ثبت نام
آموزش SQL Server برای نوجوانان

دوره آموزش SQL Server برای نوجوانان

در دوره‌های SQL برای نوجوانان ، کارشناسان ما تلاش می‌کنند تا به دانش‌آموزان یاد دهند که چگونه داده‌ها را با استفاده از SQL ذخیره، دستکاری و پرس و جو کنند. برنامه نویسی کودکان با استفاده از SQL یک تجربه یادگیری جذاب برای آنها فراهم می‌کند.

دوره آنلاین آموزش SQL Server برای نوجوانان
SQL معمولاً به عنوان زبان پرس و جو ساختاریافته نامیده می شود. SQL یک زبان برنامه نویسی با هدف مدیریت داده ها در پایگاه داده رابطه ای است. اکثر شرکت های متوسط یا بزرگ از SQL برای ذخیره و سازماندهی داده های خود استفاده می کنند. 

سرفصل های ترم یک آموزش SQL Server برای نوجوانان

right-icon  مقدمه ای بر بانک اطلاعاتی ومفاهیم آن

right-icon آموزش نصب نرم افزار sql server

right-icon بررسی ساختار بانک اطلاعاتی و طراحی بانک اطلاعاتی

right-icon معرفی انواع کلید

right-icon دستور ایجاد بانک و دستور ساخت جدول

right-icon  دستور درج داده در جدول (insert)

right-icon  دستور بروزرسانی داده ها در جدول (update)

right-icon  معرفی قید شرط (where)  

right-icon  دستور حذف داده ها از جدول (delete) 

right-icon دستور استخراج اطلاعات از جدول (select)

right-icon  و …

سرفصل های ترم دو آموزش SQL Server برای نوجوانان

right-icon بررسی عملگرهای مجموعه ای

right-icon بررسی توابع محاسباتی یا ستونی

right-icon دستور گروهبندی

right-icon دستورات پیوند

right-icon دستور ایجاد جدول مجازی (view)

right-icon stored procedure

right-icon امنیت در Sql

right-icon  و …

ما در ایرانیان سایبربه آموزش SQL Server برای نوجوانان می پردازیم و تمام مهارت های SQL را به توسعه دهندگان می آموزد که برای ایجاد اشیاء پایگاه داده مانند جداول، نماها، رویه های ذخیره شده و توابع و تریگرها در SQL Server نیاز دارند. آموزش SQL Server برای نوجوانان در مورد نوشتن Queries و Sub-queries، کار با Joins و غیره و همچنین مهارت های مدیریت پایگاه داده مانند پشتیبان گیری، بازیابی و غیره ایده می دهد.

آیا می توانم SQL را به عنوان یک مبتدی یاد بگیرم؟
یادگیری SQL به دانش برنامه نویسی قبلی نیاز ندارد، بنابراین برای آموزش SQL Server برای نوجوانان مبتدیان عالی است. چند هفته را به این چهار مرحله اختصاص دهید و به سمت حرفه تحلیلی رویایی خود خواهید رفت.

آیا می توانم فقط با SQL کار پیدا کنم؟
قطعا بله! زمینه های زیادی وجود دارد که می توانید حرفه خود را مانند تجزیه و تحلیل داده ها، علم داده ها ایجاد کنید و حتی موقعیت هایی وجود دارد که فقط به زبان SQL نیاز دارند. بیش از 3 تا 4 ماه طول نمی کشد تا در این زبان متخصص باشید آموزش SQL Server برای نوجوانان زیرا یادگیری زبان واقعاً آسان است.

جلسات هفتگی

  24 جلسه (5 الی 8 نفر)  60 دقیقه ای

زمان دوره

هر ترم در مدت سه ماه (12 هفته آموزشی) برگزار می شود.

اولین گام

SQL سومین گام دوره های برنامه نویسی پیشرفته است.

گارانتی

4 جلسه گارانتی بی قید و شرط

پرداخت یکجا

این دوره شامل تخفیف نمی باشد

هر ترم

هر ترم 3290 هزار تومان

ثبت نام دوره SQL Server

دانش آموزان با ثبت نام در برنامه نویسی پیشرفته، در اولین گام به آموزش جاوا می پردازند. بعد از یادگیری جاوا نوبت به یادگیری SQL می رسد. و بعد از آن نیز باید به صورت ترکیبی به آموزش جاوا و sql بپردازند. دانش آموزانی که می خواهند به صورت یک ضرب از برنامه نویسی پیشرفته شروع کنند باید آزمون تعیین سطح بدهند.

آیا SQL ارزش یادگیری را دارد؟

توسعه مهارت‌های قوی SQL با آموزش SQL Server برای نوجوانان به شما این امکان را می‌دهد که تحلیل‌ها، تجسم‌سازی‌ها و مدل‌سازی‌های خود را به سطح بعدی ارتقا دهید زیرا می‌توانید داده‌ها را به روش‌های پیشرفته استخراج و دستکاری کنید.

چگونه SQL Server بهتر از Excel است؟

SQL سریع است و با آموزش SQL Server برای نوجوانان و استفاده از آن  می توانید حجم زیادی از داده ها را مدیریت کند. بر خلاف اکسل، SQL می تواند بیش از یک میلیون زمینه داده را به راحتی مدیریت کند. پرس و جوهای SQL نیز نسبت به فرمول های اکسل انعطاف پذیرتر و قدرتمندتر هستند.