آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر

کامل ترین آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر

اگر با Kotlin آشنا نیستید، این یک زبان برنامه نویسی نسبتاً جدید است آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر که برنامه نویسی را در اندروید و جاوا آسان می کند. این زبان رسمی توسعه برنامه اندروید است و 100% با جاوا سازگار است آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر و برخی از نقاط دردناک جاوا را از بین می برد.از زمانی که گوگل Kotlin را به آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر عنوان زبان رسمی برای توسعه اندروید معرفی کرد.

من سوالات زیادی از خوانندگان خود دریافت کردم که آیا توسعه دهندگان جاوا باید اکنون Kotlin را یاد بگیرند آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر یا خیر. یا کدام یک برای شروع توسعه اندروید بهتر است – Kotlin یا Java؟من در آخرین مقاله خود به این سوال پاسخ دادم، اما هنوز سوالات زیادی در مورد یادگیری Kotlin و اینکه آیا یک توسعه دهنده جاوا باید Kotlin را یاد بگیرد، وجود دارد؟

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش برنامه نویسی اندروید صفر تا صد بپردازید.

آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر

صادقانه بگویم، برنامه نویس Polyglot بودن، یعنی برنامه نویسی که به بیش از یک زبان برنامه نویسی صحبت می کند، یک آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر مهارت مهم و برجسته است.نه تنها تفکر شما را گسترش می‌دهد، بلکه شما را توسعه‌دهنده بهتری می‌سازد – به همین دلیل است که به هر توسعه‌دهنده جاوا توصیه می‌کنم حداقل یک زبان JVM دیگر را بیاموزد، و Kotlin مکانی برای شروع است.Kotlin اکنون زبان رسمی توسعه اپلیکیشن اندروید است.

بنابراین، اگر یک توسعه‌دهنده جاوا هستید که علاقه زیادی به نوشتن برنامه‌های اندرویدی دارید یا می‌خواهید آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر برای تبلیغ ایده استارت‌آپ بعدی خود به توده‌ها دسترسی پیدا کنید، باید Kotlin را یاد بگیرید.اما حتی اگر علاقه ای به توسعه موبایل ندارید، می توانید Kotlin را یاد بگیرید زیرا بهره وری شما را افزایش می دهد در حالی که 100 درصد با جاوا سازگار است.کاری که می توانید در 100 خط کد در جاوا انجام دهید، تنها در چند خط در کاتلین قابل انجام است.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش برنامه نویسی اندروید غیر حضوری بپردازید.

این به شما اجازه می دهد تا به طور خودکار getter، setter، برابر، hashCode، toString و سایر متدهای رایج آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر را تولید کنید. نیازی نیست خودت بنویسیKotlin توسط JetBrains، شرکت سازنده IntelliJ IDEA ایجاد شد، و آنها Kotlin را برای کاهش کدهای استاندارد جاوا و در عین حال حفظ ویژگی ها در الگوی برنامه نویسی عملکردی ایجاد کردند.با این حال، امکان بازنویسی همه IDE های خود از ابتدا در Kotlin برای آنها وجود نداشت، بنابراین آنها آن را 100 درصد با جاوا سازگار نگه داشتند.

اگر این را نمی دانید، کاتلین JVM را از کدهای اجرایی تولید می کند.تا سال گذشته به توسعه‌دهندگان جاوا توصیه آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر می‌کردم که Scala را به دلیل فهرست چشمگیر ویژگی‌های برنامه‌نویسی کاربردی یاد بگیرند، اما سال 2018 متفاوت است.امسال سالی است که من کاتلین را برنده خواهم شد! من انتظار دارم کاتلین به دلیل جایگاه برجسته ای که به عنوان زبان رسمی توسعه اندروید دارد، طی چند سال آینده از جاوا برای توسعه اندروید پیشی بگیرد.

5 دوره برتر کولین برای برنامه نویسان اندروید و جاوا.در این پست، تعدادی از بهترین دوره های آنلاین برای یادگیری آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر کاتلین را از ابتدا به اشتراک خواهم گذاشت.دوره ها به دو دسته تقسیم می شوند – اولی توسعه اندروید با Kotlin و دومی زبان برنامه نویسی Kotlin را آموزش می دهد. شما می توانید دوره ای را انتخاب کنید که به بهترین وجه با نیازهای شما مطابقت دارد.1. Kotlin برای توسعه دهندگان جاوا.اگر شما یک توسعه دهنده جاوا هستید که می خواهید Kotlin را یاد بگیرید و آینده شغلی خود را بهبود بخشید، این دوره عالی برای شماست.

این به شما امکان می دهد از مهارت های جاوا خود برای یادگیری سریعتر Kotlin استفاده کنید.من قویاً به توسعه آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر دهندگان جاوا توصیه می کنم که Kotlin را نه تنها برای توسعه برنامه اندروید، بلکه به عنوان مهارتی که در آینده نزدیک از آن استفاده خواهند کرد، یاد بگیرند.این فرصت بزرگی را برای توسعه دهندگان جاوا به ارمغان می آورد زیرا Kotlin در هر کجا که جاوا کار می کند اجرا می شود و حتی می توان از کد جاوا فراخوانی کرد (و بالعکس). توانایی کار با جاوا و کاتلین به شما مزیت بزرگی نسبت به سایر برنامه نویسان می دهد.

این یک دوره آموزشی بیهوده با سرعت و عمق مناسب برای برنامه نویسان با تجربه جاوا است.این به طور ویژه طراحی آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر شده است تا به توسعه دهندگان جاوا آموزش دهد که چگونه از Kotlin در کوتاه ترین زمان ممکن استفاده کنند.مدرس این دوره، سارا اتریچ، یک توسعه دهنده باتجربه جاوا و کاتلین است که او را واجد شرایط آموزش این زبان قدرتمند و هیجان انگیز در کمترین زمان به شما کرده است.به طور خلاصه، این یک دوره عالی برای توسعه دهندگان جاوا برای یادگیری Kotlin و همچنین درک تفاوت های اصلی بین Kotlin و Java است.

من اخیراً این دوره را در فروش فلش Udemy با فقط 9.99 دلار خریداری کردم، این واقعاً یک معامله است.2. دوره کامل آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر توسعه دهنده Kotlin.این دوره بهترین هر دو جهان است. این نه تنها زبان برنامه نویسی Kotlin را به شما آموزش می دهد، بلکه به شما یاد می دهد که چگونه برنامه های اندروید را با استفاده از Kotlin توسعه دهید.متغیرها، رشته‌ها و دیگر انواع داده‌ها در Kotlin، و همچنین شرطی، حلقه‌ها، نقشه‌ها، توابع، کلاس‌ها، Nullable‌ها و غیره. شما ساختارهای برنامه نویسی اولیه مانند .

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله فیلم آموزش برنامه نویسی اندروید بپردازید.

همچنین خواهید آموخت که کاتلین و جاوا چگونه با یکدیگر مرتبط هستند.به طور خلاصه، این یک آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر دوره خوب برای یادگیری اصول Kotlin به همراه کاربرد عملی آن برای توسعه برنامه های اندروید است. در آینده باید به جای جاوا از Kotlin استفاده کنید و کد جاوا اسکریپت را از Kotlin تولید کنید.این دوره توسط راب پرسیوال و نیک والتر، دو تن از بهترین مربیان Udemy ایجاد شده است.3. Kotlin برای مبتدیان: یادگیری برنامه نویسی با Kotlin این یادگیری کاتلین از ابتدا است.

این یک دوره ایده آل برای یادگیری و درک شی گرایی و اصطلاحی Kotlin برای توسعه برنامه اندروید است.این آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر دوره به شما برنامه نویسی را با زبان کاتلین مناسب آموزش می دهد که از اصول اولیه شروع می شود و این دوره را برای مبتدیان ایده آل می کند.شما آنچه را که یاد گرفته اید در انواع چالش های کدنویسی به کار خواهید گرفت. بنابراین در نهایت می توانید برنامه های خود را در Kotlin ایجاد کنید.اگر شما یک توسعه دهنده اندروید هستید، می توانید از این دوره برای ارتقاء سرعت این زبان عالی استفاده کنید.

Kotlin به شما امکان می دهد یک پایه کد تمیزتر و گویاتر بسازید، از مفاهیمی استفاده کنید که حتی فراتر از جاوا 8 هستند و آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر برنامه های قوی تری برای اندروید بنویسید.4. Kotlin برای اندروید: مبتدی تا پیشرفته این یکی از جامع ترین دوره های آموزشی Kotlin برای توسعه برنامه اندروید است. با بیش از 100 درس، تقریباً همه چیز را در مورد توسعه اندروید با Kotlin خواهید آموخت.چه یک توسعه دهنده جاوا باشید و چه تجربه اندروید ندارید، این دوره هر آنچه را که باید بدانید چگونه با استفاده از Kotlin توسعه دهید، به شما آموزش می دهد.

بهترین بخش دوره این است که نه تنها تئوری و مبانی زبان برنامه نویسی Kotlin را به شما آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر می آموزد، بلکه همه چیز را در مورد توسعه با Kotlin، کار با سازنده رابط، همه SDK ها و ابزارهایی که واقعاً برای ساختن برنامه ها نیاز دارید به شما می آموزد. .شما پروژه های واقعی را توسعه خواهید داد که بهترین راه برای یادگیری یک زبان برنامه نویسی یا فناوری جدید است.5. Masterclass توسعه اندروید Kotlin با اندروید Oreo Kotlin یک زبان توسعه رسا، مختصر و قدرتمند برای توسعه اندروید است.

و احتمالاً از جاوا در اندروید پیشی می‌گیرد و برای هر برنامه‌نویسی که می‌خواهد برنامه‌نویسی کند ضروری آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر است.این یک Masterclass کامل در توسعه اندروید با Kotlin است و همه چیزهایی را که برای نوشتن کدهای اندروید به طور موثر با استفاده از این زبان برنامه نویسی قدرتمند نیاز دارید را به شما آموزش می دهد.اگر می خواهید حرفه خود را در توسعه برنامه های اندرویدی ایجاد کنید، کاتلین برای شما ضروری است.شما باید کاتلین را زودتر یاد بگیرید و این دوره برای شروع عالی است.

این همه در حال حاضر در مورد برخی از بهترین دوره ها برای یادگیری Kotlin در سال 2018 است. همانطور آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر که گفتم، پس از اینکه گوگل Kotlin را به عنوان زبان رسمی توسعه اندروید اعلام کرد، تقاضا برای توسعه دهندگان Kotlin قطعا افزایش خواهد یافت و اکنون زمان یادگیری Kotlin و استفاده از تقاضا است.برای توسعه دهندگان جاوا، این یک موقعیت برد-برد است زیرا نه تنها فرصتی برای جستجو در توسعه اندروید دارید، بلکه به لطف نحو مختصر و قدرتمند Kotlin، بهره وری خود را نیز افزایش می دهید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش مقدماتی برنامه نویسی اندروید بپردازید.

یادداشت های پایانی.با تشکر، شما به پایان مقاله رسیدید… در سفر کاتلین خود موفق باشید! قطعا آسان آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر نخواهد بود، اما با دنبال کردن این دوره ها، یک قدم به تبدیل شدن به یک توسعه دهنده Kotlin نزدیکتر شده اید.اگر این مقاله را دوست داشتید، لطفاً آن را با دوستان و همکاران خود به اشتراک بگذارید و فراموش نکنید که javinpaul را در توییتر دنبال کنید! و javinpaul on Medium.سلام به همه. به عنوان دانش آموز دبیرستان، بیش از نیمی از روزم را با کامپیوتر می گذراندم.

بنابراین وسواس زیادی برای توسعه اپلیکیشن اندروید داشتم و تمام تلاشم را برای توسعه اپلیکیشن آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر خودم انجام خواهم داد.برادر باتجربه در این کار چند سوال از برادرانم دارم.من تا به حال نرم افزار خودم را ننوشته ام، حتی کوچکترین کدی هم نمی دانم، اما حاضرم روزها، ماه ها، سال ها را برای یادگیری وقت بگذارم. به همین دلیل است که می خواهم یاد بگیرم چه چیزی برای یک شروع خوب لازم است.همه برنامه های لازم (مانند jdk، eclipse، android studio) را با کامپیوترم با پردازنده i7 و رم 8 گیگ دانلود کردم. انگلیسی کامپیوتر من بالاتر از حد متوسطه، بذارین بهتون بگم.

آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر رایگان

به نظر شما از کجا می توانم کدنویسی نرم افزار اندروید را یاد بگیرم و برنامه خودم را از ابتدا بنویسم؟ آیا کتاب، آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر بسته آموزشی یا مشابهی وجود دارد که بتوانید به من توصیه کنید؟ و در آخر، اکلیپس یا اندروید استودیو را پیشنهاد می کنید؟من مشتاقانه منتظر پاسخ شما هستم، من ایده های زیادی در ذهن دارم و آماده هستم تا برای شروع هر کاری که لازم است انجام دهم. با تشکر، کار خوبی است.اگر به توسعه اندروید علاقه مند هستید، “کوتلین چیست، کجا استفاده می شود، نحو کد چگونه است؟” شما باید پاسخ سوالاتی مانند:

Kotlin که توسط شرکت JetBrains در سال 2010 ایجاد شد. به عنوان یک زبان شی گرا و منبع باز، برای آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر کاهش خطوط کد و نوشتن کد امن تر ایجاد شد.آندری برسلاو، یکی از توسعه دهندگان کاتلین، اظهار داشت که کاتلین به عنوان یک زبان شی گرا “زبان بهتری” نسبت به جاوا طراحی شده است، اما شرکت ها به دلیل این واقعیت که با کدهای جاوا کار می کند، به تدریج به Kotlin روی می آورند.با زبان برنامه نویسی Kotlin می توانید اپلیکیشن های مختلفی را در 4 پلتفرم یا ناحیه اصلی توسعه دهید.

با این مقاله لیستی از ابتدایی ترین منابع، پادکست ها و کانال های یوتیوب را آماده کرده ایم که آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر می توانید از آنها کاتلین یاد بگیرید.گزینه دیگری که می توانید برای برنامه نویسی اندروید انتخاب کنید زبان برنامه نویسی جاوا است که امروزه یکی از پرکاربردترین زبان های برنامه نویسی است.اگر می خواهید جاوا را از ابتدا یاد بگیرید، فهرست منابع ضروری ما را برای جاوا بررسی کنید.کاتلین چیست؟Kotlin یک زبان برنامه نویسی مدرن و تایپ ایستا توسط شرکت JetBrains است.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله برنامه نویسی اندروید با سی شارپ بپردازید.

گوگل در سال 2017 کاتلین را به عنوان زبان رسمی برای توسعه اندروید پذیرفت.کاتلین 100% با جاوا قابل آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر همکاری است. به لطف این وضعیت، می توانید کتابخانه های جاوا را به همان شکلی که هستند به برنامه Kotlin منتقل کنید.کاتلین به دلیل کامپایل کردن در بایت کد می تواند به خوبی جاوا عمل کند.یکی دیگر از ویژگی هایی که کاتلین را سودمند می کند این است که خطوط کد به طور قابل توجهی کوتاه تر از جاوا هستند.با کاتلین چه کاری می توان انجام داد؟

کاتلین یک زبان برنامه نویسی همه منظوره است. با زبان برنامه نویسی Kotlin می توانید بر روی 4 پلتفرم آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر اصلی اپلیکیشن توسعه دهید. علاوه بر توسعه برنامه های اصلی اندروید، برای توسعه برنامه های وب بومی، سمت سرور و برنامه های سمت سرور نیز استفاده می شود.بسیاری از شرکت های بزرگ مانند Netflix، Uber، Trello از Kotlin به ویژه در بخش توسعه اندروید استفاده می کنند.بهترین IDE های Kotlin کدامند؟مهمترین ویژگی Kotlin این است که یک محیط توسعه خوب است.

با تشکر از این واقعیت که Kotlin توسط JetBrains، بزرگترین شرکت توسعه ابزار توسعه داده شده است، آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر آنها تمام ابزارهایی را که برای توسعه نیاز دارید در اختیار شما قرار می دهند.هنگام توسعه Kotlin، گزینه های IDE زیادی مانند سایر زبان های برنامه نویسی وجود دارد.ما می‌توانیم بهترین IDE‌هایی را که می‌توانید هنگام توسعه Kotlin استفاده کنید فهرست کنیم: IntelliJ Idea، Android Studio، TryKotlin، Vim و Sublime Text.

C# OOP Camp: برنامه نویسی شی گرا را از ابتدا یاد بگیرید، مدرس دوره با 100% تخفیف در قیمت آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر اصلی دوره و پیشنهاد زمان محدود آن ارائه می دهد. دوره را قبل از منقضی شدن کوپن ثبت نام کنید پس از ثبت نام در دوره، می توانید هر زمان که شده آن را شروع کرده و با سرعت خود تکمیل کنید. هرگز در حساب شما منقضی نمی شود.چیزی که یاد خواهید گرفت برنامه نویسی شی گرا (OOP) با سی شارپ پیچیدگی های برنامه نویسی شی گرا شما یاد خواهید گرفت که چگونه از هر موضوع در پروژه های واقعی استفاده کنید.

ابزارهای مورد استفاده در طول دوره رایگان هستند زیرساخت یادگیری زبان هایی مانند جاوا و پایتون را در مدت آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر زمان بسیار کوتاهی خواهید داشت.چگونه یک پروژه حرفه ای با معماری لایه ای و فناوری LINQ توسعه دهیم توانایی توسعه برنامه های اتوماسیون حرفه ای.برای ایجاد الگوریتم سیستم های ردیابی پرسنل.برای ایجاد الگوریتم سیستم های ردیابی سهام.نحوه استفاده از الگوی طراحی نما در یک برنامه واقعی.شما معماری های لایه ای، اصول SOLID و الگوهای طراحی را یاد خواهید گرفت.

کپسوله سازی.استفاده از فهرست.استفاده از نمایندگی.رسیدگی به استثنا.عملیات فایل.معماری آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر لایه ای.با استفاده از MSSQL.اتوماسیون ردیابی پرسنل با استفاده از معماری لایه ای LINQ و Trigger.طراحی فرم های پروژه.عملیات افزودن و فهرست کردن.به روز رسانی عملیات.عملیات حذف (استفاده از ماشه).اصول جامد و الگوهای طراحی.الگوی طراحی نما و آدو . اتوماسیون ردیابی سهام با شبکه.طرح های فرم.به روز رسانی عملیات.عملیات حذف.معماری لایه ای.اصول جامد.چکیده کارخانه، ناظر و الگوهای طراحی نما.ado استفاده خالص.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش رایگان برنامه نویسی اندروید بپردازید.

این دوره برای چه کسانی است:کسانی که می خواهند با تکنیک های موثر برنامه نویسی شی گرا با سی شارپ یاد آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر بگیرند.کسانی که می خواهند سی شارپ را یاد بگیرند و به حرفه جدیدی بروندکسانی که می خواهند زیرساخت های یادگیری زبان هایی مانند جاوا و پایتون را در مدت زمان بسیار کوتاهی داشته باشندکسانی که می خواهند اصول Xamarin را درک کنندکسانی که می خواهند مناسب ترین ساختار الگوریتم را در برنامه های اتوماسیون مانند ردیابی پرسنل یا ردیابی سهام ایجاد کنند.

آیا می توانم دوره آموزشی C# OOP Camp: Learn Object Oriented Programming From Scratch را دانلود آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر کنم؟می‌توانید ویدیوها را برای مشاهده آفلاین در برنامه Android/iOS دانلود کنید. هنگامی که مدرسان دوره ویژگی دانلود را برای سخنرانی های دوره فعال می کنند، می توان آن را برای مشاهده آفلاین روی دسکتاپ دانلود کرد.آیا می توانم بعد از اتمام دوره گواهینامه بگیرم؟بله، پس از اتمام موفقیت آمیز دوره، فراگیران گواهی نامه الکترونیکی دوره را از ارائه دهنده دوره دریافت خواهند کرد.

گواهی دوره C# OOP: Learn Object Oriented Programming From Scratch گواهی بر این است که آموزش برنامه نویسی اندروید از صفر شما دوره را به پایان رسانده اید و آن را پشت سر گذاشته اید. می توانید آن را دانلود کنید، آن را به رزومه خود پیوست کنید، آن را از طریق رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.