ساخت بازی با app inventor

روش ساخت بازی با app inventor

بازی‌های موبایلی پربارترین دسته از اپلیکیشن‌های ساخت بازی با app inventor موجود در فروشگاه‌ها هستند. به طور کلی، آنها بیشترین بازگشت سرمایه را ارائه می دهند. علاوه بر این، یک بازی ویدیویی تبلیغاتی می تواند یک ابزار بازاریابی عالی برای ارتقای تصویر یک برند باشد. پس جای تعجب نیست که بسیاری از شرکت‌ها به فکر شروع هستند، اما لزوما نمی‌دانند از ساخت بازی با app inventor کجا شروع کنند یا چگونه یک بازی موبایل ساخت بازی با app inventor بسازند.اگر Yeeply را دنبال می‌کنید، ممکن است قبلاً راهنمای ما برای توسعه اپلیکیشن موبایل را خوانده باشید.

اگرچه روند ایجاد یک بازی موبایل بسیار شبیه به یک برنامه است، تفاوت های قابل توجهی وجود دارد که ارزش برجسته کردن را دارد. بنابراین در اینجا نحوه ایجاد یک بازی موبایل در 4 مرحله آورده شده است.آیا می خواهید یک بازی تلفن همراه ایجاد کنید؟ پروژه خود را به ما بگویید مرحله 1. ایده بازی موبایل شما مهمترین ساخت بازی با app inventor چیز برای ساخت یک بازی موبایل یا هر نوع برنامه دیگری مطمئناً ایده اولیه است. و این تنها قدمی است که هیچ کس نمی تواند برای شما انجام دهد.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله پروژه اپ اینونتور بپردازید.

ساخت بازی با app inventor

از آنجایی که هیچ فرمول جادویی برای یک ساخت بازی با app inventor بازی موفق وجود ندارد، این نیز پیچیده ترین و ظریف ترین مرحله است. تا زمانی که ایده خود را محقق نکنید و با بازار مواجه نشوید، هیچ تضمینی نخواهید داشت که ایده شما عملی شود. قبل از شروع توسعه، لازم است بدانید که کسب درآمد و سود با یک بازی موبایل بسیار دشوار است، اما … همانطور که نمونه های زیادی از بازی های موبایل موفق نشان می دهد غیرممکن نیست.برای موفقیت، آیا باید یک بازی موبایل اصلی بسازید؟

مسلماً کرکره‌ها به ایده‌های بدیع، منحصربه‌فرد و نوآورانه پاداش می‌دهند، اما مملو از بازی‌های موبایلی هستند. در نتیجه، متمایز شدن از میلیون ها رقیب می تواند دشوار باشد. پس چه باید کرد؟ می‌توانید از یک بازی موجود الهام بگیرید، پیشرفت‌ها، گزینه‌های جدید یا هر چیزی که به ذهنتان می‌رسد انجام دهید. اگر ساخت بازی با app inventor می خواهید از یک بازی الهام بگیرید، باید محصول بهتری برای متمایز شدن خود ارائه دهید. بسیاری از بازی‌های موبایل از ایده‌های موجود استفاده کرده و موفق شده‌اند.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله ساخت برنامه با اپ اینونتور بپردازید.

فقط باید به عنوان مثال به بازی های حباب یا پازل اشاره کنیم، کهنه سربازان واقعی در تاریخ بازی ها، موجود در تمامی نسخه های کنسول ها و موبایل ها.Candy Crush مفهوم بازی Bejeweled را به کار می گیرد و الماس ها را با آب نبات جایگزین می کند. کینگ، شرکت پشت سر موفقیت این بازی توانسته این ایده را به روز کند، رقابت را حذف کند و بازیکنان را حفظ “ساخت بازی با app inventor” کند.Ebook 3 بازی Descargaگیم پلی بازی بی شک سادگی یکی از رازهای موفقیت محبوب ترین بازی هاست.

Flappy Bird که گیم پلی آن به یک اکشن “ضربه زدن روی صفحه” محدود می شود، در سراسر جهان به موفقیت دست یافته است. ما همچنین می توانیم در مورد Fruit Ninja صحبت کنیم. گرچه گرافیک بازی چندان ساده نیست، اما اصل بازی است که بسیار ساده و آسان است. با این حال، این بدان معنا ساخت بازی با app inventor نیست که یک بازی موبایلی باید خیلی آسان ساخته شود، بلکه کاربر برای شروع نیازی به یادگیری ندارد.اگر بازی موبایلی که می‌خواهید بسازید پیچیده‌تر است.

می‌توانید هنگام راه‌اندازی بازی برای اولین بار یک آموزش به کاربران ارائه دهید، علاوه بر اینکه می‌توانید تمام امکانات برنامه و ترکیب‌ها را کشف کنید، بازیکن این شانس را خواهد داشت. برای استفاده از حالت تمرین بازی موبایل اندروید روی ساخت بازی با app inventor صفحه گوشی هوشمندتصویر توسط Expect Best در Pexelsطراحی برای بازی های موبایل وسوسه می شود که بگوید طراحی برای ساخت یک بازی مهمتر از هر نوع دیگر برنامه موبایل است. یک بازی یک محصول کاربردی نیست، اما برای سرگرمی استفاده خواهد شد.

طراحی به سناریوی بازی و همچنین گیم پلی آن بستگی دارد، بنابراین قبل از نزدیک شدن به طراحان حتما این عناصر را تعریف کنید. در نهایت، اگر یک سبک گرافیکی تخت، واقع گرایانه یا حتی کارتونی را انتخاب می کنید، توجه داشته باشید که تفاوت های مهمی بین اندروید و iOS از نظر طراحی وجود دارد که باید در هنگام ساخت بازی خود به آنها توجه کنید. فراموش نکنیم که گوشی های هوشمند ساخت بازی با app inventor تنها دستگاه هایی نیستند که تحت تاثیر قرار می گیرند. باید به فکر تطبیق بازی ویدیویی خود با تبلت باشید.

توسعه بازی‌های موبایل می‌تواند به اندازه توسعه برای هر پلتفرم دیگری گران باشد. و از آنجایی که این یک سرمایه گذاری قابل توجه است، برای سودآوری به یک طرح تجاری قوی نیاز دارید. بگذارید به صراحت بگوییم: استراتژی کسب ساخت بازی با app inventor درآمد یکی از مهم ترین بخش های پروژه بازی موبایل شما است. بنابراین چه گزینه هایی در دسترس شما هستند؟خریدهای درون برنامه ای خرید درون برنامه ای محبوب ترین روش است.بیشتر برای کسب درآمد از بازی استفاده می شود.

اگرچه تنها 2 درصد از کاربران اندروید خریدهای درون برنامه ای و درصد کمی بیشتر از کاربران iOS انجام ساخت بازی با app inventor می دهند، اما همچنان یکی از موثرترین راه ها برای درآمدزایی است.تبلیغات درون برنامه ای بسیاری از اپلیکیشن ها این تکنیک را با خریدهای درون برنامه ای ترکیب می کنند. با این حال، باید مراقب باشید که تبلیغات در بازی تداخل نداشته باشد، زیرا ممکن است به تجربه کاربر آسیب برساند، بازیکنان را بترساند و … مانع موفقیت برنامه شما شود.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله اموزش ساخت اپلیکیشن با app inventor بپردازید.

نسخه پریمیوم. شما می توانید یک نسخه آزمایشی را به کاربر ارائه دهید که با این حال، برای ادامه بازی باید هزینه پرداخت کند. این مدل کسب و کار اغلب برای بازی های با کیفیت بالا استفاده می شود.دانلود پولی. این استراتژی معمولا برای بازی هایی اجرا می شود که نیاز به سرمایه گذاری اولیه بسیار بالایی دارند. اینها عمدتاً مقادیر کمی هستند، به استثنای چند بازی که از کنسول های ساخت بازی با app inventor بازی به دستگاه های تلفن همراه اقتباس شده اند. همچنین، لازم است بدانید که کاربران اندرویدی کمتر از کاربران iOS برای اپلیکیشن ها هزینه پرداخت می کنند.

به همین دلیل است که معمولاً برنامه‌ای را می‌بینید که در iOS پولی است، اما در اندروید رایگان است. بنابراین، تجزیه و تحلیل جوامع مختلف کاربران قبل از انتخاب کسب درآمد برای اطمینان از عملکرد خوب ضروری است.مرحله 3. کدام ساخت بازی با app inventor فناوری برای ایجاد یک بازی موبایل؟فناوری های زیادی برای ساخت بازی های موبایلی وجود دارد، اما همه آنها برای هر نوع پروژه ای مناسب نیستند. انتخاب تکنولوژی شما تاثیر مستقیمی بر عملکرد و تجربه کاربری بازی شما خواهد داشت، پس برای فکر کردن به آن وقت بگذارید.

برای کمک به شما در انتخاب خود، در اینجا لیستی از پرکاربردترین فناوری ها آورده شده است:HTML5. قبلاً در مورد مزایای HTML برای توسعه برنامه صحبت کرده ایم. این برای ایجاد بازی های موبایل نیز معتبر است. زبان HTML با چندین پلتفرم سازگار است، بنابراین یک توسعه برای ایجاد یک بازی کافی است که ساخت بازی با app inventor می تواند بر روی چندین سیستم عامل راه اندازی شود: Android، iOS یا حتی Windows Phone. بنابراین شما مجبور نخواهید بود که تیم های جداگانه ای از توسعه دهندگان را استخدام کنید.

مرحله ساخت و آزمایش زمان کمتری می برد و بنابراین اساسا هزینه کمتری برای شما دارد.زبان مادری. توسعه به زبان مادری، یعنی مختص هر سیستم عامل، امکان استفاده حداکثری از قابلیت های گوشی یا تبلت را فراهم می کند. این تضمین می کند که عملکرد و تجربه کاربری بازی شما بهترین ممکن است. این نوع توسعه بازی های موبایل همیشه گران تر است. در واقع، نوشتن ساخت بازی با app inventor کد متفاوتی برای هر سیستم عامل مورد نظر ضروری است. البته این کار بدون توسعه دهندگان تخصصی در هر زبان امکان پذیر نیست.

Unity 3D. بازی معروف iOS Assasin’s Creed Infinity با Unity 3D ساخته شده است. این یک موتور عالی برای افرادی است که می خواهند بازی ویدیویی خود را برای چندین پلتفرم بسازند. اندروید یکی از ذینفعان اصلی یونیتی ساخت بازی با app inventor است.Xamarin، Marmalade یا حتی Cocos2d. ابزارهای زیادی برای ایجاد بازی های بومی، ترکیبی و چند پلتفرمی وجود دارد.انفرادی پوکمون برو در خیابان بازی می کندتصویر در Pxhereمرحله 4. توسعه دهندگان متخصص در ایجاد بازی های ویدئویی را پیدا کنید.

برای ایجاد یک بازی موبایل خوب، به … متخصصان خوب نیاز دارید. اگر هیچ کدام را نمی‌شناسید، پلتفرم‌هایی مانند Yeeply می‌توانند به شما کمک کنند تیمی را برای اجرای برنامه موبایل یا پروژه بازی خود پیدا کنید. ما به دنبال یافتن توسعه دهندگان و طراحان اپلیکیشن موبایل در راستای پروژه شما هستیم.اجازه دهید ما به شما ساخت بازی با app inventor توصیه کنیم و تا چند ماه دیگر، بازی شما دیگر یک پروژه نخواهد بود، بلکه یک محصول واقعی و آماده برای تسخیر بازار خواهد بود.

تفاوت بین ایجاد برنامه های موبایل و بازی های موبایل چیست؟بازی‌های موبایلی تنها یک نوع اپلیکیشن هستند، اما روند خلاقانه یکسانی را دنبال نمی‌کنند. کاربر موبایلی که یک بازی را دانلود می کند بیش از همه به دنبال سرگرمی است. با توجه به این نیاز، توسعه بازی ها دارای سه تفاوت اصلی در مقایسه با یک برنامه از نوع دیگر است:فن آوری. در مقایسه با یک برنامه اصلی، یک بازی ساخت بازی با app inventor به عملکرد بالاتری نیاز دارد، به خصوص اگر پیچیده باشد.

بسته به پروژه خود باید از ابزار مناسبی برای ساخت بازی های دو بعدی مانند Marmalade و Cocos2d یا بازی های سه بعدی مانند Unity استفاده کنید.طرح. طراحی یک بازی بسیار پیچیده تر از یک برنامه ساده است. اگر بازی به صورت ساخت بازی با app inventor سه بعدی باشد، به احتمال زیاد لازم است یک سناریو و شخصیت های واقع گرایانه بسازید که همیشه به راحتی قابل انیمیشن نیستند. علاوه بر این، یک معضل از tro ناشی می شودتعادل مناسبی بین کیفیت انیمیشن ها و وزن آنها پیدا کنید، زیرا آنها باید وزن کمی داشته باشند تا بازی ویدیویی شما به درستی کار کند.

عملکرد. عملکرد پایین می تواند به گیم پلی بازی شما آسیب برساند. برای مثال، فیس بوک را می توان برای بارگذاری یک صفحه سه ثانیه بخشید، اما اگر همین اتفاق در بازی شما بیفتد، بازیکن ممکن است شکست بخورد، ناراحت شود و برنامه شما را رها کند.اکنون، آیا آماده ساخت بازی موبایل خود هستید؟ پس خودکار ساخت بازی با app inventor و مداد خود را بردارید و ایده های خود را روی کاغذ بیاورید! به یاد داشته باشید که در هر زمان می توانید در پلت فرم ما ثبت نام کنید تا از متخصصان کمک بگیرید.

AppsGeyser به کاربران گوش می دهد و روی ایجاد قالب های بازی کار می کند. همه نمی خواهند یک برنامه غنی از محتوا بسازند، بسیاری می خواهند یک برنامه بازی برای سرگرمی، برای لذت شخصی بسازند، تا سرگرمی را به کسب و کار خود بیاورند، و ساخت بازی با app inventor یک کسب و کار برنامه اندروید متمرکز بر بازی راه اندازی کنند.آیا مدتی است که برای بازی خود برنامه ریزی کرده اید؟ در AppsGeyser، چندین الگوی برنامه بازی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. می توانید طرح بندی بازی خود را بر اساس الگوها سفارشی کنید.

Games App Maker – AppsGeyser.com یک پلتفرم وب رایگان است که به شما امکان می دهد برنامه بازی اندروید خود را ایجاد کنید. شما حتی نیازی به دانش برنامه نویسی ندارید! چگونه برنامه بازی اندروید خود را برای وب سایت خود ایجاد کنیم؟ خوب، این آسان است! تنها کاری که باید انجام دهید این است که یکی از قالب های برنامه بازی های رایگان موجود در پلتفرم ساخت بازی با app inventor ما را انتخاب کنید.آیا می خواهید در مورد چگونگی و مزایای استفاده از AppsGeyser در این راه بیشتر بدانید؟

تنها کاری که باید انجام دهید این است که به خواندن ادامه دهید.چرا باید یک برنامه بازی در Android ایجاد کنم؟چندین دلیل وجود دارد که چرا باید یک برنامه بازی ایجاد کنید:سرگرمی – بازی‌ها راه آسانی برای راه‌اندازی یک برنامه اندرویدی هستند زیرا حس سرگرمی را به ارمغان می‌آورند و همه دوست ساخت بازی با app inventor دارند سرگرم شوند.افزایش مخاطب – کاربران از استفاده از بازی شما لذت خواهند برد، احتمال بیشتری دارد که برای دانلود بازی های دیگر از مجموعه شما به شما مراجعه کنند.

v4 460px Create a Gaming App Step 15

رشد استفاده – نه تنها مخاطبان شما افزایش می یابد، بلکه تعداد دفعاتی که کاربران از برنامه شما بازدید می کنند افزایش می یابد، که وضعیت شما را در فروشگاه برنامه بهبود می بخشد و به شما امکان می دهد از بازی خود با AppsGeyser درآمد کسب ساخت بازی با app inventor کنید.درآمد – هر چه کاربران زمان بیشتری را برای برنامه شما صرف کنند، درآمد بیشتری کسب خواهید کرد.علاوه بر این 4 امتیاز، از این اپلیکیشن ساز بازی برای ایجاد اپلیکیشن بازی خود استفاده کنید، می توانید با کلیک روی چند دکمه، هر اپلیکیشن بازی را از ابتدا بسازید!

برنامه بازی های خود را همانطور که می خواهید سفارشی کنید، رنگ های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و بازی خود را منحصر به فرد کنید! علاوه بر این، هیچ تجربه کدنویسی لازم نیست. برای ایجاد یک برنامه بازی عالی به هیچ تجربه برنامه نویسی نیاز ندارید. برای ساخت اپلیکیشن خود از اپلیکیشن سازنده بازی AppsGeysers.com استفاده کنید. فقط مراحل را دنبال کنید و به آسانی 1، 2، 3 است!پس ساخت بازی با app inventor از ساخت بازی خود و در صورت رضایت می توانید بازی جدید خود را در اپ استور منتشر کنید.

این به افراد دیگر اجازه می دهد تا بازی شما را انجام دهند و از آن لذت ببرند.چگونه با APPSGEYSER یک برنامه بازی رایگان در اندروید ایجاد کنیم؟آیا می خواهید یک اپلیکیشن بازی برای خود و دوستانتان بسازید یا آن را بفروشید، اما هیچ دانشی ساخت بازی با app inventor از برنامه نویسی ندارید؟ خب، AppsGeyser.com پلت فرم عالی است. با AppsGeyser.com می توانید یک بازی اندرویدی بسازید که مردم آن را دوست داشته باشند. این می تواند فقط برای سرگرمی باشد، یا می توانید از بازی خود با پلتفرم ما درآمد کسب کنید و هر ماه درآمد کسب کنید!

برای کسب درآمد با برنامه بازی های اندرویدی خود می توانید به برنامه کسب درآمد بپیوندید. هرچه کاربران بیشتری از بازی شما استفاده کنند، درآمد بیشتری کسب می کنید. پس برای چی منتظری؟مرحله 1: مدل برنامه بازی خود را انتخاب کنیدقالب برنامه بازی را که می خواهید با آن کار کنید در نرم افزار بازی ما انتخاب کنید. قالب های ساخت بازی با app inventor زیادی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید.مرحله 2: پارامترهای کاربردی خود را تعریف کنید.

پس از انتخاب قالب بازی خود، می توانید تنظیمات بازی خود را شروع کنید، می توانید تنظیمات برنامه خود را از تنظیمات مختلف موجود در قالب انتخاب کنید.مرحله 3: رنگ های تم خود را انتخاب کنیدآیا رنگ خاصی برای بازی خود در ساخت بازی با app inventor نظر دارید؟ خوب، با سازنده بازی ما، شما مسئول رنگ های تم بازی خود هستید.مرحله 4: نام بازی خود را بگذارید و قوانین را تنظیم کنیدیک نام برای بازی خود انتخاب کنید و قوانینی را برای بازیکنان ایجاد کنید. این می تواند هر چیزی خلاقانه و سرگرم کننده باشد!

مرحله 5: قبل از ایجاد یک فایل APK، پیش نمایش بازی خود را مشاهده کنید تا ببینید چگونه کار می کند.قبل از دانلود فایل APK برنامه، مطمئن شوید که از ظاهر و عملکرد بازی خود راضی هستید.مرحله 6: در GOOGLE PLAY منتشر کنید و با دوستان خود به اشتراک بگذاریداگر از عملکرد و ظاهر بازی خود راضی هستید، وقت آن است که آن را با دوستان و سایر بازیکنان به ساخت بازی با app inventor اشتراک بگذارید!یک بازی در اندروید بسازیدسوالات متداولآیا مدل های بازی های اندروید رایگان هستند؟

آموزش ساخت بازی با app inventor

تمامی قالب های بازی رایگان هستند. خلقت، سه راهیدانلود و انتشار بازی ها رایگان است.چه بازی هایی می توانم با قالب های رایگان بازی بسازم؟شما می توانید 12 برنامه بازی به سبک مختلف از جمله ماهیگیری، مسابقه، جستجوی کلمات، تطبیق، 2048، رنگ آمیزی و برخی دیگر بسازید.آیا ساخت بازی با app inventor استفاده از GAME MAKER ANDROID رایگان است؟AppsGeyser GameMaker رایگان است. برای ساخت و توزیع برنامه های اندروید با استفاده از AppsGeyser نیازی به دانلود نرم افزار یا پرداخت هزینه ای نیست.

چگونه یک برنامه بازی برای اندروید ایجاد کنیم؟برای ایجاد یک برنامه بازی برای اندروید، الگوی برنامه بازی خود را انتخاب کنید. دستورالعمل ها را دنبال کنید و شروع به بازی کنید!چگونه بدون دانش برنامه نویسی یک برنامه بازی ایجاد ساخت بازی با app inventor کنیم؟برای ساختن اپلیکیشن بازی خود از ابتدا به هیچ دانش برنامه نویسی نیاز ندارید. قالب برنامه بازی شامل یک سازنده کشیدن و رها کردن است که ساختن یک برنامه بازی برای اندروید را برای هر کسی آسان می کند.

آیا ایجاد یک برنامه بازی رایگان است؟بله، امکان ایجاد یک بازی مسابقه در AppsGeyser وجود دارد. قالب رایگان برنامه Quiz را باز کنید و از برنامه اندروید خود به صورت رایگان لذت ببرید.آیا می توانم پس از ایجاد برنامه، بازی خود را تغییر دهم؟بله، می‌توانید برنامه بازی‌های خود را در منوی «ویرایش» داشبورد خود ویرایش کنید. علاوه بر ساخت بازی با app inventor این، می توانید نام برنامه خود را تغییر دهید، نماد و طراحی رابط را تغییر دهید.چند برنامه بازی می توانم در APPSGEYSER ایجاد کنم؟

می توانید بازی های نامحدود یا سایر برنامه های اندروید را در AppsGeyser ایجاد کنید. هیچ هزینه ای برای ایجاد تعداد نامحدودی از برنامه های بازی وجود ندارد.چقدر طول می کشد تا یک بازی برای اندروید ایجاد شود؟ساخت یک برنامه بازی از ابتدا 10 دقیقه یا کمتر طول می کشد.آیا برای ایجاد یک برنامه بازی به نرم افزار ایجاد برنامه نیاز دارم؟نه، شما این کار را نمی کنید. ساختن ساخت بازی با app inventor برنامه بازی خود با AppsGeyser کاملاً آنلاین است. نیازی به نصب اندروید استودیو یا هر نرم افزار دیگری ندارید.

فقط مطمئن شوید که یک اتصال اینترنتی پایدار دارید و شروع به ساخت برنامه بازی رویایی خود کنید!آیا می توانم از یک برنامه بازی کسب درآمد کنم؟آره. به برنامه «کسب درآمد» در داشبورد AppsGeyser بپیوندید. شما قادر خواهید بود تبلیغات ساخت بازی با app inventor بنری را در اپلیکیشن نمایش دهید و ماهیانه تا 1000 دلار درآمد کسب کنید.چه برنامه های اندروید دیگری می توانم ایجاد کنم؟می توانید بیش از 35 الگوی برنامه برای ایجاد برنامه در AppsGeyser پیدا کنید.

می‌توانید برنامه‌های اندرویدی مانند کتاب‌خوان‌های الکترونیکی، وب‌سایت‌ها، کانال‌های یوتیوب، صفحات فیس‌بوک، کتاب‌های درسی، جستجوی کلمات، پازل‌ها و موارد دیگر ایجاد کنید. برای مشاهده لیست کامل قالب های برنامه به appsgeyser.com مراجعه کنید.روزانه صدها برنامه موبایل در حال ظهور هستند. و با این ساخت بازی با app inventor حال، ایجاد این برنامه های کوچک پیک نیک نیست. بررسی کوتاهی از مشکلات موجود در جاده سازندگان برنامه.

شما ایده ای برای برنامه ای دارید که به شدت به آن اعتقاد دارید. شما آماده رفتن هستید. تصور نکنید که بازی از قبل برنده شده است! دوران پر برکت سال‌های 2008-2009 – دوران راه‌اندازی اپ استور، فروشگاه آنلاین اپل – که در آن ساخت بازی با app inventor کسب درآمد نسبتاً آسان با اختراع یک برنامه کوچک، به پایان رسیده است.نحوه ایجاد یک اپلیکیشن موبایل: مطالعه موردی Ectorامروزه، داشتن یک مفهوم بدیع و بدیع، مطابق با نیاز بازار ضروری است. “نیازی به راه اندازی یک برنامه متوسط ​​نیست.

ژان فرانسوا گرانگ، رئیس 2 App à Z، یک شرکت مشاوره متخصص در برنامه های تلفن همراه، هشدار می دهد که کار نخواهد کرد. مطمئناً میلیون ها کاربر در سراسر جهان هر روز یک اپلیکیشن را روی گوشی هوشمند خود باز می کنند. اما، طبق آمار Statista، با 2 میلیون برنامه در اپ استور و 2.2 میلیون برنامه در Play Store، فروشگاه برنامه اندروید، یافتن مکانی در زیر ساخت بازی با app inventor نور خورشید کار آسانی نیست. ماجراجویی رفتن از ایده به برنامه بی عیب و نقصی که دانلود می شود بیشتر شبیه یک مسیر با مانع است تا پیاده روی سلامت.

با وجود کمبود استعداد، یک توسعه دهنده فناوری اطلاعات پیدا کنید.داشتن یک ایده خوب خوب است. اما قرار دادن آن در موسیقی موضوع دیگری است. اگر یک گیک نیستید، برای انتقال از پروژه به نمونه اولیه، استخدام خدمات توسعه دهنده ضروری است. و این آسان نیست. زیرا از گروه‌های بزرگ گرفته ساخت بازی با app inventor تا استارت‌آپ‌ها، همه در حال جذب این ستاره‌های کامپیوتری هستند. الکساندر زانا، یکی از بنیانگذاران Coding Days، که اسکرول را در ده ها آموزش می بیند.

توضیح می دهد که سازندگان اپلیکیشن ها، مجبور به رویارویی با این رقابت، همیشه در موقعیت قدرتمندی نیستند: «آنها لزوماً ابزار لازم برای پرداخت آن ها را ندارند». از کدنویسان مشتاق این مرواریدهای کمیاب که از همه طرف مورد توجه ساخت بازی با app inventor قرار گرفته اند، به خود اجازه می دهند کارفرمای خود را انتخاب کنند. فنچون مایودون خاطرنشان می کند: «رابطه معکوس شده است. به مدت سه ماه، این معلم سابق – در حال حاضر بیهوده – به دنبال “اپراتور فنی ارشد” است که امکان فنی برای راه اندازی برنامه خود را برای او فراهم می کند.

“حرفه برنامه من ساده سازی اداری است. برای یک توسعه دهنده، این سکسی نیست،” او اذعان می کند. او باید بر یک مانع دیگر غلبه کند: او به زبان آنها صحبت نمی کند. او اذعان می کند: “این کمی آنها را آزار می دهد.”در این شرایط درست است که کنار آمدن، درک همدیگر سخت است… این کار استخدام و همکاری را پیچیده می کند. X و HEC سی و هفت ساله، سباستین ساخت بازی با app inventor کارون، بنیانگذار Mapstr، برنامه ای که آدرس های مورد علاقه شما را ترسیم می کند، تجربه (بد) را داشت.

پس از یک ماه، او از استخدام خود جدا شد، و ترجیح داد از جنبه گیک خود استفاده کند تا یاد بگیرد که چگونه به تنهایی و با کمک اسناد اپل توسعه یابد.کمبود کمک می کند، غیر معمول نیست که یک توسعه دهنده در طول پروژه شکار شود. بنابراین، یک ساخت بازی با app inventor سال پس از ایجاد Coachguitar، که به شما امکان می‌دهد به لطف مجموعه‌ای از رنگ‌ها، نواختن گیتار را یاد بگیرید، بوریس دوآر تقریباً توسعه‌دهنده‌اش را که او نیز یکی از همکارانش بود، از دست داد که توسط «خود اپل» رانده شد.

برای متقاعد کردن او به ماندن، “ماجراجویی کارآفرینی” Coachguitar را به او فروخت. او می گوید: «من تعداد سهام آن را نیز در سرمایه شرکت افزایش دادم.”چگونه از پلتفرم های فریلنسری استفاده می کنم”
برخی با پیمانکاری فرعی مشکل را دور می زنند. این مورد در مورد Qwidam، یک برنامه کمک متقابل شهروندان است. هانری لوفور، یکی از بنیانگذاران ساخت بازی با app inventor آن، یک سرمایه‌دار دوباره تبدیل شده، پروژه خود را در دستان یک شرکت توسعه‌دهنده قرار داد.

«پیش از این، ما مشخصاتی را با توضیحات فنی و بصری محصولی که تصور می کردیم تعیین می کردیم. این مرحله ای است که نباید از دست داد، بقیه را مشروط می کند.»باپتیست بنزت، مدیر Applidium، خاطرنشان می کند که اولین لحظه حقیقت زمانی فرا می رسد که نمونه اولیه آماده می شود: «پس ساخت بازی با app inventor باید فوراً با جامعه ای مطابق با مخاطبان هدف آزمایش شود. اقوام و شفاهی استفاده می شود.حضور در Google App Store و/یا Play Store، یک مرحله وجودی است.

ژان فرانسوا گرانگ به سردی می گوید: «اگر مجوز انتشار برنامه خود را در اپل یا گوگل ندارید، این کار را بیهوده انجام داده اید. بنابراین ما باید اعتبار خود را به این دو غول نشان دهیم.مشاهده اول: شما یک شبه سوار قطار App Store نمی شوید. مثلا ساخت بازی با app inventor قویدم یک ماه خوب صبر کرد. اپل مطمئناً اولین بازگشت پس از یک یا دو روز است. اما، شرکتی در اپل که راهنمای اقدامات خوب را منتشر کرده است، هوشیار، خواستار، می‌تواند نیاز به تغییراتی داشته باشد که منجر به جلو و عقب شود.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.