کاربرد کتاب ها در ماینکرافت

کاربرد کتاب ها در ماینکرافت چیست؟

در این مقاله می خواهیم به کاربرد کتاب ها در ماینکرافت بپردازیم ماینکرافت یک بازی است که لشکر عظیمی از دنبال کنندگان در سراسر جهان دارد. یکی از کلیدهای این بازی این است که به لطف وسعت جهان آن با مفاهیم و اشیاء مختلف، به کشف عناصر جدید ادامه می دهیم و بعد از آن کاربرد کتاب ها در ماینکرافت را بررسی  میکنیم. بنابراین ترفندهای جدیدی مثل کاربرد کتاب ها در ماینکرافت برای پیشرفت در آن همیشه کشف می شود. بسیاری از کاربران می خواهند بدانند چگونه در Minecraft کتابخانه ایجاد کنند.

اگر می‌خواهید در Minecraft یک کتابخانه ایجاد کنید و کاربرد کتاب ها در ماینکرافت رابدانید، مراحلی را که باید در ادامه دنبال کنیم را به شما نشان می‌دهیم تا این فرآیند همیشه برای شما آسان‌تر باشد. کاردستی در این بازی از اهمیت بالایی برخوردار است، بنابراین دانستن اینکه چگونه می‌توانیم اشیا یا ابزارهای خاص را در حساب کاربری خود بسازیم ضروری است.

پیشنهاد می کنیم مقاله کتاب ماینکرافت فارسی را مشاهده کنید.

ما به شما می گوییم که یک کتابخانه در ماینکرافت چیست، چگونه آن را خودتان درست کنید، همچنین مواد مورد نیاز در این دستور پخت درون بازی و همچنین چگونه می توانیم این مواد را دریافت کنیم. با استفاده از این اطلاعات می توانید کتابخانه های خود را در بازی بلوک محبوب در دستگاه های خود ایجاد کنید.

کتابخانه ها در Minecraft و کاربرد کتاب ها در ماینکرافت چیست؟

کاربرد کتاب ها در ماینکرافت کتابخانه (با نام مستعار قفسه کتاب یا کتابخانه، اصطلاحات رایجی که می‌توانید پیدا کنید) یک بلوک در Minecraft است که برای ارتقاء جدول افسون‌کننده استفاده می‌شود. علاوه بر این، می تواند به عنوان تزئین یا به عنوان سوخت برای کوره های درون بازی نیز استفاده شود. اگر یک قفسه کتاب در بازی شکسته شود، در ازای آن سه کتاب دریافت خواهید کرد، اگرچه چوب آن گم می‌شود و دیگر هرگز نمی‌توانیم آن را نجات دهیم.

یک کتابخانه در Minecraft به ما کمک می کند وقتی از جدول افسون در حساب خود استفاده می کنیم به سطوح بالاتری از افسون دسترسی پیدا کنیم. اگر بخواهیم به حداکثر سطح افسون (سطح 30) برسیم، باید در مجموع 15 کتابخانه ایجاد کنیم. برای این کار در مجموع به 45 کتاب و 90 واحد چوب نیاز است یا از 135 عصا/کاغذ، 45 پوست و 22.5 تنه استفاده کنید.

از طرفی کتابفروشی های موجود در بازی نیز می توانند به عنوان سوخت در کوره مورد استفاده قرار گیرند که این از کاربرد کتاب ها در ماینکرافت است. اگرچه سوخت ناکارآمدی است زیرا زمان سوختن آن مانند یک واحد چوب است، اما تولید آن به مقدار بیشتری از مواد نیاز دارد، بنابراین واقعاً ما را جبران نمی کند. این چیزی است که وقتی جایگزین دیگری نداریم می توانیم از آن به عنوان سوخت استفاده کنیم، اما نباید معمول باشد.

پیشنهاد می کنیم مقاله لیست خرید کتاب ماینکرافت را مشاهده کنید.

چگونه یک کتابخانه در Minecraft ایجاد کنیم

کاربرد کتاب ها در ماینکرافت فارسی

دستور العمل کتابخانه در Minecraft از دو ماده اصلی تشکیل شده است: چوب و کتاب. چوب می تواند هر نوع تخته ای باشد که ما پیدا کنیم. با تخته های بلوط، صنوبر، توس، جنگل، اقاقیا، بلوط تیره، بنفش یا حتی تخته های تاب دار سازگار است، بنابراین در این زمینه چند گزینه برای استفاده از چوب برای این فرآیند داریم.

علاوه بر چوب باید کاغذ هم داشته باشیم. این کاغذ از نیشکر به دست می آید که معمولا آن را در کنار یک بلوک آب (رودخانه، دریاچه یا دریا) می یابیم. سپس می توانیم آن را روی زمین و در شن و ماسه قرار دهیم. سپس می‌توانیم با انتخاب و کلیک کردن روی آن عصا را برداریم. معمولاً برای ایجاد مجموع سه برگه به ​​سه صفحه نیاز است.

کاربرد کتاب ها در ماینکرافت کاغذ را می توان در جعبه موجودی و کاردستی ساخت. در آنجا باید این عصاها را به صورت افقی قرار دهید و سپس می توانید این کاغذ را تهیه کنید. سه زبان فرض می کنند که در این فرآیند سه نقش به دست می آید. اگرچه از کتاب برای نگهداری کتابفروشی استفاده می شود، نه فقط کاغذ، اما هنوز برای داشتن کتاب به چرم نیاز داریم. کاری که اکنون باید انجام دهیم گاوهایی هستند که با هر شمشیری می توانیم آنها را بکشیم.

همانطور که گاوها نابود می شوند، چرم به موجودی ما اضافه می شود که می توانیم از آن برای ایجاد این کتاب استفاده کنیم. دستور پخت مورد نظر از ما می خواهد که کاغذ را به صورت افقی قرار دهیم و چرم را در بالا یا زیر کاغذ قرار دهیم. این به ما این امکان را می دهد که یک کتاب تهیه کنیم و از آنجایی که به سه کتاب نیاز داریم، این روند را تکرار می کنیم تا در پایان فرآیند سه کتاب به دست بیاوریم.

کتابخانه را بسازید

در مجموع شما به شش تخته از هر نوع چوب از موارد ذکر شده در بخش قبل و سه کتابی که در حساب کاربری خود در بازی در مورد نحوه ساخت آنها به شما نشان داده ایم نیاز دارید. پس از انجام این کار، اکنون آماده هستیم تا کتابخانه درون بازی خود را بسازیم. دستور پخت به شرح زیر است که در عکس بالا مشاهده می کنید:

بالای سه تخته افقی.
سه کاغذ افقی در قسمت وسط.
زیر سه تخته چوبی افقی.
با این مراحل ما کتابخانه خود را در Minecraft ایجاد کرده ایم. فرآیند ساخت پیچیده نیست، زیرا ساختن کتاب‌هایی که بعداً در این کتابخانه استفاده خواهیم کرد، طولانی‌ترین زمان را از ما می‌گیرد. اگر مطالب کافی داشته باشیم، در صورت تمایل می توانیم چندین کتابخانه را خودمان ایجاد کنیم. اگرچه تهیه این مواد می تواند کمی گران باشد.

بازیابی کتابخانه ها

ساخت کتابخانه در ماینکرفت

کاربرد کتاب ها در ماینکرافت Minecraft به ما اجازه می دهد تا کتابخانه خودمان را ایجاد کنیم، چیزی که قبلاً دیده ایم. اگرچه همانطور که قبلا ذکر شد، این فرآیند می تواند گران شود زیرا باید منتظر عصا باشیم، گاوها را بکشیم و همیشه چوب کافی داشته باشیم. اما در واقع امکان وارد کردن کتابخانه ها به بازی نیز وجود دارد، زیرا آنها به طور طبیعی در دو مکان در جهان Minecraft ایجاد می شوند. خوب است که درباره آنها بیشتر بدانید زیرا می توانیم آنها را در تاریخچه بازی خود پیدا کنیم.

در دهکده های درون بازی که دارای کتابخانه هستند، در هر ساختمان هفت کتابخانه ایجاد می شود. بنابراین اگر از روستایی بازدید کنیم که کتابخانه دارد، می بینیم که این قفسه های کتاب داخل آن هستند. ما این فرصت را داریم که با روستاییان روستای مذکور برای یک یا چند کتابفروشی مذاکره کنیم. شما می توانید معامله کنید تا بتوانید یکی را به روشی سودمندتر از ساختن آن به دست آورید.

علاوه بر این همچنین در قلعه ها کتابفروشی هایی پیدا می کنیم. حداقل یک کتابخانه معمولاً در قلعه ها ایجاد می شود که قفسه های کتاب در ستون ها و در امتداد دیوار چیده شده است. در هر کتابخانه حدود 224 کتابفروشی وجود دارد. از آنجایی که آنها به طور طبیعی در این محیط تولید می شوند، اگر در آنجا ببینیم که یکی از آنها وجود دارد که با خود ببریم، می توانیم مقداری از آنها را دریافت کنیم.

با پیشرفت در بازی و بازدید از روستاها یا قلعه ها، در طول مسیر می توانیم این کتابفروشی ها را ببینیم. نه تنها می‌توانیم آنها را خودمان با سرمایه‌گذاری زمان و منابع تولید کنیم، بلکه می‌توانیم آنها را به صورت محلی نیز تهیه کنیم، زیرا به طور خودکار در آنجا تولید می‌شوند. بنابراین می‌توانیم سریع‌ترین مسیر را طی کنیم و این کتابخانه‌ها را به روشی ساده‌تر از ایجاد آن‌ها دریافت کنیم.

محلات

کاربرد کتاب ها در ماینکرافت ویژگی هایی در مورد کتابخانه ها در Minecraft وجود دارد که باید شناخته شوند تا همیشه آماده کار با آنها باشیم. یک جنبه مهم این است که در صورت آتش سوزی یا انفجار، این قفسه ها می توانند خیلی سریع از بین بروند، بنابراین باید مراقب بود. در این صورت ما علاقه مندیم موقعیت شما را تغییر دهیم تا اتفاقی نیفتد. هر چیزی که برای ساختن ما هزینه داشته باشد از بین می رود، بنابراین باید سریع عمل کنیم.

همانطور که قبلاً ذکر شد، کتابخانه ها به ما در زمینه افسون های درون بازی کمک می کنند. این چیزی است که وقتی یک میز افسون را در نزدیکی یک کتابخانه در Minecraft قرار می دهیم به وضوح قابل مشاهده است. وقتی این کار را انجام می‌دهیم، می‌بینیم که یک سری ذرات ظاهر می‌شوند که از این کتاب‌ها می‌آیند و سپس به جدول افسون‌هایی می‌رسند که هم‌اکنون قرار داده‌ایم. این چیزی است که به بهبود این افسون ها کمک می کند، دلیل اصلی استفاده بسیاری از کاربران از کتابخانه های درون بازی.

قفسه های کتاب را می توان آزادانه قرار داد. کاربرد کتاب ها در ماینکرافت در ابتدا بازی این امکان را نداشت، اما بعداً این گزینه اضافه شد که بتوانیم یک کتابخانه در جایی که می‌خواهیم قرار دهیم. بنابراین می توانید هر طور که دوست دارید با این مکان در بازی بازی کنید. همانطور که قبلا ذکر شد، بهتر است آنها را از هر چیزی که باعث آتش سوزی یا انفجار می شود دور نگه دارید تا اتفاقی برای آنها نیفتد.

با این داده ها کاربرد کتاب ها در ماینکرافت ، شما از قبل همه چیز را در مورد کتابخانه های درون بازی می دانید. اکنون می توانید کتابخانه خود را در Minecraft ایجاد کنید و دریابید که آنها به طور طبیعی در جهان وسیع این بازی در کجا تخم ریزی می کنند، که می تواند شما را از فرآیند خودسازی نجات دهد. بدون شک وقتی می‌خواهیم جدول جادویی خود را بهبود ببخشیم، کمک خوبی هستند، بنابراین داشتن تعدادی در بازی مفید است.

کاربرد کتاب ها در ماینکرافت سخنرانی ابزاری آسان برای ساخت است و با چندین کاربرد کتاب ها در ماینکرافت ابزار کاربردی فقط به منابع برای ساخت آن نیاز دارید. در غیر این صورت ممکن است این فرآیند بیشتر طول بکشد زیرا باید عناصر گم شده را بررسی کنید. اگر انجام تمام این مراحل برای شما دشوار است، می توانید از po استفاده کنید.

با کتاب ها در Minecraft چه کاری می توانید انجام دهید؟

از کتاب‌ها می‌توان برای مسحور کردن، کاردستی، یا حتی برای ساختن میز دلربای Minecraft خود و یک قفسه کتاب که با عشق ساخته شده است استفاده کرد. کتاب‌ها همچنین می‌توانند خودشان را مسحور کنند و در ترکیب با سندان Minecraft، آیتم‌های دیگری مانند سلاح‌های شما یا سپر Minecraft شما را مسحور کنند.

چگونه در Minecraft کتاب بسازید؟

یک کتاب را در یک میز کاردستی با یک پر و یک کیسه جوهر به هر ترتیبی قرار دهید تا یک کتاب و قلاب درست کنید. سپس می توانید در کتاب بنویسید و آن را در بالای سخنرانی قرار دهید. برای باز کردن کتاب کافی است کتاب و قیطان را در دست بگیرید و راست کلیک کنید.

فایده کتاب در Minecraft چیست؟

این کتاب کاربردها و فواید بسیاری دارد زیرا ماده اولیه ساخت بسیاری از اقلام و سلاح های سطح بالا است. کتاب برای اهداف مختلف در Minecraft برای تکمیل بازی استفاده می شود. با کمک کتاب می توانید یک میز جادویی درست کنید که به وسیله آن قدرت بیشتری به سلاح ها و تجهیزات خود بدهید.

کاربرد کتاب ها در ماینکرافت چیست؟
کتاب ها در ماینکرافت

کارگردان: 1523 رأی

تاریخ ایجاد شد: 2022-01-22 14:56

امتیازدهی ویرایشگر:
5

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.