منو
صفحه اصلی
ثبت نام
آموزش ماینکرافت جاوا

آموزش ماینکرافت جاوا روی موبایل

سرفصل‌های مقاله

مدارهای الکتریکی قدرتمندترین سلاح Minecraft هستند.معرفی آموزش ماینکرافت جاوا آنها به بازی با پیشرفتی که انقلاب صنعتی در تاریخ ما به ارمغان آورده است قابل مقایسه است.باغ های سبزیجات که به طور مستقل رشد می کنند، درب های اتوماتیک، سیستم آموزش ماینکرافت جاوا های هشدار، آسانسور، کامپیوتر، چاپگرهای سه بعدی … هیچ چیز غیر ممکن نخواهد بود!این آموزش اصول و مبانی مورد نیاز برای درک نحوه کار مدارها آموزش ماینکرافت جاوا در بازی را ارائه می دهد.

باید در نظر داشت که تحقق آنها در تمام مقاصد یک هنر تلقی می شود، زیرا راه ها و امکانات آموزش ماینکرافت جاوا ساخت تقریباً بی نهایت است، مصالح آنقدر همه کاره و کاربردها آنقدر بی شمار است که توصیف کل نظریه در آن غیرممکن است. چند خط لازم است.بنابراین ما بر یادگیری مدارهای اصلی و عملکرد آنها تمرکز خواهیم کرد.توصیه می شود کاوش در بسیاری از ساختارهای موجود در وب را تمرین کنید و ایده های خود را آزمایش کنید!آیا شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد استفاده از Minecraft هستید؟

آموزش ماینکرافت جاوا

آیا دوست دارید این بازی ویدیویی را در پروژه های آموزشی که با دانش آموزان خود آموزش ماینکرافت جاوا انجام دهید معرفی کنید؟ در این لینک یک دوره آنلاین رایگان و گواهی شده را پیدا خواهید کرد که می توانید هر زمان و هر طور که بخواهید دنبال کنید!عناصر اساسی مدارهای الکتریکی در این آموزش از حالت “Creative” استفاده خواهیم کرد که بر خلاف حالت “Survival” تمام مواد مورد نیاز شما را به صورت آماده ارائه می کند.برای ساخت مدار در Minecraft به سه بخش نیاز است: ورودی، رداستون، خروجی.

● ورودی: اجسامی هستند که تکانه لازم برای کار مدار را منتقل می کنند. برخی از آنها مانند اهرم ها، دکمه ها آموزش ماینکرافت جاوا یا پلتفرم ها باید توسط کاربر اداره شوند، در حالی که برخی دیگر مانند مشعل رداستون همیشه روشن می مانند.● Redstone: رداستون پودر خاصی است که قادر به انتقال سیگنال های الکتریکی است.● خروجی: اینها پایانه های مدار هستند. هر یک از آنها ویژگی خاصی دارند که می توانند یا نمی توانند محیط اطراف را تغییر دهند. مهمترین آنها پیستون ها، پیستون های چسبنده، درها، لامپ ها، توزیع کننده ها …

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله کدام نسخه ماینکرافت بهتر است بپردازید.

ساخت مدار الکتریکی ساده ترین مکانیسم، مکانیزمی است که نیازی به بلوک های سنگ قرمز ندارد: کافی است آموزش ماینکرافت جاوا به ورودی و خروجی مجاور یکدیگر نزدیک شوید: در شکل درب آهنی تنها در صورتی باز می شود که صفحه فشار فعال شود، روی آن حرکت کند یا روی آن حرکت کند.پرتاب یک شی روی آن.اگر ورودی‌ها و خروجی‌ها توسط بلوک‌هایی از غبار رداستون به هم متصل شوند، مدار می‌تواند شکل‌ها و طول‌های زیادی داشته باشد. در مثال لامپ از طریق چند بلوک سنگ قرمز متصل به مشعل قرمز سنگ روشن می شود.

مدارهای ابتدایی پس از بررسی جدول حقیقت نشان داده شده در شکل، یادگیری ساخت سه مدار اساسی آموزش ماینکرافت جاوا که می توانند کاربردهای زیادی در Minecraft داشته باشند مفید است.نه همچنین به عنوان یک اینورتر شناخته می شود، زمانی که می خواهید سیگنال ورودی را نسبت به سیگنال خروجی معکوس کنید استفاده می شود. به عنوان مثال، اگر ورودی روی ON تنظیم می شد، خروجی خاموش می شد و بالعکس.دو جزئیات از اهمیت بالایی برخوردار است.

ماینکرافت جاوا چیست؟

ماینکرافت جاوا

1) مدار نیاز به یک بلوک دارد که بین خطوط قرمز قرار می گیرد. مراقب باشید: همه بلوک ها سیگنال آموزش ماینکرافت جاوا های الکتریکی را منتقل نمی کنند! بلوک هایی که این ویژگی را دارند به عنوان مثال پشم جامد یا مات نامیده می شوند. بلوک های دیگر، مانند شیشه در اطرافشان خالی هستند، سیگنال را منتشر نمی کنند.2) در بلوک، برای معکوس کردن ضربه ارسال شده، a. این عنصر همیشه به محض قرار گرفتن روی زمین یا روی یک شی روشن می شود: اگر سنگ قرمز در موقعیت مجاور پیدا شود، بلافاصله فعال می شود. تنها راه خاموش کردن چراغ قوه از طریق ورودی دیگری است!

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش ماینکرافت هاردکور بپردازید.

مداری است که دو یا چند ورودی می گیرد و یک خروجی واقعی یا فعال را برمی گرداند اگر و تنها در  آموزش ماینکرافت جاوا صورتی که همه ورودی ها فعال باشند. برای ایجاد سیستم دزدگیر در خانه ای که در صورت غیرفعال شدن ورودی داخل خانه و خارجی امکان ورود به آن وجود ندارد بسیار مفید است.در این حالت مدار باید حداقل یکی از ورودی ها را روشن کند تا فعال باشد. خروجی فقط در صورتی روی OFF تنظیم می شود که همه ورودی ها باشند!

اگر از دکمه ای به جای اهرم استفاده می شد، خوب است به یاد داشته باشید که ضربه مانند یک اهرم آموزش ماینکرافت جاوا بی نهایت نیست، اما مدت آن یک تیک قرمز است (به زودی خواهیم دید که چقدر مطابقت دارد).توجه داشته باشید که راه های مختلفی برای ساخت این مدارها وجود دارد!سیگنال های عمودی انتقال سیگنال افقی ساده ترین راه برای دستیابی است. با این حال، دنیای Minecraft در سه بعد توسعه می یابد: هیچ چیز مانع از ایجاد مدارهایی نمی شود که به صورت عمودی نیز گسترش می یابند.

آموزش ماینکرافت جاوا ادیشن

به عنوان یک قانون اساسی، مهم است که به یاد داشته باشید که سیگنال قرمز سنگ به هر طرف بلوک، حتی آموزش ماینکرافت جاوا در پایین، همانطور که در شکل نشان داده شده است، گسترش می یابد.هنگامی که فعال می شود، اهرم سنگ قرمز زیر را روشن می کند، اما نه آن پایین تر! انتقال سیگنال عمودی باید در معرض برخی مصالحه باشد: سیگنالی که به سمت بالا می رود، در صورت تغییر ورودی و خروجی، لزوماً در جهت مخالف عمل نمی کند. در اینجا چند نمونه آورده شده است، با توجه به اینکه همیشه توصیه می شود برای بهبود مهارت های خود تمرین و آزمایش کنید!

یک راه بسیار ساده برای انتقال سیگنال در ارتفاع، ایجاد یک راه پله است و مراقب باشید فضای آموزش ماینکرافت جاوا زیادی را اشغال نکنید.انتقال سیگنال رو به پایین انتقال سیگنال و مدت زمان مهم است که یک عامل اساسی را در نظر بگیریم: سیگنالی که از طریق سنگ قرمز منتشر می شود دقیقاً از یک سر مدار به سر دیگر آنی نیست و در فاصله انتقال بی نهایت نیست.زمان انتشار تیک رداستون نامیده می شود و معادل یک دهم ثانیه است. اگر مداری می خواهید که خروجی را پس از مدت زمان مشخصی فعال کند، باید از تکرار کننده ها استفاده کنید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله تنظیمات گرافیکی ماین کرافت بپردازید.

حتی ممکن است برخی مدارها در صورت فعال شدن خیلی سریع از کار بیفتند!سیگنال برای 15 بلوک منتشر آموزش ماینکرافت جاوا می شود و ضعیف تر به سمت دورترین قسمت از ورودی منتقل می شود. برای فهمیدن اینکه بلوک رداستون با بالاترین سیگنال کدام است (برای استفاده از مقایسه کننده ها مهم است) می توانید دکمه F3 را در بازی فشار دهید و مکان نما را روی بلوک مورد نظر قرار دهید: در سمت راست بالا نوشته را مشاهده خواهیم کرد. “قدرت = ارزش”. مقدار 15 نزدیکترین عدد به ورودی یا تکرارکننده-مقایسه کننده و مقدار 1 دورترین عدد است. همه بقیه مقدار 0 را در نظر می گیرند و برق نمی گیرند.

تکرار کننده هاتکرار کننده یک عنصر بسیار مهم در ساخت یک مدار الکتریکی است.همانطور که خود کلمه آموزش ماینکرافت جاوا می گوید، به شما امکان می دهد سیگنال را تکرار کنید و آن را در فواصل بیش از 15 بلوک پخش کنید.اما ویژگی اصلی آن این است که می تواند سیگنال را به تاخیر بیندازد: با حرکت دادن اهرم جسم، انتشار سیگنال می تواند چهار حالت مختلف را به خود بگیرد. هر بار که اهرم با یک کلیک جابجا می شود، تاخیر با مقداری معادل یک تیک قرمز یعنی 0.1 ثانیه تغییر می کند. بنابراین، یک تکرار کننده به شما امکان می دهد تا ضربان داده شده را تا 0.4 ثانیه کاهش دهید.

کاربردها بی پایان هستند: بین مدارهایی که آهنگ ها را پخش می کنند، سلول های حافظه برای ذخیره آموزش ماینکرافت جاوا حالت هایشان، شبیه سازی های کامپیوتری… در مثال شاید بزرگترین بیان آن را خواهیم دید: یک تایمر.مدار در شکل جریان قرمز را از طریق تکرار کننده ها به تاخیر می اندازد: به این ترتیب خروجی (لامپ) در فواصل منظم حدود 2 ثانیه روشن می شود.دو جنبه مهم وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد:1) تکرار کننده می تواند به عنوان یک دیود عمل کند، بنابراین جریان در یکی از جهت های خروجی مسدود می شود. قرار دادن بلوک در جهت اشتباه باعث نمی شود مدار کار کند!

2) به جای علامت “مشعل” یک مشعل قرمز سنگ باید وارد شود و فوراً برداشته شود: فقط به این ترتیب آموزش ماینکرافت جاوا تایمر کار می کند، در غیر این صورت سیگنال بدون فواصل زمانی پخش می شود.مقایسه کننده هامقایسه کننده همچنین می تواند سیگنال را ارسال کند اما از یک تکرار کننده قدرت کمتری دارد، بنابراین استفاده از آن به جای آن توصیه نمی شود. برای اینکه بفهمید چند بلوک ردستون می تواند تغذیه کند، فقط این فرمول را محاسبه کنید: “16 – تعداد بلوک های ردستون در ورودی”. مثال: اگر مقایسه کننده پنج بلوک رداستون پشت سر خود داشته باشد، می تواند حداکثر یازده بلوک را تغذیه کند.

همانند تکرار کننده، مقایسه کننده نیز دارای یک سیگنال ورودی دقیق است که در پشت دو اهرم مجاور قرار آموزش ماینکرافت جاوا می گیرد. عملکرد اصلی آن مقایسه و مقایسه دو خط سیگنال است: ورودی که در پشت اهرم ها در کنار هم قرار می گیرد و یکی در مجاورت خود اهرم ها، فرقی نمی کند در سمت راست یا چپ باشد.سه حالت ممکن است:1) دو سیگنال دارای قدرت یکسانی هستند (تعداد بلوک های سنگ قرمز روشن) و خروجی به اندازه ورودی ها خواهد بود.

2) سیگنال کناری کمتر از ورودی است، بنابراین سیگنال و به خارج منتشر نمی شود.3) سیگنال خط آموزش ماینکرافت جاوا جانبی بزرگتر از ورودی است و سیگنال در خروجی طول آن منتشر می شود.با فشار دادن اهرم جدا شده به مقایسه کننده، حالت تفریق فعال می شود. به این ترتیب خط کناری خطوط ورودی را از بلوک‌های سنگ قرمز روشن کم می‌کند.شکل مثالی را نشان می‌دهد: 10 بلوک کناری منهای 7 بلوک در ورودی، تنها 3 بلوک قرمز را در خروجی تغذیه می‌کنند و اولین لامپ را روشن می‌کنند!

آیا ماینکرافت جاوا رایگان است؟

در زمانی که شاهد بودیم بسیاری از بازی‌ها به سرعت فراموش می‌شوند، Minecraft توانسته با نسخه‌های جدید جای پای خود را در این صنعت حفظ کند. یکی از این موارد اضافه شده Minecraft Java Edition است که یک بازی رایگان است

آیا ماینکرافت جاوا فقط برای رایانه شخصی است؟

اولاً، اگر قصد دارید Minecraft را روی هر چیزی غیر از رایانه بازی کنید، سپس Bedrock را بازی خواهید کرد. هیچ انتخابی وجود ندارد - نسخه جاوا فقط بر روی رایانه در دسترس است. با این حال، Bedrock در مک یا لینوکس در دسترس نیست.

ماینکرافت جاوا بخرم یا ویندوز 10؟

نسخه جاوا Minecraft نسبت به نسخه ویندوز 10 منابع بیشتری دارد. این بیشتر شبیه یک مشکل جاوا است تا یک مشکل Minecraft. ... بنابراین، اگر نمی خواهید بازی را بیشتر تغییر دهید، استفاده از نسخه ویندوز 10 ایده بهتری است. این همه محتویات نسخه جاوا Minecraft در مقابل ویندوز 10 است.

آموزش ماینکرافت جاوا
آموزش ماینکرافت جاوا

کارگردان: کودکان

تاریخ ایجاد شد: 2022-03-13 16:52

امتیازدهی ویرایشگر:
4.9

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *