منو
صفحه اصلی
ثبت نام

دوره های کلاس برنامه نویسی از صفر تا صد

دوره های کلاس برنامه نویسی از صفر تا صد ایرانیان سایبر به سه سطح دوره های برنامه نویسی کودکان ، کلاس برنامه نویسی مقدماتی و دوره های کلاس برنامه نویسی پیشرفته تقسیم بندی می شود. هر سطح دارای چندین دوره است که در زیر به تفکیک برایتان آورده ایم.

دوره های کلاس برنامه نویسی

دوره های کلاس برنامه نویسی کودکان (8-11)

برنامه نویسی کودکان هیچ پیش نیازی ندارد. دانش آموزان با ثبت نام در دوره های کلاس برنامه نویسی کودکان، در اولین گام به آموزش اسکرچ مقدماتی می پردازند، سپس به اسکرچ پیشرفته می رسند و در پایان به آموزش الگوریتم و فلوچارت می پردازند.

دوره آموزش الگوریتم و فلوچارت

الگوریتم و فلوچارت

سومین گام دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد کودکان

برای کدنویسی دانش‌آموزان باید بدانند که می‌خواهند برنامه ‌شان چه کاری انجام دهد و سپس تصمیم بگیرند که چه نوع کدی برای دستیابی به آن اهداف بنویسند. دانش آموزان در سومین گام از دوره های برنامه نویسی صفر تا صد به یادگیری الگوریتم و فلوچارت می پردازند تا آمادگی لازم جهت شروع کدنویسی را داشته باشند.

آموزش App Inventor

برنامه نویسی اپ اینونتور

دومین گام دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد کودکان

دروه App Inventor جهت آشنایی بیشتر کودکان با مفاهیم برنامه نویسی و ساخت اپلیکیشن موبایل همچنین بازی های سرگرم کننده است. اگر به برنامه نویسی اندرویدی یا برنامه نویسی با موبایل علاقه مندید این دوره را از دست ندهید. این دوره به صورت برنامه نویسی بلوکی می باشد.

scratch code

برنامه نویسی اسکرچ

اولین گام دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد کودکان

هدف آموزش اسکرچ ساخت بازی ها، انیمیشن ها و سایر برنامه های تعاملی است. Scratch یک زبان کشیدن و رها کردن آسان برای استفاده است که برنامه‌ریزی حرکات، اسپرایت، صداها، تصاویر و متن را ساده می‌کند. ما برای کودکان 8 تا 11 سال به آموزش اسکرچ می پردازیم.

دوره های کلاس برنامه نویسی مقدماتی (12-18)

دانش آموزان با ثبت نام در دوره های کلاس برنامه نویسی مقدماتی، در اولین و دومین گام به آموزش مبانی برنامه نویسی می پردازند. سپس به یادگیری طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان می پردازند. برنامه نویسی کودکان پیش نیاز برنامه نویسی مقدماتی نیست.

طراحی استاتیک سایت

سومین گام دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد مقدماتی

در سومین گام از دوره های برنامه نویسی صفر تا صد به طراحی سایت می رسیم. هدف از این دوره آشنایی دانش آموزان با دنیای فرانت و انجام برخی پروژه های ساده برنامه نویسی است. این دوره یکی از ساده ترین کلاس های برنامه نویسی است. 

پایتون

برنامه نویسی پایتون

دومین گام دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد مقدماتی

پایتون راحت تر قابل درک است، حتی برای بچه هایی که تجربه برنامه نویسی ندارند. ما پایتون را برای کودکان توصیه می کنیم. پایتون جزوه دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد برای کودکان و نوحوانان است.

مبانی برنامه نویسی

اولین گام دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد مقدماتی

اولین گام در دوره برنامه نویسی از صفر تا صد مقدماتی ، به زبان سی پلاس پلاس اختصاص یافته است. دانش آموزان با گذراندن این دوره با الفبای برنامه نویسی آشنا می شوند و آماده یادگیری زبان های پیشرفته می شوند.

دوره های کلاس برنامه نویسی پیشرفته (12-18)

دانش آموزان با ثبت نام در دوره های کلاس برنامه نویسی پیشرفته، در اولین گام به آموزش برنامه نویسی جاوا می پردازند. پیش نیاز کلاس برنامه نویسی پیشرفته، برنامه نویسی مقدماتی است. دانش آموزانی که می خواهند به صورت یک ضرب از برنامه نویسی پیشرفته شروع کنند باید آزمون تعیین سطح بدهند.

ترکیب جاوا و Sql

سومین گام کلاس برنامه نویسی صفر تا صد پیشرفته

در سومین گام از کلاس برنامه نویسی صفر تا صد پیشرفته به ترکیب جاوا و SQL می رسیم. در این دوره دانش آموزان نحوه اتصال جاوا به SQL را می آموزند. مهمترین دوره ایرانیان سایبر همین دوره می باشد. دانش آموزان در پایان این دوره باید پروژه کدنویسی خود را تحویل بدهند.

آموزش SQL Server برای نوجوانان

دوره SQL Server

دومین گام دوره برنامه نویسی صفر تا صد پیشرفته

در دوره‌ SQL برای نوجوانان، معلمان ما تلاش می‌کنند تا به دانش‌ آموزان یاد دهند که چگونه داده‌ها را با استفاده از SQL ذخیره، ویرایش، اضافه، حذف و پرس و جو کنند. بچه ها در دومین گام از آموزش برنامه نویسی صفر تا صد به یادگیری SQL می پردازند.

دوره جاوا

اولین گام دوره برنامه نویسی صفر تا صد پیشرفته

اولین گام در دوره های برنامه نویسی از صفر تا صد پیشرفته، به زبان جاوا اختصاص یافته است. زبان برنامه نویسی جاوا یک زبان شی گرا است و بر اساس زبان c و c++ ایجاد شده است. جاوا زبانی مستقل از پلتفرم است و در محیط های مختلف قابل اجراست. 

چرا دوره های کلاس برنامه نویسی از صفر تا صد مهم است؟

همراهی یک راه بلد و مسیری مشخص برای رسیدن به موفقیت بسیار مهم است و کمک شایانی به کودکان و نوجوانان در پیمودن مسیر موفقیت می کند.

دوره های کلاس برنامه نویسی صفر تا صد شامل چه دوره هایی است؟

ما به آموزش برنامه نویسی صفر تا صد در 10 دوره می پردازیم. 1) ++C 2) CSS/HTML 3) Java 4) Sql و ….

دوره های کلاس برنامه نویسی از صفر تا صد شامل چه کلاس هایی است؟

کلاس های هفتگی و کلاس های خصوصی و همچنین گارانتی یک هفته ای بدون قید و شرط و ….