دوره های آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد

دوره های برنامه نویسی ایرانیان سایبر مخصوص کودکان و نوجوانان (11 تا 18 سال) می باشد در این دوره ها ، دانش آموزان با آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد ، ضمن یادگیری مهارت برنامه نویسی ، اعتماد به نفس خود را حین پیشرفت در این دوره ها افزایش می دهند.

آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد ایرانیان سایبر

 آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد

ایرانیان سایبر با ارایه یک مسیر ده دوره ای به آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد برای کودکان و نوجوانان می پردازد. دانش آموزان ابتدا دوره مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی را در دو ترم می گذرانند و سپس بقیه دوره ها را در طول سه سال طی می کنند تا به دهمین دوره برسند.(ترتیب دوره ها مهم می باشد)

این دوره ها به مدت 12 هفته برگزار می شود که شامل جلسات خصوصی، جلسات گروهی و فیلم های آموزشی ضبط شده  است، ایرانیان سایبر با هدف ایجاد توانمندی برای ورود به بازار کار برنامه نویسی به آموزش برنامه نویسی برای کودکان می پردازد.

آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته با ایرانیان سایبر بهترین راه حل برای فرزندان شما است ، اجازه دهید به آموزش برنامه نویسی صفر تا صد برای شما بپردازیم

آموزش برنامه نویسی صفر تا صد برای کودکان و نوجوانان

چرا آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد مهم است؟ آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته یا آموزش برنامه نویسی از پایه را انتخاب کنیم؟ شما کدام یک را انتخاب می کنید؟ بنده آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد را ترجیح می دهیم به آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته حال تصمیم با شماست اما آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد چیز دیگری است.

آموزش کامپیوتر مقدماتی

دوره آموزش کامپیوتر مقدماتی

این دوره رایگان جزو آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد نیست، اما با توجه به نیاز خانواده ها برای آموزش کامپیوتر به فرزندانشان ما این دوره را نیز آماده کردیم و در اختیار خانواده ها قرار دادیم.

 

ویژگی برنامه نویسی با Scratch چیست؟

دوره آموزش اسکرچ

این دوره برای آموزش برنامه نویسی کودکان 8 تا 11 سال است، این دوره جهت ایجاد آمادگی در کودکان برای ورود به دنیای برنامه نویسی آماده شده است. این دوره در دو ترم دو ماهه تدریس می شود.

 

بهترین زبان برنامه نویسی برای کودکان ++C

1 – دوره مبانی برنامه نویسی

اولین گام در آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد ، به زبان سی پلاس پلاس اختصاص یافته است.در دوره مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی به طرح مطالبی پرداخته می شود تا دانش آموز با علم کامپیوتر و کاربردهای آن در زندگی افراد آشنا شود.

با انواع زبان های برنامه نویسی آشنا می شود و مبانی برنامه نویسی را یاد می گیرد. دانش آموزان در این دوره به یادگیری زبان سی پلاس پلاس می پردازند. این دوره اولین گام از آموزش برنامه نویسی صفر تا صد ایرانیان سایبر می باشد.

آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد با CSS/HTML

2 – دوره طراحی سایت 

دومین گام در آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد ، به طراحی سایت اختصاص یافته است. ایرانیان سایبر در دوره CSS/HTML به آموزش فرانت اند به دانش آموزان می پردازد.

هدف از این دوره آشنایی دانش آموزان با دنیای فرانت و انجام برخی پروژه های ساده برنامه نویسی است. این دوره یکی از ساده ترین دورهای آموزش برنامه نویسی است و مرهمی برای سختی دوره مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی هستش که بچه ها در اولین گام به آموزش آن پرداختند.

چرا آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد مهم است؟ آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته یا آموزش برنامه نویسی از پایه را انتخاب کنیم؟ ایرانیان سایبر شما کدام یک را انتخاب می کنید؟ بنده آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد  را ترجیح می دهیم به آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان از مبتدی تا پیشرفته حال تصمیم با شماست اما آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد چیز دیگری است.

دوره برنامه نویسی جاوا - آموزش برنامه نویسی صفر تا صد

3 – دوره جاوا (java)

سومین گام در آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد ، به جاوا اختصاص یافته است. اساس آموزش دوره های برنامه نویسی ما بر روی جاوا است. ما با آموزش زبان سی پلاس پلاس بچه ها را آماده کردیم تا آمادگی لازم جهت شروع این دوره را بدست بیاورند.

کسب درآمد از اهداف مهم ما برای دانش آموزان است و جاوا دارای بازار کاری عالی در ایران و جهان است و همین امر کافی بود تا ما را بر آن دارد که این دوره را برای دانش آموزان قرار دهیم.  جاوا (java) یک زبان برنامه نویسی سطح بالا و شی گرا است.

دوره برنامه نویسی sql | دوره های آموزش برنامه نویسی صفر تا صد

4 – دوره SQL 

چهارمین گام در آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد ، به SQL اختصاص یافته است. SQL یکی از رایج ترین و محبوب ترین زبان ها، برای کار با پایگاه داده ها است. اکثر برنامه نویسان برای کار با پایگاه داده ها، نیاز به یادگیری یکی از زبان های پرس و جوی دارند.

ایرانیان سایبر در چهارمین دوره از آموزش برنامه نویسی صفر تا صد به آموزش SQL برای بچه ها می پردازد. با گذراندن این دوره دانش اموزان  قادر به انجام عملیات های مختلفی از قبیل ذخیره سازی، حدف، انتخاب و … بر روی داده ها می باشند.

 

دوره برنامه نویسی جاوا و SQL | دوره های آموزش برنامه نویسی صفر تا صد

5 – دوره  JAVA , SQL 

پنجمین گام در آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد ، به تمرکز بر JAVA , SQL اختصاص یافته است. این دوره شامل یک دوره ترکیبی از دو زبان JAVA , SQL  می باشد.

برای کاهش فشار به دانش آموزان در دوره های (3 و 4) همچنین تمرکز بیشتر روی این دو دوره ، در دوره پنجم نیز به آموزش ترکیبی این دو زبان می پردازیم. از دیگر ویژگی های این دوره انجام تمرین و پروژه بیشتر برای دانش آموزان است.

designPattern

6 – دوره  دیزاین پترن  

ششمین گام در آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد ، به دیزاین پترن اختصاص یافته است. دیزاین پترن یک زبان برنامه نویسی نیست بلکه یک سری جواب ها برای مشکلات رایج  در طراحی هستند.

دیزاین پترن ها رویکرد هایی برای حل چالش های طراحی ارایه می دهند. یادگیری دیزاین پترن ها برای برنامه نویسانی که قصد حرفه ای شدن دارند بسیار مهم است. ایرانیان سایبر در ششمین گام از آموزش برنامه نویسی صفر تا صد به آموزش دیزاین پترن ها برای دانش آموزان می پردازد. دیزاین پترن ها به سه نوع اصلی ساختاری (structural) و تکوینی (creational) و رفتاری (behavioral) تقسیم می شوند.

چرا آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد مهم است؟ آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته یا آموزش برنامه نویسی از پایه را انتخاب کنیم؟ برنامه نویسی چیست شما کدام یک را انتخاب می کنید؟ بنده آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد را ترجیح می دهیم به آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته حال تصمیم با شماست اما آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد چیز دیگری است.

آموزش برنامه نویسی از صفر با پروژه پایانی تا صد با ابزارهای کنترلی

7 – دوره ابزارهای کنترلی

هفتمین گام در آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد ، به ابزارهای کنترلی اختصاص یافته است. دانش آموزان ما زمانی که به این سطح می رسند، برنامه نویسانی هستند که توانایی های لازم جهت انجام کار گروهی برای انجام پروژه های برنامه نویسی را دارند.

برای آن که بتوانند به صورت گروهی به انجام کارها بپردازند نیاز است با ابزارهای کنترلی مانند SVN یا GIT  و … آشنایی داشته باشند. در هفتمین دوره از آموزش برنامه نویسی صفر  تا صد ایرانیان سایبر دانش آموزان را با آموزش ابزارهای کنترلی آماده انجام پروژه های گروهی می کند.

چرا آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد مهم است؟ آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته یا آموزش برنامه نویسی از پایه را انتخاب کنیم؟ شما کدام یک را انتخاب می کنید؟ بنده آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد را ترجیح می دهیم به آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته حال تصمیم با شماست اما آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد چیز دیگری است.

آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد فرانت اند

8 – دوره فرانت اند (front end)

هشتمین گام در آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد ، به فرانت اند اختصاص یافته است. دانش آموزان در دومین دوره آموزش برنامه نویسی صفر تا صد با با فرانت اند آشنا شدند و به یادگیری زبان های CSS/HTML و جاوا اسکریپت پرداختند، البته این آموزش ها در حد مبتدی بود.

اما اکنون در پایان دوره ها باید یک دوره دیگر فرانت اند بگذرانند تا توانایی های خود را افزایش داده و آمادگی خود را برای انجام پروژه های برنامه نویسی افزایش دهند و با زبان هایی مانند Jquery و BootStrap آشنایی لازم را پیدا کنند.

آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد بک اند

9 – دوره بک اند (back end)

نهمین گام در آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد ، به بک اند اختصاص یافته است. در این دوره دانش آموزان باید به حد عالی از برنامه نویسی بک اند برسند تا بتوانند پروژه های برنامه نویسی را انجام دهند.

ایرانیان سایبر تمرکز بک اند خود را روی جاوا گذاشته است و با جاوا به دنبال کسب درآمد برای برنامه نویسان نوجوان است. در این دوره اخرین نکات به آنها گوشزد شود تا مهارت ها و توانایی ها خود قبل از شروع پروژه پایانی افزایش دهند.

آموزش برنامه نویسی از صفر با پروژه پایانی تا صد فرانت اند

10 – دوره پروژه پایانی

دهمین گام در آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد ، به پروژه پایانی اختصاص یافته است. به جرات می توان این دوره را مهمترین دوره ایرانیان سایبر دانست. در این دوره اصلا قرار نیست مطلب آموزشی به دانش آموزان یاد داده شود.

دانش اموزان باید با کمک مطالبی که در 9 دوره قبلی آموخته اند به صورت عملیاتی یک پروژه برنامه نویسی انجام دهند. در این دوره یک پروژه برای برنامه نویسان نوجوان تعریف می شود. نوجوانان با انجام کار گروهی با یکدیگر به انجام پروژه برنامه نویسی می پردازند. در این مسیر استادان ایرانیان سایبر به کمک آنها در انجام این پروژه برنامه نویسی می پردازند.

چرا آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد مهم است؟ آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته یا آموزش برنامه نویسی از پایه را انتخاب کنیم؟ شما کدام یک را انتخاب می کنید؟ بنده آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد را ترجیح می دهیم به آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته حال تصمیم با شماست اما آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد چیز دیگری است.

نظرات دانش آموزان ایرانیان سایبر

مقالات مهم

یک هفته گارانتی
آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته با ایرانیان سایبر بهترین راه حل برای فرزندان شما است ، اجازه دهید به آموزش برنامه نویسی صفر تا صد برای شما بپردازیم
هدف ایرانیان سایبر موفقیت همه دانش آموزان است. اگر فرزند شما به هر دلیلی از برنامه ما راضی نیست ، در هفته اول دوره برای بازپرداخت کامل وجه به ما اطلاع دهید ، تا 7 روز پس از فعال سازی گارانتی ، بازگشت وجه انجام می شود.
در صورت فعال سازی گارانتی :
نگران ما نباشید! از این که در خدمت شما بودیم سپاس گزاریم ، لطفا فایل ها را پاک نکنید! فایل های تصویری و پاورپوینت و … که در حین تدریس به شما ارایه شد را نگه دارید ، شاید روزی دوباره خواستید از آنها استفاده کنید.
در صورت تمایل نقاط ضعفمان را هدیه دهید ، امام صادق علیه السلام می فرمایند : محبوب ترین برادرانِ دینی ام، نزد من كسی است كه عیب مرا با بازگو كردن آن به من هدیه می كند.
عزیزانی که یکبار از درخواست بازگشت وجه استفاده کنند ، تحت هیچ شرایطی نمی توانند دیگر از این گارانتی استفاده نمایند.
آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته با ایرانیان سایبر بهترین راه حل برای فرزندان شما است ، اجازه دهید به آموزش برنامه نویسی صفر تا صد برای شما بپردازیم

چرا آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد مهم است؟ آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته یا آموزش برنامه نویسی از پایه را انتخاب کنیم؟ شما کدام یک را انتخاب می کنید؟ بنده آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد را ترجیح می دهیم به آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته حال تصمیم با شماست اما آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد چیز دیگری است.

آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته

چرا باید آموزش برنامه نویسی صفر تا صد ایرانیان سایبر را انتخاب کنیم؟

چرا ایرانیان سایبر رو انتخاب کنیم؟

ایرانیان سایبر به صورت تخصصی و بلند مدت روی کودکان و نوجوانان سرمایه گذاری می کند و پیوسته با آنها همراه است و به آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته می پردازد ، کار ما زمانی تمام می شود که فرزند شما به عنوان یک برنامه نویس مشغول کار شود. گارانتی یک ماهه گذاشتیم تا به هر دلیلی اگر فرزندتان خواهان ادامه کلاس ها نبود به شما هزینه تعلق نگیرد ، هزینه کلاس های خصوصی بسیار بالاتر از کلاس های عمومی است ولی ما این تفاوت قیمت را از بین بردیم .

آموزش برنامه نویسی صفر تا صد

چرا باید آموزش برنامه نویسی صفر تا صد ایرانیان سایبر را انتخاب کنیم؟

چرا ایرانیان سایبر رو انتخاب کنیم؟

ایرانیان سایبر به صورت تخصصی و بلند مدت روی کودکان و نوجوانان سرمایه گذاری می کند و پیوسته با آنها همراه است و به آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته می پردازد ، کار ما زمانی تمام می شود که فرزند شما به عنوان یک برنامه نویس مشغول کار شود. گارانتی یک ماهه گذاشتیم تا به هر دلیلی اگر فرزندتان خواهان ادامه کلاس ها نبود به شما هزینه تعلق نگیرد ، هزینه کلاس های خصوصی بسیار بالاتر از کلاس های عمومی است ولی ما این تفاوت قیمت را از بین بردیم .
مشاور کودکان و نوجوانان برای برنامه نویسی در ایرانیان سایبر

از مشاوره رایگان ایرانیان سایبر بهره مند شوید

مشتاق نظرات و پیشنهادات شما هستیم 
همین الان با ما تماس بگیرید
021-28427843

از مشاوره رایگان ایرانیان سایبر بهره مند شوید

مشتاق نظرات و پیشنهادات شما هستیم 
همین الان با ما تماس بگیرید
021-28427843
مشاور کودکان و نوجوانان برای برنامه نویسی در ایرانیان سایبر
آموزش برنامه نویسی صفر تا صد | مارک زاگبرگ

مارک زاکربرگ، بنیان گذار فیس بوک

تا ۱۵ سال آینده همون‌طور که خوندن و نوشتن رو به بچه‌ها یاد می‌دیم، برنامه‌نویسی رو هم یاد خواهیم داد و افسوس می‌خوریم که چرا زودتر این‌کار رو شروع نکردیم.

آموزش برنامه نویسی صفر تا صد | مارک زاگبرگ

مارک زاکربرگ، بنیان گذار فیس بوک

تا ۱۵ سال آینده همون‌طور که خوندن و نوشتن رو به بچه‌ها یاد می‌دیم، برنامه‌نویسی رو هم یاد خواهیم داد و افسوس می‌خوریم که چرا زودتر این‌کار رو شروع نکردیم.

وارن بافت

سرمایه گذاری روی خودتان بهترین کاری است که میتوانید انجام دهید.
توانایی های شما چیزی است که نمیتواند از شما گرفته شود.

شاید این سوال ها به ذهن شما هم رسیده باشد!

آموزش رباتیک می خواستم شرکت کنم، ممکنه راهنمایی بفرمایید؟

ما دور های برنامه نویسی برگزار میکنیم و رباتیک از دو بخش مکانیک و برنامه نویسی تشکیل شده. بخش برنامه نویسی بخش مهم رباتیک هستش که خیلی از آموزشگاه های رباتیک چندان بهش توجه نمی کنند. اما ما به صورت تخصصی روی برنامه نویسی کار می کنیم.

ما در نظر داریم درآینده دوره رباتیک رو قرار بدیم تا بچه ها با استفاده از آموزش برنامه نویسی که دیدند، به یادگیری رباتیک بپردازند اما هنوز دوره رباتیک قطعی نشده ولی جز اهداف ما است که انشالله تا چند ماه دیگه عملیاتی میشه.

آیا واقعا بچه ها می توانند کار کنند؟

برنامه نویسی مهارت محور هستش، اگر فرزند شما مهارت لازم رو بدست بیاره میتونه کار انجام بده حالا هر سنی که میخواد داشته باشه مهم این که توانایی انجام آن کار رو داشته باشه.

اما خب کسی هم انتظار نداره بچه 15 ساله استخدام رسمی بشه اما همین بچه 15 ساله میتونه به صورت فریلنسری وارد بازار کار بشه و به صورت پروژه ای کسب درآمد کنه.

درباره دوره های آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد بیشتر توضیح دهید.

دوره های آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد به صورت ترمیک هستش و گام به گام بچه ها جلو می روند مثل زبان انگلیسی که در آموشگاه ها برگزار میشه. اولین دوره آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد زبان سی پلاس پلاس هستش تحت عنوان دوره مبانی برنامه نویسی.

دوره بعدی زبان css/html هستش بعدی زبان جاوا هستش که ما اساس دوره هامون زبان جاوا هستش و جاوا اساسش سی پلاس پلاس و این نشون میده دوره ها هدفمند انتخاب شدند و ما می خواهیم بچه ها رو در جاوا به کسب درآمد برسند و وارد بازار کار بشوند.

دوره بعدی زبان sql  هستش که برای ذخیره اطلاعات در پایگاه داده است . دوره بعدی دوباره تمرکز روی جاوا و sql تا بچه ها روی این زبان ها بیشتر کار کنند.

دوره های 5 و 6 دیزاین پترن ها و ابزارهای کنترلی هستش که اصلا زبان برنامه نویسی نیستند بلکه مباحث پیشرفته برنامه نویسی و ابزاری برای کار گروهی هستند.

دوره های آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد ادامه داره تا دوره دهم که یک پروژه کلی از دوره هامون  هستش.

ما از شهرستان هستیم، می توانیم در دوره ها شرکت کنیم؟

بله ما از سراسر ایران دانش آموز می گیریم. همچنین از خارج از کشور هم دانش آموز داریم. برای نمونه ما دانش آموز از آمریکا و گرجستان داریم و مشکلی در این زمینه وجود ندارد. حتی کلاس ها طوری برگزار می شود که با وجود اختلاف زمانی مشکلی پیش نیاید.

زمان شروع کلاس ها به چه صورت است؟

پس از این که بچه ها ثبت نام رو انجام بدهند ما یک فرم براشون در واتساپ ارسال می کنیم که در این فرم ازشون می پرسیم شما چه روز هایی می توانید کلاس رو تشکیل بدید؟

یکی میگه من شنبه یکشنبه دوشنبه می توانم، یکی میگه من دوشنبه سه شنبه میتوانم ، ما میایم این ها رو اشتراک می گیریم مثلا همه دانش آموزان میگن ما دوشنبه میتونیم کلاس رو تشکیل بدیم. پس زمان کلاس ها میشه دوشنبه ها.

این که 6 دانش آموز ثبت نام کنند و ما اونها رو از نظر سنی تفکیک کنیم کمی زمان میبره و ما به صورت تقریبی دو هفته رو اعلام میکنیم.

حالا ممکنه شما نفر اول باشه ثبت نام میکنین یا نفر ششم تا کلاس براتون شروع بشه پس نمیشه دقیق گفت زمان شروع چند روز دیگس و تمام این فرایند با هماهنگی خانواده ها انجام میشه.

چرا آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد مهم است؟

همراهی یک راه بلد و مسیری مشخص برای رسیدن به موفقیت بسیار مهم است و کمک شایانی به کودکان و نوجوانان در پیمودن مسیر موفقیت می کند.

آموزش برنامه نویسی صفر تا صد شامل چه دوره هایی است؟

ما به آموزش برنامه نویسی صفر تا صد در 10 دوره می پردازیم. 1) ++C 2) CSS/HTML 3) Java 4) Sql و ....

آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد شامل چه کلاس هایی است؟

کلاس های هفتگی و کلاس های خصوصی و همچنین گارانتی یک هفته ای بدون قید و شرط و ....

آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد چقدر زمان می برد؟

آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد سه سال زمان می برد و شامل ده دوره آموزشی است.

چرا آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد مهم است؟ آموزش برنامه نویسی از صفر تا پیشرفته یا آموزش برنامه نویسی از پایه را انتخاب کنیم؟ شما کدام یک را انتخاب می کنید؟ بنده آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد را ترجیح می دهیم به آموزش برنامه نویسی از مبتدی تا پیشرفته حال تصمیم با شماست اما آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد چیز دیگری است.