ایرانیان سایبر

ایرانیان سایبر
منو
صفحه اصلی
ثبت نام
search in google

آموزش جستجوی سایت در گوگل

سرفصل‌های مقاله

با آموزش جستجو گوگل برای نوجوانان، سرچ حرفه ای را یاد می گیریم. سرچ مهارت مهمی است که خیلی جاها به کارتان می آید. به خصوص اگر علاقه به آموزش برنامه نویسی ویژه نوجوانان دارید، باید آن را به خوبی یاد بگیرید. بخش های مختلف سرچ را می خواهیم بررسی کنیم. عدد ۱۰۰۰ به معنای کثرت روش هاست. از سرچ های انگلیسی شروع می کنیم و گام به گام جلو می رویم. اگر انگلیسی شما ضعیفه حتما در مقاله مزیت های یادگیری برنامه نویسی برای نوجوان ، بخش تقویت زبان انگلیسی را بخوانید.

جستجو انگلیسی در گوگل برای نوجوانان

به علت اهمیت زیاد سرچ به زبان انگلیسی، ایرانیان سایبر شما را به خواندن این بخش با دقت فراوان تاکید می کند. در این بخش به نحوه سرچ به زبان انگلیسی می پردازیم. کاربرد این نوع سرچ در خواندن مقالات و تماشای فیلم های آموزشی به زبان انگلیسی است. نوجوانان عزیز با آموزش صحیح سرچ گوگل می توانند، میانگین زمان خود را برای یافتن مطلب هدف کاهش دهند.

جستجو کلمات مخفف انگلیسی

مخفف های انگلیسی در جستجو گوگل

احتمالا برای شما هم پیش آمده با یک کلمه ی مخفف انگلیسی برخورد کرده باشید. در حالی که نمی دانید، مخفف چه کلمه ای است. مثلا فرض کنید با کلمه ی API برخورد کردید و نمی دانید که مخفف چیست. باید کلمه مخفف رو با کلمه  abbreviation بنویسیم یعنی api + abbreviation

در گوگل کلمه api abbreviation را سرچ می کنیم، خود گوگل به ما می گوید مخفف کلمه ی Application Programming Interface هستش.

مثال دیگر : Php مخفف چه کلمه ای است؟ دوباره کلمه php abbreviation رو سرچ میکنیم. و گوگل می نویسد مخفف PHP: Hypertext Preprocessor است. به همین طریق کلمات مخفف دیگر را می توان بررسی کرد.

پیشنهاد مشاهده دوره مبانی کامپیوتر و برنامه نویسی جهت شروع برنامه نویسی برای نوجوانان ۱۲ تا ۱۸ سال به صورت تخصصی با گارانتی یک ماهه بدون قید و شرط.

جستجو مطالب آموزشی در گوگل برای نوجوانان

آموزش جستجوی سایت در گوگل

تقریبا برای همه ما پیش آمده که در مورد مطلب آموزشی خاصی سرچ کردیم و به چیزی که می خواستیم نرسیدیم. به طور مثال می خواهیم در مورد آموزش اوراکل سرچ کنیم. بریم ببینیم نحوه درست سرچ این مطلب چطور است.

باید از الگوی رو به رو استفاده کنیم: (tutorial) + example

آموزش اراکل می شود = Oracle tutorial

آموزش php می شود = php  tutorial

خب این حالت کلی بود، حالا می خواهیم در مورد آموزش اراکل برای مبتدی ها سرچ کنیم! باید چیکار کنیم؟

آموزش اراکل برای مبتدی ها می شود Example oracle for beginners.

آموزش php برای مبتدی ها می شود  Example php for beginners.

باید مطلبی را که دنبالش هستیم، با زبان روان برای گوگل بنویسیم. حالا به جای مبتدی ها می توانیم کلمه حرفه ای را بگذاریم. ببینیم کلمه حرفه ای به انگلیسی چی میشه و همین سرچ را دوباره انجام دهیم. آموزش اراکل برای حرفه ای ها می شود Example oracle for professional.

پیشنهاد خواندن مقاله نحوه سرچ گوگل، این مقاله به زبان انگلیسی است.

سرچ برای مقایسه دو مطلب مرتبط در گوگل

جستجو در مطالب سایت

زیاد پیش می آید که دو تا موضوع مرتبط را می خواهیم مقایسه کنیم. تا بتوانیم بهترین انتخاب رو انجام دهیم. مثلا می خواهیم مقایسه java  با kotlin را انجام دهیم. باید مطابق الگوی example1 vs example2 عمل کنیم.

Java vs kotlin  یا دو موضوع مرتبط دیگر مثلا دو تا از فریم ورک هایphp  یعنی laravel vs codeigniter

Vs  مخفف چیست؟ versus، به معنای، در برابر، در مقابل می باشد.

پیشنهاد مطالعه مقاله

فواید آموزش برنامه نویسی به نوجوانان

آموزش برنامه نویسی به نوجوانان

۱۴ روش کسب درآمد در دبیرستان در سال ۱۴۰۰

نظر شما درباره مقاله آموزش جستجوی سایت در گوگل برای نوجوانان چیست؟ در کامنت برای ما ارسال کنید.

محوه سرچ صحیح برای مقایسه دو مطلب مرتبط در گوگل چگونه است؟

زیاد پیش می آید که دو تا موضوع مرتبط را می خواهیم مقایسه کنیم. تا بتوانیم بهترین انتخاب رو انجام دهیم. مثلا می خواهیم مقایسه java با kotlin را انجام دهیم. باید مطابق الگوی example1 vs example2 عمل کنیم.

جستجو مطالب آموزشی خاصی در گوگل چگونه است؟

تقریبا برای همه ما پیش آمده که در مورد مطلب آموزشی خاصی سرچ کردیم و به چیزی که می خواستیم نرسیدیم. به طور مثال می خواهیم در مورد آموزش اوراکل سرچ کنیم. بریم ببینیم نحوه درست سرچ این مطلب چطور است.

مخفف های انگلیسی در جستجو گوگل

احتمالا برای شما هم پیش آمده با یک کلمه ی مخفف انگلیسی برخورد کرده باشید. در حالی که نمی دانید، مخفف چه کلمه ای است. مثلا فرض کنید با کلمه ی API برخورد کردید و نمی دانید که مخفف چیست. باید کلمه مخفف رو با کلمه abbreviation بنویسیم یعنی api + abbreviation

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *