آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان

پکیج آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان

مردم بیش از 8 هزار زبان برنامه نویسی آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان را ارائه کرده اند. محبوبیت آنها هر سال تغییر می کند و شرایط لازم آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان برای ورود به این حرفه کمتر و کمتر می شود. ما درک می کنیم که چه زبان هایی مورد آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان تقاضا هستند.

محبوب ترین زبان های برنامه نویسی زبان برنامه نویسی مجموعه ای از قواعد واژگانی، نحوی و معنایی است که افراد برای ایجاد برنامه به آن دست یافته اند. شما آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان می توانید در عرض 6-10 ماه یک زبان را تا سطح ابتدایی یاد بگیرید، اما اگر انتخاب اشتباهی داشته باشید.

آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان

برای ردیابی تقاضا برای زبان های برنامه نویسی، شرکت ها رتبه بندی های ویژه ای انجام می دهند. نیکلای ودرنیکوف، معلم مدرسه آنلاین خلاقیت دیجیتال و برنامه نویسی آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان برای کودکان Codabra، زبان هایی را انتخاب کرد که در رتبه بندی TIOBE و IEEE رتبه بالایی دارند.

 

رتبه اول شامل زبان هایی است که بیشترین خطوط کد در آنها نوشته شده است، برای دومی آنها از معیارهای کمی بیشتر استفاده می کنند. به عنوان مثال، محبوبیت در سایت آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان های کاریابی، ذکر در خدمات برنامه نویسان و شبکه های اجتماعی.

رتبه بندی TIOB 2020 آیا باید برنامه نویسی C را یاد بگیرید؟C یکی از قدیمی ترین و محبوب ترین زبان های برنامه نویسی است. “سبک” و سریع است، بنابراین در مواردی که آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان عملکرد بالا مورد نیاز است استفاده می شود. به عنوان مثال، برای ایجاد درایور، سیستم عامل یا نرم افزار برای میکروکنترلرها.

در عین حال، یادگیری C دشوار است – چیزهای زیادی باید از ابتدا نوشته شود. اگر زبان های برنامه نویسی را با ماشین ها مقایسه کنید، C یک ماشین مسابقه است، در آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان جاده های شهر ناراحت کننده است، اما بسیار سریع است.جایی که استفاده می شود.

C برای ایجاد درایورها، نوشتن هسته های سیستم عامل و نوشتن کتابخانه برای پایتون و سایر زبان ها استفاده می شود.برنامه نویسان چقدر حقوق می گیرند. آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان در مسکو، یک توسعه دهنده در C به طور متوسط ​​100000 تا 250000 روبل دریافت می کند. در شهرهای دیگر، حقوق کمتر است – از 50 هزار تا 200 هزار روبل.

چرا مردم عادی را مطالعه کنید. C زبانی نیست که بتوانید به راحتی یک برنامه تلفن هوشمند یا یک برنامه خانه هوشمند بنویسید. اما می توانید با آن آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان شروع به یادگیری زبان های برنامه نویسی کنید. یادگیری آسان نیست، اما اگر آن را انجام دهید، اصل عملکرد تقریباً همه زبان های دیگر را درک خواهید کرد.

آیا ارزش یادگیری برنامه نویسی در جاوا را دارد؟جاوا یک زبان چند پلتفرمی با تعداد زیادی کتابخانه و جامعه توسعه دهندگان بزرگ است. Cross-platform توانایی نوشتن یک برنامه آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان و استفاده فوری از آن در چندین سیستم عامل: Windows، Linux و MacOS است.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله صفر تا صد برنامه نویسی بپردازید.

به لطف کتابخانه های جاوا، تقریباً برای همه چیز مناسب است: کار با گرافیک، صدا، ایجاد بازی های کوچک. و در یک جامعه بزرگ، یک توسعه‌دهنده تازه کار می‌تواند به راحتی کدهای آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان آماده را برای کارهای مختلف پیدا کند و تقریباً به هر سؤالی پاسخ دهد.

برنامه نویسان از کتابخانه ها برای سریعتر ساختن برنامه ها استفاده می کنند. کتابخانه مجموعه ای از برنامه ها، اشیاء و توابع آماده برای حل مسائل معمولی است.جایی که استفاده آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان می شود. جاوا زبان همه چیز است. برای نوشتن برنامه های موبایل برای اندروید، برنامه هایی برای اجاق های مایکروویو و سرورها استفاده می شود.

زبان Kotlin به طور فزاینده ای برای توسعه برنامه های کاربردی تلفن همراه استفاده می شود. اما جاوا قبلاً برنامه های زیادی نوشته است که باید نگهداری و به روز آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان شوند.برنامه نویسان چقدر حقوق می گیرند. دستمزد توسعه دهندگان جاوا تفاوت زیادی با حقوق معمول برنامه نویسان ندارد – از 100 هزار تا 250 هزار روبل. در مسکو.

چرا مطالعه با جاوا می توانید یک سرور خانگی یا برنامه تلفن همراه ایجاد کنید. خیلی آسان نخواهد بود، اما می توانید دو پرنده را با یک سنگ بکشید – یک برنامه بسازید و در آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان همان زمان یک زبان محبوب را یاد بگیرید.آیا ارزش یادگیری برنامه نویسی در پایتون را دارد؟

آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان به طور کامل

پایتون یک زبان منطقی و نسبتاً ساده با نحو مینیمالیستی است. این مجموعه کوچکی از قوانین اساسی دارد و زبان خواندن و نوشتن آسان است. توسعه دهندگان کتابخانه های آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان زیادی برای پایتون نوشته اند، بنابراین می توانید از راه حل های آماده در پروژه های خود استفاده کنید.

نقطه ضعف اصلی پایتون سرعت پایین آن است. برنامه های موجود در آن به طور متوسط ​​کندتر از سایر زبان ها کار می کنند.جایی که استفاده می شود. اغلب سرورها در پایتون آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان ایجاد می شوند، داده ها را پردازش می کنند و شبکه های عصبی را توسعه می دهند.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش صفر تا صد برنامه نویسی بپردازید.

پس از یادگیری پایتون، می توانید به عنوان یک توسعه دهنده بک اند یا توسعه دهنده در زمینه علم داده فعالیت کنید. با استفاده از پایتون، می توانید توابع غیر واضح را به آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان برنامه ها “پیچ” کنید – این راحتی اصلی آن است. به عنوان مثال یک شبکه عصبی برای تعیین میزان آسیب ریه ایجاد کنید و همزمان تصاویر سی تی را در همان برنامه مشاهده کنید.

برنامه نویسان چقدر حقوق می گیرند. یک توسعه دهنده در یک شرکت بزرگ در مسکو که پایتون را می شناسد از 100 هزار تا 250 هزار روبل درآمد دارد. در عین حال، تقاضا برای آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان توسعه دهندگان در زمینه علم داده در حال افزایش است، بنابراین می توانید روی دستمزد بالاتر نیز حساب کنید.

چرا مطالعه با استفاده از پایتون، می توانید یک ربات برای پیام رسان های فوری یا شبکه های اجتماعی ایجاد کنید. یا برنامه ای برای تجزیه بنویسید – جستجو و انتقال اطلاعات از آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان سایت های مختلف به یک سند. چنین برنامه ای برای طراحان و روزنامه نگاران مفید خواهد بود.

از کجا شروع کنیم و چگونه یاد بگیریم آیا ارزش یادگیری برنامه نویسی در C++ را دارد؟C++ یک زبان کراس پلتفرم از خانواده C با ویژگی های پیشرفته است.تعداد زیادی از آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان برنامه نویسان روی آن کد می نویسند، کتابخانه ها و قالب ها را به اشتراک می گذارند، به سؤالات مبتدیان پاسخ می دهند.

جایی که استفاده می شود. اغلب سیستم عامل ها، درایورها و ابزارهای کمکی در C++ ایجاد می شوند. آنها برنامه های دسکتاپ محبوب سری Adobe و Office را می سازند. C++ به دلیل سرعت آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان و کارایی بالا برای توسعه بازی های کامپیوتری استفاده می شود. مثلا موتور محبوب Unreal Engine روی آن نوشته شده است.

موتور Unreal در سال 1998 ساخته شد. اپیک گیمز به انتشار بازی‌های خود ادامه می‌دهد. به عنوان مثال، بازی محبوب PUBG بر روی Unreal Engine اجرا می شودبرنامه نویسان آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان چقدر حقوق می گیرند. در مناطق، توسعه دهنده در C ++ از 50 هزار تا 150 هزار روبل، در مسکو – از 100 هزار تا 250 هزار روبل درآمد کسب می کند.

دستمزد نه تنها به شهر، بلکه به منطقه نیز بستگی دارد – می توانید در توسعه بازی درآمد بیشتری نسبت به توسعه برنامه های کاربردی سیستم داشته آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان باشید.چرا مطالعه C++ برای حل وظایف ساده “خانه” مناسب نیست، اما می توان از آن برای شروع یادگیری زبان ها به منظور درک ساختار و اصول آنها استفاده کرد.

اگر تصمیم به مطالعه دارید، صبور باشید – با C ++ اصل “سخت برای یادگیری – آسان برای مبارزه” به طور کامل کار می کند.آیا ارزش یادگیری برنامه نویسی در سی شارپ آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان را دارد؟سی شارپ (C-Sharp) زبانی است که ابتدا توسط مایکروسافت برای ایجاد برنامه های کاربردی برای ویندوز اختراع شد.

این یک زبان شی گرا است – یادگیری آن سخت تر است، اما استفاده از آن آسان تر است، مانند نوشتن همان کد کمتر. با سی شارپ، می‌توانید با چارچوب WPF کار کنید، که به آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان شما کمک می‌کند برنامه‌های پنجره‌دار «زیبا» ایجاد کنید. به عنوان مثال، آخرین نسخه MS Office.

جایی که استفاده می شود. اغلب برنامه های کاربردی برای ویندوز به زبان C# نوشته می شوند و بازی های رایانه ای ایجاد می شوند. به عنوان مثال، موتور محبوب Unity روی سی شارپ آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان کار می کند. علاوه بر این، می توان از آن برای توسعه برنامه های کاربردی سیستم و ایجاد کتابخانه های ++C استفاده کرد.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش 0 تا 100 برنامه نویسی بپردازید.

برنامه نویسان چقدر حقوق می گیرند. در مناطق، توسعه دهندگان در C # از 35 هزار تا 130 هزار روبل، در مسکو – از 100 هزار تا 250 هزار روبل دریافت می کنند.چرا آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان مطالعه با سی شارپ می توانید یک برنامه پنجره مانند ماشین حساب یا یک بازی کوچک برای ویندوز ایجاد کنید.

اما یادگیری آن دشوارتر از زبان ها برای ایجاد اپلیکیشن های موبایل است.آیا ارزش یادگیری برنامه نویسی در جاوا اسکریپت را دارد؟جاوا اسکریپت یک زبان بین پلتفرمی سریع آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان برای توسعه وب است. با کمک کد جاوا اسکریپت، توسعه دهنده به صفحه می گوید که چگونه به اقدامات کاربر واکنش نشان می دهد.

با استفاده از JS می توانید اطلاعات را بدون بارگیری مجدد صفحه به کاربر نشان دهید – منوهای کشویی، پنجره های بازشو، صفحه کلیدهای پنجره به این صورت کار می کنند.در آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان عین حال، جاوا اسکریپت محدودیت های خود را دارد – به شما امکان می دهد اشتباهاتی را مرتکب شوید که تشخیص آنها دشوار است.

بنابراین، به ندرت برای ایجاد نرم افزارهای پیچیده مانند نرم افزار سرور استفاده می شود.جایی که استفاده می شود. JS همیشه برای توسعه وب استفاده می شود. ایجاد آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان برنامه های موبایل و دسکتاپ روی آن راحت است که از طریق مرورگر کار می کنند. برای مثال، Notion، Discord، Visual Studio Code.

برنامه نویسان چقدر حقوق می گیرند. یک توسعه دهنده جاوا اسکریپت در مسکو از 140000 تا 300000 روبل درآمد دارد.چرا مطالعه با استفاده از JS می توانید یک وب سایت آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان ساده یا یک ماژول برای آن ایجاد کنید که با درخواست های مشتری کار می کند. به عنوان مثال، یک ماشین حساب آنلاین.

چگونه در فناوری اطلاعات مورد تقاضا باشیم آیا ارزش یادگیری برنامه نویسی روی php را دارد؟PHP در توسعه وب برای ایجاد برنامه هایی که روی سرور اجرا می شوند و به آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان پردازش درخواست های مشتری کمک می کند استفاده می شود. PHP کم کم محبوبیت خود را از دست می دهد.

زیرا سرورها را می توان با استفاده از زبان های دیگر ساخت. اما بسیاری از سایت هایی که قبلا ایجاد شده اند هنوز روی PHP کار می کنند، به عنوان مثال، VKontakte.جایی که آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان استفاده می شود. با استفاده از PHP، برنامه هایی ایجاد می شوند که بر روی سرور اجرا می شوند و به ارسال نامه از سایت کمک می کنند.

با پایگاه های داده تعامل دارند. PHP کار فروشگاه های آنلاین را تسهیل می کند – شما نمی توانید 1000 صفحه یکسان ایجاد کنید، اما به درخواست مشتری آنها را به طور آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان خودکار از پایگاه داده تولید کنید.برنامه نویسان چقدر حقوق می گیرند. در مناطق، توسعه دهنده PHP از 50 هزار تا 120 هزار روبل.

در شرکت های مسکو – از 80 هزار تا 220 هزار روبل دریافت می کند.چرا مطالعه با دانش PHP، شروع یک حرفه توسعه دهنده آسان است. چنین توسعه دهنده ای حتی اگر آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان تجربه کمی داشته باشد می تواند شغلی پیدا کند.جای خالی توسعه دهندگان PHP در مسکو در HeadHunter.

آیا ارزش یادگیری برنامه نویسی روی R را دارد؟R یک زبان برای پردازش داده ها، آمار و یادگیری ماشین است. R دائماً با پایتون رقابت می کند، بیشتر در تحقیقات علمی استفاده آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان می شود.R رایگان است، دارای قابلیت‌های پردازش داده‌های فوق‌العاده و نحو غیرمعمولی است که برای ریاضی‌دانان قابل درک‌تر است.

به همین دلیل است که در محیط دانشگاهی محبوب است.جایی که استفاده می شود. اغلب از R برای پردازش داده ها در تحقیقات علمی استفاده می شود. شبکه های آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان عصبی ایجاد می کند.برنامه نویسان چقدر حقوق می گیرند.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله صفر تا صد برنامه نویسی کامپیوتر بپردازید.

مقدار دقیق بستگی به نوع شرکت دارد – گاهی اوقات می توانید در پروژه های علمی که کمک های مالی بین المللی دریافت می کنند درآمد بیشتری کسب کنید.چرا آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان مردم عادی را مطالعه کنید ارزشش را ندارد.گرد لئونهارد: 10 سال دیگر همه برنامه نویسان بیکار خواهند شد.

آیا ارزش یادگیری برنامه نویسی با آردوینو را دارد؟آردوینو یک گویش ساده شده از C ++ است که فقط برای برنامه های کنترلرهای آردوینو استفاده می شود. اما این کنترلرها آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان تقریباً در همه جا مورد استفاده قرار می گیرند – از دستگاه های آبیاری خودکار گرفته تا سیستم های خانه هوشمند تمام عیار و روبات های مختلف.

آردوینو فقط در ارتباط با کنترلرها وجود دارد، بنابراین همیشه به عنوان یک زبان تمام عیار در نظر گرفته نمی شود. برای کار بر روی آن باید یک برد مخصوص بخرید، آن را به کامپیوتر آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان متصل کنید و از نرم افزار مخصوص برای نوشتن برنامه برای کنترلر استفاده کنید.

اما می توانید یک برنامه بنویسید، کنترلر را در دستگاه آموزش صفر تا صد فرانت اند رایگان مورد نظر قرار دهید و بلافاصله بررسی کنید که چقدر خوب کار می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.