ایرانیان سایبر

ایرانیان سایبر
منو
صفحه اصلی
ثبت نام
آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ

آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ و کامپیوتر

سرفصل‌های مقاله

آموزش نصب ماینکرافت در کامپیوتر : این روش آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ در ویندوز کار می کند.برای نصب ماینکرافت چه باید کرد؟آموزش دانلود ماینکرافت برای کامپیوتر چگونه است؟ نصب ماینکرافت برای کامپیوتر بازی ماینکرافت یکی از پرفروش ترین بازی ها در سراسر جهان است.

در ابتدا اموزش نصب ماینکرافت pc منتشر شد و از آن زمان تاکنون به تکامل آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ خود ادامه داده ماینکرافت برای لپ تاپ و آموزش نصب ماینکرافت در کامپیوتر است.

نصب ماینکرافت برای کامپیوتر در سال 2014، توسعه دهنده شرکت خود را به مایکروسافت فروخت، که از آن زمان تاکنون پشت این بازی بوده اند. سرورهایی که می توانید آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ روی آنها با افراد دیگر بازی کنید در ماینکرافت بسیار محبوب هستند. سایت ایرانیان سایبر در این موضوع مطالب بیشتری را ارائه کرده است.

اگر میخواهی بازی مثل ماینکرافت بسازی روی عکس زیر کلیک کن.

نصب ماینکرافت برای لپتاپ

پیکان اشاره بالا

علاوه بر این، می توانید بازی را با تغییرات، آموزش نصب ماینکرافت در کامپیوتر پوسته ها، بسته های بافت یا آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ صداهای مختلف گسترش دهید و تغییر دهید. ماینکرافت را روی ویندوز نصب کنید.برای انجام بازی به جاوا نیاز دارید. آخرین نسخه برنامه Java Runtime Environment را دانلود یا به روز کنید.

سپس نسخه رسمی ماینکرافت را از سایت minecraft.net دانلود کنید. روی “دانلود” در بالا سمت چپ کلیک کنید. آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ اکنون اموزش نصب ماینکرافت pc یک حساب کاربری Mojang ایجاد کنید یا با حساب موجود خود وارد شوید.در صورت لزوم، آدرس ایمیل خود را با کلیک بر روی پیوند موجود در ایمیلی که دریافت کرده اید تأیید کنید.

آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ

آموزش نصب ماینکرافت در کامپیوتر برای فعال کردن کد و شروع دانلود و نصب ماینکرافت بر روی رایانه شخصی آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ خود برنامه فروشگاه ویندوز 10 را باز کنید (این کجاست؟)

نصب ماینکرافت برای کامپیوتر آموزش دانلود ماینکرافت برای کامپیوتر و وارد حساب کاربری خود در گوشه بالا سمت راست شوید، اموزش نصب ماینکرافت pc یا یک حساب کاربری جدید ایجاد کنید که می‌خواهید برای همیشه بازی ماینکرافت خود را با آن مرتبط کنید.

توجه ماینکرافت برای لپ تاپ : به عنوان یک کاربر ویندوز 10، معمولاً از قبل یک حساب مایکروسافت دارید. در صورت امکان، لطفا از حساب موجود خود استفاده کنید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله بازی ماینکرافت چیست؟ بپردازید.

لطفاً داده‌های دسترسی حساب مایکروسافت را یادداشت کنید، زیرا ماینکرافت به طور دائم به این حساب مرتبط می‌شود.اکنون که وارد سیستم شدید، روی نقاط (“…) در گوشه سمت راست بالا کلیک کنید و همانطور که با فلش های قرمز رنگ آموزش دانلود ماینکرافت برای کامپیوتر در تصاویر زیر مشخص شده است،

از منوی کشویی “Redeem code” را انتخاب آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ کنید.اکنون کلیدی آموزش نصب ماینکرافت در کامپیوتر را که اموزش نصب ماینکرافت pc از طریق ایمیل از ما دریافت کرده اید وارد کنید و با ادامه تایید کنید.

نصب ماینکرافت برای کامپیوتر لطفا در هنگام وارد کردن به اشتباهات تایپی توجه کنید (البته می توانید کلید را در ایمیل انتخاب کرده و با CTRL+C کپی کنید و در قسمت ورودی با CTRL+V پیست کنید).

اکنون تأیید فعال سازی را دریافت خواهید کرد و دانلود باید بلافاصله شروع شود.اگر باید دانلود را به صورت دستی شروع کنید:در قسمت جستجوی بالا سمت راست عبارت Minecraft for Windows 10 را وارد کنید، در نمای تفصیلی که اکنون باز می شود، می توانید بازی را دانلود و نصب کنید.

بازی شما به طور دائم به آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ حساب مایکروسافت استفاده شده مرتبط است و می توان آن را در هر زمانی دوباره دانلود کرد (مثلاً در رایانه شخصی جدید) در صورت نیاز به کمک بیشتر، در تماس با خدمات مشتریان ما تردید نکنید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله بازی آنلاین ماین کرافت بپردازید.

ما برای شما آرزوی سرگرمی زیادی با ماینکرافت خود داریم.اطلاع قانونی:(پذیرش EULA الزامی است)حذف نصب کنید روی “دکمه استارت ویندوز” کلیک کرده و “کنترل پنل” را انتخاب کنید.

آموزش دانلود ماینکرافت برای کامپیوتر”برنامه ها و ویژگی ها” را باز کنید (“افزودن یا حذف برنامه ها” برای کاربران ویندوز XP)بازی مورد آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ نظر را انتخاب کنید

و “Uninstall” (“حذف” برای کاربران ویندوز XP) را انتخاب کنید.اموزش نصب ماینکرافت pc دستورالعمل های روی صفحه را دنبال کنید تا حذف نصب کامل شود.

چگونه ماینکرافت را روی لپ تاپ نصب کنیم؟

آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ

اگر زمانی را صرف رشد و توسعه دنیای جاوا Minecraft کرده اید، آموزش دانلود ماینکرافت برای کامپیوتر ماینکرافت برای لپ تاپ از شنیدن اینکه می توان آن را به فرمت Windows 10 Bedrock تبدیل کرد، که برای Minecraft با RTX لازم است، خوشحال خواهید شد.در این راهنما، شما را از طریق مراحل راهنمایی می‌کنیم، اما لطفاً توجه داشته باشید.

نصب ماینکرافت برای کامپیوتر که این فرآیند نه بی‌نقص آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ است چگونه ماینکرافت را روی لپ تاپ نصب کنیم و نه بی‌خطر، بنابراین لطفاً قبل از ادامه، مطمئن شوید که از همه دنیاها و فایل‌ها نسخه پشتیبان تهیه کرده‌اید.

لطفاً توجه داشته باشید آموزش نصب ماینکرافت در کامپیوتر که این راهنما راهنمای غیر رسمی برای تبدیل جهان است. ما از ابزارهای شخص ثالث استفاده می کنیم اموزش نصب ماینکرافت pc و نمی توانیم تضمین کنیم که محصول این تبدیل ها تجربه ایده آلی در طول Minecraft با RTX Beta خواهد بود.

برای راهنمایی در مورد نحوه ایجاد بافت های سازگار با ردیابی پرتو با PBR، به اینجاآموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ سر بزنید. آموزش نصب ماینکرافت در کامپیوتر ابزارها و فایل های مورد نیاز برای تبدیل دنیاها است

آموزش دانلود ماینکرافت برای کامپیوتر به جدیدترین ساخت‌های Minecraft برای جاوا و ویندوز 10 و همچنین چگونه ماینکرافت را روی لپ تاپ نصب کنیم برخی ابزارها و برنامه‌های شخص ثالث غیررسمی نیاز دارید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله کدام نسخه ماینکرافت بهتر است بپردازید.

برنامه های رسمی رایانه شخصی Minecraft (جاوا) لطفا به آخرین نسخه عمومی به روز رسانی کنیدMinecraft Bedrock برای ویندوز 10لطفا به آخرین نسخه عمومی ماینکرافت برای لپ تاپ به روز رسانی کنید Minecraft با RTX Beta
دستورالعمل‌ها را از اینجا دانلود و نصب کنید

ماینکرافت برای لپ تاپ

[توجه داشته باشید: از تاریخ 16 آوریل، توصیه می‌کنیم فقط آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ زمانی نصب کنید که به مرحله 11 فرآیند تبدیل MCC رسیدید] جاوا لطفا چگونه ماینکرافت را روی لپ تاپ نصب کنیم

نصب ماینکرافت برای کامپیوتر به آخرین نسخه عمومی به روز رسانی کنید برنامه های غیر رسمی جعبه ابزار MCC (نسخه بستر) انتخابگر MCA نصب کننده فورج.

آخرین نسخه را دانلود کنید، که باید با شماره نسخه Minecraft Java که استفاده می کنید آموزش دانلود ماینکرافت برای کامپیوتر مطابقت داشته باشد، به عنوان مثال. “Forge 1.15.2″، همراه با Minecraft Java 1.15.2 (شماره نسخه در تب “نصب ها” در Minecraft Java Launcher قابل مشاهده است)

ویرایش جهانی اموزش نصب ماینکرافت pc برای فورج مانند بالا، نسخه ای را دانلود آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ کنید که با ساخت آموزش نصب ماینکرافت در کامپیوتر که استفاده می کنید مطابقت دارد، به عنوان مثال. “WorldEdit 7.1.0 Forge for MC 1.15.2)”، برای Minecraft Java 1.15.2 مکان پیش فرض فایل.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش عجایب ماین کرافت بپردازید.

برای تبدیل جهان، باید به فایل های جهان و فایل های کلاینت بازی خود دسترسی داشته باشید. اینها مکان های پیش فرض هستند:دنیای قدیمی جاوا؟ اموزش نصب ماینکرافت pc قبل از شروع به روز رسانی کنید اگر دنیای شما روی نسخه‌ای از Minecraft Java زودتر از 1.15.2 اجرا می‌شود، قبل از شروع تبدیل به Bedrock باید به‌روزرسانی شود.

نصب ماینکرافت برای کامپیوتر آخرین آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ نسخه جاوا و Minecraft جاوا را نصب کنید یک نسخه پشتیبان محلی از دنیای قدیمی خود در رایانه شخصی خود تهیه کنید Minecraft Java 1.15.2 یا جدیدتر را باز کنید و کپی دنیای قدیمی را بارگیری کنید.

آموزش نصب ماینکرافت در کامپیوتر

چگونه ماینکرافت را روی لپ تاپ نصب کنیم

وقتی از شما خواسته شد، جهان را به روز کنید، وارد بازی شوید، سپس ذخیره کنید و از آن چگونه ماینکرافت را روی لپ تاپ نصب کنیم خارج شوید World Edit و World Edit Forge تبدیل اگر از ویژگی‌ها و توابع شماتیک World Edit یا World Edit Forge استفاده می‌کنید، اموزش نصب ماینکرافت pc فرآیند تبدیل شما از اینجا شروع می‌شود.

اگر این مورد صدق نمی کند، آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ به بخش MCASelector زیر بروید.دنیای قدیمی خود را آموزش نصب ماینکرافت در کامپیوتر با استفاده از نسخه های فعلی ماینکرافت ماینکرافت برای لپ تاپ و سایر ابزارهای مورد نیاز باز کنید با استفاده از دستورات // World Edit Forge، یک شماتیک از ساخت خود ایجاد کنید و آن را در پوشه شماتیک ماینکرافت ذخیره کنید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله دانلود بازی ماینکرافت هک شده بپردازید.

اگر یکی ندارید، یک شماتیک آزمایشی در تک پلیر ایجاد کنید، که پوشه را برای شما ایجاد می کند.از فایل های قدیمی و نصب نسخه پشتیبان تهیه کنیدهمه نرم‌افزارهای به‌روز را که قبلاً پیوند شده‌اند، نصب کنید
Windows 10 Bedrock را باز کنید، یک دنیای خالی جدید ایجاد کنید و در آن بارگذاری کنید.

در آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ صورت لزوم، فضایی ایجاد کنید که می‌خواهید شماتیک نصب ماینکرافت برای کامپیوتر را آموزش نصب ماینکرافت در کامپیوتر در آن اضافه کنید. پس از اتمام، ذخیره کنید و آن را ترک کنید
جدیدترین نسخه ماینکرافت جاوا را آموزش دانلود ماینکرافت برای کامپیوتر بارگیری کنید و یک دنیای تک نفره جدید ایجاد کنید.

شماتیک خود را بارگیری کرده و در محل مورد نظر قرار دهید (مطمئن شوید که “Open To LAN” در منو آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ انتخاب شده است).ذخیره نموده و خارج شوید دستورالعمل‌های MCA Selector زیر را دنبال کنید، با استفاده از دنیای جدید جاوا با شماتیک چسبانده شده،

سپس دستورالعمل‌های MCC Tool Chest را دنبال کنید.پس از تکمیل سایر مراحل، Windows 10 Bedrock را باز کنید و ساخته شما در اموزش نصب ماینکرافت pc مختصات انتخاب شده قابل مشاهده خواهد بود.ویرایش تکه انتخابگر MCA.

در زمان نوشتن، نسخه آموزش نصب ماینکرافت در کامپیوتر  هنگام بارگیری دنیای تبدیل شده با خطاهایی مواجه می شود، مگر اینکه از MCASelector استفاده کنید. این ابزار به شما امکان می‌دهد تا به صورت دستی تکه‌های مشکل‌ساز حاوی آب، ستون‌های حباب‌دار، سنگ‌های صاف، پیوندهای Redstone و Nether Portal Links را آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ به صورت دستی حذف کنید،

و شما را از ویرایش مجدد دستی آن جنبه‌های دنیای خود در Bedrock نجات می‌دهد.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید بپردازید.

این فرآیند سریع و آسان است و فضاهای خالی (آنهایی که تکه‌های حذف شده دارند) به‌طور خودکار چگونه ماینکرافت را روی لپ تاپ نصب کنیم با تکه‌های درست Bedrock پر می‌شوند، اگرچه ممکن است بخواهید به‌صورت دستی برخی جنبه‌ها را در بازی تغییر دهید.

یا به‌روزرسانی کنید.مثل همیشه، توصیه می شود ماینکرافت برای لپ تاپ قبل از شروع یک آموزش دانلود ماینکرافت برای کامپیوتر نسخه پشتیبان از دنیای جاوا  آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ خود نگه دارید.

1. بر روی mcaselector-1.9.3.jar یا نسخه جدیدتر کلیک راست کنید و جاوا “Open With…”2. در برنامه، روی File > Open کلیک کنید و به پوشه حاوی فایل‌های mca. جهان خود بروید، پس از ورود به آن پوشه، روی “انتخاب پوشه” کلیک کنید.

پوشه جهان خود را در انتخابگر MCA انتخاب کنید3. جهان در برنامه بارگیری می شود. از ماوس وسط برای آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ پیمایش و از چرخ ماوس برای بزرگنمایی آموزش نصب ماینکرافت در کامپیوتر و کوچکنمایی استفاده کنید.آ. پریشانیe: اموزش نصب ماینکرافت pc جهان های بسیار بزرگ ممکن است به درستی بارگذاری نشوند، یا ممکن است زمان زیادی طول بکشد

نصب ماینکرافت برای کامپیوتر تا رندر شوند.4. با دکمه سمت چپ ماوس، تکه هایی را که نباید تبدیل شوند انتخاب کنید. اگر به طور تصادفی یک قطعه را انتخاب کردید، از کلیک راست برای لغو انتخاب استفاده کنید.

آ. کاربران قدرتمند باید Tools > Filter Chunks را امتحان کنند، که می تواند شناسایی و مکان انواع تکه های خاص را تا حد زیادی تسریع کند.تکه هایی را که می خواهید در انتخابگر MCA ویرایش کنید، انتخاب کنید5

. روی Selection > Delete Selected Chunks (Ctrl+D) کلیک کنید.6. یک آموزش نصب ماینکرافت در کامپیوتر پنجره هشدار ظاهر می شود آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ که نشان می دهد شما در شرف حذف تعداد زیادی تکه هستید. بپذیر و صبر کن7. دنیای جاوا شما اکنون دارای تکه های حذف شده/مفقود شده است:اکنون تکه ها پس از یک فرآیند سریع حذف می شوند.

8. MCA Selector اکنون می تواند بسته شود – اگر پس از تبدیل به Bedrock متوجه شدید که تکه هایی را از آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ دست داده اید، یا به صورت دستی در بازی ویرایش کنید، یا قبل از تبدیل، مراحل را در MCA Selector دوباره اجرا کنید.9.

با استفاده از دستورالعمل‌های MCC Tool Chest زیر، دنیای جاوای جداشده را به Bedrock تبدیل کنید.چگونه ماینکرافت را روی لپ تاپ نصب کنیم تبدیل قفسه سینه ابزار MCC: مراحل نهایی با به‌روزرسانی و آماده‌سازی دنیای جاوای شما، اکنون می‌توانیم MCC Tool Chest (نسخه Bedrock) را بارگیری کنیم تا تبدیل به قالب Windows 10 Bedrock را آغاز کنیم.

لطفاً توجه داشته باشید، هنگامی که تبدیل شروع می شود، دیگر راه برگشتی وجود ندارد، بنابراین آموزش نصب ماینکرافت در کامپیوتر اطمینان آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ حاصل کنید آموزش دانلود ماینکرافت برای کامپیوتر که تمام فایل های جاوا و دنیای Bedrock شما قبل از شروع به طور کامل پشتیبان گیری شده اند.

نصب ماینکرافت برای کامپیوتر

1. نصب و بارگیری MCC Tool Chest (نسخه Bedrock)، که از این پس به عنوان “MCC” نامیده می شود 2. روی File > Open کلیک کنید و دنیای جدید و خالی خود را انتخاب کنید3. روی Tools → Convert → To Bedrock کلیک کنید برای شروع فرآیند تبدیل MCC از جاوا به بستر، روی منوی کشویی Tools کلیک کنید.

4. از شما پرسیده می شود که می خواهید کدام دنیای جاوا را به Bedrock تبدیل کنید: دنیایی آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ را که می خواهید تبدیل کنید انتخاب کنید5. دنیایی را که می خواهید تبدیل کنید انتخاب کنید و صفحه جدیدی به شما نمایش داده می شود.

آ. توجه: اگر MCC نتواند به طور خودکار پوشه جهان جاوا شما را پیدا کند، ماینکرافت برای لپ تاپ ابتدا صفحه زیر را نشان می دهد. با استفاده از نماد پوشه در سمت راست بالا، در کنار “Minecraft Java world folder”، آن را به محل پوشه هدایت کنید،  و دستورات بعدی را دنبال کنید تا زمانی که به صفحه تبدیل نشان داده شده در زیر بازگردید:اگر نیاز دارید، مکان پوشه جهان خود را مشخص کنید.

6. همه گزینه ها را به عنوان پیش فرض بگذارید و روی “تبدیل” کلیک کنید. تبدیل آغاز خواهد شد اموزش نصب ماینکرافت pc (توجه داشته باشید، ممکن است در دنیاهای بزرگتر مدتی طول بکشد).اکنون فرآیند تبدیل جهانی آغاز خواهد شد. اگر دنیای عظیمی است، آماده صبر باشید7.

پس از اتمام، پیام «تبدیل تکمیل شد» را دریافت آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ خواهید کرد. روی «بستن» کلیک کنید و به پنجره اصلی MCC باز می‌گردید.تبدیل جهانی کامل شد!.

نصب ماینکرافت برای کامپیوتر پنجره جدید تقریباً شبیه قبل خواهد بود، اما اکنون، روی File → Save As → New World کلیک کنید، جاوای تبدیل شده خود را به دنیای Bedrock یک نام بدهید و روی «OK» کلیک کنید.

دنیای خود را با یک نام جدید نجات دهید9. دنیای جاوا شما اکنون ذخیره خواهد شد و در Bedrock قابل دسترسی خواهد بود!اگر فرآیند به درستی تکمیل شده باشد، می توانید دنیای جاوا را در کلاینت های Bedrock ببینید10.

قبل از اینکه به ادامه مطلب بپردازیم، باید به چند آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ نکته توجه کرد:وقتی Xbox Insider Hub Minecraft را با RTX Beta انتخاب کردید، ممکن است دنیای شما برای باز کردن در Minecraft Bedrock برای Windows 10، سایر نسخه‌های بتای Minecraft Bedrock در برنامه Insider یا نسخه کامل غیربتا Minecraft در دسترس نباشد.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله خطرناک ترین ماب های ماینکرافت بپردازید.

RTX که در تاریخ بعدی راه اندازی می شود. بنابراین توصیه می‌کنیم از تمام دنیاهایی آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ که می‌خواهید در Minecraft بازی کنید با RTX Beta کپی و پشتیبان تهیه کنید تا بتوانید آموزش دانلود ماینکرافت برای کامپیوتر آنها را در تاریخ بعدی در نسخه‌های دیگر Minecraft بازیابی کنید.

ممکن است لازم باشد Minecraft و/یا Xbox Insider Minecraft نسخه بتای Windows 10 Bedrock را حذف نصب کنید ماینکرافت برای لپ تاپ چگونه ماینکرافت را روی لپ تاپ نصب کنیم تا زمانی که می خواهید در نسخه بتای جدید شرکت کنید، Minecraft را با RTX بتا دانلود کنید.

آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ به طور کامل

لطفاً قبل از ثبت نام در نسخه بتای جدید یا حذف نسخه های قدیمی بازی، از دنیایی که می خواهید آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ نگه دارید، نسخه پشتیبان تهیه کنید، زیرا ممکن است اموزش نصب ماینکرافت pc با حذف نصب بازی، دنیاها به طور خودکار حذف شوند.

این ممکن است شامل دنیاهایی باشد که شما به تازگی تبدیل کرده اید!جهان های ذخیره شده Minecraft را می توان در موارد زیر پیدا کرد هر پوشه در فهرست minecraftWorlds یک دنیای بازی است. لطفاً آن را در جایی از رایانه شخصی خود که در فهرست راهنمای Minecraft نیست ذخیره کنید.

همچنین می‌توانید با زدن نماد مداد «ویرایش» دنیاها را مستقیماً از Minecraft به رایانه شخصی یا لپ‌تاپ خود صادر کنید. به Play بروید > روی نماد ویرایش کلیک کنید > در صفحه جدید به پایین بروید، دکمه “Export World” را فشار دهید.

11. Minecraft را با RTX Beta دانلود و نصب کنید12. اکنون که آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ دنیای شما تبدیل شده است و در پوشه MinecraftWorlds مناسب قرار می گیرد، باید یک بسته منبع ردیابی پرتو PBR را در دنیای تبدیل شده خود جاسازی کنید.پوشه را ذخیره کنید.

آموزش نصب ماینکرافت در کامپیوتر چگونه است؟

اگر قبلاً یک بسته منبع با قابلیت PBR ندارید، می توانید آن را از سرورهای ما دانلود کنید: ماینکرافت برای لپ تاپ بسته منابع تزئینی HD و بسته منابع بنیادی HD، ایجاد شده توسط NVIDIA. اینها بافت‌هایی با وضوح بالا هستند، اما به دلیل محدودیت در نسخه فعلی بتا، نباید همزمان فعال شوند.

اگر همزمان آن‌ها را فعال کنید، یک بسته آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ منبع را خواهید دید چگونه ماینکرافت را روی لپ تاپ نصب کنیم  که در نتیجه بافت‌های دیگر پایین می‌آیند.Muddle RTX، یک بسته منبع تمام بلوکی که توسط Razzleberries ایجاد شده استRazzleCore RTX، یک بسته منبع تمام بلوکی ایجاد شده توسط Razzleberries.

نحوه به روز رسانی دستی ماینکرافت

برای اجرای جدیدترین محتوای Minecraft، بازی شما باید به جدیدترین نسخه به روز شود. هنگامی که دستگاه شما در حالت آماده به کار است یا در حال استفاده در هنگام اتصال به یک اتصال فعال اینترنت، این باید به طور خودکار رخ دهد. با این حال، اگر نیاز دارید که بازی خود را به‌صورت دستی به‌روزرسانی کنید، دستورالعمل‌های نسخه Minecraft خود را در زیر مشاهده خواهید کرد.

یا اگر می‌خواهید خودتان یکی بسازید، راهنمای ما در مورد ایجاد بافت‌های خود با استفاده از خط لوله آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ رندر مبتنی بر فیزیکی را بررسی کنید.آموزش دانلود ماینکرافت برای کامپیوتر نتیجه در حالی که در ابتدا دلهره‌آور و پیچیده بود

نصب ماینکرافت برای کامپیوتر پس از آشنایی با ابزارها و اموزش نصب ماینکرافت pc گردش کار، تبدیل جهان را می‌توان در عرض چند دقیقه تکمیل کرد و به شما امکان می‌دهد تا به سرعت ماینکرافت برای لپ تاپ تمام جهان‌های جاوا خود را به Bedrock بیاورید

نصب ماینکرافت برای کامپیوتر  آموزش دانلود ماینکرافت برای کامپیوتر و سپس با ردیابی پرتو در Minecraft با RTX، آن را تقویت کنید.

چگونه ماینکرافت را روی رایانه شخصی نصب کنید؟

در اینجا نحوه انجام آن آمده است: مرحله 1: وب سایت رسمی ماینکرافت را در رایانه شخصی ویندوز یا مک خود باز کنید (می توانید روی این پیوند کلیک کنید). مرحله 2: منو را انتخاب کنید > روی Trial and Download کلیک کنید > و بازی ماینکرافت را در رایانه شخصی خود دانلود کنید. مرحله 3: پس از دانلود، برای شروع بازی باید جزئیات حساب ماینکرافت را وارد کنید.

چگونه می توانید آموزش ماینکرافت را در رایانه شخصی شروع کنید؟

یک کامپیوتر میزبان را انتخاب کنید. بازی را اجرا کنید و روی Single Player کلیک کنید. یک دنیای جدید بسازید یا یک دنیای موجود را باز کنید. در داخل آن جهان، کلید Esc را فشار دهید و روی Open to LAN کلیک کنید. یک حالت بازی را برای تنظیم برای سایر بازیکنان انتخاب کنید.

آیا ماینکرافت روی رایانه شخصی بهتر است؟

استفاده از رایانه شخصی یا PS5 برای بازی Minecraft مزایایی دارد. تا زمانی که سازگاری دستگاه را در نظر داشته باشید، انتظار بهترین تجربه بازی را داشته باشید! با این حال، برای اکثر افراد، نسخه PC به دلیل تجربه کاربری بهتر، از نظر گرافیک بهتر، کنترل‌ها و سایر ویژگی‌های مهم ترجیح داده می‌شود.

آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ
آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ

کارگردان: کودکان

تاریخ ایجاد شد: 2022-03-29 01:53

امتیازدهی ویرایشگر:
5

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *