منو
صفحه اصلی
ثبت نام
یادگیری پایتون چقدر زمان میبرد

یادگیری پایتون چقدر زمان میبرد ؟

سرفصل‌های مقاله

یادگیری پایتون چقدر زمان میبرد ؟ اصول اولیه را می توانید در عرض یک یا دو هفته بیاموزید. داشتن درک کامل از اصول اولیه (متغیرها ، توابع ، حلقه ها ، دستور if-else و غیره) می تواند به شما در حل مشکلات در محل کار یا نوشتن اسکریپت های ساده کمک کند.

اگرمی خواهید با پایتون به صورت تمام وقت کار کنید ، به احتمال زیاد باید حداقل چند ماه تحصیل کنید. پایتون یک گزینه مناسب برای برنامه نویسی کودکان 10 ساله است.

قبل از بیان توضیحات بیشتر در مورد سوال، یادگیری پایتون چقدر زمان میبرد؟ برویم بررسی کوتاهی از آموزشگاه ایرانیان سایبر داشته باشیم.

اگر این مطلب برای شما مفید بوده است، مقاله آموزش پایتون برای کودکان به شما پیشنهاد می‌شود.

واقعا یادگیری پایتون چقدر طول می کشد؟

برنامه نویسی چیست؟

یادگیری پایتون چقدر زمان میبرد به عنوان مثال ، اگر بازاریابی هستید که مایل به تجزیه و تحلیل دقیق تر داده های Google Analytics هستید ، می توانید نحو اساسی Python و تکنیک های pandas مورد نیاز خود را در عرض چند هفته بیاموزید. این شما را به یک توسعه دهنده یا تحلیلگر داده پایتون واجد شرایط شغلی تبدیل نمی کند ، اما برای حل مشکل شما کافی است.

اگر از ابتدا یاد می گیرید و به دنبال کار تمام وقت با استفاده از پایتون هستید به یادگیری پایتون چقدر زمان میبرد اهمیت دهید، می توانید انتظار داشته باشید که حداقل چند ماه را به مطالعه پاره وقت اختصاص دهید. چند ماه بستگی به شغل مورد نظر شما دارد. به عنوان مثال ، کار با تجزیه و تحلیل داده های ما در مسیر دوره پایتون ، شما را برای درخواست مشاغل به عنوان تحلیلگر داده آماده می کند. اکثر فراگیران حداقل سه ماه طول می کشند تا این مسیر را طی کنند.

اما برای روشن تر شدن اینکه یادگیری پایتون چقدر زمان میبرد ، احتمالاً می توانید یک عمر را صرف یادگیری پایتون کنید. صدها کتابخانه وجود دارد که بسیاری از آنها مرتباً در حال پیشرفت و تکامل هستند و خود زبان نیز در طول زمان تغییر می کند. رسیدن به نقطه ای برای حل مشکلات با پایتون زیاد طول نمی کشد ، اما استاد پایتون بودن به معنای یادگیری و پیشرفت مداوم در طول حرفه شما است.

اگر این مطلب برای شما مفید بوده است، مقاله آموزش برنامه نویسی کودکان و نوجوانان به شما پیشنهاد می‌شود.

چرا پایتون دارای چنین تقاضای بالایی است؟

آیا یادگیری پایتون سخت است؟

پایتون یکی از ساده ترین زبان های برنامه نویسی برای یادگیری محسوب می شود. با این حال ، این بدان معنا نیست که آسان است! در حالی که هرکسی می تواند برنامه نویسی پایتون را یاد بگیرد – حتی اگر قبلاً هیچ خطی از کد ننوشته اید – باید انتظار داشته باشید که زمان بر است و باید منتظر لحظات ناامیدی باشید.

اگر این مطلب برای شما مفید بوده است، مقاله یادگیری آسان پایتون برای کودکان به شما پیشنهاد می‌شود.

3 نکته آموزش پایتون برای مبتدیان

هر روز کد بزنید

زمانی که در حال یادگیری یک زبان جدید هستید، ثبات بسیار مهم است. توصیه می کنیم هر روز تعهد کدنویسی کنید و به اینکه یادگیری پایتون چقدر زمان میبرد توجه کنید. شاید باورش سخت باشد، اما حافظه عضلانی نقش مهمی در برنامه نویسی دارد. متعهد شدن به کدنویسی روزانه واقعاً به توسعه آن حافظه عضلانی کمک می کند. اگرچه ممکن است در ابتدا دلهره آور به نظر برسد، اما در نظر بگیرید که هر روز از 25 دقیقه کم شروع کنید و از آنجا به سمت بالا حرکت کنید.

یادداشت برداری کنید

همانطور که در سفر خود به عنوان یک برنامه نویس جدید پیشرفت می کنید، ممکن است تعجب کنید که آیا باید یادداشت برداری کنید. بله شما باید! در واقع، تحقیقات نشان می دهد که یادداشت برداری با دست برای نگهداری طولانی مدت بسیار مفید است.

این امر به ویژه برای کسانی که در راستای هدف تبدیل شدن به یک توسعه‌دهنده تمام وقت تلاش می‌کنند مفید خواهد بود، زیرا بسیاری از مصاحبه‌ها شامل نوشتن کد روی تخته سفید می‌شود.

هنگامی که شروع به کار بر روی پروژه ها و برنامه های کوچک می کنید، نوشتن با دست نیز می تواند به شما در برنامه ریزی کد خود قبل از رفتن به کامپیوتر کمک کند. اگر بنویسید به کدام توابع و کلاس ها نیاز دارید و همچنین نحوه تعامل آنها می توانید زمان زیادی را صرفه جویی کنید.

باگ ها را برطرف کنید

در مورد برخورد با یک باگ صحبت می کنیم، زمانی که شروع به نوشتن برنامه های پیچیده می کنید، با اشکالاتی در کد خود مواجه خواهید شد. برای همه ما اتفاق می افتد! اجازه ندهید اشکالات شما را ناامید کنند. در عوض، این لحظات را با غرور در آغوش بگیرید و خود را به عنوان یک شکارچی جایزه حشرات تصور کنید.

هنگام اشکال‌زدایی، داشتن یک رویکرد روش‌شناختی برای کمک به شما در یافتن مکان‌هایی که در حال خراب شدن هستند، مهم است. مرور کد خود به ترتیب اجرای آن و اطمینان از کارکرد هر قسمت، راهی عالی برای انجام این کار است.

ارتباط ریاضی و برنامه نویسی زبان پایتون

جواب منفی! در حالی که عادت رایج از دیرباز این بوده است که داشتن استعداد طبیعی در ریاضیات یادگیری برنامه نویسی را آسانتر می کند ، یک مطالعه اخیر نشان می دهد که اینطور نیست.

در حقیقت ، اگر یک زبان خارجی را یاد گرفته اید ، ممکن است یادگیری پایتون آسان تر از ریاضی باشد! یادگیری پایتون چقدر زمان میبرد ؟ پس اگر زبانت خوب باشه یادگیری پایتون در زمان کمتری ممکنه برات رقم بخوره. یادگیری پایتون چقدر زمان میبرد؟

پیشنهاد میکنم حتما مقاله ارتباط ریاضی با برنامه نویسی بخوانید.

نوجوانان با استفاده از زبان برنامه نویسی پایتون میتوانند درامد داشته باشند  یادگیری پایتون چقدر زمان میبرد ؟ قبل از شروع مطالعه مقاله، آموزش پایتون برای بچه ها با نحوه کار اموزشگاه ایرانیان سایبر آشنا شوید. یادگیری پایتون چقدر زمان میبرد ؟

آیا برای یادگیری پایتون باید در ریاضی خوب باشم؟

جواب منفی! در حالی که عادت رایج از دیرباز این بوده است که داشتن استعداد طبیعی در ریاضیات یادگیری برنامه نویسی را آسانتر می کند ، یک مطالعه اخیر نشان می دهد که اینطور نیست.

آیا یادگیری پایتون سخت است؟

پایتون یکی از ساده ترین زبان های برنامه نویسی برای یادگیری محسوب می شود. با این حال ، این بدان معنا نیست که آسان است!

چرا پایتون دارای چنین تقاضای بالایی است؟

یک شوخی داخلی در جامعه پایتون وجود دارد که پایتون دومین زبان برتر برای همه چیز است. البته آنچه بهتر است ذهنی است ، اما پایتون فوق العاده انعطاف پذیر است. این رایج ترین زبان برای علم داده است و همچنین اغلب در صنایع دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

4 در مورد “یادگیری پایتون چقدر زمان میبرد ؟”

    1. سلام وقت بخیر از صفحه ثبت نام، اقدام به ثبت نام در دوره مبانی برنامه نویسی نمایید.

    1. یک مبتدی حدود 6-8 هفته طول می کشد تا اصول پایتون را بیاموزد. زمان زیادی برای یادگیری نحوه درک بیشتر خطوط کد در پایتون طول می کشد. یادگیری پایتون به زمان قابل توجهی نیاز دارد تا وارد یک حرفه جدید به عنوان یک توسعه دهنده پایتون شوید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *