آموزش دوره برنامه نویسی صفر تا صد

دوره های آموزش کلاس برنامه نویسی از صفر تا صد ایرانیان سایبر به سه سطح برنامه نویسی کودکان ، برنامه نویسی مقدماتی و برنامه نویسی پیشرفته تقسیم بندی می شود. هر سطح دارای چندین دوره است که در زیر به تفکیک برایتان آورده ایم.

برنامه نویسی کودکان (8-11)

برنامه نویسی کودکان هیچ پیش نیازی ندارد. دانش آموزان با ثبت نام در برنامه نویسی کودکان، در اولین گام به آموزش اسکرچ مقدماتی می پردازند، سپس به اسکرچ پیشرفته می رسند و در پایان به آموزش الگوریتم و فلوچارت می پردازند.

دوره آموزش الگوریتم و فلوچارت

الگوریتم و فلوچارت

سومین گام آموزش برنامه نویسی صفر تا صد کودکان

برای کدنویسی دانش‌آموزان باید بدانند که می‌خواهند برنامه ‌شان چه کاری انجام دهد و سپس تصمیم بگیرند که چه نوع کدی برای دستیابی به آن اهداف بنویسند. دانش آموزان در سومین گام از دوره های برنامه نویسی صفر تا صد به یادگیری الگوریتم و فلوچارت می پردازند تا آمادگی لازم جهت شروع کدنویسی را داشته باشند.

scratch pro

برنامه نویسی اسکرچ پیشرفته

دومین گام آموزش برنامه نویسی صفر تا صد کودکان

هدف آموزش اسکرچ ساخت بازی ها، انیمیشن ها و سایر برنامه های تعاملی است. Scratch یک زبان کشیدن و رها کردن آسان برای استفاده است که برنامه‌ریزی حرکات، اسپرایت، صداها، تصاویر و متن را ساده می‌کند. ما برای کودکان 8 تا 11 سال به آموزش اسکرچ می پردازیم.

scratch code

برنامه نویسی اسکرچ مقدماتی

اولین گام آموزش برنامه نویسی صفر تا صد کودکان

هدف آموزش اسکرچ ساخت بازی ها، انیمیشن ها و سایر برنامه های تعاملی است. Scratch یک زبان کشیدن و رها کردن آسان برای استفاده است که برنامه‌ریزی حرکات، اسپرایت، صداها، تصاویر و متن را ساده می‌کند. ما برای کودکان 8 تا 11 سال به آموزش اسکرچ می پردازیم.

برنامه نویسی مقدماتی (12-18)

دانش آموزان با ثبت نام در برنامه نویسی مقدماتی، در اولین و دومین گام به آموزش مبانی برنامه نویسی می پردازند. سپس به یادگیری طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان می پردازند. برنامه نویسی کودکان پیش نیاز برنامه نویسی مقدماتی نیست.

طراحی استاتیک سایت

سومین گام آموزش برنامه نویسی صفر تا صد مقدماتی

در سومین گام از آموزش برنامه نویسی صفر تا صد به طراحی سایت می رسیم. هدف از این دوره آشنایی دانش آموزان با دنیای فرانت و انجام برخی پروژه های ساده برنامه نویسی است. این دوره یکی از ساده ترین دوره های آموزش برنامه نویسی است. 

مبانی برنامه نویسی ترم دو

دومین گام آموزش برنامه نویسی صفر تا صد مقدماتی

در ترم دوم دوره مبانی برنامه نویسی ، سرفصل های پیشرفته تری مانند آرایه ، تابع ، while به بچه ها تدریس می شود. مبحث شی گرایی در برنامه نویسی پیشرفته برای کودکان و نوجوانان تدریس می شود.

مبانی برنامه نویسی ترم یک

اولین گام آموزش برنامه نویسی صفر تا صد مقدماتی

اولین گام در آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد مقدماتی ، به زبان سی پلاس پلاس اختصاص یافته است. دانش آموزان با گذراندن این دوره با الفبای برنامه نویسی آشنا می شوند و آماده یادگیری زبان های پیشرفته می شوند.

برنامه نویسی پیشرفته (12-18)

دانش آموزان با ثبت نام در برنامه نویسی پیشرفته، در اولین گام به آموزش برنامه نویسی جاوا می پردازند. پیش نیاز برنامه نویسی پیشرفته، برنامه نویسی مقدماتی است. دانش آموزانی که می خواهند به صورت یک ضرب از برنامه نویسی پیشرفته شروع کنند باید آزمون تعیین سطح بدهند.

ترکیب جاوا و Sql

سومین گام آموزش برنامه نویسی صفر تا صد پیشرفته

در سومین گام از آموزش برنامه نویسی صفر تا صد پیشرفته به ترکیب جاوا و SQL می رسیم. در این دوره دانش آموزان نحوه اتصال جاوا به SQL را می آموزند. مهمترین دوره ایرانیان سایبر همین دوره می باشد. دانش آموزان در پایان این دوره باید پروژه کدنویسی خود را تحویل بدهند.

آموزش SQL Server برای نوجوانان

دوره SQL Server

دومین گام آموزش برنامه نویسی صفر تا صد پیشرفته

در دوره‌ SQL برای نوجوانان، معلمان ما تلاش می‌کنند تا به دانش‌ آموزان یاد دهند که چگونه داده‌ها را با استفاده از SQL ذخیره، ویرایش، اضافه، حذف و پرس و جو کنند. بچه ها در دومین گام از آموزش برنامه نویسی صفر تا صد به یادگیری SQL می پردازند.

دوره جاوا

اولین گام آموزش برنامه نویسی صفر تا صد پیشرفته

اولین گام در آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد پیشرفته، به زبان جاوا اختصاص یافته است. زبان برنامه نویسی جاوا یک زبان شی گرا است و بر اساس زبان c و c++ ایجاد شده است. جاوا زبانی مستقل از پلتفرم است و در محیط های مختلف قابل اجراست. 

چرا آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد مهم است؟

همراهی یک راه بلد و مسیری مشخص برای رسیدن به موفقیت بسیار مهم است و کمک شایانی به کودکان و نوجوانان در پیمودن مسیر موفقیت می کند.

آموزش برنامه نویسی صفر تا صد شامل چه دوره هایی است؟

ما به آموزش برنامه نویسی صفر تا صد در 10 دوره می پردازیم. 1) ++C 2) CSS/HTML 3) Java 4) Sql و ….

آموزش برنامه نویسی از صفر تا صد شامل چه کلاس هایی است؟

کلاس های هفتگی و کلاس های خصوصی و همچنین گارانتی یک هفته ای بدون قید و شرط و ….