ایرانیان سایبر

ایرانیان سایبر
منو
صفحه اصلی
ثبت نام
بازی آنلاین ماین کرافت

آموزش بازی آنلاین ماین کرافت

سرفصل‌های مقاله

ماین کرافت
در Funnygames.us بهترین بازی آنلاین ماین کرافت مجموعه بازی های Minecraft را خواهید یافت! در اینجا 36 بازی مختلف Minecraft وجود دارد، مانند Blockcraft Cars Hidden Keys & Mine Clone V0.2b.بازی های Minecraft رایگان در FunnyGames.Minecraft یک بازی برای افراد بازی آنلاین ماین کرافت خلاق است. محیط اطراف خود را کاوش کنید و به دنبال مواد مفید برای جمع آوری باشید. شما می توانید سنگ، سنگ معدن، چوب، بازی آنلاین ماین کرافت خاک، گدازه را استخراج کنید و پوشش گیاهی را جمع آوری کنید.

از این مواد برای ایجاد موارد جدید استفاده کنید. تمام موادی که جمع آوری می کنید به صورت بلوک های سه بعدی به نام وکسل ارائه می شوند و می توانید آنها را روی هم قرار دهید تا هر چیزی را که می خواهید بسازید: جزیره ها، برج ها، قلعه ها، معابد و موارد دیگر. در حالت بقا نیز می توانید بازی آنلاین ماین کرافت با دشمنان و هیولاها مبارزه کنید. قبل از شروع حمله، سلاح های مختلفی برای خود بسازید! برای کشف بازی های بیشتر که در آن می توانید انواع سازه ها را بسازید، کاتالوگ بازی های ساختمانی ما را بررسی کنید.

بازی آنلاین ماین کرافت

Minecraft – همانطور که دوست دارید بازی کنید.Minecraft توسط سازنده بازی مارکوس پرسون اختراع شد و یکی از پرفروش ترین بازی های تاریخ است. چیزی که Minecraft را جذاب می کند، آزادی فوق العاده ای است که بازیکنان در آنچه می توانند از بازی به دست آورند، دارند. برخلاف سایر بازی‌های ویدیویی، هیچ هدف مشخصی بازی آنلاین ماین کرافت در اینجا وجود ندارد که بازیکن باید به آن برسد. هنگامی که وارد دنیای Minecraft شدید، تصمیم می گیرید که چگونه می خواهید زمان خود را سپری کنید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله بازی ماینکرافت چیست؟ بپردازید.

می توانید روی ساختن سازه و ایجاد ابزارهایی که برای این کار نیاز دارید تمرکز کنید. اما اگر می‌خواهید کمی عمل کنید، حالت بقا را انتخاب کنید و از پاییز شب که زامبی‌ها، عنکبوت‌های بزرگ، اسکلت‌ها و دیگر هیولاها ظاهر می‌شوند، پناهگاهی بسازید.مجموعه Minecraft ما.برخی از بازی‌های Minecraft ما مبتنی بر بازی آنلاین ماین کرافت نقشه هستند، کمی شبیه حالت ماجراجویی در بازی اصلی، در حالی که برخی دیگر حول ایجاد پوسته‌های Minecraft خودتان می‌چرخند.

بازی جذاب Grindcraft Remastered را بررسی کنید و ببینید که آیا می توانید بفهمید که چگونه می توانید تمام ابزارها، موجودات و سایر موارد مورد نیاز برای تکمیل سطح را بدست آورید. در Mine Clone 4، می‌توانید گزینه‌های مختلفی را برای تنظیم دقیق محیطی که می‌خواهید کاوش کنید، تغییر دهید. بازی آنلاین ماین کرافت مجموعه ما را مرور کنید و عناوین مورد علاقه بازیکنان دیگر را امتحان کنید. اگر این عناوین را دوست داشتید، حتماً مجموعه گسترده‌تر بازی‌های شبیه‌سازی ما را در اینجا نیز بررسی کنید!

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله کدام نسخه ماینکرافت بهتر است بپردازید.

بازی‌های Minecraft در وب بسیار محبوب هستند، جایی که می‌توانید انواع و کلون‌ها، بازی‌های ماجراجویی و بازی‌های ساختگی را بر اساس این عنوان پرفروش پیدا کنید. Minecraft توسط Markus Persson ساخته شده است و ترکیبی از خلاقیت، ماجراجویی و آزادی انتخاب اهداف خود در بازی است. شما بازی آنلاین ماین کرافت می توانید زمان خود را صرف ساختن یا بازسازی سازه های پیچیده کنید، اما همچنین می توانید به ماجراجویی برای کشف محیط اطراف خود یا مبارزه با هیولاها بپردازید. شما می توانید مجموعه کامل بازی های ساخت و ساز ما را در این صفحه پیدا کنید.

Minecraft چگونه بازی کنیم.Minecraft یک بازی sandbox است که یادآور بازی sandbox کودکان است: آنها می توانند اهدافی را برای خود تعیین کنند، آنچه را که می خواهند بسازند و آنچه را که ساخته اند نابود کنند اگر بخواهند از همان مکان و مواد برای امتحان چیزهای متفاوت استفاده کنند. بازی آنلاین ماین کرافت یک هدف کاملاً مشخص. در Minecraft قابل دستیابی است و بازیکنان در انتخاب تعامل با محیط خود آزادی فوق العاده ای دارند. حالت های بازی و تنظیمات دشواری مختلفی وجود دارد که به شما امکان می دهد گیم پلی را مطابق با نیاز خود شخصی سازی کنید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش عجایب ماین کرافت بپردازید.

اوباش از Minecraft.بسیاری از بازی های این سایت یا بر روی حالت بقا یا Creative Mode متمرکز شده اند. در حالت خلاق، می‌توانید از منوی موجودی برای دسترسی به منابع، ابزارها و ساختمان‌ها بدون نیاز به مقابله با موجودات دشمن و جستجوی غذا استفاده کنید. در حالت ماجراجویی، محیط می تواند بازی آنلاین ماین کرافت قهرمان شما را بکشد و بازی انواع اوباش را تولید می کند. اوباش شخصیت های سیار و تحت کنترل کامپیوتر هستند. در طول روز، اوباش منفعل مانند خوک، گاو و مرغ ظاهر می شوند که او می تواند شکار کند و بخورد.

با این حال، همراه با هیولاهای شب ظاهر می شوند: اوباش متخاصم مانند زامبی ها، خزنده های در حال انفجار، اسکلت ها و عنکبوت های بزرگ.عناوین Minecraft ما عناوین بسیار عالی Minecraft را برای شما داریم که باید کشف کنید. محبوب‌ترین عناوین ما، بازی خلاقانه Mine Clone 4 است که می‌توانید بازی آنلاین ماین کرافت بین زمین‌ها و تنظیمات مختلف برای کاوش انتخاب کنید، و بازی غیرفعال Grindcraft Remastered، که در آن باید از مهارت‌های ساخت خود برای طراحی ابزارها و موارد مورد نیاز برای تکمیل هر نقشه جهان استفاده کنید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ بپردازید.

پوسته های خود را در Skincraft ایجاد کنید یا از بین بسیاری از بازی های جالب دیگر ما برای بازی انتخاب کنید!برای بقا در بازی های کاردستی بجنگید.در سال‌های اخیر، بازی‌هایی که در آن بازیکن باید در دنیای باز زنده بماند و آنچه را که می‌تواند به دست آورد و به تنهایی خلق کند، بسیار محبوب شده‌اند. ساخت بازی آنلاین ماین کرافت به زبان انگلیسی “دستگاه سازی” است و از این رو نام این دسته از بازی ها در وب سایت ما آمده است.Terraria Online یک نسخه مرورگر از موفقیت شناخته شده از رایانه ها و کنسول ها با عنوان Terraria است.

این یک بازی آرکید دوبعدی با جهان باز و عناصر RPG است که در آن شخصیت خود را ایجاد می‌کنید و نقشه‌های عظیمی را طی می‌کنید، منابع معدنی را در طول مسیر، ساخت ابزار، مبارزه با هیولاها و ساختن ساختمان‌ها را طی می‌کنید. برای شروع، شما چند ابزار اساسی دریافت می کنید، اما از این به بازی آنلاین ماین کرافت بعد فقط می توانید به خود و نبوغ خود تکیه کنید. در حین بازی، می توانید در زمین حفاری کنید و منابع را جستجو کنید، گیاهان بکارید، مکان های جدید را کشف کنید، با دشمنان بجنگید، اشیا بسازید و قلعه ها یا خانه های خود را بسازید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله دانلود بازی ماینکرافت هک شده بپردازید.

بازی آنلاین ماین کرافت برای کامپیوتر

فرصت ها و تهدیدهای بسیار زیاد هر بازی را کمی متفاوت می کند، زیرا توسط شما ساخته شده است. 2 حالت بازی در بازی موجود است: “Survival” که در آن منابع را خودتان استخراج می کنید و برای بقا می جنگید و “Creative” که در آن بلافاصله همه چیز را به دست می آورید و قهرمان شما عملا جاودانه می شود. همه بازی آنلاین ماین کرافت چیز در یک استایل یکپارچهسازی با سیستمعامل پیکسل نگهداری می شود.Blacksmith Jack یک بازی است که بیشتر بر روی ساخت اقلام تمرکز دارد.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید بپردازید.

شما نقش آهنگری را بازی می کنید (که … الاغ است، اما در یک سرزمین افسانه ای عادی است)، که باید سلاحی بسازد تا مزدورانی را که برای نجات شاهزاده خانم عجله دارند، تجهیز کند. برای یادگیری نظم روی یک سرباز کلیک کنید، سپس دستورالعمل های روی صفحه را برای جعل سلاح دنبال کنید. فقط به یاد بازی آنلاین ماین کرافت داشته باشید که دقت چیزی است که در این کار مهم است. اگر چیزی برای شما درست نشد، بهتر است اسلحه شکست خورده را بو کنید و آن را دوباره بسازید، زیرا هر نقصی در میدان جنگ انتقام خواهد گرفت.

از طرف دیگر، زمان شما محدود است، زیرا دشمنان در گوشه و کنار هستند، بنابراین … شما باید بازی آنلاین ماین کرافت خودتان تصمیم بگیرید که کدام استراتژی را اتخاذ کنید. پادشاه روی شما حساب می کند!همانطور که می بینید، مبارزه برای زنده ماندن و ساخت آیتم های مجازی می تواند سرگرم کننده باشد. اگر به بازی‌های مربوط به بقا و کاردستی علاقه دارید، لطفاً به Gry.pl مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *