کتاب آموزش جاوا برای اندروید

دانلود کتاب آموزش جاوا برای اندروید

توسعه در جاوا برای اندروید.سیستم کتاب آموزش جاوا برای اندروید عامل (OS به انگلیسی برای سیستم عامل) گوگل، اندروید، در سال های اخیر به بزرگترین پلت فرم کتاب آموزش جاوا برای اندروید برای دستگاه های تلفن همراه مانند تلفن همراه یا تبلت تبدیل شده است. تقاضای مصرف‌کنندگان برای برنامه‌های اندروید خوب همچنان در کتاب آموزش جاوا برای اندروید حال رشد است و توسعه‌دهندگان با استعداد و با تجربه اندروید/جاوا ارزش ثروت زیادی در بازار کار دارند.

اگر یک توسعه دهنده جاوا هستید و می خواهید به روند توسعه موبایل بپیوندید کتاب آموزش جاوا برای اندروید یا به سادگی برنامه نویسی را در سیستم عامل غول پیکر گوگل کشف کنید، ما 3 کتاب برتر را برای توسعه در جاوا برای اندروید انتخاب کرده ایم. اینترنت پر از انجمن است و به طور بالقوه می تواند به برخی از سوالات شما پاسخ دهد، اما هیچ چیز به اندازه یک کتاب خوب، کامل و دقیق نخواهد بود. جاوا که خود مبتنی بر اندروید است، بهتر است قبل از شروع برنامه نویسی موبایل، اطلاعات اولیه زبان جاوا را داشته باشید. بدون هیچ مقدمه ای، در اینجا 3 بهترین کتاب اندرویدی ما آورده شده است.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله فواید زبان جاوا برای اندروید بپردازید.

کتاب آموزش جاوا برای اندروید

برنامه نویسی اندروید: برنامه نویسی جاوا برای نسل جدید دستگاه های تلفن همراه (نسخه دوم)برنامه نویسی جاوا برای نسل کتاب آموزش جاوا برای اندروید جدید دستگاه های تلفن همراه در آمازون ببینید این کتابی است که مانند هیچ کتاب دیگری در مورد توسعه جاوا موبایل نیست. با خواندن آن، نه تنها نحوه برنامه نویسی برای اندروید را یاد خواهید گرفت، بلکه درک کاملی از معماری آن نیز به دست خواهید آورد. در واقع، این کتاب بسیار بیشتر از کتاب‌های دیگر در این زمینه را پوشش می‌دهد و هر بخش شامل نمونه‌هایی از کد منبع است که در GitHub نیز موجود است.

می توانید آنها را چنگال کنید و برای پروژه های خود دوباره از آنها استفاده کنید. علاوه بر محتوای آن، آن را به کتاب آموزش جاوا برای اندروید یک اثر مرجع برای هر توسعه‌دهنده‌ای تبدیل می‌کند که می‌خواهد از جاوا یا سی پلاس پلاس به اندروید حرکت کند.کتاب به چهار بخش مجزا تقسیم شده است:”بخش 1: ابزارها و اصول”، جایی که شما یاد خواهید گرفت که با ابزارهای مختلفی که اکوسیستم اندروید را تشکیل می دهند و به ویژه مقدمه ای کوچک بر زبان جاوا آشنا شوید.

بخش 2: در چارچوب Android، که در آن پایه های محکمی برای ساخت برنامه های کاربردی قوی کتاب آموزش جاوا برای اندروید خواهید ساخت.”قسمت 3: یک برنامه اسکلت” به شما بیشتر در مورد برنامه نویسی برای دستگاه های تلفن همراه آموزش می دهد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه یک رابط کاربری ایجاد کنید که روی چندین اندازه صفحه کار کند: تلفن همراه کوچک و تبلت، و همچنین ارتباط با خدمات وب نوع Rest.

در نهایت، «قسمت 4: مفاهیم پیشرفته» مجموعه ای از مفاهیم پیشرفته (همانطور که از نامش پیداست!) مانند کتاب آموزش جاوا برای اندروید رابط های جستجو، موقعیت جغرافیایی و نقشه ها، حسگرها، حرکات ترمینال، مخاطبین و غیره را به شما معرفی می کند.من شخصا صاحب نسخه اول و دوم هستم. من به سرعت این دو را مقایسه کردم و متوجه شدم که کتاب با چاپ دوم کاملاً تغییر کرده است. بیش از 60 صفحه اضافه شده و کد موجود در GitHub با اندروید 4 به روز شده است.

برای نتیجه گیری، به نظر من، برنامه نویسی اندروید با این نسخه دوم کتاب شماره 1 توسعه جاوا برای اندروید باقی مانده کتاب آموزش جاوا برای اندروید است، تا یاد بگیرید چگونه یک برنامه قوی و مدرن بسازید.هر آنچه باید در مورد جاوا برای اندروید بدانید.در آمازون ببینید.این کتاب زبان جاوا را در تمام مواردی که برای یادگیری برنامه نویسی اندروید مهم است ارائه می دهد. شخصاً قبل از باز کردن این کتاب جاوا را می شناختم، اما این کتاب به من اجازه داد تسلط خود را بر جاوا به سطح کاملاً جدیدی برسانم.

بسیاری از ویژگی‌های جاوا را که نمی‌دانستم کشف کردم و کتاب به طور مفصل برخی از دانش ضروری را برای رسیدن کتاب آموزش جاوا برای اندروید به سطح متوسط ​​/ پیشرفته مانند برنامه‌نویسی همزمان پوشش می‌دهد. به طور کلی، این کتاب بسیار خوبی است، پر از اطلاعات. من شخصا چندین بار آن را خوانده و دوباره خوانده ام و با اینکه انگلیسی زبان مادری من نیست، مشکلی در درک این کتاب نداشتم.این کتاب جاوا برای آندروید با شماره 3 ما از 3 “برنامه نویسی اندروید.

راهنمای مزرعه داری بزرگ نرد” (Big Nerd Ranch Guides) بسیار خوب است، کتاب آموزش جاوا برای اندروید که بیشتر بر روی برنامه نویسی برنامه های اندروید تمرکز دارد، اما به یک برنامه خوب نیاز دارد. دانش جاوا این کتاب به شما این امکان را می دهد که این دانش بسیار خوب از جاوا را کسب کنید.کتاب به دو بخش اصلی تقسیم شده است:زبان جاوا از مبتدی تا پیشرفته.شروع کار با جاوا.اصول یادگیری زبان.کشف کلاس ها و اشیا.کشف وراثت، چند شکلی و رابط ها.تسلط بر ویژگی های زبان پیشرفته.

همانطور که در بالا گفتم، این کتاب به خوبی آموزش Java for Android را تکمیل می کند. این کتاب آموزش جاوا برای اندروید نیاز به دانش قوی جاوا دارد و تحت این شرایط شما را با برنامه نویسی اندروید به طور کلی آشنا می کند که آن را بسیار جالب می کند. این شامل آموزش های پیشرفته و جذاب (نه گفتن سرگرم کننده) است و به شما امکان می دهد دانش کامل و مهمتر از همه کاربردی در مورد برنامه نویسی موبایل در جاوا کسب کنید.من این کتاب را بیشتر برای توسعه دهندگان جاوا متوسط ​​و/یا پیشرفته که می خواهند برنامه نویسی برای دستگاه های تلفن همراه را شروع کنند، توصیه می کنم.

نتیجه گیری ما در مورد توسعه جاوا برای اندروید.پس از خواندن هر سه، برای من اولین کتاب ارائه شده مرجع کتاب آموزش جاوا برای اندروید است. کتاب های 2 و 3 به خوبی یکدیگر را تکمیل می کنند و می توانند به عنوان مرجعی برای مبتدیان در جاوا که می خواهند در جاوا و اندروید متخصص شوند، استفاده کنند. از شما کتمان نمی کنم که راه طولانی است، اما به لطف این دو کتاب امکان پذیر است.آیا می خواهید اولین برنامه اندروید خود را بسازید؟

یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری برنامه‌نویسی از طریق کتاب‌ها است، بنابراین در اینجا کتاب آموزش جاوا برای اندروید تعدادی از کتاب‌های عالی اندروید وجود دارد که ممکن است بخواهید آنها را بررسی کنید.آیا می خواهید اولین برنامه اندروید خود را بسازید؟ یکی از بهترین راه‌ها برای یادگیری برنامه‌نویسی از طریق کتاب‌ها است، بنابراین در اینجا تعدادی از کتاب‌های عالی اندروید وجود دارد که ممکن است بخواهید آنها را بررسی کنید.بنابراین می خواهید شروع به ساخت برنامه برای اندروید کنید، درست است؟

برخی از افراد ممکن است سعی کنند به شما بگویند که برای ورود به بازی خیلی دیر شده کتاب آموزش جاوا برای اندروید است، به خصوص اگر تازه وارد هستید، اما اینطور نیست.اگر به نظر می رسد که فروشگاه Play مملو از برنامه های مزخرف است و جایی برای چیز جدیدی وجود ندارد، به یاد داشته باشید که لازم نیست اصل باشید. برنامه های شما فقط باید چیزی را ارائه دهند که سایر برنامه ها ارائه نمی دهند، حتی اگر این فقط یک رابط تمیزتر باشد.

همانطور که گفته شد، یکی از بهترین راه ها برای یادگیری برنامه نویسی چگونه برنامه نویسی را بدون کتاب آموزش جاوا برای اندروید تمام استرس یاد بگیریم چگونه برنامه نویسی را بدون استرس یاد بگیریم شاید شما تصمیم گرفته اید برنامه نویسی را دنبال کنید، چه برای یک شغل یا فقط یک سرگرمی. عالی! اما شاید شما شروع به احساس غرق شدن کرده اید. خیلی خوب نیست در اینجا کمک هایی برای آسان تر کردن سفر شما آورده شده است.

خواندن بیشتر از طریق کتاب ها انجام می شود، بنابراین در اینجا تعدادی از منابع عالی وجود دارد که کتاب آموزش جاوا برای اندروید ممکن است بخواهید آنها را بررسی کنید. شما باید جاوا را یاد بگیرید بهترین زبان ها برای توسعه اپلیکیشن موبایل در سال 2016 بهترین زبان ها برای توسعه اپلیکیشن موبایل در سال 2016 دنیای توسعه اپلیکیشن های موبایل همچنان قوی است. اگر می خواهید شروع کنید، هنوز دیر نشده است! در اینجا زبانهایی هستند که باید در مورد یادگیری آنها فکر کنید. بیشتر بخوانید، بنابراین ما کتاب های جاوا را قرار داده ایم.

جاوا: راهنمای مبتدیان.جاوا: راهنمای مبتدی، نسخه ششم جاوا: راهنمای مبتدی، نسخه ششم کتاب آموزش جاوا برای اندروید اکنون در آمازون 15.99 دلار بخرید اگر هیچ تجربه ای در جاوا ندارید، باید با این کتاب شروع کنید. توجه داشته باشید که یادگیری یک زبان جدید دشوار است. احتمالاً به همان سرعتی که چیزها را یاد می گیرید آنها را فراموش خواهید کرد. این نکات می تواند به شما کمک کند تا همه آن اطلاعات جدید را بهتر حفظ کنید. بخوانید و حتی بهترین راهنماهای نوشته شده تنها می توانند راه را آسان کنند.

معرفی کتاب آموزش جاوا برای اندروید

اما از نظر دوستانه مبتدی، تعداد کمی به خوبی جاوا: راهنمای مبتدی هستند. از همان ابتدا شروع می شود کتاب آموزش جاوا برای اندروید و شما را از طریق ویژگی های پیشرفته مانند عبارات لامبدا و JavaFX راهنمایی می کند. دلیلی وجود دارد که در آمازون پرفروش است!آخرین نسخه این نسخه ششم به طور کامل برای Java Platform Standard Edition 8 به‌روزرسانی شده است، بنابراین هر چیزی که یاد می‌گیرید برای شیوه‌های توسعه جاوا مدرن قابل اجرا خواهد بود.

این کتاب از نوع کتابی است که باید زمانی که قبلاً با جاوا آشنا شدید، بخوانید، زیرا به روشی کاملاً متفاوت کتاب آموزش جاوا برای اندروید به زبان نزدیک می شود – با استفاده از چیزی به نام رویکرد “اول سر”.سر اول جاوا می‌داند که مغز انسان به تازگی می‌خواهد. برای یادگیری سریع، باید غافلگیر، هیجان زده و به روش های مختلف درگیر شوید. اینگونه است که چرندیات نظری به عنوان درک در ذهن شما تثبیت می شود.به عبارت دیگر، در حالی که اولین مواجهه شما با جاوا این است که با نحو و مفاهیم راحت شوید، جاوا Head First گام دومی است که اطمینان حاصل می کند که همه چیز در خود فرو می رود.

گویی در تضاد مستقیم با Head First Java، این کتاب به همان اندازه خشک و فنی است. این هم کتاب آموزش جاوا برای اندروید تئوری و هم عملی است و تمام جزئیات کوچکی را که ممکن است هنگام کدنویسی در جاوا با آنها روبرو شوید را پوشش می دهد.اما نقطه فروش واقعی Thinking in Java این است که واقعاً به شما کمک می کند “در جاوا فکر کنید”. این کتاب به شما کمک می کند اصطلاحات و الگوهایی را یاد بگیرید که جاوا را بسیار عالی می کند، بنابراین شما را به نوشتن کدهای پاک تر و ایمن تر از کدهای پاک مجهز می کند، اما مزایای آن ارزشش را دارد.

در اینجا نحوه نوشتن کد پاک‌تر از امروز آمده است. بیشتر بخوانید.من آن را به عنوان کتاب اول یا کتاب آموزش جاوا برای اندروید دوم توصیه نمی کنم، اما اگر قبلاً خود را یک برنامه نویس جاوا متوسط ​​می دانید، باید آن را بررسی کنید.ify و بهترین بخش؟ اگر مایل به خواندن آنلاین آن هستید، به صورت رایگان در دسترس است 9 کتاب برنامه نویسی رایگان که شما را حرفه ای می کند 9 کتاب برنامه نویسی رایگان که شما را حرفه ای می کند تماس با همه برنامه نویسان، جدید، قدیمی یا مشتاق: ما مجموعه ای عالی از کتاب های رایگان (مانند آبجو) تا مهارت های کدنویسی خود را به سطح بعدی ببرید. بپرید و لذت ببرید.

اگر فقط می توانید یک کتاب بخرید و تجربه جاوا یا اندروید ندارید، این کتاب ممکن است بهترین کتاب آموزش جاوا برای اندروید ارزش را به شما ارائه دهد. این برنامه مقدمه ای برای جاوا و اندروید با مثال هایی برای 40 برنامه کوچک و 3 برنامه دنیای واقعی ارائه می دهد.برنامه نویسی اندروید برای مبتدیان فرض می کند که شما هیچ چیز نمی دانید و بر آشنایی خود با محیط کدنویسی اندروید تمرکز می کنید. برای استاد شدن همیشه وقت شما را نمی گیرد، اما راه طولانی را از شما می گیرد.

با وجود نام عجیب – The Big Nerd Ranch Teaches Programming Online – کتاب آموزش جاوا برای اندروید احتمالا بهترین کتاب برنامه نویسی اندرویدی است که تا به حال پیدا کرده اید. از هر دسته از برنامه نویسان اندرویدی برای توصیه کتاب بپرسید و نیمی از آنها این را خواهند گفت.Big Nerd Ranch Guide بر اساس یک دوره آموزشی بوت کمپ است که اصول برنامه نویسی اندروید و همچنین تکنیک های خوبی برای استفاده در هنگام توسعه برنامه های اندروید را آموزش می دهد.

Big Nerd Ranch برنامه‌های تلفن همراه سفارشی را برای مشتریان در سراسر جهان توسعه می‌دهد کتاب آموزش جاوا برای اندروید ، بنابراین می‌توانید مطمئن باشید که تخصص و تجربه لازم برای پشتیبان‌گیری از همه چیزهایی که در این کتاب آموزش داده شده است را دارید.اصول توسعه اندروید استودیو اگر می خواهید برای اندروید کدنویسی کنید، به جای ویرایشگر متن، به یک IDE خوب نیاز دارید. Text Editors Vs. IDE ها: کدام یک برای برنامه نویسان بهتر است؟

ویرایشگرهای متن در مقابل IDE: کدام یک برای برنامه نویسان بهتر است؟ انتخاب بین یک IDE پیشرفته کتاب آموزش جاوا برای اندروید و یک ویرایشگر متن ساده تر می تواند دشوار باشد. ما یک مرور کلی برای کمک به شما در تصمیم گیری ارائه می دهیم. بیشتر بخوانید و این روزها بهترین انتخاب اندروید استودیو است (Eclipse و NetBeans اخبار قدیمی هستند). توجه داشته باشید که Android Studio یکی از شاخه های IntelliJ IDEA است.

می‌توانید پیش بروید و یاد بگیرید که چگونه از Android Studio به تنهایی با استفاده از منابع رایگان کتاب آموزش جاوا برای اندروید در وب استفاده کنید، اما اگر می‌خواهید پوشش کاملی از ویژگی‌های IDE، از جمله تنظیمات ساخت Gradle داشته باشید، Android Studio Development Essentials چیزی است که باید دریافت کنید.همچنین موضوعات پیشرفته ای مانند طراحی متریال مناسب (بنابراین برنامه شما زیبا و مدرن به نظر برسد)، ادغام با Google Maps، و ادغام با صورتحساب درون برنامه ای Google Play و کنسول برنامه نویس را پوشش می دهد.

سخت ترین قسمت برنامه نویسی این است که تمام مفاهیم نظری را که یاد گرفته اید و تبدیل آنها به کتاب آموزش جاوا برای اندروید چیزی ملموس کنید. یادگیری APIهای توسعه اندروید یک چیز است، اما ساختن یک برنامه واقعی از ابتدا یک چیز دیگر است.اینجاست که کتابی مانند اندروید 6 برای برنامه نویسان واقعاً مفید است. این شما را از طریق هشت پروژه تمام عیار هدایت می کند و تجربه دست اولی از ایجاد و تکمیل یک برنامه اندروید واقعی را به شما می دهد.

برای استفاده حداکثری از آن، از قبل باید با جاوا تا حد متوسط ​​راحت باشید. موضوعات تحت کتاب آموزش جاوا برای اندروید پوشش عبارتند از Android Studio، Gradle، Material Design، Threading، SQLite، Play Store API، و موارد دیگر.چرا می خواهید اندروید را یاد بگیرید؟بین این هفت کتاب، دانش و تمرین کافی خواهید داشت تا بتوانید برنامه‌های اندرویدی خود را از ابتدا بنویسید، اما با این کانال‌های YouTube به تحصیلات خود ادامه دهید. ویدیوهای YouTube برای کمک به یادگیری توسعه Android می‌خواهید نحوه توسعه را یاد بگیرید

برنامه های اندروید؟ سپس این ویدیوهای یوتیوب برای شما عالی هستند. بیشتر بخوانید و این کتاب آموزش جاوا برای اندروید وبلاگ‌های توسعه تلفن همراه طراحی یک برنامه موفقیت آمیز؟ 7 وبلاگ توسعه موبایل که باید طراحی اپلیکیشن انقلابی را بخوانید؟ 7 وبلاگ توسعه موبایل که باید بخوانید فضای موبایل آنقدر جدید است که روندها دائما در حال تغییر هستند و هر روز ایده های جدیدی ساخته می شود. اگر قصد دارید اپلیکیشن‌های موبایلی توسعه دهید، چگونه می‌توانید بدون دیوانه شدن به راه خود ادامه دهید؟ بیشتر بخوانید.

در نهایت، می خواهیم شما را به این پادکست های شگفت انگیز برای برنامه نویسان کتاب آموزش جاوا برای اندروید راهنمایی کنیم. 15 پادکست برتر برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزار 15 پادکست برتر برای برنامه نویسان و توسعه دهندگان نرم افزار پادکست ها راهی فوق العاده برای یادگیری بیشتر در مورد برنامه نویسی هستند. در اینجا برخی از پادکست های برنامه نویسی مورد علاقه ما برای لذت گوش دادن شما آورده شده است. بیشتر بخوانید که ممکن است در سفرتان برای شما ارزشمند باشد.

حداقل، آنها راهی برای یادگیری در حین رفت و آمد، انجام کارهای خانه، انتظار برای قرار ملاقات و غیره به کتاب آموزش جاوا برای اندروید شما می دهند.حالا نوبت شماست: چرا می خواهید یاد بگیرید که چگونه برنامه های اندروید بسازید؟ آیا ایده های جالبی در سر دارید؟ در یک نظر در زیر در مورد آنها به ما بگویید!

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.