ایرانیان سایبر

ایرانیان سایبر
منو
صفحه اصلی
ثبت نام
آموزش SQL Server برای نوجوانان

دوره آموزش SQL Server برای نوجوانان

با دوره‌های SQL برای نوجوانان ، کارشناسان ما تلاش می‌کنند تا به دانش‌آموزان یاد دهند که چگونه داده‌ها را با استفاده از SQL ذخیره، دستکاری و پرس و جو کنند.

دوره آنلاین آموزش SQL Server برای نوجوانان
SQL معمولاً به عنوان زبان پرس و جو ساختاریافته نامیده می شود. SQL یک زبان برنامه نویسی با هدف مدیریت داده ها در پایگاه داده رابطه ای است. اکثر شرکت های متوسط یا بزرگ از SQL برای ذخیره و سازماندهی داده های خود استفاده می کنند. 

سرفصل های دوره آموزش SQL Server برای نوجوانان

 

right-icon   SQL Query Statements

right-icon   Information and Data Models 

right-icon   Types of Relationships 

right-icon   Mapping Entities to Tables

right-icon   Relational Model Concepts

right-icon  How to Access Databases

right-icon  Loading Data and Querying Data

right-icon  Analyzing Data

right-icon  Join Data Tables

ما در ایرانیان سایبربه آموزش SQL Server برای نوجوانان می پردازیم و تمام مهارت های SQL را به توسعه دهندگان می آموزد که برای ایجاد اشیاء پایگاه داده مانند جداول، نماها، رویه های ذخیره شده و توابع و تریگرها در SQL Server نیاز دارند. آموزش SQL Server برای نوجوانان در مورد نوشتن Queries و Sub-queries، کار با Joins و غیره و همچنین مهارت های مدیریت پایگاه داده مانند پشتیبان گیری، بازیابی و غیره ایده می دهد.

آیا می توانم SQL را به عنوان یک مبتدی یاد بگیرم؟
یادگیری SQL به دانش برنامه نویسی قبلی نیاز ندارد، بنابراین برای آموزش SQL Server برای نوجوانان مبتدیان عالی است. چند هفته را به این چهار مرحله اختصاص دهید و به سمت حرفه تحلیلی رویایی خود خواهید رفت.

آیا می توانم فقط با SQL کار پیدا کنم؟
قطعا بله! زمینه های زیادی وجود دارد که می توانید حرفه خود را مانند تجزیه و تحلیل داده ها، علم داده ها ایجاد کنید و حتی موقعیت هایی وجود دارد که فقط به زبان SQL نیاز دارند. بیش از 3 تا 4 ماه طول نمی کشد تا در این زبان متخصص باشید آموزش SQL Server برای نوجوانان زیرا یادگیری زبان واقعاً آسان است.

جلسات هفتگی

  24 جلسه (5 الی 8 نفر)  60 دقیقه ای

زمان دوره

هر ترم در مدت سه ماه (12 هفته آموزشی) برگزار می شود.

اولین گام

SQL سومین گام دوره های برنامه نویسی پیشرفته است.

گارانتی

4 جلسه گارانتی بی قید و شرط

تخفیف عضویت

تا 15% تخفیف برای اشتراک 6 ماهه

هزینه دوره

هزینه ماهانه 590 هزار تومان

ثبت نام دوره SQL Server

دانش آموزان با ثبت نام در برنامه نویسی پیشرفته، در اولین گام به آموزش جاوا می پردازند. بعد از یادگیری جاوا نوبت به یادگیری SQL می رسد. و بعد از آن نیز باید به صورت ترکیبی به آموزش جاوا و sql بپردازند. دانش آموزانی که می خواهند به صورت یک ضرب از برنامه نویسی پیشرفته شروع کنند باید آزمون تعیین سطح بدهند.

آیا SQL ارزش یادگیری را دارد؟

توسعه مهارت‌های قوی SQL با آموزش SQL Server برای نوجوانان به شما این امکان را می‌دهد که تحلیل‌ها، تجسم‌سازی‌ها و مدل‌سازی‌های خود را به سطح بعدی ارتقا دهید زیرا می‌توانید داده‌ها را به روش‌های پیشرفته استخراج و دستکاری کنید.

چگونه SQL Server بهتر از Excel است؟

SQL سریع است و با آموزش SQL Server برای نوجوانان و استفاده از آن  می توانید حجم زیادی از داده ها را مدیریت کند. بر خلاف اکسل، SQL می تواند بیش از یک میلیون زمینه داده را به راحتی مدیریت کند. پرس و جوهای SQL نیز نسبت به فرمول های اکسل انعطاف پذیرتر و قدرتمندتر هستند.