آنها در سایت در چند سال گذشته استفاده از برنامه را آسان تر  آموزش App Inventor و شهودی تر کرده است.

App Inventor برای چه مواردی استفاده می شود؟

App Inventor به شما امکان می دهد با استفاده از یک مرورگر وب و یک تلفن متصل یا شبیه ساز، برنامه هایی را برای تلفن های اندرویدی توسعه دهید. سرورهای App Inventor کار شما را ذخیره می کنند و به شما کمک می کنند پروژه های خود را پیگیری کنید.

آیا می توانم App Inventor را دانلود کنم؟

مرحله 1: برنامه MIT App Inventor Companion را دانلود و بر روی دستگاه Android یا iOS خود نصب کنید. پس از دانلود، دستورالعمل ها را برای نصب برنامه Companion در دستگاه خود طی کنید.

کدام دسته از برنامه ها بیشترین استفاده را دارد؟

از سه ماهه اول سال 2021، برنامه های بازی محبوب ترین دسته برنامه ها در فروشگاه Google Play بودند و 13.72 درصد از برنامه های موجود در سراسر جهان را به خود اختصاص دادند. اپلیکیشن های آموزشی با 9.31 درصد سهم در رتبه دوم قرار گرفتند.


آموزش App Inventor
AppInventor

کارگردان: برنامه نویسان

تاریخ ایجاد شد: 2022-04-12 14:59

امتیازدهی ویرایشگر:
4.87