ثبت نام
دوره آموزش برنامه نویسی جاوا Java

دوره آموزش برنامه نویسی جاوا

زبان برنامه نویسی جاوا یک زبان شی گرا است و بر اساس زبان c و c++ ایجاد شده است. جاوا زبانی مستقل از پلتفرم است و در محیط های مختلف قابل اجراست. شعار این زبان “یکبار بنویس و همه جا استفاده کن” است.

دوره آموزش برنامه نویسی جاوا ، اولین دوره پیشرفته برنامه نویسی کودکان و نوجوانان است. در دوره جاوا درباره نحوه عملکرد این زبان در سیستم ها و نحوه برنامه نویسی این زبان را فرا می گیرید. مفاهیم شی گرایی بیان می گردد و با نحوه پیاده سازی موجودیت های مختلف بصورت شی گرا آشنا می شوید. برای شرکت در این دوره حتما باید اساس برنامه نویسی را فراگرفته باشید.

چگونه آموزش برنامه نویسی جاوا را شروع کنم؟

در اینجا نکات مهمی برای هر کسی که می خواهد آموزش برنامه نویسی جاوا را شروع کند آورده شده است:

با شرکت در دوره آموزش برنامه نویسی جاوا در ایرانیان سایبر اصول را یاد بگیرید. مانند هر چیز دیگری، دانستن اصول اولیه جاوا بهترین مکان برای شروع است. کدنویسی را تمرین کنید. الگوریتم خود را با دقت بنویسید کدهای خود را روی کاغذ ردیابی کنید. منابع آموزش برنامه نویسی جاوا را به طور منظم بخوانید.

آیا می توانم به خودم جاوا یاد بدهم؟
اگر نمی خواهید مطالعه کنید یا تمرین نکنید، یک برنامه نویس موفق جاوا نخواهید شد. آموزش برنامه نویسی جاوا خوشبختانه، می‌توانید برنامه‌نویسی جاوا را از خانه بدون نیاز به نرم‌افزار یا امکانات شیک تمرین کنید، بنابراین بهترین کار این است که پس از آشنایی با اصول اولیه، شروع به کار کنید.

آموزش برنامه نویسی جاوا در سه ترم

 دوره آموزش برنامه نویسی جاوا در سه ترم سه ماهه ارایه می شود. ویژگی های دوره برنامه برنامه نویسی جاوا به صورت مجزا در زیر قرار داده شده است.

سرفصل های ترم یک آموزش برنامه نویسی جاوا

آشنایی با دستورات کنترلی، تکرار، ورودی و خرجی

آشنایی با انواع داده ها

آشنایی با متدهای کار با نوع رشته

آشنایی با متدهای کار با نوع زمان

آشنایی با آرایه ها

آشنایی با مفاهیم شی گرایی

آشنایی با ساخت شی، تعریف کلاس و سازنده

آشنایی با سطوح دسترسی

سر فصل های ترم دو جاوا

برای قوی تر شدن در برنامه نویسی به زبان جاوا باید دانشتان را در این حوزه بیشتر کنید. با مفاهیم بیشتری آشنا شوید تا بتواند برنامه های با قابلیت های بهتری پیاده سازی نمایید.

در ادامه دوره 1 جاوا این دوره در نظر دارد تا ادامه مفاهیم مورد نیاز در زبان جاوا را آموزش دهد. مطالبی که باعث می شود پروژه دوره قبل کامل تر شده و امکانات بیشتری به آن اضافه گردد و بهبودهایی در بخش های قبلی اعمال گردد.

در این دوره موارد زیر در نظر گرفته شده است:

آشنایی با مفهوم استاتیک

آشنایی با متدها

آشنایی با مفاهیم مقایسه آبجکت ها

آشنایی با مفاهیم this و final

آشنایی با collection ها

سر فصل های ترم سه جاوا

وراثت: آشنایی با مفاهیم وراثت، وراثت منفرد و …

چندریختی : آشنایی با مفهوم چند ریختی در  جاوا و کاربرد آن

انتزاع و اینترفیس: آشنایی با مفهوم کلاس انتزاعی و اینترفیس و ….

مدیریت استثناها(Exception): آشنای با انواع Exception ها و نحوه مدیریت آنها

آشنایی با اصول برنامه نویسی Functional در جاوا 8: آشنایی با عبارت لامبدا و …

آشنایی با توابع جاوا 8: کار با stream و توابع آن شامل filter و map و …

جلسات هفتگی

  24 جلسه (5 الی 8 نفر)  60 دقیقه ای

زمان دوره

هر ترم در مدت سه ماه (12 هفته آموزشی) برگزار می شود.

اولین گام

جاوا پیش نیاز دیگر دوره های برنامه نویسی پیشرفته است.

گارانتی

4 جلسه گارانتی بی قید و شرط

پرداخت یکجا

این دوره شامل تخفیف نمی شود

هزینه دوره

2970 هزار تومان

ثبت نام دوره آموزش برنامه نویسی جاوا

دانش آموزان با ثبت نام در برنامه نویسی پیشرفته، در اولین گام به آموزش برنامه نویسی جاوا می پردازند. پیش نیاز برنامه نویسی پیشرفته، برنامه نویسی مقدماتی است. دانش آموزانی که می خواهند به صورت یک ضرب از برنامه نویسی پیشرفته شروع کنند باید آزمون تعیین سطح بدهند.

آیا یادگیری جاوا برای یک مبتدی سخت است؟

در مقایسه با سایر زبان های برنامه نویسی، یادگیری جاوا نسبتاً آسان است. جاوا یک زبان برنامه نویسی است که برای مبتدیان مناسب است. از طریق هر آموزش برنامه نویسی جاوا، نحوه شی گرا بودن آن را خواهید آموخت. و این چیزی است که آن را بسیار خوانا و دقیق می کند.

جاوا یک زبان شی گرا و ساختار یافته است که آموزش برنامه نویسی جاوا می تواند برای مبتدیان آسان در نظر گرفته شود. شما می توانید خیلی سریع بر آن مسلط شوید، زیرا بسیاری از فرآیندها به طور خودکار اجرا می شوند. لازم نیست خیلی عمیق به “چگونه چیزها در آنجا کار می کنند” بپردازید. جاوا یک زبان چند پلتفرمی است.