آموزش جاوا صفر تا صد

کامل ترین آموزش جاوا صفر تا صد

در این متن دقیقاً به شما خواهم گفت که در آموزش جاوا صفر تا صد مورد برنامه نویسی به زبان جاوا چه چیزهایی خواندم، تماشا کردم و گوش دادم، با آموزش جاوا صفر تا صد دانش صفر در ابتدا: کدام دوره ها، منابع و منابع قابل توجه هستند و کدام یک می توانند باشند. دور انداخته شد. چگونه من آموزش جاوا صفر تا صد مقدار بسیار کمی را برای کتاب های خوب و ویدیوهای واقعا مفید در شبکه خرج کردم.

این مطالب در مورد انگیزه نیست، شما باید آن را منحصراً خودتان داشته باشید. همچنین آموزش جاوا صفر تا صد درباره تجربه شخصی نیست: چگونه پس از کار در یک فروشگاه خرده فروشی تصمیم گرفتم زندگی خود را تغییر دهم و توسعه دهنده برنامه های تلفن همراه شوم (چه کسی به جز خودم اهمیت می دهد؟).این یک نظر ذهنی است، مانند هر مونولوگ دیگری. منتظر تجربیات شما در نظرات هستم.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش جاوا برای کودکان بپردازید.

آموزش جاوا صفر تا صد

چرا جاوا؟من جذب توسعه موبایل هستم، چشم اندازهایی برای خودم در آن می بینم. جاوا یک زبان سطح بالا است آموزش جاوا صفر تا صد که مفاهیم اولیه برنامه نویسی مانند OOP را پیاده سازی می کند. با یادگیری جاوا، می توانم به سمت توسعه اندروید حرکت کنم: به عنوان مثال، زبان Kotlin را فرا بگیرم. یا به سمت توسعه بین پلتفرمی بروید: مطالعه Dart + Flutter یا Kotlin Multiplatform. شاید من از سویفت برای iOS استفاده کنم. شاید دستم را در توسعه سمت سرور یا برنامه نویسی دستگاه های هوشمند امتحان کنم.

خواهیم دید، زمان نشان خواهد داد. اما ابتدا به دانش اولیه نیاز دارید. درک کنید “آموزش جاوا صفر تا صد همه اینها برای چیست؟” – مهم. من فن‌آوری‌ها را با هدف خاص کاربرد آتی آن‌ها مطالعه می‌کنم. جاوا خوبه.نحوه انتخاب کتاب من مدتهاست که به نویسندگان خارجی ترجیح داده ام: چه در ادبیات خاص و چه در داستان. مراحل من در انتخاب کتاب های جاوا به شرح زیر بود:فهرستی از کتاب ها را در هر کتابفروشی یا بازار بزرگی باز کنید. در مورد من، اوزون بود.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله کاربردهای زبان برنامه نویسی جاوا بپردازید.

تمام کتاب‌های موجود در فهرست را از شبکه دانلود کنید. من می خواهم بگویم که فقط “قطعات مقدماتی”، اما آموزش جاوا صفر تا صد اینطور نبود.در تمام کتاب‌های دانلود شده پیمایش کنید، فقط آن‌هایی را انتخاب کنید که مجذوب و محکم‌تر شده‌اند. دو یا سه مورد از بهترین ها را انتخاب کنید.این کتاب ها را به صورت رسمی ترجیحا کاغذی خریداری کنید. بایگانی را با نسخه های غیرقانونی حذف کنید (راستش، من فقط این کار را کردم).جاوا و کاتلین هر دو در لیست من هستند. نیمی از کتاب ها به زبان انگلیسی هستند.

این چیزی است که من انتخاب کردم و اشتباه نکردم (از این پس – پیوندها ارجاع نیستند):جاوا. راهنمای مبتدیان. روش های آموزش جاوا صفر تا صد مدرن برای ایجاد، کامپایل و اجرای برنامه های جاوا (هربرت شیلد).یادگیری جاوا (برت بیتس، کتی سیرا).از نظر ارائه کتاب بسیار متفاوتی هستند. شیلد دانش بنیادی را به سبک کلاسیک “خطی” ارائه می دهد: به صورت آکادمیک و گاهی اوقات خشک. Learn Java یک کتاب جشن است، با تصاویر سرگرم کننده، اینفوگرافیک، فونت های پرشتاب و جریانی از داستان سرایی بصری.

من هر دو کتاب را همزمان خواندم، مکمل یکدیگرند. تکرار مطالب آشنا از یک کتاب، فاش کردن جزئیات آموزش جاوا صفر تا صد جدید از نویسنده دیگر، بسیار مفید بود.چگونه بخوانیم؟ متفکرانه، به آرامی، تکرار هر فصل (و حتی پاراگراف ها) تا زمانی که درک کاملی از آنچه خوانده شده است. اگر نمونه کد وجود دارد: مطالعه کنید تا هر خط را به خاطر بسپارید. سرعت مطالعه با سرعت درک مطلب برابر نیست. بهتر است یک صفحه در روز یاد بگیرید و آن را به طور کامل درک کنید تا اینکه یک فصل را در یک ساعت پرواز کنید و باد را در سر خود رها کنید.

همچنین علامت گذاری نکات کلیدی با مداد مفید است. اگر برای به خاطر سپردن چیزی به متنی که آموزش جاوا صفر تا صد قبلاً خوانده اید برگردید – این قطعاً یک قطعه کلیدی است، آن را دایره کنید.دوره های آموزشی به زبان روسی من قصد نداشتم از هیولاهای داخلی با روبل حمایت کنم، اما هیچ چیز مانع از نگاه کردن به منو نمی شود. چرا در نهایت از یکی از آن پیشنهادات وسوسه انگیز GeekBrains یا Skillbox استفاده نکردم؟ چون باور ندارم خیلی هم گران است. و بیشتر اوقات کار نمی کند.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله تفاوت زبان جاوا و جاوا اسکریپت بپردازید.

دوره آموزشی Yandex.Practicum شیک، مد روز و جوان به نظر می رسید. با تصاویر آموزش جاوا صفر تا صد زیبا و سبک غیررسمی ارائه: سخنرانی های متنی کوتاه و شبیه ساز تمرینات. می توانید قسمت مقدماتی اولیه را به صورت رایگان طی کنید، خرید ادامه به شما پیشنهاد می شود.طراحی در بالای صفحه قرار دارد که در مورد محتوا نمی توان گفت.به نظرم رسید که ارائه مطالب خیلی سطحی است و تمرین واقعی (پارادوکس) کافی نیست. پس از چند ساعت آموزش، سخنرانی های متنی به موضوع پیچیده کلاس ها و روش ها رسید – خیلی زودرس.

علاوه بر این، در یکی از فصل ها یک خطای نحوی در کد پیدا کردم که آن را به چت پشتیبانی فنی نوشتم. خطا بلافاصله آموزش جاوا صفر تا صد تصحیح شد، اما اشتباه تایپی که به دنبال آن بود، انجام نشد، نوع متغیر “مهلت” باقی ماند. این رویکرد برای تصحیح مقالات هشدار دهنده است.جاروش سرویسی شبیه به J. Practicum دارد اما کیفیت مواد بهتر است که حتی در دوره مقدماتی و همچنین رایگان هم قابل مشاهده است.این هنوز همان سبک غیررسمی است که رویکرد بنیادی سعی می کند پشت آن پنهان شود.

خوشبختانه، نه همیشه با موفقیت: از طریق شوخی با جوک، دانش قطعاً به شما می رسد. آموزش در آموزش جاوا صفر تا صد قالب یک بازی ساخته شده است: با ماموریت ها و دستاوردها. این سایت فقط بر روی جاوا متمرکز شده است، یک انجمن، اتاق های گفتگو، یک جامعه تمام عیار وجود دارد که وظایف و مشکلات را به شما می گوید.دوره مقدماتی برای من کافی بود، من همچنین موفق به دریافت نسخه بتا یک برنامه حرفه ای تمام عیار شدم: در حالی که در حال آزمایش است،

به صورت رایگان در دسترس است.نه، این Steam نیست.جاروش به عنوان یک مربی اضافی آموزش جاوا صفر تا صد و راهی برای رفع ابهامات کتاب شیلد، مناسب بود و برخی از شکاف های دانش را برطرف کرد. ممنون، اما من هنوز اشتراک ماهانه نمیخرم. دلیل این امر خدمات زیر است، یعنی …آکادمی JetBrains زبان برنامه نویسی Kotlin را ابداع کرد، اما بیشتر به خاطر IDE های عالی آن شناخته شده است. از جمله IntelliJ IDEA، با نسخه رایگان انجمن است.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله برنامه نویسی جاوا چیست بپردازید.

محیط توسعه برای جاوا عالی است و با افزونه Edu Tools از همان JetBrains، به شما امکان می دهد آموزش جاوا صفر تا صد ویرایشگر و سرویس آموزشی ایجاد شده توسط Hyperskill را به هم متصل کنید.مینیمالیسم و ​​هزاران دانش. فقط انگلیسی.این سرویس پولی است، دوره آزمایشی تنها هفت روز در دسترس است. اما اگر سرسختانه مطالعه کنید، دوره آزمایشی تمدید می شود: ابتدا یک ماه برای اولین مرحله تکمیل شده پروژه، سپس یک ماه دیگر برای یک پروژه کاملاً تکمیل شده.

من از JetBrains ترفیع گرفتم، آنها سه ماه دیگر آموزش دادند اگر در تمام ماه هر روز فقط یک مشکل آموزش جاوا صفر تا صد را حل کنید. متأسفانه، به دلایل خانوادگی، مجبور شدم چند روز را از دست بدهم و پاداش کاهش یافت، اما این واقعیت به خودی خود مهم است: شرکت واقعاً علاقه مند به آموزش شما است و هم پایگاه دانش و هم ابزارهایی برای این کار دارد.بخش‌هایی از تئوری برای هر پروژه و به دنبال آن تمرین ارائه می‌شود: ده‌ها کار عملی اجباری و همان تعداد اختیاری.

همه چیز طوری چیده شده است که از همان دقایق اول یادگیری شروع به نوشتن کد کنید. برای برخی آموزش جاوا صفر تا صد از کارها، شما باید در مرحله اولیه به طور جدی سر خود را بشکنید – انجمن در اینجا با یک سیستم اشاره و موضوعات بحث کمک خواهد کرد.روند پیشرفت پروژه به این صورت است.این شرکت هنوز گواهی نمی دهد. قیمت اشتراک، رک و پوست کنده، نیش. اما حتی آنها چندین برابر ارزانتر از GikBrains فوق الذکر و سایر موارد مشابه هستند.

یکی دیگر از نکات منفی Hyperskill این است که کاملاً به زبان انگلیسی است. من به شما توصیه آموزش جاوا صفر تا صد می کنم این را به عنوان یک مزیت در نظر بگیرید: درک مفاهیم اساسی جاوا در نسخه اصلی نه تنها یک چالش، بلکه یک تجربه فوق العاده است که قطعاً مفید خواهد بود.من قطعاً تا زمانی که بتوانم بدون آن اشتراک پولی می گیرم – دو ماه قبل در آزمایشی “فریب” دادم.دوره های ویدیویی همین ایده (هوشمند؟) یادگیری کدنویسی از طریق ویدیو باعث اعتراض داخلی من شد.

من وبینارها و ویدیوهای آزمایشی را در سه پلتفرم اصلی غربی تماشا کردم: Coursera، Stepik و Udemy. من بلافاصله آموزش جاوا صفر تا صد سخنرانان روسی زبان را رد کردم: آنها بارها و بارها چیزی را در صفحه زیر لب زمزمه کردند ، فهمیدن آن دشوار بود ، سؤالاتی در مورد صلاحیت نویسندگان مطرح شد. شاید من فقط بدشانس باشم.با تنظیم فیلتر روی انگلیسی، دنیای دوره های ویدیویی تجاری باز شده است، جایی که همه چیز بسیار سخت است. هر نویسنده دوره خود را ستایش می کند، زیرا تقریباً همه را می توان با اولین ویدیوهای رایگان ارزیابی کرد.

Udemy مانند یک انفجار از گذشته به نظر می رسد، اما دوره های زیادی در آنجا وجود دارد. آموزش جاوا صفر تا صد من در سرویس Udemy مستقر شدم، چندین دلیل برای این وجود دارد:قیمت. لطفا توجه داشته باشید: تخفیف های زیادی در اسکرین شات وجود دارد. این یک تخفیف موقعیتی نیست – Udemy به طور مداوم تا 90٪ تخفیف می دهد، مهم نیست که چگونه می روم. فکر نمی کنم فقط خوش شانس باشم.کیفیت. با انتخاب 3 دوره، تا به حال یکی را خریداری کرده ام. او بزرگ و عالی است.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله فواید زبان جاوا برای اندروید بپردازید.

و همچنین یک سخنران دلپذیر وجود دارد که به معنای واقعی کلمه همه چیز را در قفسه ها آموزش جاوا صفر تا صد می جود. او اینجاست.استراتژی. دیدن درخت یادگیری برای من راحت است. قبل و بعد از تماشای چند ویدیو، آنچه را که در کتاب ها خواهم خواند، برنامه ریزی کنید. و چه تمریناتی را در همان روز در Hyperskill انجام خواهم داد.همه اینها به این معنی نیست که شما باید خود را به یک Udemy محدود کنید. در همان Stepik، دوره های زیادی به زبان روسی وجود دارد: اگر می توانید الماسی را در میان هزاران الماس پیدا کنید، در نظرات بنویسید.

و در نهایت، یک داستان کوچک. به عنوان پاسخ به این مقاله.خرید اولین کتاب من در جاوا با اتفاقات مهمی آموزش جاوا صفر تا صد در زندگی من مصادف شد. من کارم را رها کردم، آپارتمانم را فروختم و یک آپارتمان دیگر خریدم. در انتظار نقل مکان، من و همسرم در حالی که آپارتمان جدید در حال بازسازی است، یک آپارتمان اجاره می کنیم.در یک کلبه اجاره ای، همه چیز ناخوشایند است: یک میز گیج کننده کج، نور کم، نزدیکی از یک پنجره کوچک. من کتاب شیلد را برای مدت طولانی به تعویق انداختم و لپ‌تاپم را باز نکردم: بیا، من به اینجا نقل مکان می‌کنم و آنجا درست درس خواندن را شروع می‌کنم.

نحوه آموزش جاوا صفر تا صد

به هر حال، راحتی مهم است، اما در حال حاضر، می توانید با گوشی خود اسباب بازی بازی کنید.روزی فرا آموزش جاوا صفر تا صد رسید که همسرم از من پرسید که چرا چیزی مطالعه نمی کنم، زیرا بالاخره همه چیز برای این کار دارم. شروع کردم به بهانه جویی بیهوده: من احساس ناراحتی می کنم، به یک میز، یک صندلی، یک لامپ نیاز دارم.همسرم حرفم را قطع کرد و با تندی گفت: «اگر می‌خواهی درس بخوانی، نگران شرایطی نباش که این کار را می‌کنی. وقت گرانبهای خود را هدر ندهید.

مشغول شوید. هر روز مهم است. یک میز معمولی و نور وجود دارد. دیگران هم این را ندارند. شما شروع آموزش جاوا صفر تا صد به مطالعه می کنید و دیگر به همه چیز در اطراف خود به جز جاوا خود توجه نمی کنید.چرا من؟ مهم نیست چه دوره هایی را می گذرانید.مهم نیست با کدام کتاب شروع کنید.مهم نیست کدام ویدیو را ابتدا تماشا می کنید.فقط شروع به تماشا و خواندن کنید، حداقل چیزی. فقط شروع به نوشتن کد کنید، هر کدی، کدهای زیاد، کدهایی با اشکالات، کدهای مضحک و عجیبی که بارها و بارها معنی پیدا می کنند.

فقط از این طریق می توان به چیزی دست یافت. راه درازی در پیش است، اما من از قبل آموزش جاوا صفر تا صد درک کرده امtno: خیلی جالب خواهد بود!شما می توانید جاوا را به تنهایی و به صورت رایگان یاد بگیرید. از کجا شروع کنیم و چه مطالعه کنیم؟ به کدام منابع اعتماد کنیم؟ مبتدیان چه اشتباهاتی مرتکب می شوند و چگونه از آنها اجتناب کنیم؟ برای پاسخ به این سؤالات، تجربیات سالمندان را مطالعه کرده و بهترین منابع یادگیری رایگان جاوا را گردآوری کرده ایم.

اگر نمی خواهید برنامه آموزشی خود را اختراع کنید، ما 3 دوره پردرآمد را انتخاب کرده ایم. ما به آموزش جاوا صفر تا صد همراه یک متخصص، 18 دوره جاوا را از 11 مدرسه آنلاین گذراندیم و به این نتیجه رسیدیم که بسیاری از این دوره ها در سال 2022 مرتبط نیستند. همانطور که مشخص شد، بسیاری از دوره ها مملو از تئوری هستند و تمرین برنامه نویسی واقعی را ارائه نمی دهند. ما سه دوره را انتخاب کردیم که نزدیک به ایده آل هستند: 20٪ تئوری و 80٪ عمل در یک محیط توسعه تجاری با پشتیبانی مربی.

این دوره برای چه کسانی است: برای مبتدیان از ابتدا، و همچنین برای افرادی با حداقل تجربه توسعه. این آموزش جاوا صفر تا صد دوره برای شما مناسب است اگر می خواهید یک برنامه ساختاریافته، تمرین توسعه و مربیگری در تمام راه های اشتغال داشته باشید. قالب: هفته ای 2 درس ویدیویی تماشا کنید، 2 روز را صرف انجام کارهای عملی کنید، در آخر هفته ها – مشاوره وبینار با یک مربی برای کار بر روی اشکالات. مربی تکالیف را بررسی می کند و به سؤالات پاسخ می دهد.

به موازات آن، شما در یک گروه مشغول توسعه تیم هستید. مدت دوره 11 ماه می باشد. محتوا: آنها پایگاهی آموزش جاوا صفر تا صد را ارائه می دهند که در بازار تقاضا دارد، که هم در مصاحبه ها و هم در هنگام کار با یک پروژه واقعی مفید خواهد بود. این برنامه شامل کار با کتابخانه ها، مجموعه ها و جریان ها است. تست کد؛ پایگاه های داده و بازآفرینی کد؛ توسعه تیمی پروژه از یک مشتری واقعی؛ آمادگی برای مصاحبه فنی معلمان: فدور سازونوف، رئیس توسعه جاوا در Sberbank.

ایلیا سازونوف، توسعه دهنده ارشد باطن. منتورها و مربیان توسعه دهندگان جاوا از سطح متوسط آموزش جاوا صفر تا صد ​​و بالاتر هستند. تمرین: وظایف را در یک محیط واقعی و با ابزارهای توسعه دهنده واقعی، از اولین درس شروع کنید. یاد بگیرید که مانند یک توسعه دهنده فکر کنید، نه اینکه فقط کد را کپی و جایگذاری کنید. کار دیپلم – دو پروژه در TK واقعی. قیمت / کیفیت: تعادل بهینه تئوری در تقاضا، 300+ ساعت تمرین و 2 پروژه در نمونه کارها.

هزینه کامل دوره 140 هزار روبل است، آنها تخفیف و اقساط ارائه می دهند. دیپلم بازآموزی حرفه ای آموزش جاوا صفر تا صد استاندارد دولتی. آنها شما را در استخدام همراهی می کنند: به شما کمک می کنند تا یک رزومه را به درستی بنویسید و برای مصاحبه فنی آماده شوید. توصیه شده.این دوره برای چه کسانی است: افراد با تجربه برنامه نویسی در زبان دیگر، توسعه دهندگان جوان، و همچنین متخصصان فنی وابسته (به عنوان مثال، QA).

این دوره برای چه کسانی مناسب نیست: ما آن را برای مبتدیان مطلق توصیه نمی کنیم، تسلط بر چنین آموزش جاوا صفر تا صد برنامه فشرده ای در 6 ماه می تواند مشکل ساز باشد. فرمت: سخنرانی های از پیش ضبط شده با کیفیت استودیو + تکالیف + مشاوره با مربیان. محتویات: یادگیری عمیق Java Core، MySQL، Spring Boot، کار با Git. آنها بر توسعه برنامه های وب و دسکتاپ، فول استک و داده های بزرگ تمرکز دارند. تمرین: یک موتور جستجو ایجاد کنید و یک آنالوگ Yandex را به مجموعه خود اضافه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.