منو
صفحه اصلی
ثبت نام
دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید

دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید نسخه جدید

سرفصل‌های مقاله

Mojang، شرکتی که از Minecraft: Pocket Edition تکامل یافته و دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید متعلق به مایکروسافت برای اندروید، iOS و ویندوز 10 است، در آخرین به‌روزرسانی، به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا بدون توجه به پلتفرمی که در آن هستند، دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید دنیایی را که در آن حرکت می‌کنند به اشتراک بگذارند. با نسخه 0.12.11 بازی Minecraft: Pocket Edition این ویژگی بسیار جالب وارد می شود که به ما این دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید امکان را می دهد تا بدون در نظر گرفتن تنظیمات نرم افزاری و سخت افزاری که هر کدام دارند.

در این بازی ویدیویی عالی با دوستان خود سرگرم شویم و حتی سازگاری با ویندوز 10 را نیز امکان دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید پذیر می کند. سیار.برای ورود به یکی از دنیاهای جدید یا برخی از جهان های موجود به سادگی لازم است، همه می توانند در اندروید یا iOS شرکت کنند، که اگر مجبور شوند در همان شبکه ملاقات کنند تا گزینه بازی شبکه محلی ایجاد شود، دیگرانی که به آن ملحق خواهند شد، روی گزینه “بازی” کلیک کرده و می توانند شرکت کنند.

دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید

مشکل ممکن است این باشد که وقتی خالق دنیایی که بقیه به یک شبکه محلی اضافه می شوند، دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید بازی برای همه بازیکنان تمام می شود. از سوی دیگر، آنها می توانند تا پنج بازیکن به طور همزمان در یک بازی شرکت کنند. در ویندوز 10 کمی متفاوت عمل می کند، زیرا برای اینکه بتوانید در این حالت بازی شرکت کنید باید ویژگی “Server Local Multiplayer” را فعال کنید.این قطعاً یک بازی بسیار سرگرم کننده با دوستان شما در خانه خواهد بود Minecraft: Pocket Edition که در آن دوستان شما می توانند از دستگاهی که دارند استفاده کنند.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله بازی ماینکرافت چیست؟ بپردازید.

خواه هر دستگاهی با ویندوز 10 به عنوان سرفیس، یک دستگاه iOS مانند iPad Pro جدید و البته برخی از بسیاری از دستگاه های سازگار که دارای سیستم عامل اندروید هستند. بنابراین در به‌روزرسانی Minecraft: Pocket Edition تردید نکنید تا بتوانید با دوستان خود از این ویژگی لذت ببرید که قطعاً می‌تواند دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید ساعت‌ها سرگرمی را به شما هدیه دهد. و اگر هنوز این بازی ویدیویی شگفت انگیز را ندارید، ممکن است فرصتی برای دریافت آن وجود داشته باشد.

دانلود Minecraft Earth, Minecraft Earth یک بازی کاملاً جدید واقعیت افزوده برای دستگاه های تلفن همراه است که Minecraft را به دنیای واقعی می برد. Minecraft Earth را می توان بر روی گوشی های اندرویدی به صورت APK نصب کرد.بازی معروف جهانی چند پلتفرمی Minecraft با نسخه کاملا جدید دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید خود بر روی دستگاه های اندرویدی بازگشته است. این بار ویژگی های شگفت انگیزی وجود دارد که روش بازی Minecraft را تغییر می دهد. Minecraft Earth چیست؟

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله بازی آنلاین ماین کرافت بپردازید.

Minecraft Earth یک بازی واقعیت افزوده است که در دستگاه های تلفن همراه دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید اجرا می شود. این دنیای Minecraft را به واقعیت تبدیل می کند. می توانید سفرهای هیجان انگیزی را آغاز کنید، خلاقیت های باورنکردنی را با دوستان خود ایجاد کنید و کسب و کار خود را در اندازه کامل به دنیای واقعی بیاورید. Minecraft Earth روی دستگاه‌های Android 8 و بیشتر کار می‌کند. در Minecraft Earth شما با گروه‌های آشنا و همچنین بسیاری از موارد جدید روبرو خواهید شد.

با گذشت زمان، شما قادر خواهید بود تغییرات منحصر به فرد آنها را نشان دهید و ساختمان های خود دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید را با آنها پر کنید. منابع را جمع آوری کنید، بر چالش ها غلبه کنید و ثمرات تخیل خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. دنیای کاملا جدیدی در انتظار شماست. دانلود آخرین نسخه Minecraft Earth APK برای اولین بار، بازیکنان Minecraft دنیایی خواهند داشت که در آن می توانند در دنیای فیزیکی در انواع فعالیت ها در دنیای مجازی شرکت کنند.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله کدام نسخه ماینکرافت بهتر است بپردازید.

با فناوری واقعیت افزوده، Minecraft Earth یک تجربه حماسی و بسیار فراگیر از بازی های اندرویدی را به کاربر ارائه می دهد. با ساخت، کشف و زنده ماندن در دنیای واقعی، بعد جدیدی از Minecraft را کشف کنید. به جامعه سازندگان و کاشفان در سراسر سیاره بپیوندید، منابعی را برای ساخت و سازها، عناصر صنایع دستی دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید و واقعیت افزوده جمع آوری کنید و سپس آنها را در اندازه واقعی خود قرار دهید. حتی می‌توانید برای ماجراجویی‌های کوچک با دیگران همکاری کنید.

مصنوعات خارق‌العاده در حالت رومیزی بسازید و آن‌ها را در دنیایی با اندازه واقعی قرار دهید. خوک و سازه های خود را با آنها پر کنید.همین چند روز پیش، مصادف با جشن E3 2017، شاید بزرگترین رویداد جهانی بازی ویدیویی سال، تبلیغ غول پیکر مایکروسافت که بزرگترین به روز رسانی دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید بازی تا به حال Minecraft خواهد بود. «بهتر با هم» نامی است که به‌روزرسانی تابستانی با آن تعمید داده شده است، که همانطور که از نامش می‌توان حدس زد به پشتیبانی از چند پلتفرم اشاره دارد، یعنی از آن پس بازیکنان می‌توانند به درستی روی یک دستگاه بازی کنند. از نقطه ای که آن را روی دستگاه دیگری رها می کنند.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش عجایب ماین کرافت بپردازید.

اگر از خانواده MinecraftSafe هستید، این خبر و بقیه اخبار را با کمال میل دریافت کرده اید و منتظر تحقق آن هستید. اما من مطمئن هستم که شما نه تنها به خاطر این عنوان، بلکه به دلیل مکانیک آن بر اساس ساخت و ساز و کارکردن چیزها، از خانه های معمولی گرفته تا شهرهای بزرگ، شناخته شده اید، دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید زیرا از این نظر یک بازی بدون مرز است. بنابراین اگر شما هم می خواهید بازی های مشابه دیگری را در این آخر هفته امتحان کنید، امروز گلچینی از پنج بازی سبک Minecraft برای اندروید را در اختیار شما قرار می دهیم. بیایید ببینیم نظر شما چیست!

این انتخاب کوتاه را با عنوانی شروع خواهیم کرد که عمدتاً تجربه ای مشابه Minecraft را ارائه می دهد، اما به صورت دو بعدی. این عنوان “Terraria” است، عنوانی که ویژگی های اساسی همه این نوع بازی ها را دارد، اما بر خلاف Minecraft که یک داستان کاملاً باز است که بازیکن می سازد، اگر یک دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید داستان ملموس است، اینجاست. شما چیزهای زیادی خواهید ساخت، مناظر زیادی را کشف خواهید کرد و در نبردهای زیادی شرکت خواهید کرد.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ بپردازید.

“Terraria” ده ها محیط مختلف را به شما ارائه می دهد، و همچنین می توانید نسخه رایگان آن را امتحان کنید دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید تا ببینید آیا واقعاً می خواهید 5.49 یورو هزینه آن را بپردازید. البته، این یکی از محبوب ترین بازی های سبک Minecraft در فروشگاه Play است، بنابراین ناامید کننده نیست.داستان بلوک Block Story ترکیبی بین Minecraft و RPG است. بازی یک داستان را روایت می کند و شما به عنوان یک بازیکن باید با انجام ماموریت ها و بالا بردن شخصیت خود، داستان را طی کنید.

این عنوان همچنین دارای بسیاری از عناصر Minecraft مانند ساخت با بلوک های سه بعدی، جستجوی دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید منابع و حتی گرافیک است. و داستان بی پایان است، زیرا می توانید به جستجوی نقشه ها و مناطق مختلف ادامه دهید، حتی پس از تکمیل آنها برای به دست آوردن منابع بیشتر برای ساختن چیزهای بیشتر. شما حتی می توانید سوار بادبادک ها یا موجودات دیگر (در مجموع 29) شوید و با آتش تعامل داشته باشید.”Block Story” یک بازی دانلود رایگان است که شامل تبلیغات و خریدهای درون برنامه ای می شود.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله دانلود بازی ماینکرافت هک شده بپردازید.

برق‌سازی یکی از سبک‌های بازی‌های ویدیویی است که در سال‌های اخیر بیشترین محبوبیت را به دست دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید آورده است. بنابراین به دلیل تعداد زیادی بازی که پیدا کردیم، بهترین بازی‌های کاردستی را برای اندروید انتخاب کرده‌ایم.برای کسانی که نمی‌دانند، بازی‌های کاردستی (یا کاردستی) بازی‌هایی هستند که باید در آن چیزهای خاصی بسازید. یا ساختارها یا اشیاء برای غلبه بر سطوح یا تکمیل بازی. بدون هیچ مقدمه ای، اینها توصیه های ما هستند.

Minecraft – کسی که همه را محبوب کرد.واضح است که یکی از بازی هایی که باعث محبوبیت این سبک شد، بازی Minecraft بود. همه این را می‌دانند، و اگرچه نام نشان می‌دهد که ما قرار است معدن بسازیم، اما فقط به این موضوع مربوط نمی‌شود. در این بازی ما همه چیز را می خواهیم. امکانات بی پایان و هزاران دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید کار برای انجام دادن برای خسته نشدن. علاوه بر یک جامعه غول پیکر که همیشه به شما کمک می کند تا از اهداف خود فراتر بروید.

ایجاد و ساخت – یک Minecraft رایگان.مسابقه بعدی صنایع دستی و ساخت و ساز است. این بازی نسخه رایگان Minecraft است. نه، این یک نسخه رسمی رایگان نیست. اگر نه چیزی که GeneDe، توسعه دهندگان بازی، می خواستند ارائه دهند، تجربه ای بسیار بسیار شبیه به Minecraft، اما رایگان. در صورتی دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید که شما آن را دوست ندارید یا نمی توانید از طریق تسویه حساب بروید.Crashlands – یک ماجراجویی فضایی بعدی در لیست Crashlands است.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله خطرناک ترین ماب های ماینکرافت بپردازید.

Crashlands یک بازی است که در آن باید جهان را مستعمره کنیم. به یک سیاره بروید، هیولاهایی دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید را که شما را می کشند شکست دهید و زیرساخت مورد نیاز خود را در آن سیاره بسازید. اما برای ساخت این سازه ها ابتدا به منابع نیاز خواهید داشت.شهر مدفون – بقای زامبی و از یک دنیای آینده نگرانه پر از امکانات به دنیایی که توسط یک آخرالزمان زامبی نابود شده است. در شهر مدفون باید با منابع خود از زامبی ها جان سالم به در ببریم. شما باید ابزارهایی بسازید تا بتوانید با آنها مبارزه کنید. یک بازی کنجکاو تقریبا تک رنگ با سبکی بسیار متمایز و متفاوت.

The Escapeists: Prison Break – فرار از زندان با نبوغ.واضح است که ما موضوعات کاملاً متفاوتی داریم. در دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید مورد فراریان ما یک جنایتکار هستیم که باید از زندان فرار کند. برای این کار باید از زندگی در زندان جان سالم به در ببریم در حالی که مواد کافی برای برنامه ریزی برای فرار به دست می آوریم. آیا می توانید فرار کنید؟Little Alchemy 2 – تبدیل به یک کیمیاگر اگر همیشه آرزو داشتید که یک کیمیاگر شوید، چه چیزی بهتر از Little Alchemy 2 برای تحقق آن.

مواد را مخلوط کنید تا جهان را از ابتدا بسازید. با مواد و مواردی که هر کدام سورئال تر از موارد قبلی هستند، لذت دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید تضمین شده است.آخرین روز روی زمین: بقا – بقا از روز به روز سال 2027 است. جهان همانطور که ما می شناسیم به دلیل عفونتی که بخش بزرگی از جمعیت را به زامبی تبدیل کرده است به پایان رسیده است. کسانی که مصونیت نشان داده اند یا آنهایی که زنده مانده اند در تلاش برای بازسازی جامعه هستند. اما به این راحتی هم نیست.

نحوه دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید

آیا می توانید زنده بمانید؟ شما باید خانه بسازید، سعی کنید بخورید، بنوشید و غیره. بیا، بقای روزانه به دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید حد افراط رسیده است.Junk Jack – یک زندگی آرام، اما از ابتدا در Junk Jack شما می خواهید خود را به جای یک کشاورز بگذارید. اما شما باید کاملاً تمام زیرساخت هایی را که قرار است با آن کار کنید ایجاد کنید. آیا می خواهید بتوانید آن را به طور موثر انجام دهید؟این گزینه بسیار شبیه به Minecraft است. تفاوت اصلی این است که شما به جای سه بعدی، یک دنیا را در دو بعد می خواهید.

هدف شما کاوش، ساختن و حفاری برای سازگاری با جهان است. مانند Minecraft، برای این کار باید مواد جمع آوری کنید. و اگر دوست ندارید به تنهایی بازی کنید، نگران نباشید، یک گزینه چند نفره نیز دارد. عیب آن این است که رایگان نیست. پنج و نیم یورو قیمت دارد.اگر به دنبال یک گزینه رایگان یا بله هستید، این دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید گزینه بدی نیست. همچنین یک بازی sandbox است که در آن ساخت و ساز عنصر اصلی است و هدف آن بقا است. شما چندین ماموریت برای تکمیل خواهید داشت و می توانید مواد را جمع آوری کنید (یا آنها را خریداری کنید). اگر مایل به پرداخت نباشید قطعا بد نیست.

اگر به بازی های نقش آفرینی علاقه دارید و به بازی Minecraft علاقه دارید، نمی توانید این بازی را در دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید کتابخانه اپلیکیشن خود از دست بدهید. Block Story ایجاد جهان های سه بعدی (بسیار شبیه به Minecraft) را با برخی از عناصر نقش ترکیب می کند. علاوه بر ایجاد دنیای آزاد خود با انواع سناریوها مانند صحراها یا اقیانوس ها، می توانید شخصیت قهرمان خود را مدیریت کنید و از جادو برای احضار موجوداتی مانند اژدها یا دایناسورها استفاده کنید.

دقیقاً یکسان نیست، اما عناصر مشترک زیادی دارد. ارزان تر است، زیرا 4 یورو هزینه دارد و با آن یک دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید هدف ساده خواهید داشت: زنده ماندن در یک دنیای بی نهایت. همانطور که در Minecraft، شما می توانید با موادی که پیدا می کنید، اطراف خود را بسازید، و باید استراتژی های خود را برای دفاع از خود در برابر تهدیدات در شب ایجاد کنید.این بازی بلوک سه بعدی همچنین از شخصیت شما تشکیل شده است که یک شهر را ایجاد می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *