آموزش آنلاین اسکرچ

آموزش آنلاین اسکرچ

آموزش آنلاین اسکرچ

برنامه نویسی راه مطمنی برای داشتن مهارت های مهم و کاربردی است. دوران کودکی زمان خوبی برای آموزش آنلاین اسکرچ و  شروع یادگیری برنامه نویسی است. کودکان می توانند با آموزش آنلاین اسکرچ به تماشای فیلم های برنامه نویسی بپردازند و آنها را به کار ببندند. اسکرچ جزو بهترین زبان های برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان می باشد.

اسکرچ چیست؟

اسکرچ یک زبان برنامه نویسی مبتنی بر دیدن است که با یک جامعه پر رونق و یک زمین بازی بزرگ کودک پسند است. پروژه های اسکرچ کودکان را ترغیب می کند تا در اوایل برنامه نویسی را کشف کنند.

رابط شبه بلوک به کاربران امکان می دهد تا در تشکیل دستورات تجربه کسب کنند و بعداً می تواند زمینه را برای علاقه مندی های عمیق تر در علوم کامپیوتر فراهم کند. اسکرچ توسط میچ رزنیک و ​​پروفسور  لگو پاپرت استاد تحقیق در آزمایشگاه رسانه MIT ایجاد شده است.

او و تیم اسکرچ این محیط را به گونه ای طراحی کردند که راهی سرگرم کننده و قابل دسترسی برای کودکان و بزرگسالان برای برنامه نویسی باشد. آموزش آنلاین اسکرچ مناسب کودکان برای آموزش برنامه نویسی است. این گروه ابتدا Scratch 3.0 را منتشر کردند.

آموزش کامپیوتر به کودکان اصل مهمی است که نباید فراموش شود. زبان برنامه نویسی اسکرچ  دارای یک زمین بازی سرگرم کننده و خونسرد و همراه با مستندات فراوان است. با استفاده از هر نسخه از اسکرچ ، کاربران تجربه بیشتری کسب می کنند و خیالشان راحت است که محیط مجازی خود را دستکاری می کنند. سبک برنامه نویسی کشیدن و انداختن مقدمه ای عالی و کم فشار برای مفهوم برنامه های ساختمانی است.

معرفی ایرانیان سایبر

آموزشگاه برنامه نویسی ایرانیان سایبر  به دنبال ارایه روش های کاربردی برای آموزش برنامه نویسی به نوجوانان عزیز کشورمان است.

ایرانیان سایبر به آموزش برنامه نویسی صفر تا صد برای کودکان و نوجوانان 12 تا 18 سال با هدف کسب درآمد می پردازد. شما می توانید باما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما بهره ببرید.

آموزش آنلاین اسکرچ

برنامه نویسی اسکرچ را یاد بگیرید

یادگیری اسکرچ شامل دستکاری بلوک های کد در زمین بازی است. جامعه آنلاین قدرتمند پشتیبانی و اسنادی را ارائه می دهد تا کاربران اسکرچ منابع زیادی داشته باشند.

با این حال ، دوره های آموزش آنلاین اسکرچ برای کمک به شما در محیط برنامه نویسی طراحی شده اند و می توانند راهی کارآمد برای ورود به آن باشند.

به راحتی می توانید وارد اسکرچ شوید، اما گاهی اوقات داشتن دستورالعمل های گام به گام برای ساخت به شما کمک می کند تا یادگیری آنلاین اسکرچ خود را شروع کنید. این مفاهیم برنامه نویسی می تواند زمینه ساز پروژه های چشمگیر دیگری با سایر زبانهای برنامه نویسی باشد ، بنابراین اولین قدم برای شروع کار است.

دوره های آموزش آنلاین اسکرچ

هاروی مود دوره ای را در زمینه مبانی برنامه نویسی اسکرچ با همکاری پلت فرم آموزشی edX.org ارائه می دهد. شما اصول اولیه را یاد خواهید گرفت تا زمان کمتری گیج شوید و بیشتر وقت خود را به ساخت و ساز اختصاص دهید.

اگر معلم هستید ، دوره Delft به طور خاص مهارت های معلمان را برای ساخت برنامه ها در اسکرچ مورد نیاز قرار می دهد. اسکرچ به کودکان شما، این امکان را می دهد که اکتشاف کنند. جوانان در آینده برای مشاغل به مهارت رمزگذاری احتیاج دارند ، بنابراین شروع فرزندان خود در مدرسه ابتدایی می تواند راهی عالی برای ایجاد زودهنگام این مهارت ها باشد.

آموزش آنلاین اسکرچ

با برنامه اسکرچ برنامه نویسی را کاوش کنید

انجمن اسکرچ با برنامه نویسی به سبک بلاک ، به سمت نرم و دلگرم برنامه نویسی اختصاص یافته است. هنگامی که اصول اولیه را کسب کردید ، می توانید دنیای پویایی برای خود بسازید یا مواردی مانند ایجاد برنامه را کشف کنید.

اسکرچ ها هم برنامه های سرگرم کننده و کاربردی ایجاد می کنند و هم آخرین نسخه به شما توانایی بیشتری می بخشد. اگر قصد داشتید وارد برنامه نویسی شوید و وقت آن را پیدا نکرده اید ، آموزش آنلاین اسکرچ می تواند بلیط شما باشد.پیشنهاد مطالعه مقاله اسکرچ برای کودکان به زبان انگلیسی را می دهیم.

اسکرچ چیست؟

اسکرچ یک زبان برنامه نویسی مبتنی بر دیدن است که با یک زمین بازی بزرگ و کودک پسند است. پروژه های اسکرچ کودکان را ترغیب می کند تا از برنامه نویسی با بازی لذت ببرند.

جامعه هدف برای آموزش اسکرچ چه کسانی هستند؟

کودکان و نوجوانان 8 تا 16 سال می توانند به آموزش برنامه نویسی با اسکرچ بپرداند. البته ما برای نوجوانان 12 سال به بالا پیشنهاد آموزش زبان ++C را می دهیم.

دوره های برنامه نویسی ایرانیان سایبر مخصوص چه بازه سنی می باشد؟

ما به آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان 12 تا 18 سال می پردازیم. البته ما دانش آموزان زیر 12 سال هم داریم ولی ابتدا باید از میزان دانش آنها در مورد کامپیوتر و زبان انگلیسی اطمینان خاطر پیدا کنیم. لطفا در صورتی که فرزندان شما زیر 12 سال هستند قبل از ثبت نام با مشاوران ما به گفتگو بپردازید.

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید