کار های فوق العاده در ماین کرافت

آموزش کار های فوق العاده در ماین کرافت

در این مقاله: ساختمان‌ها و سازه‌ها زمین و کار های فوق العاده در ماین کرافت محیط زیست مکانیزم‌ها و اختراعات کامل دنیای واقعی InspirationWild and CrazyToolsآیا شما نیز رویای ساختن چیزهایی در Minecraft را دارید که برای مدت طولانی در یادها بماند، اما نمی دانید چگونه؟ در زیر می توانید ایده ها و کار های فوق العاده در ماین کرافت پیشنهادات، منابع و برنامه های زیادی را برای شروع فوری پیدا کنید. اجازه دهید خلاقیت شما گسترش کار های فوق العاده در ماین کرافت یابد و از مرحله 1 شروع کنید!

فصل 1 ساختمان ها و سازه ها.یک پیچ و خم بسازید. شما می توانید یک پیچ و خم زیرزمینی برای خود یا کار های فوق العاده در ماین کرافت حتی برای افرادی که روی سرور شما بازی می کنند ایجاد کنید. اگر می خواهید آن را به خصوص ترسناک کنید، مد Herobrine را دانلود کنید و Herobrine را در هزارتو احضار کنید. با این حال، اگر از ترس خود را عصبانی کنید، ما مقصر نیستیم!معبد میر را بسازید. برای خود معبدی برای پرستش بسازید! مطمئناً می توانید یک معبد یا کلیسا برای شخص دیگری بسازید، اما البته ساختن معبدی برای خودتان بسیار سرگرم کننده است.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش عجایب ماین کرافت بپردازید.

کار های فوق العاده در ماین کرافت

بزرگراه بساز Minecrafters هوشمند متوجه شدند که چگونه از یک سیستم کارت مین برای ساختن یک “بزرگراه” با سرعت کار های فوق العاده در ماین کرافت بالا استفاده کنند. یک مسیر پانورامای خودساخته را امتحان کنید یا طرح ها را در اینترنت جستجو کنید.یک قلعه بساز البته، اولین کاری که باید در Minecraft انجام دهید این است که یک مخفیگاه امن ایجاد کنید… خوب، چگونه می توانید بهتر نشان دهید که استاد بازی هستید تا ساختن یک قلعه با ابعاد عظیم؟ برای مکان های ساختمانی جالب، به عنوان مثال در یک کوه بلند، امتیاز جایزه وجود دارد.

مزرعه بساز مزارع معمولی با اوباش (که شخصیت های غیربازیکن مانند حیوانات هستند) مفید، اما کار های فوق العاده در ماین کرافت خسته کننده هستند. یک راه جالب تر، تخم ریزی اوباش است. راهنماهای زیادی در مورد نحوه تولید اوباش در اینترنت وجود دارد – به دنبال یکی بگردید که بتوانید آن را بسازید.قسمت دوم دنیاها و محیط ها به یک ماجراجویی بروید. بیلبو بگینز سفری پرماجرا را آغاز کرد – حالا نوبت شماست! دنیایی پیچیده بسازید که در آن بتوانید مکان‌های فانتزی کلاسیک مانند جن زده یا جنگلی با کوه خطرناک را میزبانی کنید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش صفر تا صد ماین کرافت کامپیوتر بپردازید.

وقتی کارتان تمام شد، می توانید سفر حماسی خود را شروع کنید و در مورد ماجراهای خود بنویسید.یک کشتی کار های فوق العاده در ماین کرافت دزدان دریایی و یک جزیره بسازید. یک منظره آبی با یک جزیره بزرگ، یک بندر دزدان دریایی با یک میخانه و یک کشتی دزدان دریایی در خارج از دریای آزاد ایجاد کنید! همچنین می توانید چیزهای جالبی را به جزیره خود اضافه کنید. “معبد وحشت”.یک سفینه فضایی و سفینه فضایی بسازید. از بلوک‌های ابسیدین در حالت خلاقانه برای ایجاد یک ناحیه سیاه بزرگ استفاده کنید.

سپس از طرح‌های اولیه یا دستورالعمل‌ها برای ایجاد کره‌های بزرگ که نشان‌دهنده سیارات هستند، استفاده کنید. سپس کار های فوق العاده در ماین کرافت می توانید یک سفینه فضایی بسازید که بین سیاراتی که در آن زندگی می کنید پرواز کند.یک توپ شیشه ای را با گدازه پر کنید – خورشید خواهد بود.یک آتشفشان بسازید. یک آتشفشان بزرگ پر از گدازه بسازید. اگر یک مرکز خنک در زیر آتشفشان راه اندازی کنید، امتیاز جایزه دریافت می کنید. می توان از شیشه برای نگهداری گدازه استفاده کرد و سپس می توان از آن به عنوان منبع نور برای پناهگاه استفاده کرد.

درختان بزرگ حاوی ساختمان بسازید. درختان را از فیلم آواتار بازسازی کنید و آنها را تا حد امکان بزرگ کنید، سپس کار های فوق العاده در ماین کرافت ریشه ها، تنه و شاخه ها را مستقیم و مسیرها را پر کنید. وقتی کارتان تمام شد، می‌توانید همه دوستانتان را برای جشن گرفتن یک مهمانی Ewok دعوت کنید!فصل 3 مکانیسم ها و اختراعات یک سیستم قطار بسازید. می توانید از مسیرها، واگن ها، سنگ های قرمز و فیزیک بازی برای ایجاد یک سیستم قطار کاملاً خودکار استفاده کنید.

می توانید این کار را در معدن انجام دهید یا یک سیستم قطار واقعی با یک ایستگاه در هوای آزاد برای افرادی کار های فوق العاده در ماین کرافت که از دنیای شما بازدید می کنند بسازید.آسانسور بساز شما می توانید از سنگ های قرمز رنگ و بلوک های فرمان برای ساخت آسانسور برای ساختمان های خود استفاده کنید. این فوق العاده آسان است و می توانید دستورالعمل های زیادی را در اینترنت پیدا کنید.یک گریدر بسازید. با استفاده از قیف ها، می توانید سیستم هایی ایجاد کنید که اقلام شما را سریع و کارآمد مرتب می کند.

این نه تنها در معادن، بلکه در خانه شما نیز مفید است. در اینترنت دستورالعمل های زیادی برای سیستم های کار های فوق العاده در ماین کرافت مختلف پیدا خواهید کرد.چراغ های خیابان بسازید اگر از کلیدهای روشنایی روز استفاده می‌کنید، می‌توانید چراغ‌های خیابانی حساس به نور ایجاد کنید که وقتی هوا تاریک می‌شود، خود به خود روشن می‌شوند. از آن برای روشن کردن مسیرهای بزرگتر استفاده کنید و در نتیجه از بازیکنان خود در برابر هیولاهای ترسناک محافظت کنید.

یک تله هیولا بسازید. تله‌های هیولا معمولاً دستگاه‌های بسیار بزرگی هستند که به طور خودکار اوباش کار های فوق العاده در ماین کرافت را گرفته و می‌کشند – اغلب با خفه کردن آنها. طرح های مختلفی برای هر بودجه ای وجود دارد که می توانید در یوتیوب پیدا کنید.بخش 4 توصیه های دنیای واقعی بناهای معروف را بازسازی کنید. تقلیدهای هنری و دقیق از بناهای تاریخی، جاذبه‌ها و ساختمان‌های معروف ایجاد کنید. آن را طوری قرار دهید که بازیکنان شما بتوانند به یک تور جهانی بروند که تنها چند دقیقه طول می کشد.

محیط سریال مورد علاقه خود را بازسازی کنید. از سریال های تلویزیونی مورد علاقه خود الهام بگیرید و نسخه کار های فوق العاده در ماین کرافت محیطی یا محیط داستان را ایجاد کنید. به عنوان مثال؛ مدرسه را از Buffy The Vampire Slayer یا خانه درختی Finn از Adventure Time بازسازی کنید.زادگاه یا محله خود را بازسازی کنید. مدرسه، خانه، زمین بازی واز محله‌ای که در آن بزرگ شده‌اید، از جمله مکان‌هایی که زمان زیادی را در آن می‌گذرانید، کپی کنید. فیلمنامه کتاب مورد علاقه خود را دوباره بسازید.

از تخیل خود استفاده کنید و مکان هایی را از کتاب های مورد علاقه خود ایجاد کنید، به عنوان مثال. کوه تنها از کار های فوق العاده در ماین کرافت هابیت کوچک یا هاگوارتز از هری پاتر. تخیل خود را آزاد کنید!اتاقت را بساز یک اتاق یک نفره یا فضای کوچک دیگری را در نظر بگیرید و سپس آن را بزرگ بسازید. 1 بلوک مربوط به تقریباً 2 و نیم تا 5 سانتی متر است. آن وقت درها به بزرگی آسمان خراش ها می شوند!فصل 5 وحشی و دیوانه یک توپ اوباش بسازید. شما می توانید بسیاری از دستورالعمل های ساخت توپ های اوباش را در اینترنت پیدا کنید.

این ماشین های پر سر و صدا با Redstone و TNT کار می کنند و حتی می توانند به گوسفندان در استراتوسفر کار های فوق العاده در ماین کرافت ضربه بزنند! تیراندازی به خوک در فضا آسان است!ماشین فضایی تاردیس را از دکتر هو بسازید. برای ایجاد این دستگاه می توانید از بلوک های فرمان استفاده کنید. می توانید دستورالعمل ها را در یوتیوب و اینترنت بیابید.تایتانیک را بسازید. یک کپی از کشتی تایتانیک دریافت کنید و از استراحت در دریا با دوستان خود لذت ببرید. البته شما می توانید یک کشتی کروز معمولی بسازید – ممکن است در واقع ایمن تر باشد.

نقاشی پیکسلی می توانید به آغاز 8 بیتی Super Mario و Zelda برگردید و تصاویر پیکسلی کار های فوق العاده در ماین کرافت بزرگ را در Minecraft ترسیم کنید. خلاق باشید و صحنه ای را نقاشی کنید که شما و دوستانتان دوست دارید. به‌عنوان غلاف روی کیک، می‌توانید از همه آن‌ها با یک صدای کامپیوتری مشابه نسخه پشتیبان تهیه کنید!یک بازی کار یا کامپیوتر بسازید. اگر واقعاً باهوش هستید و می خواهید وقت خود را تلف کنید، می توانید دستگاه های مکانیکی پیچیده یا حتی رایانه بسازید.

شما می توانید مجموعه دستورالعمل های چاپگرهای سه بعدی، رایانه های در حال کار و حتی کار های فوق العاده در ماین کرافت یک بازی PacMan را به صورت آنلاین پیدا کنید!بخش 6 ابزار از طرح کلی معدن استفاده کنید. Minedraft به شما این امکان را می دهد که قبل از شروع ساخت، نقشه های اولیه ساختمان ها و سازه های خود را طراحی کنید. ابزار بسیار مفیدی است.از WorldPainter استفاده کنید. با WorldPainter می‌توانید کل نقشه‌های Minecraft را ایجاد کنید و آنها را برای استفاده در بازی خود وارد کنید، درست مانند برنامه نقاشی. این هم یک برنامه عالی است!

استفاده از Yapi AS این وب سایت طرح های رایگانی را جمع آوری می کند که می توانید از آنها برای بازسازی کار های فوق العاده در ماین کرافت کارهایی که افراد دیگر قبلاً انجام داده اند استفاده کنید. این مخصوصاً برای مبتدیانی که می خواهند به کارهای جالبی که می توانید در Minecraft انجام دهید نگاهی بیاندازند عالی است.چند مود نصب کن بسیاری از مدهای Minecraft وجود دارد که می توانید در اینترنت پیدا کنید. با این ها می توانید بازی خود را زیباتر و سرگرم کننده تر کنید و موضوعات مختلفی را پوشش می دهند.

یک ابزار مفید برای سازندگان به عنوان مثال. مجموعه ای جدید با سطوحی که می توانید ساختمان های کار های فوق العاده در ماین کرافت خود را زیباتر کنید.آن را در یوتیوب بررسی کنید. سازندگان با استعداد زیادی در یوتیوب وجود دارند که دستورالعمل‌ها را پست می‌کنند و به شما نشان می‌دهند که چگونه انواع کارهای جالب را انجام دهید. برای شروع، می توانید کانال های محبوب یوتیوب را از افرادی که دوست دارید جستجو کنید. اما مراقب باشید زمان زیادی را برای تماشای ویدیو تلف نکنید!

Papercraft را امتحان کنید! Papercraft برادر بزرگ اوریگامی است! می توانید آیتم های خود را از Minecraft چاپ کار های فوق العاده در ماین کرافت کنید و آنها را به هم بچسبانید و سپس تزئینات جالبی برای دنیای واقعی بسازید!نکات خلاق بودن؛ تخیل خود را آزاد کنید!هنگام ساخت ساختمان های بزرگ، هر بار فقط در یک طبقه کار کنید تا خیلی گیج کننده نباشد.اگر در حالت بقا بازی می‌کنید، مطمئن شوید که در صورت خراب شدن، همیشه دوبل دارید.برای مطالعه وقت بگذارید، در این صورت نتیجه بسیار بهتر خواهد بود.

از پشم برای تزئین (و برای خلاقیت هایی مانند یک زمین رقص رنگارنگ) استفاده کنید.متریالی که استفاده  کار های فوق العاده در ماین کرافت می کنید را در نظر بگیرید: خانه مدرن با مصالح آجری یا سفید بهتر به نظر می رسد، برای خانه های قرون وسطایی بهتر است از سنگ استفاده کنید.فقط چیزهای دیگران را نسازید، خلاق باشید و خودتان بسازید.خیلی کوته فکر نباش!فراموش نکنید که جلوی ساختمان خود تله بگذارید تا هیچ گروهی نتواند وارد آن شود.اگر فقط در حال ساختن یک خانه کوچک هستید، ممکن است بخواهید از ترکیبی از تخته های چوب، سنگ و آجر استفاده کنید.

تصاویری از چیزهای خود را به صورت آنلاین ارسال کنید تا همه بتوانند از آن لذت ببرند!هشدارها اگر روی کار های فوق العاده در ماین کرافت سرور بازی می‌کنید، مراقب گریب‌ها و خزنده‌ها باشید. هر دو می توانند ساختمان های بزرگ شما را تخریب کرده یا به آنها آسیب برسانند.اگر میزبان درگیری هستید، یک ساختمان بزرگ نسازید – زیرا در این صورت احتمالاً وقتی آفلاین هستید غارت می شود و از بین می رود.آیا یک ساخت عالی ایجاد کرده اید و می خواهید آن را با همه به اشتراک بگذارید؟

آیا می‌خواهید نقشه‌های بازیکنان دیگر را دانلود کنید و ببینید چه کاری عالی انجام می‌دهند؟ سپس کار های فوق العاده در ماین کرافت نحوه دانلود نقشه ها در Minecraft را یاد بگیرید. تصور کنید هفته ها را صرف ساختن یک قلعه عظیم در بالای رشته کوه باشکوهی کرده اید که در حین کاوش نقشه پیدا کرده اید. پس از این همه ساخت و ساز، شما واقعاً می خواهید این شگفتی را به اشتراک بگذارید و به بازیکنان دیگر اجازه دهید قلعه شما را کشف کنند و در آن زندگی کنند.

شما می توانید این نقشه را در سایت های اشتراک گذاری نقشه Minecraft آپلود کنید یا آن را کار های فوق العاده در ماین کرافت در انجمن های Minecraft به اشتراک بگذارید و سایر بازیکنان نیز می توانند این کار را انجام دهند.اکنون تلاش خود را در ده ها هزار ضرب کنید. تصور کنید افراد دیگری که عاشق Minecraft هستند، می‌سازند و در خارج به اشتراک می‌گذارند، اما آنها همچنین تیم‌های سازنده کاملی دارند. بسیاری از این تیم ها در مجموع هزاران ساعت را صرف ایجاد نقشه های دقیق و زیبا می کنند! و حالا تصور کنید که آنها با قلعه شما چه کاری می توانند انجام دهند.

این زیبایی دانلود نقشه سفارشی است. وقتی شخصی یک Seed را با شما به اشتراک می گذارد، نقشه کامل نقشه کار های فوق العاده در ماین کرافت را به اشتراک می گذارد: شما همان روستاها، دره ها، رودخانه ها و غارهایی را خواهید داشت که آنها دارند. وقتی شخصی یک Superflat از پیش تعیین شده را با شما به اشتراک می گذارد، آن شخص DNA نقشه را به اشتراک می گذارد. شما همان چیزهایی را که آنها دریافت می کنند، دریافت خواهید کرد، مانند دهکده های بزرگ، ترکیب سطح یکسان، سطوح مواد مشابه در بازی، و موارد دیگر!

مواد اولیه و ساده (مانند سنگفرش) را در ابزار/سلاح/و غیره بسازید. راهی برای تبدیل شدن است. همه کار های فوق العاده در ماین کرافت بازیکنان دارای یک شبکه کاردستی 2×2 در موجودی خود هستند که در هر زمان می توان از آن استفاده کرد. برای دسترسی به شبکه کاردستی 3×3 باید از میز کار استفاده کنید، که سپس به شما امکان می دهد اقلام و مواد پیچیده و دلخواه را بسازید. برای کاردستی اقلام در Minecraft، باید مواد را با توجه به موردی که می‌خواهید بسازید، به ترتیب درست بچینید.

شکاف هایی که مواد خود را در آنها قرار می دهید تا زمانی که الگو درست باشد اهمیتی کار های فوق العاده در ماین کرافت ندارند.ایجاد گرید در Minecraft اشیا ایجاد کنید و از سلاح ها، زره ها، پوسته ها، علائم، منابع، غذا و غیره استفاده کنید. وقتی برای اولین بار بازی را شروع می کنید، شخصیت شما فقط چهار اسلات دارد که تعداد آیتم هایی را که می توانید بسازید محدود می کند. با این حال، هنگامی که یک میز کاردستی ایجاد می کنید، می توانید از اسلات های بیشتری استفاده کنید و موارد اضافی ایجاد کنید.

برای استفاده از شبکه ساخت، به سادگی موجودی خود را باز کنید و اقلام را در جعبه ها (یا شکاف) های کار های فوق العاده در ماین کرافت مختلف قرار دهید. قرار دادن ترکیبات مختلف مواد در شبکه کاردستی باعث ایجاد موارد متفاوتی می شود. دستور العمل های تقریباً نامحدودی در Minecraft وجود دارد، بنابراین موارد را مطابق میل خود بسازید و سفارشی کنید! در زیر فهرستی از اقلام موجود که می‌توان آنها را درست کرد و دستور العمل‌ها/الگوهای مورد استفاده برای ساخت آنها آورده شده است.

دنبال چی میگردی؟نحوه ایجاد یک نیمکت کاردستی در Minecraft اکثر دستور العمل های ساخت در Minecraft شما را کار های فوق العاده در ماین کرافت ملزم به دسترسی به شبکه ساخت 3×3 دارند. برای دسترسی به آن به یک میز کاردستی نیاز دارید.برای ایجاد یک میز کاردستی باید 1 بلوک چوب (از هر نوع) پیدا کنید. این را می توان با ضربه زدن به درخت به دست آورد. هنگامی که 1 بلوک چوب دارید، E را فشار دهید تا موجودی خود باز شود و درخت را در یک قفس 2×2 همانطور که در تصویر زیر نشان داده شده است قرار دهید.

بلوک چوبی 4 تخته چوبی به شما می دهد. تخته های چوبی را بردارید و روی توری کاردستی قرار دهید کار های فوق العاده در ماین کرافت تا یک میز کاردستی درست کنید.حالا میز کاردستی را بردارید و آن را زیر موجودی خود قرار دهید. آن را انتخاب کنید و در هر نقطه از زمین کلیک راست کنید.برای استفاده از جدول کاردستی، به آن نزدیک شده و روی آن کلیک راست کنید. اکنون می توانید به شبکه ساخت 3×3 دسترسی داشته باشید و از همه دستور العمل های کاردستی استفاده کنید.

مود Just Enough Items (JEI) که مخصوص مبتدیان طراحی شده است، برای ایجاد سریع چیزی در Minecraft و مشاهده کار های فوق العاده در ماین کرافت دستور العمل کاردستی طراحی شده است. این جانشین یکی به همان اندازه شناخته شده است که عملکرد آن تا حدودی کاهش یافته است. ویژگی های اصلی JEI mod امکان مشاهده و ایجاد همه چیز در بازی و کار بر روی ساخت دستور العمل ها با یک کلیک است.این تغییر دارای کنترل ساده و راحت با استفاده از دکمه های روی صفحه کلید است.

جستجوی راحت به شما کمک می کند تا چیز مناسب را به سرعت پیدا کنید. مبتدیان یاد خواهند گرفت که کار های فوق العاده در ماین کرافت چگونه هر بلوک و آیتمی را بسازند و قطعات گم شده را به راحتی دریافت کنند، اما ابتدا باید موارد Just Enough Items (JEI) را برای Minecraft 1.12.2، 1.13.2، 1.14.4، 1.15.2، 1.11 دانلود کنید. 2، 1.10.2، 1.9 .4 یا 1.8.9 و دستورالعمل استفاده از مود را ببینید.نمایش دستور پخت: نشانگر را روی یک مورد نگه دارید و روی R کلیک کنید.نمایش موارد استفاده در Minecraft: نشانگر را روی یک مورد نگه دارید و روی U کلیک کنید.

ظاهر لیست را تغییر دهید: Ctrl + Ö.لیست موارد در JEI:نمایش دستور غذا: روی مورد کلیک کار های فوق العاده در ماین کرافت کنید یا R را تایپ کنید.گزینه های استفاده: راست کلیک کنید یا U.چرخاندن صفحه بر روی یک اسکرول (چرخ ماوس) انجام می شود.منوی تنظیمات را باز کنید: روی آچار در پایین سمت راست کلیک کنید.تغییر حالت تقلب: Ctrl + روی سوئیچ پایین سمت راست کلیک کنید.موارد کافی را مرور کنید برپایی نسخه صحیح Minecraft Forge را دانلود کنید.

کرافت موتور اصلی دنیای مکعب است. شما نمی توانید کاری را بدون کاردستی انجام دهید. دستور العمل کار های فوق العاده در ماین کرافت های کرافت در شروع بازی به شما کمک زیادی می کند و در طول بازی همراه شما خواهد بود. اما همچنان باید این صفحه را بررسی کنید زیرا بازی به‌روزرسانی می‌شود و آیتم‌ها و صنایع دستی جدیدی بر این اساس اضافه می‌شوند. پنجره اصلی Krft دارای اندازه سلول 2×2 است. در اینجا می توانید همه اساسی ترین کارها را انجام دهید: تخته های چوبی، چوب درست کنید و غیره.

اما برای ابزارهای پیچیده تر به یک میز کار نیاز دارید، این صفحه دارای یک کار های فوق العاده در ماین کرافت منطقه پردازش سلولی 3×3 است.کاردستی چیست؟ این ایجاد اقلام خاصی از موادی است که در طبیعت یافت می شود یا قبلاً “ساخته شده” است. برای درست کردن این یا آن مورد، باید دستور تهیه کاردستی را بدانید که برای هر مورد منحصر به فرد است.همچنین هر ابزار و زره دارای دوام است. هر ماده ای استحکام خاص خود را دارد، برخی مواد بیشتر و برخی کمتر. بر این اساس، قدرت و زمان استفاده از یک آیتم یا ویژگی زره ​​متفاوت است.

با این حال، اگر از کالا برای مقاصد دیگری استفاده می کنید، فرض کنید سنگی را با بیل حفر می کنید، آسیب وارد شده به کار های فوق العاده در ماین کرافت کالا به جای استفاده از کالا برای هدف مورد نظر، دو واحد محاسبه می شود و شما فقط یک واحد هزینه می کنید. . بنابراین در انتخاب ابزار دقت کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.