ثبت نام
آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان JavaScript و HTML و CSS

آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان

در سومین دوره از مجموعه برنامه نویسی مقدماتی ایرانیان سایبر به آموزش طراحی سایت با استفاده از ( CSS و HTML و جاوا اسکریپت) می پردازیم. در این دوره سعی شده مطالب به صورت جذاب و کاربردی برای دانش آموز ارائه شود.

با توجه به اینکه آموزش CSS و HTML به صورت جداگانه جذابیت لازم را برای یادگیری ندارد در این دوره CSS و HTML به صورت همزمان آموزش داده می‌شوند.

سایت برای کودکان

سایت برای کودکان یکی از بی نظیرترین وب سایت های آموزشی برای کودکان است. این سایت آموزشی که فرزندان آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان ، از ناشران مجلات آموزشی که در مدارس می یابید ، شامل فعالیت هایی است که براساس سطح پایه تنظیم شده اند. کودکان دبیرستان می توانند فعالیت های یادگیری را که به آنها سایت برای کودکان متصل است پیدا کنند.
هر یک از برنامه های آموزشی که فرزندان آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان شما از طریق PBS تماشا می کنند ، قسمت مخصوص خود را در  دارد. آهنگ های سایت برای کودکان طولانی بخوانید ، مرتب سازی و شمارش بازی ها ، فیلم های پاداش سایت برای کودکان و موارد دیگر را پیدا کنید.

ویژگی دوره آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان

آموزش برنامه نویسی به کودکان به دوره های فرانت رسید. اولین دوره فرانت، دوره آموزش طراحی سایت است. که به صورت عملی بوده و یک پروژه ایجاد می شود و آموزش به صورت پروژه محور خواهد بود و در آخر دوره، یک سایت استاتیک را خواهیم داشت.

در نتیجه دانش آموز بهتر مطالب را می آموزد و با کاربرد هر یک از مباحث به صورت عملی آشنا می شود سعی شده مطالب به صورت پیوسته ارائه شوند و در صورتی که دانش آموز کل جلسات را ببیند در انتهای دوره قادر خواهد بود که یک سایت استاتیک را طراحی کند.

سرفصل های دوره آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان

آشنایی با HTML

در این جلسه با استفاده از تگها اولین صفحه وب را طراحی خواهیم کرد.در هفته اول به طور کلی با مباحث کل دوره آشنا می شویم، سپس یک برنامه ویرایشگر کاربردی را معرفی خواهم کرد به همراه نحوه دریافت و نصب ویرایشگر، همچنین معرفی html انجام می شود. آشنایی با تگ های کاربردی مانند متن و تصویر انجام می شود. در این جلسه با استفاده از تگها اولین صفحه وب را طراحی خواهیم کرد.

سایت برای کودکان

آشنایی با CSS

در این هفته ابتدا با شیوه نامه آبشاری (CSS) و کاربردهای آن آشنا می شویم و سپس روشهای مختلف نوشتن کدهای Css برای طراحی صفحات وب و همچنین مبحث وراثت در Css و سلکتورهای مختلف مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

آموزش مقدماتی طراحی وب

جعبه محتوا و table

در این هفته آموزشهایی در مورد جعبه محتوا در html و خاصیتهای مربوط به آن مانند margin, padding, border ارائه خواهد شد و در بخش آخر از این جلسه با جدول در html آشنا می شویم و نحوه ایجاد جدول و استایل های مربوط به آن آموزش داده خواهد شد.

آموزش مقدماتی طراحی وب

آشنایی با تگ div و ایجاد ستون در صفحه وب

در این هفته با تگ مهم div آشنا خواهیم شد و با استفاده از آن بخش های تو در تو و ستون های کنار هم را ایجاد میکنیم. در این جلسه خاصیت background و float و image هم معرفی خواهند شد.

آموزش ساخت سایت با html

آشنایی با semantic tag یا تگهای معنایی

در این هفته تگهای معنایی که در html5 معرفی شده اند. تگهای معنایی کاربرد زیادی در طراحی وب دارند و از اصول سئو تکنیکال هستند. ضمن آشنایی با تگهای معنایی از این تگها در محل مناسب کل پروژه استفاده خواهیم کرد.

Css در طراحی وب سایت

ادامه مبحث semantic tag و آشنایی با font

در این هفته ادامه مبحث تگهای معنایی ارائه میشود. صفحه های بلاگ و مقاله در این جلسه طراحی میشوند و با خاصیت فونت و نحوه استفاده از فونت فارسی در پروژه آشنا میشوید.

آموزش تصویری طراحی سایت با html

آشنایی با form

در این هفته فرم و تمام المان ها وفیلدهای مربوط به آن مانند چک باکس دکمه رادیویی و سایر معرفی میشوند و با خاصیتهای مربوط به فرم آشنا میشوید. همزمان با معرفی تگهای جدید یک فرم کامل در صفحه جدید تماس با ما ایجاد می شود.

آموزش طراحی سایت برای نوجوانان

آشنایی با responsive

esponsive یا واکنشگرایی امروزه بسیار مورد توجه است. واکنشگرایی سایت به این معنا است که سایت در نمایشگرهای مختلف به خوبی نمایش داده شود. در این جلسه با تمام موارد مربوط به واکنشگرایی آشنا خواهیم شد و کل پروژه را واکنشگرا می کنیم تا در سایزهای مختلف نمایشگر، نمایش مناسبی داشته باشد.

آموزش طراحی سایت با html

آشنایی با javaScript

از این هفته آموزشهای مربوط به جاوا اسکریپت شروع میشود. در ابتدا آشنایی با این زبان برنامه نویسی خواهیم داشت و سپس نحوه نوشتن کدها، Dom ، دسترسی به عناصر html ، تغییر محتوای عناصر و تغییر استایل آنها آشنا خواهیم شد.

آموزش طراحی سایت با html و css

آشنایی با function, event

در این هفته با دو مبحث بسیار کاربردی function, event (تابع و رویداد) در جاوااسکریپت آشنا خواهیم شد و با نحوه نوشتن توابع، فراخوانی آن، ورودی و خروجی تابع آشنا می شویم و پس از معرفی رویداد یا event و بررسی نحوه تعریف رویداد مثال هایی از رویداد را بررسی خواهیم کرد.

پروژه طراحی سایت با html و css

 آشنایی با Form validation, EventListener

این هفته با EventListener آشنا خواهیم شد و می توانیم رویدادها را از طریق جاوا اسکریپت به عناصر نسبت دهیم همچنین به یک رویداد توابع مختلفی را نسبت دهیم. در این جلسه با اعتبار سنجی فرم در جاوا اسکریپت آشنا میشویم و فرم تماس ساخته شده در جلسه هفتم را اعتبار سنجی می نماییم.

طراحی سایت برای کودکان

 آشنایی با Form validation, EventListener

در این هفته با استفاده از مباحثی که در این دوره آموزش داده شده است یک گالری تصویر حرفهای خواهیم ساخت. در بخش دوم ضمن آشنایی با فونت آیکون منوی چسبان شبکههای اجتماعی میسازیم و در انتها با تگ iframe آشنا خواهیم شد و نقشه گوگل را به صفحه تماس با ما اضافه می کنیم.

آموزش پروژه محور طراحی سایت

ساخت سایت با CSS

آیا می خواهید آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان نحوه ایجاد وب سایت با HTML و CSS را بیاموزید؟

شما در جای مناسب هستید در این راهنما ، تمام مراحل ساخت سایت با CSS رسیدن از صفحه خالی به وب سایتی را که همزمان بهینه و کاملاً زیبا است ، به شما نشان می دهیم.

اما اول ، HTML و CSS چیست؟

خوب ، شما فقط می توانید هر دو اصطلاح آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان را در ویکی پدیا جستجو کنید ، اما این تعاریف خواننده پسند نیستند. بگذارید کمی کارها ساخت سایت با CSS را ساده کنیم.

آموزش تصویری طراحی سایت با html

شروع کار آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان در طراحی وب بسیار آموزش تصویری طراحی سایت با html دشوار است. برای خوانندگان ، تعداد زیادی آموزش عالی آنلاین وجود دارد. با این حال آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان ، برخی افراد آموزش بصری را برای سبک یادگیری خود م effectiveثرتر می دانند.

فیلم های آموزشی ابزاری فوق العاده غنی برای یادگیری هستند و می توانند همان چیزی باشند که شما برای یادگیری صحیح توسعه وب به آن آموزش تصویری طراحی سایت با html نیاز دارید. ما آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان لیستی از بیش از 30 صفحه نمایش عالی برای مبتدیان در تعدادی از فن آوری ها و رشته های وب را جمع آوری آموزش تصویری طراحی سایت با html کرده ایم.

آموزش ساخت سایت با html

یکی آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان از بهترین آموزش ساخت سایت با html راه ها برای شروع کد نویسی ساخت وب سایت است. خواه بخواهید سایت کسب و کار خود را دستکاری کنید.

مهارت های توسعه وب خود را تقویت کنید یا همکاری با توسعه دهندگان را بیاموزید ، آموزش ساخت سایت با html این مسیر مهارت به شما آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان کمک می کند تا به آنجا برسید.

جلسات هفتگی

  24 جلسه (6 الی 8 نفر) به مدت 60 دقیقه

زمان دوره

هر ترم در مدت سه ماه برگزار می شود.

اولین گام

طراحی سایت اولین گام فرانت

فایل های آموزشی

PDF جلسه در اختیار دانش آموزان قرار می گیرد.

فیلم های هفتگی

 هر هفته فیلم هایی برای دانش آموزان در نظر گرفته شده است

تکلیف شب

هر هفته تکالیفی به دانش آموزان ارایه می شود.

گارانتی

4 جلسه گارانتی بی قید و شرط

تخفیف عضویت

تا 15% تخفیف برای اشتراک 6 ماهه

اشتراک ماهانه

اشتراک 1 ماهه 890 هزار تومان

Css در طراحی وب سایت

آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان CSS زبانی است برای توصیف ارائه صفحات وب ، از جمله رنگ ها Css در طراحی وب سایت ، طرح بندی و قلم ها. به شما امکان می دهد نمایش را با انواع مختلف دستگاه ها مانند صفحه های بزرگ ، صفحه های کوچک یا چاپگرها تطبیق دهید. Css در طراحی وب سایت مستقل از HTML است.

جداسازی HTML از CSS باعث سهولت در نگهداری سایت ها ، به آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان اشتراک گذاری ورق های سبک در میان صفحات و متناسب کردن صفحات با محیط های مختلف می شود. این به عنوان جداسازی ساختار از ارائه Css در طراحی وب سایت نامیده می شود.

آموزش طراحی سایت برای نوجوانان

برخی از ویژگی های عالی آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان جدید را برای طراحان وب فراهم می کند که آموزش طراحی سایت برای نوجوانان می خواهند طرح بندی های قابل خواندن و معنایی را کد کنند.

با این حال ، پشتیبانی از HTML 5 هنوز در حال پیشرفت است و اینترنت اکسپلورر آخرین شخصی است که پشتیبانی آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان را اضافه می کند. در این آموزش ، ما با استفاده آموزش طراحی سایت برای نوجوانان از عناصر معنایی جدید HTML 5 یک طرح مشترک ایجاد خواهیم کرد

ثبت نام دوره آموزش طراحی سایت

دانش آموزان با ثبت نام در برنامه نویسی مقدماتی، در اولین و دومین گام به آموزش مبانی برنامه نویسی می پردازند. سپس به یادگیری طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان می پردازند. برنامه نویسی کودکان پیش نیاز برنامه نویسی مقدماتی نیست.

فیلم آموزش طراحی سایت با html

من آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان همچنان شگفت زده می شوم فیلم آموزش طراحی سایت با html که عملکرد آموزش Collis در ساخت یک سایت نمونه کارهای زیبا همچنان ادامه دارد. ماه ها گذشته است ، اما هنوز هم هر هفته تعداد زیادی ارسال می کند.

با توجه به این واقعیت ، من تصمیم گرفتم یک صفحه فیلم آموزش طراحی سایت با html نمایش ایجاد کنم که به شما آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان نشان دهد دقیقاً چگونه PSD را به XHTML / CSS کامل تبدیل کنید.

پروژه طراحی سایت با html و css

پروژه طراحی سایت با html و css اگر می خواهید یک وب سایت HTML را در رایانه آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان خود تجربه کنید و قصد ندارید آن را عمومی کنید ، از یک نرم افزار وب سرور محلی استفاده کنید. موردی که ما توصیه می کنیم و دوست داریم.

از آن استفاده کنیم XAMPP نام دارد. این نسخه هم برای پروژه طراحی سایت با html و css و هم برای PC دارد و استفاده از آن آسان است. در اینجا آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان راهنمای نحوه نصب آن در رایانه وجود دارد.

طراحی سایت برای کودکان

چرا بهتر است؟ از جمله طراحی سایت برای کودکان ، نحو یک فایل HTML را رنگ آمیزی می کند. بدین معنی که از نظر بصری برچسب های HTML شما را از محتوای متن ، پارامترهای برچسب آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان و سایر مقادیر متمایز می کند.

اصولاً همه قابل خواندن خواهد بود. ساختار HTML ساده ما در متن طراحی سایت برای کودکان متعالی به این شکل آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان است

آموزش پروژه محور طراحی سایت

یک سند HTML بسیار ساختاری است. آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان هر عنصر آموزش پروژه محور طراحی سایت جای خود را دارد و ترتیب عناصر برای ساخت و ظاهر نهایی صفحه وب مورد نظر بسیار مهم است. سند CSS بسیار کمتر است.

از اسناد آموزش پروژه محور طراحی یادگیری css , html سایت اغلب به عنوان شیوه نامه یاد می شود. اساساً آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان، یک شیوه نامه CSS لیستی از تمام تعاریف کلاس است که در سند HTML مربوطه استفاده می شود. ترتیب تعاریف کلاس آموزش پروژه محور طراحی سایت در بیشتر مواقع بسیار مهم نیست

یادگیری HTML CSS چند روز طول می کشد؟

ما در سه ماه برای کودکان و نوجوانان به آموزش CSS و HTML به صورت پروژه محور می پردازیم.

بهترین راه برای یادگیری HTML و CSS برای کودکان و نوجوانان چیست؟

آموزش همراه با پروژه و کاملا عملگرا، بچه ها در همان جلسه اول دست به کد می شوند و به طراحی سایت می پردازند.

آیا HTML ارزش یادگیری در سال 1400 را دارد؟

بله ، HTML هنوز ارزش یادگیری در سال 1400 را دارد زیرا این زبان اصلی برای ایجاد ساختارهای وب است. با گذشت سالها ، HTML به عنوان استاندارد ایجاد ساختار صفحات وب شناخته شد و از آن زمان توسعه دهندگان وب از آن استفاده می کردند.

چگونه می توانم در CSS خوب باشم؟

CSS را یاد بگیرید. به اشکال زدایی کد خود را بپردازیم. کد دیگران را بخوانیم. توابع و کلاسهای خود را به درستی نامگذاری کنیم. تمرین

چگونه CSS را شروع کنم؟

همین الان به صفحه ثبت نام بیا و در دوره css/html ثبت نام کن.

آموزش طراحی سایت برای کودکان و نوجوانان
طراحی سایت کودکان و نوجوانان CSS HTML

کارگردان: کودکان و نوجوانان

تاریخ ایجاد شد: 2022-01-30 17:10

امتیازدهی ویرایشگر:
5