کلاس اسکرچ جونیور

کلاس اسکرچ جونیور آنلاین

قبلاً کلاس‌های ثابت وجود داشت، کلاس اسکرچ جونیور کارگاه‌های آنلاین برگزار شد، این بار با دوره‌هایی در پلتفرم آموزش الکترونیکی OSE IT-Szkoła بازگشته‌ایم.اگر می خواهید برنامه نویسی را کلاس اسکرچ جونیور شروع کنید – حتما باید به ما بپیوندید. در طول هشت جلسه، مربیان باشگاه برنامه نویسان جوان شما را از مهم ترین کلاس اسکرچ جونیور قابلیت های زبان برنامه نویسی معروف و محبوب اسکرچ در بین مبتدیان راهنمایی می کنند.

دوره ها کاملا رایگان است و می تواند هم به صورت انفرادی توسط کودکان 6 تا 12 ساله و هم در مدرسه در کلاس های تلفیقی (در کلاس های 1-3) یا در درس های علوم کامپیوتر (در کلاس های 4-6) انجام شود. همچنین یک ایده عالی کلاس اسکرچ جونیور برای آموزش از راه دور است. امروزه هر معلمی می‌تواند برای دانش‌آموزان خود حساب راه‌اندازی کند و یک دوره برنامه‌نویسی را با آنها برگزار کند و علاوه بر آن توانایی نظارت بر پیشرفت آنها را نیز داشته باشد.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله برنامه اسکرچ جونیور بپردازید.

 

کلاس اسکرچ جونیور

با فکر کردن به رده های سنی مختلف، نه یک، که دو دوره را آماده کرده ایم! آنها هستند:”برنامه نویسی در اسکرچ جونیور با باشگاه برنامه نویسان جوان” – برای کودکان کوچکتر (6 تا 9 سال) و کلاس اسکرچ جونیور همه کسانی که هنوز این فرصت را نداشته اند که دست خود را در کدنویسی امتحان کنند.”برنامه نویسی در اسکرچ 3.0 با باشگاه برنامه نویسان جوان” – ما عمدتاً از دانش آموزان دبستانی مسن تر (کودکان 9 تا 12 ساله) و کسانی که احساس می کنند Scratch Juniors می توانند حتی با چشمان بسته برنامه ریزی کنند به این دوره دعوت می کنیم.

هر دو دوره دانش آموزان را با دنیای برنامه نویسی بلوک به روشی روشمند و اساسی آشنا می کنند. از ابتدا، گام به گام، شرکت‌کنندگان یاد می‌گیرند که ابتدا برنامه‌های کمتر و سپس کمی پیچیده‌تر را در زبان برنامه‌نویسی بصری Scratch ایجاد کنند. آنها یاد خواهند گرفت که ساختارهای شرطی، حلقه ها، کلاس اسکرچ جونیور توابع و متغیرها در برنامه نویسی چه نقشی دارند. آنها همچنین با تهیه انیمیشن ها و بازی های کوتاه در Scratch Junior و Scratch 3.0، اشکال زدایی باگ ها را نیز یاد خواهند گرفت. باید اینو امتحان کنی!

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله دوره اسکرچ جونیور بپردازید.

در ضبط‌ها، با مربیان باشگاه برنامه‌نویسان جوان – Anna Świw و Rafał Mitkowski آشنا می‌شوید، که شما را از طریق ماژول‌های بعدی به روشی قابل دسترس راهنمایی می‌کنند و به شما اجازه می‌دهند دنیای برنامه‌نویسی را افسون “کلاس اسکرچ جونیور” کنید.این دوره شامل فیلم های آموزشی و مطالب اضافی برای دانش آموزان و معلمان (یا والدین) است. مدت زمان یک فیلم آموزشی با سن و توانایی های رشد کودکان تنظیم می شود. همچنین طول یک درس معمولی را در نظر می گیرد.

پس از اتمام دوره، شرکت کنندگان می توانند در آزمون تایید دانش و مهارت های کسب شده شرکت کنند که راه حل صحیح آن به آنها اجازه می دهد تا گواهی پایان دوره آموزشی را دانلود کنند.دوره ها را می توان در وب سایت OSE IT-Szkoła یافت. این یک پلت فرم آموزشی با دسترسی به مطالب و دوره های آموزش الکترونیکی رایگان در زمینه، از جمله، برنامه نویسی، استفاده ایمن از اینترنت و هوش مصنوعی کلاس اسکرچ جونیور که هم دانش آموزان و هم معلمان را هدف قرار می دهند.

شما می توانید در هر مکان و زمان و با دستگاه دلخواه خود در دوره ها شرکت کنید.این دوره ها دانش آموزان را به شیوه ای جالب با دنیای برنامه نویسی آشنا می کند، آنها همچنین با برنامه درسی اصلی سازگار هستند. آنها نه تنها توسط کلاس اسکرچ جونیور معلمان بلکه توسط والدین نیز قابل استفاده هستند!اگر معلم یا والدین هستید و می خواهید دانش آموزان / فرزندان شما در دوره های ما شرکت کنند – به پلت فرم OSE IT بروید و یک حساب کاربری ایجاد کنید.

سپس بسته به گروه سنی به دوره آموزشی بروید:”برنامه نویسی در اسکرچ جونیور با باشگاه برنامه نویسان جوان” -> به دوره آموزشی بروید”برنامه نویسی در اسکرچ 3.0 با باشگاه برنامه نویسان جوان” -> به دوره آموزشی برویددر آنجا تمام اطلاعات را خواهید یافت – دستورالعمل هایی برای پیمایش پلت فرم OSE IT-School برای کلاس اسکرچ جونیور معلمان، و همچنین راهنمایی که به شما کمک می کند دوره را با فرزندان خود طی کنید و نحوه مدیریت گروه های دانش آموزان و نظارت بر پیشرفت آنها را توضیح دهید.

یادگیری برنامه نویسی می تواند از مهد کودک شروع شود. وب سایت ها و اپلیکیشن های موبایل زیادی وجود دارند که به شما امکان می دهند از سنین پایین شروع به کدنویسی کلاس اسکرچ جونیور کنید. بیشتر اوقات ، اینها بازی های ساده ای هستند که در آنها باید بلوک مناسب را با دستوری که شخصیت کار را انجام می دهد انتخاب کنید. به لطف این راه حل، امکان ساخت برنامه های طولانی تر وجود دارد.یکی از محبوب ترین و بهترین برنامه های کاربردی از این نوع ScratchJr است.

ScratchJr یک نسخه بسیار ساده شده از برنامه کامل Scratch است. با این حال، شباهت زیادی به نمونه اولیه حفظ شد. در هر دو نسخه برنامه، هدف ما ایجاد یک برنامه با استفاده از بلوک های مناسب با دستوراتی است کلاس اسکرچ جونیور که از لیست آماده انتخاب می شوند. با این حال، ScratchJr تعداد بلوک ها را فقط به ساده ترین دستورات محدود می کند. این رویکرد تضمین می کند که وقتی یک کودک امکانات ارائه شده توسط ScratchJr را تمام می کند، طبیعتاً قادر خواهد بود دانش برنامه نویسی خود را در برنامه Scratch عمیق تر کند.

کدنویسی (یا برنامه نویسی کامپیوتری) نوع جدیدی از سواد است. همانطور که نوشتن به شما کمک کلاس اسکرچ جونیور می کند تفکر خود را سازماندهی کنید و افکار خود را بیان کنید، کدنویسی نیز همینطور است. در گذشته، کدنویسی برای اکثر مردم بسیار دشوار تلقی می شد. با این حال، ما معتقدیم که کدنویسی باید برای همه باشد و نوشتن نیز همینطور است.برنامه نویسی برای جوانان مبتلا به Scratch JrScratchJr زبان برنامه نویسی مناسب برای کودکان 4 تا 7 ساله است.

با استفاده از ScratchJr و تبلت، بچه ها می توانند کلاژهای تعاملی، داستان های متحرک و بازی های خود را بسازند. با کدنویسی با ScratchJr، کودکان خردسال یاد می‌گیرند که کلاس اسکرچ جونیور خلق کنند و خودشان را در تبلت بیان کنند، نه فقط با آن تعامل کنند. در طول این فرآیند، کودکان یاد می‌گیرند که مسائل را حل کنند و پروژه‌ها را طراحی کنند، و مهارت‌های ترتیب‌دهی را توسعه دهند که برای موفقیت آتی آنها در آینده در یادگیریشان ضروری است.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله نصب اسکرچ جونیور بپردازید.

آنها همچنین از ریاضیات و لهستانی در زمینه ای معنادار و انگیزشی استفاده می کنند و از رشد مهارت های اعداد و خواندن در اوایل کودکی حمایت می کنند. با ScratchJr، بچه ها نه تنها برنامه نویسی را یاد می گیرند، بلکه خودشان نیز برای یادگیری برنامه ریزی می کنند!برنامه درسی ما با اسکرچ جونیور ایده های کلاس اسکرچ جونیور قدرتمندی را در مهندسی و علوم رایانه معرفی می کند که معمولاً در آموزش دوران کودکی بر آنها تأکید نمی شود. ما معتقدیم که بچه‌ها باید در برنامه‌ای بیاموزند که در طول زندگی به آنها خدمت کند، صرف نظر از حرفه‌ای که دنبال می‌کنند.

دانش به دست آمده توسط دانشجویان در طول دوره می تواند در بسیاری از رشته ها کاربرد داشته باشد و مطمئنا هم در آینده تحصیلی و هم در زندگی شخصی مفید خواهد بود.فعالیت های آموزشی scratch jrبرنامه درسی بر اساس کلاس اسکرچ جونیور سه ژانر پروژه تعاملی بر اساس ScratchJr به سه ماژول تقسیم می شود. این ژانرها کلاژ، داستان و بازی هستند. هر یک از این ماژول ها از دو مجموعه تشکیل شده است:1. مجموعه ای از دروس معرفی ویژگی های ScratchJr و بلوک های برنامه نویسی.

2. امکان ایجاد پروژه های خود توسط کودکان با به کارگیری مفاهیم به دست آمده در طول درس های مدولار.گاهی اوقات در طول کلاس ها از مواد اضافی استفاده می کنیم که در صورت نیاز از قبل در مورد لزوم آوردن آنها به کلاس ها به شما اطلاع خواهیم داد.برنامه درسی ما برای 30 جلسه حداکثر یک ساعته طراحی شده است، تعداد جلسات ممکن است یک یا دو بار در هفته ثابت شود. کلاس کلاس اسکرچ جونیور هایی با برنامه Scratch Jr مقدمه ای عالی برای دوره زبان برنامه نویسی Scratch است که برای کودکان 8 تا 16 سال در نظر گرفته شده است.

Scratch Junior اپلیکیشنی است که برای برنامه نویسی بصری برای کودکان 5 تا 8 ساله طراحی شده است، اما می توانید تا پایان دوره ابتدایی دوران کودکی نیز با آن کار کنید.نسخه سنتی آن بر روی تبلت ها به صورت لمسی فعال است، اما اخیراً نسخه رایانه شخصی نیز منتشر شده است، بنابراین کلاس اسکرچ جونیور می توان از آن در مدرسه، در اتاق کامپیوتر استفاده کرد و در عین حال اصول برنامه نویسی را در کلاس های I-III با استفاده از رایانه یاد گرفت.

آیا برنامه نویسی ارزشش را دارد؟ مطمئناً این کار را انجام می دهید، زیرا برنامه نویسی به شما امکان می دهد افکار را دقیقاً فرموله کنید و توانایی تجزیه و تحلیل مسائل مختلف را بهبود می بخشد.کودکی که برنامه‌اش را می‌سازد و بعداً این کلاس اسکرچ جونیور فرصت را پیدا می‌کند که اثر کارش را ببیند، اعتماد به نفس و ایمان به نیروی خود پیدا می‌کند. او از طریق برنامه نویسی یاد می گیرد که افکار خود را به وضوح بیان کند. ساختن الگوریتم‌ها، در ابتدا به شکل بلوک‌هایی با پیکتوگرام، به شما یاد می‌دهد که پیامدها را برنامه‌ریزی و پیش‌بینی کنید و مهم‌تر از همه، خلاقانه فکر کنید.

کدنویسی اسکریپت ها نیازمند حوصله و پشتکار یک برنامه نویس جوان است، زیرا جستجوی یک باگ، زمانی که مشخص شد اثر با آنچه در نظر گرفته شده متفاوت است، نیاز به کلاس اسکرچ جونیور زمان و اصلاح دارد.برای مثال، اجرای زودهنگام برنامه نویسی با برنامه Scratch Junior به موفقیت بیشتر مدرسه کمک می کند. حتی اعتقاد بر این است که یادگیری برنامه نویسی کسب یک مهارت کلیدی برای آینده در دنیای کامپیوتری است.Scratch Junior یک برنامه کاربردی آسان است.

نوشتن فیلمنامه برای شخصیت‌های خاص با کمک بلوک‌هایی با پیکتوگرام بصری است، که برای کودکی که هنوز مهارت‌های خواندن را تسلط ندارد کاملاً قابل خواندن است. این برنامه همچنین دارای یک ویرایشگر متن است که به نوبه خود می تواند با موفقیت توسط کودکان کلاس 1-3، کسانی که قبلا توانایی کلاس اسکرچ جونیور خواندن و نوشتن را به دست آورده اند، استفاده کند.خراش Scratch یک زبان برنامه نویسی بصری برای کودکان است که توسط MIT (MIT Media Lab – Lifelong Kindergarten Group) توسعه یافته است.

ویژگی متمایز آن عدم نیاز به نوشتن کد کامپیوتری است – عناصر نحوی این زبان دستورات نوشته شده نیستند، بلکه عناصر بصری / “بلوک های” کد، که فقط باید به یکدیگر متصل شوند. زبان اسکرچ – که در مورد آموزش کودکان بسیار کلاس اسکرچ جونیور مهم است – به شما امکان می دهد خیلی سریع به نتایج برنامه نویسی دست یابید – یک بلوک واحد را می توان “ساخت” (که در مقایسه با سایر زبان های برنامه نویسی یک ویژگی غیر معمول است).

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله پروژه اسکرچ جونیور بپردازید.

علاوه بر این، برای اجرای محیط زبان Scratch نیازی به نصب هیچ برنامه اضافی نیست – تنها چیزی که نیاز دارید یک مرورگر وب است که روی رایانه با هر سیستم عاملی کار می کند. علاوه بر این، کودکان می توانند حسابی راه اندازی کنند که به آنها امکان می دهد پروژه ها را در “ابر” ذخیره کنند، که به لطف آن از خارج از مدرسه نیز به راحتی به کارهای خود دسترسی دارند.مواد کد با کلاس:مجموعه سناریوی کلاس اسکرچ جونیور درس خراش سناریوی کریسمس مقدس کلاسهای SRATCH KZK (PDF).

اسکراچ جونیور حتی دانش‌آموزی که روان نمی‌خواند می‌تواند برنامه‌نویسی را در Scratch انجام دهد – دستورات کوتاه و بلوک‌های چند رنگ برنامه‌نویسی را برای دانش‌آموزانی که در درک متون طولانی‌تر مشکل دارند، آسان‌تر می‌کنند. اما اگر بخواهیم زبان اسکرچ را در گروهی معرفی کنیم که تازه حروف را یاد می‌گیرند کلاس اسکرچ جونیور یا دانش‌آموزان زیادی هستند که سرعت خواندنشان برگزاری کلاس‌ها را بسیار دشوار می‌کند؟ سازندگان برنامه اسکرچ چنین موقعیت هایی را پیش بینی کردند و سال گذشته زبان اسکرچ جونیور را خطاب به کودکان 5 تا 7 ساله ایجاد کردند.

scratch jr cat coding

تفاوت این دو برنامه چیست؟Scratch Junior نسخه ساده شده Scratch است. تفاوت اصلی این است که به جای دستورات، بلوک هایی با پیکتوگرام داریم که آنها را نشان می دهد. دستورات در یک خط افقی زیر تصویر قرار کلاس اسکرچ جونیور می گیرند (نقشه خطی در مورد یک اسپرایت). Scratch Jr همچنین دستورات کمتری در دسترس دارد. به عنوان مثال، هیچ دستوری وجود ندارد که از متغیرها استفاده کند، به همین دلیل به عنوان مثال. امکان تنظیم زاویه چرخش اسپرایت وجود ندارد (به طور پیش فرض روی 15 درجه تنظیم شده است).

از آنجایی که در این سن توضیح دادن مفهوم محورهای مختصات (و مختصات موقعیت) برای کودکان دشوار بود، Scratch Jr هیچ کارکردی برای تعیین موقعیت خاص اسپرایت ندارد. به کلاس اسکرچ جونیور همین ترتیب، حلقه ها برای کل اسکریپت اعمال می شود، نه برای بخش های جداگانه آن. این محدودیت‌ها استفاده از برنامه را برای کاربران جوان‌تر آسان‌تر می‌کند – آنها تعداد خطاهای احتمالی را محدود می‌کنند. Scratch Jr برای ایجاد بازی های ساده و داستان های تعاملی عالی است.

کلاس‌ها در تمام پروژه‌های آموزشی در مدارس زیرمنطقه‌های گلیویس، ولوکلاوک و وروتسواو دوباره توسط کالج Humanitas در Sosnowiec برگزار می‌شود.علیرغم بیماری همه گیر رایج، سرعت ما کم نشده است! ما فعالیت‌هایی را انجام دادیم که در نتیجه آن سناریوهای کلاس اسکرچ جونیور بعدی را با کلاس‌های جذاب آنلاین تطبیق دادیم.در بهمن ماه اولین دوره آموزش آنلاین برنامه نویسی و یادگیری برنامه نویسی آغاز شد. 224 معلم از 42 مدرسه واقع در Wrocław مشارکت خود را آغاز کردند.

معلمان زیر نظر مربیان شایستگی های خود را بهبود می بخشند. پس از اتمام آموزش، آنها دقیقاً خواهند دانست که چگونه با استفاده از فناوری های روز دانش برنامه نویسی را در اختیار دانش آموزان خود قرار دهند!ما از دانش آموزان مدارس ابتدایی در Wrocław می خواهیم که آماده باشند، ما به زودی کلاس ها را شروع خواهیم کرد!ما به شما اطمینان می‌دهیم که تمام کلاس اسکرچ جونیور فعالیت‌های کلاس درس با احتیاط‌های لازم، مطابق با توصیه‌های قابل اعمال معرفی شده در نتیجه محدودیت‌های ناشی از همه‌گیری مداوم COVID-19 انجام می‌شود.

در رابطه با مقررات نخست وزیر مبنی بر تعلیق تحویل در مؤسسات قانونی از دوره های کلاس در تأسیسات ویروس کرونا و توصیه های ناشی از مقررات قانونی، مقامات دانشگاه Humanitas تصمیم گرفتند اجرای کلاس های واقعی کلاس اسکرچ جونیور پروژه ها را متوقف کنند.شما را به طور مستمر در مورد تصمیم گیری از جمله اشغال مجدد و سفرهای آموزشی برنامه ریزی شده مطلع می کند.برای سخنانی که خارج از اختیار ماست، صبر و بردباری شما را مسئلت داریم.

یادگیری مهارت های پیرامون برنامه و تفکر مبتنی بر نقطه در تصادفات، دیجیتال بسیار مهم است. معلمان پایه‌هایی را برای کاربرد خلاقانه فناوری‌های جدید ایجاد می‌کنند، شایستگی‌های دیجیتالی ایجاد می‌کنند، به طوری که کودکان آینده در آینده کاربران منفعل نباشند، بلکه خالقان خلاق آینده، واقعیت دیجیتال باشند – Wojciech Kolarz، مربی متخصصان برنامه‌نویسی.معلمان در حال حاضر مرحله کلاس اسکرچ جونیور آموزش گروهی را به پایان رسانده اند و به این ترتیب کلاس ها برای کودکان آغاز شده است.

اولین دوره آموزشی برای معلمان در ویرایش بعدی پروژه کارشناسان برنامه نویسی پشت سر گذاشته شد. ما در منطقه Wrocław شروع کردیم. پنجاه معلم آموزش در دوران کودکی مهارت های تکنولوژیکی، دیجیتالی، رسانه ای و محیطی خود را گسترش دادند. آنها زیر نظر مربیان، دانش مهارت های اولیه، کلاس اسکرچ جونیور مهارت های برنامه نویسی، نوشتن در آغاز، املا، املا یا برنامه نویسی را کشف کردند. آنها با تشک های آموزشی، ربات های Lego WeDo 2.0، برنامه آموزشی Scratch Junior و Lego WeDo2 کار کردند.

مربیان بعدی در تنظیم هفته ها نیز صلاحیت های خود را در این زمینه گسترش خواهند داد. و در مرحله بعدی پروژه، دروس پایه برنامه نویسی آموخته شده را به دانش آموزان خود منتقل می کنند.تاکنون بیش از 800 معلم و نزدیک به 13000 کلاس اسکرچ جونیور دانش آموز و دانش آموز از بیش از 230 مدرسه واقع در هفت منطقه فرعی – Chełmsko-Zamość، کراکوف، Nowy Targ، Bielski، Sosnowiec، Bytom و Rybnik در این پروژه آموزش دیده اند.

دانش و مهارت های برنامه نویسی که در نسخه بعدی این پروژه وجود دارد، توسط معلمان و کودکان از سه منطقه – Wrocław، Włocławek و Gliwice به دست آمده است.ما قبلاً از ورود این پروژه به مناطق فرعی جدید در سال گذشته خبر داده بودیم. امروز می توان گفت که اولین قدم ها پشت سر ماست. مدارس از مناطق فرعی Gliwice، Włocławski و Wrocław ارسال برنامه های کاربردی بهمن. اولین کلاس اسکرچ جونیور استعلام تجهیزات و وسایل کمک آموزشی مدارس و معلمان نیز راه اندازی شده است. اولین جلسات تمرینی به زودی آغاز خواهد شد.

کنفرانس صلاحیت های کارشناسان برنامه نویسی آینده برای شروع در حال حاضر پشت سر گذاشته شده است. چطور بود؟ اول از همه، خلاقانه و اساسی. حضور زیاد علاقه به پروژه و اجرای بیشتر آن در سیستم آموزشی دوران کودکی را تأیید می کند. این اطلاعات برای ما مهم است. به همین دلیل ما به کار خود ادامه کلاس اسکرچ جونیور می دهیم.صلاحیت های کارشناسان برنامه نویسی آینده برای شروع.ما دامنه کارهایی را که می توانند در مسابقه شرکت کنند گسترش می دهیم و زمان توسعه آنها را افزایش می دهیم!

کارشناسان برنامه نویسی وارد سه منطقه فرعی بعدی شدند: Gliwice، Włocławski و Wrocław. این پروژه شامل 20 شهرداری و 66 مدرسه خواهد بود. بدین ترتیب ماجراجویی با برنامه نویسی با 290 معلم و 2610 دانش آموز آغاز کلاس اسکرچ جونیور می شود، در مجموع 8670 ساعت کلاس اضافی برای دانش آموزان کلاس های آموزش ابتدایی و 10860 ساعت آموزش آموزشی برای معلمان انجام می شود.سفر به بهترین وجه آموزش می دهد. به همین دلیل است که برنامه نویسان جوان به دنبال فناوری در خارج از مدارس خود هستند.

برگزاری کلاس اسکرچ جونیور

در نیمه دوم شهریور ماه سال جاری. دانش آموزان سه مدرسه شرکت کننده در طرح «کارشناسان برنامه نویسی» در رکاب فناوری اطلاعات به سفر رفتند.تجربیات جذاب و قدرت ارائه کلاس اسکرچ جونیور اطلاعات جذاب بهترین راه برای کشف دنیای جذاب برنامه نویسی است. و چهره های خندان کودکان ثابت می کند که برنامه نویسی می تواند سرگرم کننده عالی باشد.کتابخانه به عنوان مکانی که عملکرد آن منعکس کننده عملکرد متوالی یک برنامه کامپیوتری است، مقصد متخصصان جوان برنامه نویسی بوده است.

کتابخانه چه ربطی به برنامه نویسی و فناوری های مدرن دارد؟ بیشتر از آنچه در ابتدا فکر می کنید. مجموعه های فهرست نویسی، چرخه دقیق توصیف و برنامه ریزی شده سفر یک کتاب از قفسه تا قرض گیرنده و بالعکس، سیستم های فناوری اطلاعات که از مدیریت حساب های کاربری و کل فرآیند استفاده کلاس اسکرچ جونیور از منابع کتابخانه پشتیبانی می کنند. اجازه دهید اضافه کنیم که کتابخانه‌های آن زمان بیشتر و بیشتر به کتابخانه‌های رسانه‌ای تبدیل می‌شوند که فناوری تقریباً در همه جا وجود دارد.

با مراجعه به کتابخانه ها، برنامه نویسان جوان ما می توانند نه تنها با اصول عملکرد این مؤسسات، بلکه در مورد خدمات کاتالوگ الکترونیکی، قوانین ثبت آنلاین یا تفاوت های بین کاتالوگ کاغذی سنتی و کاتالوگ رایانه ای مدرن کلاس اسکرچ جونیور نیز بیاموزند. علاوه بر این، بچه ها باید کارهای جالب مختلفی مانند کدگذاری مسیر کتابخانه را انجام می دادند. این تجربیات ارزشمند مطمئناً برای مدت طولانی در خاطرات آنها باقی خواهد ماند.چگونه از معلم در کارهای روزمره حمایت کنیم؟

ارسال برای آموزش؟ بله، به شرطی که در حین کار آموزش داده شود و موارد خاصی از کارهای روزمره را با کودکان مورد بحث قرار دهد. اما بعد از تمرین که مشکل و لحظه ای تردید وجود کلاس اسکرچ جونیور دارد چه؟ به لطف استفاده از فناوری، معلم همچنان می تواند از حمایت مربی خود بهره مند شود.تنها چیزی که نیاز دارید یک دوربین دوشاخه و پرداخت و یک بلندگو است. نصب دوربین به شما این امکان را می دهد که کار معلم را مشاهده کنید و بازخورد خود را در زمان واقعی ارائه دهید.

واکنش فوری، ارائه راهنمایی و توسعه مداوم یک راه حل، هم برای معلم و هم برای کودکان شرکت کننده در فعالیت ها ارزش بسیار ارزشمندی است.در اوایل کودکی، بازی مؤثرترین شکل انتقال دانش و رشد مهارت هاست. بازی با برنامه نویسی نه تنها شما را به طور طبیعی با دنیای فناوری اطلاعات آشنا می کند، بلکه از کلاس اسکرچ جونیور رشد گفتار، تفکر منطقی و خلاق، ادراکی، توانایی تجزیه و تحلیل، تفسیر و کار گروهی پشتیبانی می کند.

معلم آموزش دیده و آماده برای کار از طریق بازی با استفاده از وسایل آموزشی جذاب می تواند بازی را به درستی مدیریت کند تا کودکان علاوه بر شادی، دانش جدیدی نیز از آن بیاموزند. چه ابزارهایی می توانند کودکان را کلاس اسکرچ جونیور در یادگیری برنامه نویسی مشارکت دهند؟ ایزابلا روسین، مدیر دفتر طراحی دانشگاه Humanitas در Sosnowiec می‌گوید، بدون شک، اینها بلوک‌های لگو هستند که احتمالاً همه کودکان دوست دارند با آن بازی کنند، تشک‌های آموزشی، و همچنین خود تجهیزات الکترونیکی که هنوز در کودکان ابتدایی مدرسه جذاب است.

به عنوان بخشی از پروژه کارشناسان برنامه نویسی، کودکان با استفاده از آجرهای LEGO WeDo 2.0 یاد می گیرند. غنی شده با دستگاه هایی که امکان ایجاد ربات های متحرک را فراهم می کند، قابل کنترل از طریق رایانه یا تبلت. از آجرها می توان برای ساختن تقریباً هر چیزی که تخیل کودک می تواند بگوید استفاده کرد و سپس ساختار یا شکل ایجاد شده را با کمک نرم افزار به حرکت درآورد. معلمان کلاس اسکرچ جونیور تشک های آموزشی نیز در اختیار دارند که با استفاده از آن در بازی ها و تمرین ها به رشد مهارت های ریاضی، منطقی و برنامه ریزی کمک می کند.

و کودکان را با رازهای ایجاد کد آشنا می کند. سرگرمی با برنامه نویسی با استفاده از برنامه های مناسب Scratch / Scratch Junior و با استفاده از تبلت ها صورت می گیرد.- در طول بازی ها و فعالیت هایی که توسط کودکان با استفاده از مجموعه ها، تشک ها و نرم افزارهای موجود لگو انجام می شود، آنها کلاس اسکرچ جونیور مشکلات داده شده را حل می کنند، پروژه های خود و گروهی را انجام می دهند، یاد می گیرند که نتایج کار خود را مستند کنند، تحقیق کنند، کشف کنند، آزمایش کنند.

تخیل خود را توسعه دهند و تفکر خلاق را تمرین کنند. ایزابلا روسیه می افزاید: در عین حال، آنها یاد می گیرند که چگونه از رایانه استفاده کنند و چگونه از فناوری استفاده ایمن کنند، با اصول اولیه استفاده از برنامه های فناوری اطلاعات و در کلاس اسکرچ جونیور نهایت قوانین برنامه نویسی آشنا می شوند.معلمان دیگر ماجراجویی خود را با فناوری های جدید آغاز کردند. دوره های جدید آموزش برنامه نویسی و یادگیری برنامه نویسی در سه ماهه اول سال جاری برگزار می شود. سال کودکان از ماه مارس شروع به استفاده از این دانش خواهند کرد.

بهترین راه برای آموزش به کودکان چیست؟ به طور موثر، پرشور، سیستماتیک، سازگار با امکانات جوان، جذب جهان ذهن. راه های زیادی وجود دارد، اما کلید اصلی در معلم است. و این برای اینکه بتواند دانش خود را به درستی به اشتراک بگذارد، باید به درستی برای آن آماده شود.معلمان پروژه “کارشناسان برنامه نویسی” تحت آموزش 45 ساعته بر اساس مفهوم توسعه حرفه ای “آموزش در محل کار” یعنی کلاس اسکرچ جونیور در محل کار قرار می گیرند. هر معلم به یک مربی کاملاً آماده، اساسی و آموزش دیده اختصاص داده می شود.

مربی در کار مستقیم با معلم از رشد شایستگی های او حمایت می کند، در کار جاری کمک می کند، پیشرفت را ارزیابی می کند و در صورت لزوم تصحیح می کند و توجه بیشتری را به موضوعات یا شایستگی هایی که نیاز به اصلاح دارند، معطوف می کند.روش “آموزش در محل کار” اجازه می دهد تا پاسخ های مداوم کلاس اسکرچ جونیور در محیط کار به اصطلاح یک نمونه زنده معلم این فرصت را دارد که در مورد یک مورد خاص یا مشکل آزاردهنده با معلم خود مشورت کند.

و سپس، در فضای اعتماد، به طور مستقل با جهت گیری جزئی از مربی، راه حل بهینه را انجام دهید. این به نوبه خود مستقیماً به کیفیت آموزش کودکان و ایجاد اشتیاق برای کسب دانش و مهارت های جدید ترجمه می شود.برنامه نویسی کلاس اسکرچ جونیور آینده فرزندان ما است، بنابراین ما تمام تلاش خود را می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که پروژه ما به بزرگترین گروه ممکن از کودکان و معلمان برسد. بنابراین از نظر اعداد چگونه به نظر می رسد؟ واقعا تاثیر گذار در 7 منطقه فرعی، این پروژه 195 مدرسه در 50 کمون و در نتیجه 827 معلم و 11609 کودک را پوشش می دهد.

دانش در مورد فن آوری های مدرن و یادگیری به برنامه در طول 28851 ساعت کلاس برای معلمان و 21810 ساعت کلاس برای دانش آموزان منتقل می شود. قدرت هست!در اواسط آبان ماه، اولین دوره های آموزشی برای معلمان برنامه نویسی و یادگیری برنامه نویسی آغاز شد. معلمان شرکت کننده در پروژه “کارشناسان برنامه نویسی” نحوه انتقال دانش برنامه نویسی را با استفاده کلاس اسکرچ جونیور از فناوری های روز به شیوه ای جذاب خواهند دید و شایستگی های خود را در این زمینه ارتقا می دهند.

به طور خلاصه، آنها تعدادی فرصت را کشف خواهند کرد که ابزارهای فناوری اطلاعات می توانند در کلاس اسکرچ جونیور کار خود فراهم کنند.کلاس های پنج ماژول تکمیل کننده دانش مربیان در زمینه دانش فن آوری های جدید و استفاده از آنها در کار روزمره با کودکان است. بر اساس روش های مدرن انجام می شود، تأکید اصلی بر فرآیند کسب دانش، تأثیر معلمان و جستجوی ارتباط بین محرک ها و واکنش ها است. آموزش مهارت ها را توسعه می دهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.