کلاس اسکرچ چیست

کلاس اسکرچ چیست؟

آیا می خواهید اصول برنامه نویسی را به دانش آموزان کلاس اسکرچ چیست خود آموزش دهید؟می توانید مطالب آموزشی Scratch را در پلتفرم App Camps ما دریافت کنید. کلاس اسکرچ چیست با زبان برنامه نویسی گرافیکی اسکرچ، کودکان و نوجوانان اصول برنامه نویسی و علوم کامپیوتر را یاد کلاس اسکرچ چیست می گیرند. شما می توانید از مطالب ما به طور مستقیم در کلاس استفاده کنید.

با کمک دستورالعمل های گام به گام، دانش آموزان شما برنامه های مختلفی را توسعه می دهند: از کارت های تبریک تعاملی کلاس اسکرچ چیست و بازی ها تا سفر رویایی خود. آنها مهارت های کامپیوتری مهم و درک اساسی از نحوه کار و ایجاد برنامه های کامپیوتری را کسب می کنند. مواد آموزشی به گونه ای ساخته شده اند که دانش آموزان بتوانند به سرعت ایده های خود را پیاده سازی کنند.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله برنامه اسکرچ چیست بپردازید.

کلاس اسکرچ چیست

اسناد ما در یک نگاه:ورود به اسکرچ حرکت در ابتدا سفر رویایی در اسکرچ برنامه های کاربردی از دوره “مبانی کلاس اسکرچ چیست علوم کامپیوتر II” چرا ما اسکرچ را دوست داریم؟ Scratch یک زبان برنامه نویسی گرافیکی است. این امر کودکان و جوانان را قادر می سازد تا خیلی سریع به موفقیت یادگیری دست یابند. این برای شروع برنامه نویسی بسیار مهم است.یادگیری کدنویسی تفکر منطقی را بهبود می بخشد. وقتی جوانان پروژه دیجیتالی کوچک خود را توسعه می دهند، باید بسیاری از مشکلات را حل کنند.

دانش آموزان در تیم های کوچک روی پروژه های خود کار می کنند. این باعث ارتقای شایستگی پروژه می شود. اطلاعات کلاس اسکرچ چیست بیشتر در مورد زبان برنامه نویسی Scratch را می توانید در وبلاگ ما بیابید.چرا معلمان پدهای خراش ما را دوست دارند؟”چیز با اسکرچ و فلش کارت ها واقعا عالی است، ما در هر درس برای کلاس ششم از آن استفاده می کنیم!””Scratch یک مقدمه عالی برای برنامه نویسی برای اکثر دانش آموزان است و فلش کارت ها برای آن عالی هستند!”

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله هدف از طراحی نرم افزار اسکرچ چیست بپردازید.

کار با اسکرچ با استقبال بسیار خوبی مواجه شد (کلاس پنجم). دانش آموزان هیجان کلاس اسکرچ چیست زده بودند!»مطالب آموزشی برنامه نویسی با اسکرچ زبان برنامه نویسی گرافیکی اسکرچ برای آموزش اصول برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان به شیوه ای بازیگوش و خلاقانه ایده آل است. در fobizz مطالب آموزشی زیادی در مورد Scratch برای موضوعات مختلف، سطوح پایه و انواع مدرسه پیدا خواهید کرد. مطالب آموزشی توسط معلمان تحت مجوز رایگان (Creative Commons) منتشر شده است و می تواند توسط معلمان دیگر استفاده و توسعه یابد.

ما هر روز از برنامه های دیجیتال بی شماری استفاده می کنیم، اما در واقع چه چیزی پشت آنهاست؟ با زبان برنامه نویسی کلاس اسکرچ چیست گرافیکی Scratch، کودکان و نوجوانان می توانند درک بهتری از برنامه های دیجیتالی که در زندگی روزمره استفاده می کنند به دست آورند. آنها نه تنها “کاربر” هستند، بلکه خودشان “طراح” دنیای دیجیتال خود می شوند و می توانند به تخیل خود اجازه دهند.با Scratch می‌توانید به راحتی برنامه‌های دیجیتالی عالی را در کلاس با دانش‌آموزان خود توسعه دهید.

داستان‌های متحرک تعاملی، بازی‌ها یا به‌عنوان مثال آزمونی در مورد موضوع کلاسی خاص. Scratch به دانش‌آموزان کلاس اسکرچ چیست مدرسه درک دیجیتالی پایه و مفاهیم مهم علوم کامپیوتر در موضوعات مختلف را می‌آموزد. تفکر منطقی ترویج می شود و درک درستی از برنامه های دیجیتالی که ما در زندگی روزمره از آنها استفاده می کنیم ایجاد می شود.از Scratch به طرق مختلف در کلاس استفاده کنید در fobizz طیف گسترده ای از مواد آموزشی رایگان در مورد موضوع اسکرچ پیدا خواهید کرد.

مواد آموزشی توسط معلمان برای گروه های سنی و موضوعات مختلف تهیه شده است و برای استفاده عملی در کلاس اسکرچ چیست کلاس طراحی شده است. این امر منجر به ایجاد مجموعه بزرگی از مواد آموزشی مختلف در مورد موضوع اسکرچ شده است.به مواد آموزشی Scratch مطالب آموزشی را می توان به صورت رایگان از پلتفرم fobizz دانلود کرد. ثبت نام در پلتفرم fobizz نیز رایگان است.همه اسناد به عنوان مواد آموزشی رایگان (منبع آموزشی باز، به اختصار OER) تحت مجوزهای Creative Commons منتشر می شوند.

مواد آموزشی رایگان روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند، زیرا معلمان را قادر می‌سازد تا از مواد آموزشی و کلاس اسکرچ چیست یادگیری سریع، آسان و قانونی استفاده و بازیافت کنند.مواد آموزشی عبارتند از:مطالب آموزشی (به عنوان مثال کاربرگ برای دانش آموزان به صورت PDF و فایل باز مانند فایل .docx یا .odt)برنامه دوره و اطلاعات اضافی (به عنوان مثال شرح کوتاه ایده درس، سطح کلاس / موضوعات توصیه شده، اهداف یادگیری)مواد آموزشی را می توان بر اساس سطوح و موضوعات توصیه شده فیلتر کرد و با جستجوی متن کامل جستجو کرد.

همه اسناد به عنوان مواد آموزشی رایگان (منبع آموزشی باز، به اختصار OER) تحت مجوزهای Creative Commons منتشر کلاس اسکرچ چیست می شوند. مواد آموزشی رایگان روز به روز اهمیت بیشتری پیدا می‌کنند، زیرا معلمان را قادر می‌سازد تا از مواد آموزشی و یادگیری سریع، آسان و قانونی استفاده و بازیافت کنند.نمونه مطالب آموزشی مواد آموزشی متنوع در مورد موضوع اسکرچ نشان می دهد که آموزش پایه علوم کامپیوتر جزء مهم آموزش معاصر است و تقریباً در همه موضوعات قابل پرداختن است.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله نرم افزار اسکرچ چیست بپردازید.

ابزارهای یادگیری زیادی برای کدنویسی وجود دارد، اما تعداد کمی برای دانش‌آموزان کلاس اول تا سوم که تازه خواندن کلاس اسکرچ چیست هستند یا در خواندن مهارت ندارند، مناسب هستند. برای اینکه بتوانیم این درس را با کلاس اولی ها برگزار کنیم، تصمیم گرفتیم آن را بر اساس نرم افزار Scratch Junior توسعه دهیم. در Scratch Junior، تمام عناصر برنامه نویسی با تصاویر نشان داده می شوند. هیچ متنی وجود ندارد، فقط اعداد است.Scratch Junior مزایای دیگری نیز دارد: دانلود رایگان نرم افزار، استفاده بسیار آسان و بسیار جامع است.

علاوه بر این، دانش‌آموزانی که نحوه استفاده از Scratch Junior را آموخته‌اند، می‌توانند به راحتی بعداً به Scratch تغییر کلاس اسکرچ چیست دهند (درس بعدی را ببینید).اگر مدرسه تبلت نداشته باشد و فقط رایانه داشته باشد چه باید کرد؟Scratch Junior فقط برای رایانه های لوحی در دسترس است. می توانید نرم افزار را از سایت اسکرچ جونیور دانلود کنید. با Scratch Junior، دانش آموزان نیازی به کمانچه زدن با ماوس یا صفحه کلید ندارند، و همچنین نیازی ندارند که بدانند چگونه در درخت فهرست راهنمای حرکت کنند.

رایانه های لوحی برای برنامه نویسی با دانش آموزان کلاس اول تا سوم ایده آل هستند. از طرفی برای کلاس اسکرچ چیست کلاس چهارم تا ششم کامپیوتر مناسب تر است.اگر مدرسه رایانه لوحی نداشته باشد، فقط رایانه داشته باشد، دانش آموزان کلاس سوم همچنان می توانند کدنویسی را یاد بگیرند. برای این منظور، نوعی از این واحد آموزشی توسعه یافت که در آن از نرم افزار Scratch استفاده شده است.حتما ابتدا پروژه را خودتان انجام دهید بسیار مهم است که معلم قبل از اولین درس حداقل یک ساعت وقت بگذارد تا با Scratch Junior آشنا شود.

او باید یک بار تمام درس را خودش انجام می داد (خیلی راحت و سرگرم کننده است!). در غیر این کلاس اسکرچ چیست صورت ممکن است او نتواند کمک لازم را به دانش آموزان ارائه دهد.در ابتدای سال 2019، تیم اسکرچ به پلتفرم خود یک به روز رسانی بزرگ ارائه کرد و آن را به طور کامل تمدید کرد. این امر از یک طرف برای مستقل شدن از فلش ضروری شده بود که دیگر در آینده توسعه نخواهد یافت و از طرف دیگر تمایل به استفاده در دستگاه های قابل حمل در بین بسیاری از کاربران افزایش یافته است.

مفهوم Scratch 3.0 اساساً تغییر نکرده است، اما جزئیات زیادی اصلاح و اصلاح شده است که ادامه کلاس اسکرچ چیست کار با مواد آموزشی Scratch 2.0 توصیه نمی شود. بنابراین من «کارت‌های خراش» را که قبلاً در اینجا منتشر شده بود، تطبیق دادم/بسط دادم و اکنون آنها را با نام «آشنایی با اسکرچ 3.0» در اینجا منتشر می‌کنم.ایده این است که دانش آموزان از کلاس پنجم حداکثر می توانند از دو بروشور و پلت فرم برنامه نویسی Scratch برای توسعه/کسب مفاهیم اولیه برنامه نویسی به طور مستقل و با سرعت خود استفاده کنند.

این دوره به یک بخش اول بدون و یک بخش دوم با متغیر تقسیم می شود.وظیفه معلم از یک کلاس اسکرچ چیست طرف ارائه پشتیبانی در صورت بروز مشکلات است که از جمله می توان به چک لیست رفع اشکال در پایان قسمت اول اشاره کرد. از سوی دیگر، مهم است که اطمینان حاصل شود که بلوک‌ها فقط به منظور دستیابی به یک محصول جذاب (تکثیر) در سریع‌ترین زمان ممکن به یکدیگر «شو شو» فشار نیاورند، بلکه دانش‌آموزان به طور جدی با بروشور و همچنین پیشنهاد می کند کارهای بعدی را حل کنید (بازسازی).

یا حتی بهتر است، خودتان فعال شوید و پس از هر پروژه (تولید) تکمیل شده، آنچه را که به تازگی آموخته اید کلاس اسکرچ چیست در خلاقیت های خود به کار ببرید.الحاقیه: از زمانی که من این دو بروشور را منتشر کردم، اسکرچ نام چند بلوک دیگر را تغییر داده است و من چند باگ برای شکایت داشتم. بنابراین من بروشورها را در این مدت (از اوت 2019) به روز، اصلاح و کمی گسترش دادم. من به تلاش برای بهبود بروشورها ادامه خواهم داد. اگر بتوانم در مورد استفاده از بروشورها بازخورد دریافت کنم، کار من را آسان تر می کند.

کلاس اسکرچ چیست،نحوه برگزاری کلاس چگونه است

از طرف دیگر، من نیز خوشحالم که در مورد سؤالات و مشکلات مربوط به Scratch کمکی کلاس اسکرچ چیست ارائه دهم.در ابتدای سال 2019، تیم اسکرچ به پلتفرم خود یک به روز رسانی بزرگ ارائه کرد و آن را به طور کامل تمدید کرد. این امر از یک طرف برای مستقل شدن از فلش ضروری شده بود که دیگر در آینده توسعه نخواهد یافت و از طرف دیگر تمایل به استفاده در دستگاه های قابل حمل در بین بسیاری از کاربران افزایش یافته است.مفهوم Scratch 3.0 اساساً تغییر نکرده است.

اما جزئیات زیادی اصلاح و اصلاح شده است که ادامه کار با مواد آموزشی Scratch 2.0 توصیه نمی شود. کلاس اسکرچ چیست بنابراین من «کارت‌های خراش» را که قبلاً در اینجا منتشر شده بود، تطبیق دادم/بسط دادم و اکنون آنها را با نام «آشنایی با اسکرچ 3.0» در اینجا منتشر می‌کنم.ایده این است که دانش آموزان از کلاس پنجم حداکثر می توانند از دو بروشور و پلت فرم برنامه نویسی Scratch برای توسعه/کسب مفاهیم اولیه برنامه نویسی به طور مستقل و با سرعت خود استفاده کنند. این دوره به یک بخش اول بدون و یک بخش دوم با متغیر تقسیم می شود.

وظیفه معلم از یک طرف ارائه پشتیبانی در صورت بروز مشکلات است که از جمله می توان به چک لیست کلاس اسکرچ چیست رفع اشکال در پایان قسمت اول اشاره کرد. از سوی دیگر، مهم است که اطمینان حاصل شود که بلوک‌ها فقط با عجله به هم فشار داده نمی‌شوند تا در سریع‌ترین زمان ممکن (تکثیر) یک محصول جذاب به دست بیاورند، بلکه بچه‌ها به طور جدی با بروشور برخورد کنند و همچنین موارد پیشنهادی را حل کنند. وظایف دقیق (بازسازی) یا حتی بهتر از آن، فقط خودتان فعال شوید و پس از هر پروژه (تولید) تکمیل شده، آنچه را که به تازگی آموخته اید در خلاقیت های خود به کار ببرید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله بازی اسکرچ چیست بپردازید.

با پیوند خارجی: Scratch می توان برنامه نویسی را به شیوه ای بازیگوش به کودکان و کلاس اسکرچ چیست نوجوانان نزدیک کرد. Scratch هم یک زبان برنامه نویسی سبک و هم یک جامعه آنلاین است. وب سایت چندزبانه پروژه ای از پیوند خارجی است: گروه مهدکودک مادام العمر از آزمایشگاه های رسانه در مؤسسه فناوری ماساچوست در کمبریج/ماساچوست و عمدتاً برای افراد 8 تا 16 ساله طراحی شده است. با این حال، این سرویس رایگان توسط تمام گروه های سنی استفاده می شود و کودکان کوچکتر نیز می توانند اولین پروژه های خود را همراه با والدین خود برنامه ریزی کنند.

در یک اسکریپت ساده می توان به شکل ها و حیوانات جان بخشید، حروف را متحرک کرد و بازی های کلاس اسکرچ چیست دیجیتالی خود را برنامه ریزی کرد. پیوند خارجی تعاملی: دستورالعمل های گام به گام، که به صورت آفلاین به عنوان پیوند خارجی: PDF نیز در دسترس هستند، به برنامه اول کمک خواهند کرد. این به گونه ای طراحی شده است که مناسب سن و درک آن آسان باشد، اما به زبان انگلیسی نوشته شده است. هنگامی که اصول اولیه با موفقیت درک شد، کاربر می تواند پروژه های خود را شروع کند یا از لینک های خارجی مختلف الهام بگیرد.

آموزش های مبتدی به زبان آلمانی. این سرویس همچنین مجموعه گسترده ای از پیوندهای خارجی: آموزش های ویدیویی کلاس اسکرچ چیست به زبان انگلیسی را ارائه می دهد.Scratch برای برانگیختن خلاقیت کودکان و نوجوانان و ارتقای مهارت های کار گروهی ایجاد شده است. بنابراین، پروژه‌ای که در وب‌سایت Scratch منتشر می‌شود به‌طور خودکار تحت مجوز External Link:Creative Commons Share Alike مجوز می‌گیرد، که بیان می‌کند تا زمانی که نویسنده اعتبار داشته باشد، داده‌ها می‌توانند توسط دیگران استفاده و ویرایش شوند.

پیوند خارجی: قوانین جامعه، که به صراحت از افراد با هر پیشینه و با طیف گسترده ای از علایق استقبال می کند، لحن کلاس اسکرچ چیست دوستانه را تضمین می کند. آنها کاربران را تشویق می کنند تا به یکدیگر بازخورد سازنده بدهند و نظرات نامناسب را گزارش کنند.این ابزار را می توان در مدارس، موزه ها، کتابخانه ها یا مراکز اجتماعی و در اوقات فراغت در خانه استفاده کرد. این سایت اطلاعاتی را در اختیار مربیان قرار می دهد تا در کلاس درس استفاده شوند، و انجمن آنلاین پیوند خارجی: ScratchEd به معلمان اجازه می دهد تجربیات و مطالب را به اشتراک بگذارند.

یک حساب معلم ویژه مدیریت چندین پروژه را امکان پذیر می کند و بنابراین برای استفاده در کلاس کلاس اسکرچ چیست ایده آل است.فلش پلیر برای استفاده از رایانه لازم است، در حالی که Scratch می تواند به عنوان یک برنامه در دستگاه های تلفن همراه نیز استفاده شود. پیش نیاز استفاده از اسکرچ ایجاد یک حساب کاربری است که نام، کشور، تاریخ تولد، جنسیت و آدرس ایمیل در آن وارد شود.

پس از همه، فقط نام کاربری و کشور به صورت عمومی نمایش داده می شود، در حالی که بقیه داده ها کلاس اسکرچ چیست برای اهداف تحقیقاتی استفاده می شود. گروه مادام العمر مهدکودک به پروژه های منتشر نشده نیز دسترسی دارد. اگر می خواهید پروژه ها را کاملا خصوصی ایجاد کنید، External Link:Scratch 2 Offline Editor قابل نصب است که با آن برنامه نویسی بدون اتصال به اینترنت امکان پذیر است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.