ثبت نام

ملاقات با تیم ایرانیان سایبر

اهداف ایرانیان سایبر

ایرانیان سایبر دانش آموزان را از کودکی و نوجوانی با دنیای IT آشنا می کند و با آموزش برنامه نویسی آنها را آماده انجام کارهای بزرگ در جوانی می کند. به عبارتی می خواهیم یک نیروی جوان و با تجربه پرورش دهیم که به خودش و خدایی که همراهشه ایمان داشته باشد.

در این مسیر ایرانیان سایبر از معلمان زبان های برنامه نویسی و بستر های مناسب در ارایه آموزش آنلاین بهره گرفته است و تلاش می کند تا با ارتباط مداوم با دانش آموزان و تشویق کردنشان به سمت جلو ، آنها را در انجام برنامه نویسی یاری کند.

ایرانیان سایبر با توجه به هدف والای خود برای شکوفایی استعداد کودکان و نوجوانان ایرانی تلاش می کند.

سن برنامه نویسی در ایرانیان سایبر

کودکان 8 تا 11 سال

برنامه نویسی همراه با بازی

بچه ها در این سن و سال عاشق بازی هستند. بهترین نحوه تدریس در این بازه سنی آموزش به همراه بازی است. اسکرچ یک زبان برنامه نویسی جهانی است که در قالب بازی، مفاهیم اساسی برنامه نویسی را به کودکان آموزش می دهد.

کودکان 7 سال و پایین تر

عجله نکنید!

دوره های آموزشی ما مناسب این رنج سنی نمی باشد. نباید برای تدریس به کودکان عجله کرد. عجله در تدریس برنامه نویسی ممکن است اثرات معکوس روی بچه ها داشته باشد.

جوانان بالای 18 سال

مشاوره رایگان

در این دوره ها تلاش شده با اقداماتی نظیر کوتاه کردن زمان کلاس ، پخش کردن کلاس در طول هفته و کاهش سرعت تدریس ، دوره ها مناسب رنج سنی 12 تا 18 سال باشد ، اما جوانان 19 سال و بالاتر با توجه به آزادی زمانی بیشتر در دانشگاها و آمادگی نسبی بیشتر نسبت به نوجوانان می توانند این دوره ها را در دیگر آموزشگاه ها به صورت فشرده ببینند و خودشان باید مراقب باشند به اندازه کافی تمرین کنند ، در صورتی که نیاز به مشاوره دارید از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

کودکان 12 تا 18 سال

کدنویسی واقعی

لازمه برگزاری این دوره ها ، این است که دانش آموزان بتوانند تایپ کنند و تا حد کمی با زبان انگلیسی آشنا شده باشند. ما اعتقاد داریم با پشتیبانی عالی می توانیم این مطالب را به نوجوانان 12 ساله آموزش دهیم ، اگر فرزند شما کوچیکتر از 12 سال است اما توانایی های ذکر شده را داراست با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده کنید.

برنامه نویسی رو شروع کن