دانلود مستقیم اسکرچ

دانلود مستقیم اسکرچ برای اندروید

آیا برای دانلود مستقیم اسکرچ استفاده از Scratch باید برنامه ای دانلود کنم؟خیر همچنین می توانید با رفتن به scratch.mit.edu و کلیک بر روی “ایجاد” دانلود مستقیم اسکرچ از ویرایشگر پروژه Scratch در اکثر مرورگرهای وب در اکثر دستگاه ها دانلود مستقیم اسکرچ استفاده کنید.چگونه برنامه Scratch را به دستگاه های سخت افزاری متصل کنم؟

پیشنهاد میکنم مقاله دانلود پروژه اسکرچ مطالعه کنید.

برای اتصال به دستگاه های سخت افزاری هنگام استفاده از برنامه Scratch برای ویندوز، باید Scratch Link را نصب و اجرا کنید. همچنین برای استفاده از Scratch Link به اتصال دانلود مستقیم اسکرچ اینترنت نیاز دارید.آیا می توانم از برنامه Scratch برای ویندوز با انجمن آنلاین به اشتراک بگذارم؟

دانلود مستقیم اسکرچ

اشتراک‌گذاری مستقیم با جامعه آنلاین از برنامه Scratch برای Windows در حال حاضر پشتیبانی نمی‌شود. در حال حاضر، می توانید یک پروژه را از برنامه Scratch صادر کنید، دانلود مستقیم اسکرچ سپس وارد وب سایت Scratch شوید و پروژه خود را در آنجا آپلود و به اشتراک بگذارید.

آیا می توانم از برنامه Scratch استفاده کنم و همچنین Scratch را در مرورگر باز کنم؟آره.آیا می توانم Scratch را روی گوشی اندرویدی خود نصب کنم؟خیر نسخه فعلی اسکرچ برای اندروید فقط دانلود مستقیم اسکرچ روی تبلت ها کار می کند.چگونه برنامه Scratch را به روز کنم؟

پیشنهاد میکنم مقاله برنامه نویسی اسکرچ دانلود مطالعه کنید.

برای به روز رسانی Scratch برای ویندوز از این صفحه، آخرین نسخه را دانلود و نصب کنید. برای بررسی نسخه ای که دارید، روی لوگوی Scratch در برنامه دانلود شده کلیک کنید.چه دانلود مستقیم اسکرچ زمانی برنامه Scratch را برای لینوکس در دسترس خواهید داشت؟برنامه Scratch در حال حاضر در لینوکس پشتیبانی نمی شود.

ما در حال کار با شرکا و جامعه منبع باز هستیم تا مشخص کنیم آیا راهی برای پشتیبانی از لینوکس در آینده وجود دارد یا خیر. گوش به زنگ باشید!ویرایشگر آفلاین دانلود مستقیم اسکرچ می تواند خود را به روز کند (با اجازه کاربر). در هنگام راه‌اندازی به‌روزرسانی‌ها را بررسی می‌کند یا می‌توانید از دستور «Check for updates» در منوی فایل استفاده کنید.

نسخه های دیگر Scratch اگر رایانه قدیمی‌تری دارید یا نمی‌توانید ویرایشگر آفلاین Scratch 2.0 را نصب کنید، می‌توانید Scratch 1.4 را نصب کنید.اگر مدیر دانلود مستقیم اسکرچ شبکه هستید: یک Scratch 2.0 MSI توسط یکی از اعضای انجمن ایجاد و نگهداری شده است و برای دانلود عمومی در اینجا میزبانی شده است.

اگر ویرایشگر آفلاین شما مستقیماً پس از باز شدن Scratch از کار می افتد، ویرایشگر آفلاین Scratch 2 را دوباره نصب کنید (مرحله 2 را در بالا ببینید). این مشکل دانلود مستقیم اسکرچ به دلیل اشکالی است که در Adobe AIR نسخه 14 (منتشر شده در آوریل 2014) معرفی شده است.

بلوک های جلوه های گرافیکی (در “Looks”) ممکن است پروژه ها را به دلیل یک اشکال شناخته شده Flash کند کند.کوله پشتی هنوز موجود نیست.در سیستم عامل مک ممکن دانلود مستقیم اسکرچ است پیامی را مشاهده کنید که نشان می دهد «Scratch 2 در حال تلاش برای نصب یک ابزار کمکی جدید است» و نام کاربری و رمز عبور شما را می خواهد.

پیشنهاد میکنم مقاله دانلود زبان برنامه نویسی اسکرچ مطالعه کنید.

دانلود مستقیم اسکرچ به طور کامل

در حال حاضر در حال بررسی راه حلی برای این مشکل هستیم.اساساً Scratch یک زبان برنامه نویسی است که هدف اصلی آن ایجاد مهارت ها و دانش در مورد برنامه نویسی دانلود مستقیم اسکرچ به روشی ساده (یا نه چندان پیچیده) است و آن را برای کسانی که هنوز با تمام پیچیدگی ها آشنا نیستند بسیار قابل دسترس و قابل درک می کند.

برای توسعه داستان ها، بازی ها و انیمیشن ها به صورت تعاملی استفاده می شود، همچنین این امکان را فراهم می کند تا نتایج نهایی را با افرادی که می خواهید از طریق اینترنت دانلود مستقیم اسکرچ پخش کنید، به همین دلیل در بسیاری از موارد در آموزش کودکان و نوجوانان گسترش زیادی یافته است. بخش هایی از جهان، به ویژه در توسعه یافته ترین کشورها.

نام آن از اصطلاح برنامه نویسی “Scratching” گرفته شده است، که به قطعات کدی اشاره دارد که هنوز می توانند دوباره استفاده شوند، ترکیب شوند، دوباره طراحی شوند و برای دانلود مستقیم اسکرچ استفاده های جدید تطبیق داده شوند.آخرین نسخه چه چیزی به شما ارائه می دهد؟

Scratch از سال 2013 برای چندین پلتفرم در دسترس است. می توان آن را در حالت آنلاین و به عنوان یک برنامه دسکتاپ برای ویندوز، OS X و لینوکس و Portable به دست دانلود مستقیم اسکرچ آورد و از آن استفاده کرد. .علاوه بر این، بانکی از منابع بسیار مفید را در خود برنامه ارائه می دهد که در آن می توانید اشیاء.

شخصیت ها، طرح ها، تنظیمات، گرافیک، فضاها و صداهای بسیار سرگرم کننده، مدرن و قابل تطبیق را پیدا کنید. از سوی دیگر، شما می توانید تجسم فوری از آنچه در برنامه در دانلود مستقیم اسکرچ حال توسعه است و تعامل کامل با اشیاء و کاراکترهای اضافه شده داشته باشید، که بسیار سریع تر، کاربردی تر و استفاده آسان تر است.

مزایای استفاده از آخرین نسخه اسکرچ در آموزش همانطور که قبلاً اشاره کردیم، یکی از بزرگترین زمینه های استفاده از اسکرچ در آموزش کودکان و نوجوانان است، زیرا به دانش آموزان دانلود مستقیم اسکرچ اجازه می دهد تا مهارت هایی مانند منطق را به روشی کاربردی و مدرن توسعه دهند که به آنها امکان می دهد روش های مطالعه را بیابند.

انضباط و تجزیه و تحلیل که تا آخر عمر با آنها همراه خواهد بود، مانند:عادات خودآموز را در مطالعات و پروژه های شخصی خود بپذیرند.به طور گسترده با اصطلاحات علمی ریاضی دانلود مستقیم اسکرچ مانند بردارها، الگوریتم ها و متغیرها ارتباط برقرار کنید.ظرفیت انتقاد از خود، خودپرستی و تفکر.

پیچیده ترین راه حل ها را سریعتر پیدا کنید.آشنایی با اشکال مختلف ارتباط و بیان به صورت مجازی (تصاویر، صداها، فونت ها، گرافیک)دانش خود را با سایر همکلاسی ها و معلمان دانلود مستقیم اسکرچ مبادله کنید.یک سرگرمی سالم را بیدار کنید که مهارت های شناختی شما را توسعه می دهد.

همه این ویژگی ها توسط متخصصان آموزش تایید شده است، زیرا اسکرچ در بریتانیا از طریق Code Clubs مشهور شد، جایی که مزایای علمی باورنکردنی که زبان برنامه نویسی نشان داد دانلود مستقیم اسکرچ مشخص شد.لازم به ذکر است که تست‌های بعدی در سایر نقاط جهان انجام شد که در آن‌ها نیز مشخص شد که بسیار مفید است.

زیرا به معلمان کمک می‌کرد تا به شیوه‌ای تعاملی‌تر، جالب‌تر و لذت‌بخش‌تر کار کنند.چگونه آخرین نسخه اسکرچ را دانلود کنیم؟
اگر می خواهید نرم افزار Scratch را روی رایانه خود دانلود مستقیم اسکرچ نصب کنید، کاری که باید انجام دهید این است که مستقیماً به لینک دانلود در انتهای مقاله بروید و بسته به سیستم عاملی که قرار است در آن استفاده شود.

دستورالعمل ها را دنبال کنید. معمولاً اساساً یکسان است، زیرا بارگیری و نصب به طور کلی بسیار ساده است.کار با نسخه دانلودی امکان کار بدون اتصال به اینترنت را فراهم می کند، دانلود مستقیم اسکرچ چیزی که می تواند بسیار مفید باشد.چگونه آخرین نسخه اسکرچ را روی مک نصب کنیم؟

ابتدا باید به لینک دانلود در انتهای مقاله بروید.سپس به سراغ گزینه 2 بروید که عبارت “Scratch Offline Editor” را دارد.
سپس Scratch 2.0 Offline Editor را دانلود و نصب دانلود مستقیم اسکرچ کنید و پیوندی را که برای Mac OS X یا Mac OS 10.5 یا بالاتر ظاهر می شود انتخاب کنید.

برای نصب خودکار نرم افزار باید روی پوشه دانلود شده دوبار کلیک کنید.سپس مجوزهایی که درخواست می کنید باید تایید شوند تا بتوانید با خیال راحت و بدون مشکل از آن استفاده کنید. خراش دانلود مستقیم اسکرچ توسط ایمنی و عملکرد پشتیبانی می شود.در نهایت می توانید برنامه را باز کرده و به صورت آفلاین اجرا کنید.

چگونه آخرین نسخه اسکرچ را در اوبونتو نصب کنیم؟اولین کاری که باید انجام دهید این است که Adobe Air را دانلود و اجرا کنید.سپس باید به لینک دانلود اسکرچ در انتهای مقاله دانلود مستقیم اسکرچ بروید.سپس به سراغ گزینه 2 می رویم که می گوید “Scratch Offline Editor”.

سپس، ویرایشگر آفلاین Scratch 2.0 دانلود و نصب می شود و پیوندی که برای لینوکس ظاهر می شود انتخاب می شود.
برای نصب خودکار نرم افزار باید روی پوشه دانلود شده دانلود مستقیم اسکرچ دوبار کلیک کنید.سپس مجوزهایی که درخواست می کنید باید تایید شوند تا بتوانید با خیال راحت و بدون مشکل از آن استفاده کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *