آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ

5 آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ

در راه بازگشت از تعطیلات، می‌خواهیم از مدرسه‌ای آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ در سویل دیدن کنیم تا یک کارگاه مقدماتی برنامه‌نویسی با بچه‌های کلاس اول و ششم برگزار آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ کنیم.

هدف این کارگاه این است که همه بچه ها با یک بازی ویدیویی که ساخته اند به خانه بروند آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ تا اصول اسکرچ را بیاموزند و برای کلاس های برنامه نویسی که معلمانشان برای بقیه دوره به آنها می دهند انگیزه پیدا کنند.

در این پست نحوه برنامه ریزی بازی ویدیویی را که در طول کارگاه توسعه خواهیم داد را آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ به شما آموزش می دهیم. آیا جرات دارید برنامه خود را برنامه ریزی کنید؟(دستورالعمل ها: حرکت جادوگر را با کلیدهای جهت دار راست، چپ، بالا و پایین کنترل کنید تا از اژدها جلوگیری کنید و تا حد امکان ستاره ها را بگیرید.)

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش ساخت بازی در اسکرچ بپردازید.

 

آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ

برای شروع، اگر کاربر در وب‌سایت اسکرچ ندارید، باید آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ یک کاربر ایجاد کنید تا بتوانید بازی‌ها و ساخته‌های خود را برای ویرایش بعدی ذخیره کنید، آنها را با انجمن به اشتراک بگذارید، نظرات و رتبه‌بندی‌ها را دریافت کنید و غیره.

پس از ورود به سایت، برای شروع یک پروژه جدید، بر روی بخش ایجاد وب سایت کلیک می کنیم.انتخاب شخصیت ها اول از همه، از آنجایی که نمی‌خواهیم با Scratch cat کار کنیم، می‌خواهیم شی‌ای که به‌طور پیش‌فرض ایجاد شده را حذف کنیم.

1_delete_objectسپس یک کاراکتر اضافه می کنیم که برای آن روی دکمه New Object کلیک می کنیم: یک شی از کتابخانه انتخاب کنید. آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ ما از طریق کتابخانه به بخش Fantasy رفته و جادوگر را انتخاب می کنیم.

2_Import_objectاولین قدم ها حال به نوشتن برنامه هایی می رویم که حرکات شخصیت را کنترل می کنند. اولین کاری که همیشه باید با یک شخصیت آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ انجام شود این است که به او بگویید وقتی بازی شروع به اجرا می کند چه کاری انجام دهد.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله ساخت بازی با اسکرچ فارسی بپردازید.

بنابراین می‌خواهیم برنامه‌ای بسازیم که نشان می‌دهد هنگام شروع بازی، جادوگر باید در کدام موقعیت صفحه ظاهر شود.همانطور که در تصویر نشان داده شده است، موقعیت افقی کاراکترها با متغیر x از محور مختصات و موقعیت عمودی آنها با متغیر y کنترل آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ می شود،

به عنوان مرجع که مرکز صفحه موقعیت (0.0) است.محورها و موقعیت به این ترتیب، اگر بخواهیم در شروع بازی، جادوگر همیشه در مرکز صفحه ظاهر شود (pos x = 0، pos y= 0)، می‌توانیم بلوک‌های زیر را در نظر بگیریم.

شروع.توجه داشته باشید که ما از این فرصت استفاده کرده‌ایم تا بلوکی را اضافه کنیم که نحوه حرکت جادوگر را در صفحه نمایش نشان می‌دهد و نشان می‌دهد که او فقط باید از چپ به راست بچرخد تا شخصیت هنگام چرخش وارونه نشود.

برای دوره آموزشی ما در زمینه ایجاد بازی های ویدیویی با اسکرچ ثبت نام کنیدکنترل حرکت با مکان “آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ” نمااکنون قصد داریم چندین برنامه را معرفی کنیم که به ما امکان می دهد حرکت جادوگر را با صفحه کلید کنترل کنیم.

کاری که ما انجام خواهیم داد این است که برنامه ای ایجاد کنیم تا هر بار که کاربر در حال بازی فلش های مکان نما (چپ، راست، بالا یا پایین) را فشار می دهد، موقعیت جادوگر مطابق با آن تغییر کند.بنابراین وقتی کاربر مثلاً کلید فلش سمت راست را فشار می دهد، باید مقدار مختصات x را افزایش آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ دهیم تا به سمت راست حرکت کند. با این حال، زمانی که کاربر روی کلید جهت‌نمای چپ کلیک می‌کند، مقدار مختصات x باید کاهش یابد تا به سمت چپ حرکت کند.

و به روشی معادل، باید همین کار را برای موقعیت های عمودی انجام دهیم و مقدار مختصات Y را تغییر دهیم. بنابراین، کدی که حرکت جادوگر ما را کنترل می کند به صورت زیر خواهد بود:3_witch_basic_movesآیا دیده اید که کنترل آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ حرکت شخصیت ها در بازی های ما چقدر آسان است؟

با این حال، برای اینکه کمی واقع‌بینانه‌تر به آن بپردازیم، می‌خواهیم زمانی که جادوگر در آن جهت حرکت می‌کند، صورتش به سمت چپ و هنگامی که به این سمت حرکت می‌کند، آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ به سمت راست می‌رود.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله ساخت بازی فکری با اسکرچ بپردازید.

برای انجام این کار، کد برنامه‌هایمان را کمی تغییر می‌دهیم تا بلوکی را که جهت اشاره کاراکتر را کنترل می‌کند (90 به سمت راست، -90 برای چپ) شامل شود.جنبش ما آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ در حال حاضر جادوگر خود را در حال حرکت و تغییر موقعیت به دنبال دستورات کاربر هستیم.

کامل!اضافه کردن کاراکترهای جدیدحالا می‌خواهیم با اژدهایی که جادوگر برای ادامه بازی باید از آنها دوری کند، کار کنیم. بنابراین اولین کار این است که یک شی جدید از کتابخانه وارد کنید.

کدی که حرکت اژدها را کنترل می کند بسیار ساده است اما بسیار جالب است زیرا مفهوم یک حلقه را معرفی می کند. حلقه چیست؟ خوب، یک حلقه مجموعه ای از دستورالعمل ها است که چندین بار تکرار می شود. از آنجایی که اژدهای ما دائماً از سمتی به سمت دیگر در سراسر صفحه حرکت می کند،

این آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ یک موقعیت عالی برای استفاده از یک حلقه است. بیایید قبل از تجزیه و تحلیل برنامه نگاهی به آن بیندازیم:ساده است، درست است؟ چیزی که برنامه نشان می دهد این است که وقتی کاربر روی پرچم سبز کلیک می کند آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ (یعنی زمانی که او غذا می خورد.

بازی را شروع کنید)، کاری که اژدها باید انجام دهد این است:سبک چرخش را روی چپ به راست تنظیم کنید. همانطور که دیدیم، این بدان معنی است که وقتی می چرخد، فقط به صورت افقی و نه عمودی می چرخد ​​تا اژدها وارونه نشود.وارد حلقه ای آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ شوید

که برای همیشه تکرار می شود:دو قدم حرکت کن بررسی کنید که آیا لبه را لمس می کند. اگر چنین است، پرش کنید.به ابتدای حلقه برگردید، یعنی به نقطه 2 برگردید.مشروط با این کد اژدهای ما دائماً در اطراف صفحه در حال حرکت است.

اکنون قصد داریم برنامه دومی را به اژدها اضافه کنیم که وظیفه بررسی اینکه آیا اژدها در حال لمس جادوگر است یا خیر، زیرا در این صورت باید پیامی نمایش آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ داده شود و بازی به پایان برسد. برای انجام این کار دوباره از یک حلقه تکرار برای همیشه استفاده می کنیم:

در این کد یک بلوک شرطی ظاهر می شود: اگر جادوگر را لمس کنید، سپس … در این نوع بلاک، کد داخلی (در این مورد که توسط بلوک ها تشکیل می شود می گویند: من شما را گرفتم! و همه برنامه ها را متوقف کنید) فقط زمانی اجرا می شود که باشد.

شرطی را برآورده کرد که در برنامه ما این است که اژدها در حال لمس جادوگر است.برای اینکه بازی را واقعی تر کنیم، قصد داریم کمی کد اژدها را تغییر دهیم تا ظاهر آن تغییر کند و آتش نفس بکشد. برای این کار از لباس‌هایی استفاده می‌کنیم

که می‌توان آن را به‌عنوان بازنمایی‌های متفاوت آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ یک شخصیت (چیزی شبیه به زمانی که یک بازیگر در یک فیلم لباس عوض می‌کند) درک کرد.بنابراین اگر به بخش لباس اژدها برویم می بینیم که دو لباس آماده شده است.

برای اینکه به اژدها بگوییم لباس خود را دائماً عوض کند، می‌توانیم از بلوک زیر استفاده کنیم که از یک حلقه برای همیشه، یک بلوک تغییر لباس و یک بلوک انتظار آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ استفاده می‌کند تا تغییر خیلی سریع نباشد:وقتی اژدها آماده شد،

کاری که می‌خواهیم انجام دهیم این است که شی را کپی کنیم تا اژدهای دیگری داشته باشیم. این اژدهای جدید بدون نیاز به بازنویسی دقیقاً همان رفتار را خواهد داشت. با کلیک راست بر روی اژدها در قسمت کاراکترها، گزینه “Duplicate” ظاهر می شود که یک کاراکتر جدید ایجاد می کند که یک کپی دقیق آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ با تمام برنامه های آن است.

جمع آوری پاداش.برای اتمام آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ بازی، اکنون باید شی ستاره ای را وارد کنیم که جادوگر سعی می کند برای کسب امتیاز جمع آوری کند:رفتار ستاره مورد نظر ما به این صورت است: می خواهیم در یک نقطه تصادفی روی صفحه ظاهر شود و با لمس جادوگر ناپدید می شود

و در موقعیت تصادفی دیگری روی صفحه ظاهر می شود. این برنامه ای است که آن رفتار را پیاده سازی می کند:همانطور که می بینید، بلوک های زیادی که قبلاً می شناسیم دوباره ظاهر می شوند.

فشار دادن پرچم سبز، تکرار حلقه برای همیشه، یک بلوک شرطی برای دیدن اینکه آیا در حال لمس شی جادوگر است یا نه… شاید پیچیده ترین بلوک برای درک، بلوکی باشد که کنترل می کند. موقعیتی که ستاره باید به سمت آن حرکت کند،

که یک عدد تصادفی بین 230- و 230 برای موقعیت X و یک عدد آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ تصادفی بین 170- تا 170 برای موقعیت Y است، که باعث می شود ستاره در هر مکان متفاوت از صفحه نمایش ظاهر شود.

از آنجایی که هدف بازی اضافه کردن حداکثر امتیاز ممکن است، لازم است نشانگری داشته باشید که هر بار که جادوگر ستاره را لمس می کند، به روز می شود. برای این کار باید به بلوک های دسته Data رفته و یک متغیر جدید ایجاد آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ کنیم که آن را Points می نامیم.

هنگام ایجاد متغیر، بلوک های جدیدی ظاهر می شود که می توانیم از آنها برای به روز رسانی مقدار آن استفاده کنیم. بنابراین، زمانی که بازی شروع می شود، همیشه باید به متغیر امتیاز مقدار 0 بدهیم. و هر بار که جادوگر ستاره را لمس می کند.

باید مقدار آن را تغییر دهیم تا یک امتیاز دیگر اضافه کنیم. به همین دلیل است که این نوع بلوک ها که داده ها را ذخیره می کنند، متغیر نامیده می شوند، زیرا ارزش آنها در طول بازی متفاوت است. کد ستاره مانند تصویر زیر خواهد بود که در آن بلوک های مربوط به کنترل متغیر قبلاً گنجانده شده است:

اگر تا اینجا پیش رفته اید، کار عالی است! شما اکنون بازی ویدیویی خود آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ را راه اندازی کرده اید. اگرچه شاید برای اینکه کمی بیشتر نمایان شود، بتوانیم پس‌زمینه صفحه را طوری تغییر دهیم که مناسب‌تر نمایش داده شود.

اسکرچ

برای این کار روی استیج (زیر پنجره آبجکت ها) کلیک می کنیم، به تب Backgrounds می رویم (مشابه لباس اشیا اما برای صحنه) و روی دکمه New Background کلیک می کنیم: Choose a background. از کتابخانه و در بخش Space کتابخانه، پس‌زمینه ستاره‌ها را آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ انتخاب می‌کنیم:

حالا بله، تبریک می گویم! بازی ویدیویی شما آماده ذخیره و اشتراک گذاری با هر کسی که می خواهید از طریق وب است. آیا در ابتدا بسیار ساده‌تر از آن چیزی است که انتظار دارید؟ از این به بعد، محدودیت با تخیل شما مشخص می شود.

ما به این امیدواریمفقط اولین نفر در لیست طولانی پروژه ها باشید. البته فراموش نکنید که به ما بگویید چگونه پیش می رود و پیشرفت خود را با کل جامعه به اشتراک بگذارید.اگر به اندازه کافی تلاش کنید، در عرض چند روز یا چند هفته می توانید

از هیچ چیز درباره برنامه نویسی ندانید به دانستن تمام مفاهیم اساسی که برای توسعه یک بازی ویدیویی نیاز دارید، برسید. این صرف آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ نظر از شرایط شما قابل اجرا است. حتی اگر کوچکترین ایده ای نداشته باشید که یک موتور توسعه چیست یا چگونه یک شخصیت بسازید.

می توانید با فداکاری کافی یاد بگیرید. به همین دلیل، امروز قصد داریم همه چیز مربوط به نحوه ایجاد یک بازی ویدیویی را بررسی کنیم تا کاملاً بدانید که از کجا شروع کنید.بازی ویدیویی برنامه نویسی کامپیوتری
انجام بازی های ویدیویی می تواند تجربه بسیار سرگرم کننده ای باشد،

اما گاهی اوقات آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ یادگیری نحوه ایجاد یک بازی ویدیویی می تواند حتی سرگرم کننده تر باشد. ممکن است برخی فکر کنند که این یک کار بسیار پیچیده است، اما در واقع کار غیرممکنی نیست، زیرا کلید این است که تلاش لازم را برای آن اختصاص دهید.

دوره آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ

ملاحظاتی در مورد نحوه ایجاد یک بازی ویدیویی.اولین چیزی که باید بدانید این است که، علیرغم این واقعیت که ساخت بازی های ویدیویی آنقدرها هم که فکر می کنید پیچیده نیست، نباید باور کنید که چیزی کاملاً ساده است. هر کسی آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ می تواند

یک برنامه نویس آماتور بازی های ویدیویی شود، اما تلاش برای رسیدن به آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ آن ضروری است.ابتدایی ترین مفاهیم را می توان در مدت کوتاهی یاد گرفت، اما تبدیل شدن به یک توسعه دهنده حرفه ای کاری است که به سال ها فداکاری نیاز دارد.

به همین دلیل است که توصیه مهم این است که در دنیای برنامه نویسی بازی های ویدیویی به گونه ای شروع کنید که انگار یک سرگرمی است.اگر یادگیری ساخت یک آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ بازی ویدیویی را فقط یک سرگرمی دیگر در نظر بگیریم، ادامه دادن در این دنیا آسان تر خواهد بود

تا باعث ناامیدی نشود. با در نظر گرفتن این موضوع، فقط باید تصمیم گرفت که در کدام موتور برنامه نویسی سرمایه گذاری کنیم. در این زمینه باید گفت که گزینه های متعددی وجود دارد که برای مبتدیان پیشنهاد می شود.

چگونه یک بازی در اسکرچ بسازیم.یکی از بهترین موتورها برای شروع یادگیری نحوه ساخت بازی های ویدیویی، Scratch است، زیرا نه تنها یکی از ساده ترین موتورها برای استفاده است، بلکه برنامه نویسی را سرگرم کننده نیز می کند.این برای اکثر سیستم عامل های مدرن در دسترس است

و از طریق مرورگر آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ اجرا می شود که گویی یک برنامه وب است. هنگام انجام یک بازی در اسکرچ، می توانید اسپرایت ها را در یک طرف صفحه مشاهده کنید که نشان دهنده اشیاء موجود در بازی هستند.

در حالی که سمت دیگر صفحه نمایش اعمالی را نشان می دهد که این اسپرایت ها می توانند انجام دهند. با انجام ترکیب های مختلف از اکشن ها می توانید واکنش های متفاوتی را در اسپرایت ها دریافت کنید که به شما آزادی ایجاد بازی های آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ مختلف را می دهد.

نکته مهم در مورد استفاده از Scratch برای ساخت بازی این است که همه اکشن ها به صورت پازل هستند، که باعث می شود برنامه نویس ترکیب اکشن ها را بسیار سرگرم کننده تر کند.

از این نظر می توان گفت که برنامه نویسی یک بازی با اسکرچ شبیه به حل یک معما است که به شما اجازه می دهد تا در دنیای برنامه نویسی به صورت محرک شروع کنید. به طور خلاصه، ساخت یک بازی ویدیویی خود تبدیل به یک بازی ویدیویی می شود.

نحوه ایجاد بازی در Robloxراه دیگری برای ایجاد بازی های ویدیویی از طریق استودیو Roblox است که آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ آزادی برنامه نویسی گسترده ای را ارائه می دهد و استفاده از آن چندان پیچیده نیست.

ابزارهای ارائه شده توسط موتور Roblox Studio گسترده تر از ابزارهای Scratch هستند، بنابراین می توان از آزادی خلاق بهتر استفاده کرد.علاوه بر این، یکی از مزایای این موتور برنامه نویسی این است که منابع آن به افراد با توانایی های مختلف امکان استفاده از آن را می دهد.

یعنی هم یک برنامه نویس مبتدی و آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ هم یک برنامه نویس پیشرفته ممکن است بتوانند از آن استفاده کنند.برخی از ابزارها به توابع ساده ای مانند دستکاری زمین یا اشیاء اجازه می دهند.

اما برای کاربران پیشرفته امکان افزودن توابع اضافی به بازی یا پیکربندی اسکریپت های پیچیده در دسترس است. همچنین امکان تست بازی های ویدیویی را به صورت جداگانه قبل از نمایش آن ها به عموم از طریق وب سایت Roblox ارائه آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ می دهد.

بازی ویدیویی برنامه نویسی کامپیوتری نحوه ساخت بازی در یونیتی .یونیتی امروزه یکی از بهترین موتورها برای بازی های برنامه نویسی است و به همین دلیل یکی از محبوب ترین ها نیز هست.

این نرم افزار دارای سیستم های برنامه نویسی مختلفی است که به شما امکان ایجاد محیط های تعاملی بسیار متنوعی را می دهد. این تنها به ایجاد و بهره برداری محدود نمی شود، بلکه آزادی گسترده ای را در سطح طراحی ارائه می دهد.اگر تصمیم به یادگیری ساخت یک بازی ویدیویی با یونیتی دارید،

باید بدانید که این موتور دارای یک موتور فیزیکی است که قادر آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ به شبیه‌سازی وفادارانه قوانین فیزیک، رندر کردن گرافیک‌های سه بعدی و دو بعدی، ساخت انیمیشن، هوش مصنوعی، معرفی اسکریپت‌های پیشرفته، یا صداها، از جمله ویژگی های دیگر.

با توجه به همه این امکانات، تسلط بر موتور کمی دشوارتر از موتورهای قبلی است.res، اما این با آزادی برنامه نویسی بیشتر جبران می شود.اکنون که کمی بیشتر در مورد چگونگی شروع به کار در دنیای برنامه‌نویسی و توسعه بازی‌های ویدیویی می‌دانید، در IFEMA هفته بازی‌های مادرید،

نمایشگاه بازی‌های ویدیویی آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ و الکترونیکی اوقات فراغت را خواهید دید که می‌توانید آخرین اخبار و نسخه‌های پیشرو را امتحان کنید. مارک ها یکی از بهترین راه ها برای شروع در دنیای برنامه نویسی، ایجاد بازی های اسکرچ است.

ایجاد یک بازی ویدیویی آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ مخصوص به خود، انگیزه بسیار خوبی برای کودکان و نه کودکان است تا درگیر برنامه نویسی شوند، امکانات آن را کشف کنند و مفاهیم اساسی برنامه نویسی مانند حلقه ها، شرطی ها، متغیرها و غیره را به طور قابل توجهی یاد بگیرند.

اسکرچ چیست؟Scratch برنامه ای است که به طور ویژه برای آموزش برنامه نویسی ایجاد و طراحی شده است. آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ این رایگان است و دارای یک جامعه عظیم از مردم است که بازی ها، داستان ها، ارائه ها و هر چیزی که فکرش را بکنید می توانند با برنامه نویسی انجام دهند.

علاوه بر این، هر چیزی که با این برنامه یاد می گیرید برای یادگیری زبان های برنامه نویسی حرفه ای آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ مفید خواهد بود.می توانید اطلاعات بیشتر را در سایت رسمی اسکرچ بیابید.بازی های اسکرچ اگر علاقه مند هستید

در اینجا مجموعه ای از دوره های اسکرچ را برای شما ارائه می دهیم تا خودتان برنامه ریزی بازی های ویدیویی خود را یاد بگیرید.ایده هایی برای ایجاد بازی های اسکرچ وقتی صحبت از ایجاد بازی‌های اسکرچ می‌شود، امکانات زیادی وجود دارد.

می‌توانیم بازی‌های پلتفرم پشته و پشته، مهاجمان فضایی و غیره ایجاد کنیم… امکانات بسیار زیاد است. در ادامه چند نمونه را خواهیم دیدگرفتن بازی گرفتن این یک بازی ویدیویی بسیار ساده است که در آن یک شخصیت و یک شخصیت دیگر را کنترل می کنیم.

زمان رسیدن به ما را می شمریم و به این ترتیب می توانیم مسابقاتی را برگزار کنیم تا ببینیم چه کسی طولانی تر از همه به ما می رسد.نقاشی خود خراش در این بازی قصد داریم نقاشی‌های هندسی را خلق کنیم که شخصیت‌ها در آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ حین حرکت در صحنه انجام خواهند داد.

مدار ماشین ما قصد داریم یک مدار ایجاد کنیم و ماموریت ما این است که وسیله نقلیه خود را در سریع ترین زمان ممکن برانیم. زمان هر دور به‌گونه‌ای محاسبه آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ می‌شود که گویی جلسات تمرینی یک جایزه بزرگ فرمول 1 است.

با کلیدهای جهت دار چپ و راست کار می کند بازی پینگ پنگ در اینجا ما یک بازی معمولی پینگ پنگ را داریم که در آن دو بازیکن سعی می کنند توپ را از رسیدن به انتهای خود نگه دارند. اگر این کار را انجام دهد، حریف یک امتیاز می گیرد.

مجموعه پرسش و پاسخ ما یک راه بسیار ساده برای ساختن یک بازی پرسش و پاسخ ارائه می دهیم که انگار می خواهید میلیونر شوید؟ هر بار که یک سوال را درست دریافت کنیم، یک امتیاز به ما داده می شود و می توانیم آن را طوری پیکربندی کنیم

که تمام سوالات مورد نظرمان را بپرسیم.مهاجمان فضایی ارتشی از بیگانگان آموزش ساخت بازی حرفه ای با اسکرچ سعی می کنند به ما حمله کنند و ما باید با شلیک به آنها از آن اجتناب کنیم: این بازی است که در تمام بازی های آرکید دهه 80 پیروز شد و با خراش به زمان ما منتقل شد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.