شروع یادگیری رباتیک

شروع یادگیری رباتیک

شروع یادگیری رباتیک امر مهمی است که نباید از آن غفلت کرد. خانواده ها به شروع یادگیری رباتیک بپردازند.

نکات طلایی در شروع یادگیری رباتیک

در این مقاله به شروع یادگیری رباتیک می پردازیم. احتمالا شما چیز زیادی در مورد کلاس رباتیک کودکان و بزرگسالان نمی دانید؟ خوب ، شما به جای مناسب آمده اید. رباتیک سرگرمی ساده ای نیست ، و در واقع اطلاعات زیادی وجود ندارد ، به خصوص در مقایسه با سایر سرگرمی ها. اما ، با کمی کوشش و سخت کوشی ، در کمترین زمان از خواب بیدار خواهید شد. در زیر 10 نکته و نکته برای شروع کار آورده شده است. امیدوارم ، آنها به شما کمک کنند از برخی اشتباهات رایج جلوگیری کنید.

شروع یادگیری رباتیک

اگر واقعا قصد شروع یادگیری رباتیک را دارید بهتر است این نکات را در جایی یادداشت کنید و از آنها بهره ببرید و به حافظه خود خیلی اعتماد نکنید. این نکات عبارتند از :

 

1) در مورد الکترونیک اطلاعات کسب کنید

اگرچه این یکی از جالب ترین قسمت های مربوط به رباتیک نیست ، اما ضروری است. مدتی با این تصور زندگی کردم که می توانم کار رباتیک انجام دهم بدون اینکه چیزی در مورد الکترونیک بدانم. اما ، فهمیدم که خیلی زود اشتباه کردم. من را اشتباه نگیرید ، شما نیازی به داشتن مدرک EE ندارید ، اما شما باید برخی از اصول را بدانید. شروع کار در الکترونیک توسط Forrest Mimms منبع بسیار خوبی برای این امر است. همچنین آموزشهای الکترونیکی آنلاین مفیدی وجود دارد.

 

2) چند کتاب بخرید

برای اینکه شروع خوبی در رباتیک داشته باشید ، باید بلافاصله کتابخانه خود را رشد دهید. تهیه کتاب های مناسب کمک بسیار ارزنده ای می کند. ساخت ربات برای مبتدیان نقطه شروع خوبی است. کتابی که باید کاملاً مطلوب باشد.

 

3) از کم شروع کنید

این احتمالاً یکی از مهمترین نکات کل این مقاله است. کوچک بمان! با احتمال پختن ربات که همزمان گرد و غبار و جارو برقی می کند ، در برابر این اشتیاق که باعث می شود ذهن شما وحشی شود مقاومت کنید. شما باید از کوچک شروع کنید. سعی کنید تعدادی موتور را روی پایه قرار دهید (مانند برخی از CD های AOL یا تخته نان رادیو Shack یا Jameco) و آنها را با یک Basic Stamp یا OOPic اجرا کنید. اگر تجربه الکترونیک یا مکانیک ندارید ، تهیه کیت را توصیه می کنم. برویم به سراغ بررسی برنامه نویسی در رباتیک بپردازیم.

 

4) اگر تجربه برنامه نویسی ندارید.

اگر قبلاً هرگز برنامه نویسی نکرده اید ، کمی در دردسر افتاده اید ، زیرا برای انجام رباتیک ، بیشتر از همه ، باید یاد بگیرید. با این حال ، ایرانیان سایبر یک منبع عالی برای کسانی که برنامه نویسی بلد نیستند. ایرانیان سایبر به آموزی برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان 12 تا 18 سال می پردازد. ایرانیان سایبر به آموزش زبان سی پلاس پلاس در دوره مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی می پردازد.

شروع یادگیری رباتیک امر مهمی است که نباید از آن غفلت کرد. خانواده ها به شروع یادگیری رباتیک بپردازند.

مسابقه برای شروع رباتیک

شروع یادگیری رباتیک امر مهمی است که نباید از آن غفلت کرد. خانواده ها حتی می توانند به آموزش رباتیک در خانه برای کودکان بپردازند.

شروع یادگیری رباتیک امر مهمی است که نباید از آن غفلت کرد. خانواده ها به شروع یادگیری رباتیک بپردازند.

5) وارد یک مسابقه شوید – برای انجام کاری یک ربات بسازید

بعد از اینکه ربات اولیه یا این کار را انجام دادید ، باید شروع به برنامه ریزی برای رباتی کنید که در واقع کاری انجام می دهد. بخشی از مشکل بسیاری از افراد این است که آنها هرگز زودتر از موعد مقرر ربات خود را برنامه ریزی نمی کنند. وقتی اهداف مشخصی در ذهن دارید ، یعنی “من می خواهم رباتم شبانه در خانه گشت بزند” ، انگیزه و علاقه شما برای اتمام کار بسیار بیشتر است. یک راه عالی برای انجام این کار ورود ربات خود به یک مسابقه است.

 

6) به طور مرتب روی ربات های خود کار کنید

خودتان را وادار کنید که مرتباً روی ربات هایتان کار کنید ، مخصوصاً اگر در مسابقه شرکت می کنید! ایرانیان سایبر تاکید دارد که بازگشت به یک پروژه پس از هفته ها نادیده گرفتن آن کاری دشوار است، اما وقت بگذارید و به پروژه و برنامه فکر کنید. این کمک خواهد کرد ، حتی اگر فقط چند دقیقه قبل از خواب باشد. همچنین ، از کارهایی که انجام داده اید یک دفترچه منظم داشته باشید مستند کردن کار شما مهم است.

 

7) درباره اشتباهات دیگران بخوانید

با ایجاد لیست ربات ها ، به اشتباهات اصلی ما نگاهی بیندازید و بدانید که از چه چیزهایی اجتناب کنید.

 

8) چنگال نباشید

این احتمالاً دومین نکته مهم در این مقاله است. آن را از یک نفر بگیرید – تنگ یا ارزان بودن خوب نیست. اما با وقت اضافی و ناامیدی ناشی از ارزان بودن ، بسیار بیشتر ضرر خواهید کرد. من را اشتباه نگیرید ، شما همیشه باید به دنبال معامله باشید ، اما اگر این امر باعث از بین بردن قطعات خارج از برد مدار است.

یادتان باشد شروع رباتیک هزینه دارد. رباتیک سرگرمی ارزان نیست و گاهی باید با حقایق روبرو شوید. شما وقت دارید و عقل ارزش بیشتری دارد.

 

9) سوالات زیادی بپرسید

در انجمن ها ثبت نام کنید و فقط سوال کنید. با این روش بیشتر از هر کتاب یا وب سایتی می آموزید. سوالات هرگز احمقانه نیستند. خجالتی نباشید.

 

10) تجربیات خود را با دیگران در میان بگذارید

کاری نکنید که بقیه دنیا همه چیز را به سختی یاد بگیرند. این زیبایی اینترنت است. اگر چیزی را فهمیدید ، مقاله بنویسید ، یک آموزش یا یک پست ربات ایجاد کنید. به دیگران اطلاع دهید. شیش ، این دلیلی است که شما الان این را می خوانید ، من به شما اجازه می دهم نحوه کارها را به روش درست انجام دهید.

شروع یادگیری رباتیک امر مهمی است که نباید از آن غفلت کرد. خانواده ها به شروع یادگیری رباتیک بپردازند.

بچه ها از چه سنی رباتیک را شروع می کنند؟ چگونه فرزندم را وارد رباتیک کنم؟

روش هایی برای کمک به کودک برای علاقه مند شدن به رباتیک آورده شده است. آنها را زود شروع کنید. هر چقدر کودک شما کوچک باشد ، خواهید فهمید که اسباب بازی های او خلاقیت و تخیل را تشویق می کند. ... سن پیشنهادی 8 سال است اما اگر کودک شما چالش های حرکتی خوبی داشته باشد ، ممکن است 9 یا 10 سالگی بهتر باشد. با اطمینان از اینکه مردم را به هیاهو می اندازند. ربات ها بسیار باهوش هستند ، گاهی اوقات فکر می کنم آنها همه کارها را برای شما انجام می دهند.

آموزش رباتیک چیست؟

رباتیک آموزشی مهارت های دانش آموزان را در زمینه ایجاد دانش خود از طریق ایجاد ، طراحی ، مونتاژ و بهره برداری از ربات ها تقویت و پشتیبانی می کند. کودکان و دانش آموزان خردسال این موضوع را خنده دار و جذاب می دانند زیرا آنها در تعامل مستقیم با هر دو فرایند و روش الکتریکی و مکانیکی احساس راحتی می کنند.

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید