ثبت نام

ثبت نام

اگر نیاز به مشاوره برنامه نویسی دارید این فرم را پر بفرمایید تا کارشناسان ایرانیان سایبر جهت ارایه توضیحات با شما تماس بگیرند.

مشاوره برنامه نویسی کودکان

سلام انشالله که حال دلتون عالی باشه. لطفا این فرم را جهت ارایه مشاوره رایگان برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان 8 تا 18 سال پر بفرمایید یا با شماره 02128427843 و با داخلی 1 تماس حاصل فرمایید. با توجه به تعداد بالای درخواست ها برای مشاوره ممکن است کمی با تاخیر کارشناس ما با شما تماس بگیرند.

اسکرچ بازی کن، اول شو و PS5 برنده شو!

مسابقات کشوری اسکرچ

قوانین مسابقه

جایزه مسابقه: یک دستگاه PS5 به نفر اول جایزه داده خواهد شد. دانش آموزانی که در تابستان 1403 در کلاس های اسکرچ ایرانیان سایبر شرکت کنند و با موفقیت به اتمام برسانند، می توانند به صورت رایگان در این مسابقه شرکت کنند و نیازی به ثبت نام در اینجا ندارند. مسابقه آنلاین اسکرچ در پاییز 1403 برگزار خواهد شد. در صورت ثبت نام در مسابقه به هیچ عنوان امکان انصراف وجود ندارد. در این مسابقه فقط دانش آموزان متولد 91 و 92 و کوچکتر می توانند شرکت کنند.
تایید قوانین مسابقه(Required)
قیمت:

کلاس‌های برنامه نویسی کودکان شامل دوره‌های زیر می‌باشد. این دوره‌ها به صورت ترمیک هستند و دانش آموزان گام به گام پیش می‌روند.

دوره آموزش اسکرچ

 اسکرچ 

appinventor

اپ اینونتور

flow

الگوریتم و فلوچارت

ثبت نام برنامه نویسی کودکان (اسکرچ)

کلاس‌های برنامه‌نویسی مقدماتی شامل دوره‌های زیر می‌باشد. این دوره‌ها به صورت ترمیک هستند و دانش آموزان گام به گام پیش می‌روند.

Python logo

برنامه نویسی پایتون

CPP

مبانی برنامه نویسی (CPP)

html

طراحی سایت

ثبت نام برنامه نویسی پایتون ترم یک

پیش نیاز برنامه نویسی پیشرفته، برنامه نویسی مقدماتی است. دانش آموزان جدید برای شرکت در این سطح باید آزمون تعیین سطح بدهند. لذا به هیچ عنوان قبل از آزمون تعیین سطح اقدام به ثبت نام در دوره های برنامه نویسی پیشرفته نکنید. 

آموزش java (ترم یک)

java

آموزش java (ترم دو)

sql

آموزش SQL

ثبت نام برنامه نویسی پیشرفته (جاوا)

قیمت:

قبل از ثبت نام قوانین ایرانیان سایبر را مطالعه بفرمایید.