ثبت نام
آموزش پایتون

آموزش پایتون

سرفصل‌های مقاله

 پایتون برای Flask، Django، علم داده و یادگیری آموزش پایتون ماشین عالی باشد. شما یاد خواهید گرفت که چگونه همه چیز را آموزش پایتون از بازی گرفته تا سایت و برنامه بسازید. از میان طیف وسیعی از دوره‌هایی انتخاب کنید که هم  آموزش پایتونبرای مبتدیان و هم برای توسعه‌دهندگان پیشرفته جذاب باشد.

سوالات متداول.پایتون یک زبان برنامه نویسی همه منظوره، شی گرا و سطح بالا است. چه در زمینه هوش مصنوعی یا امور مالی کار می کنید یا به دنبال حرفه ای در توسعه وب یا علم  آموزش پایتون داده هستید، پایتون یکی از مهم ترین مهارت هایی است که می توانید یاد بگیرید.

آموزش پایتون چگونه است؟ 

سینتکس ساده پایتون به ویژه برای برنامه های دسکتاپ، وب و کسب و کار مناسب است. فلسفه طراحی پایتون بر خوانایی و قابلیت استفاده تاکید دارد. پایتون با این فرض توسعه داده شد که باید تنها یک راه (و ترجیحاً یک راه واضح) برای آموزش پایتون انجام کارها وجود داشته باشد.

فلسفه ای که منجر به سطح سختی از استانداردسازی کد شد. زبان برنامه نویسی اصلی بسیار کوچک است و کتابخانه استاندارد نیز بزرگ است. در واقع، کتابخانه بزرگ پایتون یکی آموزش پایتون از بزرگترین مزایای آن است که ابزارهای مختلفی را برای برنامه نویسان مناسب برای وظایف مختلف فراهم می کند.

پایتون یک زبان برنامه نویسی همه منظوره است که سادگی را بالاتر از هر چیز دیگری قرار می دهد. با پنهان کردن جزئیات زشت آموزش پایتون مانند مدیریت حافظه و کد دیگ، فرآیند برنامه نویسی را آسان می کند و در عوض کدهای دوستانه و قابل خواندن توسط انسان را انتخاب می کند.

برای ثبت نام در دوره های پایتون روی عکس زیر کلیک کنید.

آموزش پایتون چگونه است

پیکان اشاره بالا

درک آن آسان است، بنابراین یکی از بهترین زبان ها برای مبتدیان برای یادگیری است.دامنه کاربرد آن گسترده است – از ایجاد بازی تا ساخت برنامه های وب. این تطبیق “آموزش پایتون” پذیری آن را فوق العاده محبوب کرده است. در واقع، پایتون در حال حاضر در صدر فهرست TIOBE است.

که پرکاربردترین زبان های برنامه نویسی را رتبه بندی می کند. و طبق Stack Overflow، پایتون سومین زبان محبوب پس از جاوا اسکریپت و HTML/CSS است.پایتون همچنین زبان منتخب برای یادگیری ماشینی و تجزیه و آموزش پایتون تحلیل داده است، به طوری که 70 درصد از تمرین‌کنندگان پایتون را به سایر زبان‌های مشابه ترجیح می‌دهند.

به طور تصادفی، طبق گزارش آینده مشاغل مجمع جهانی اقتصاد، تقاضا برای متخصصان یادگیری ماشین و علوم داده تا سال 2025 سریعتر از هر زمینه دیگری رشد خواهد کرد.اگر به یادگیری ماشین علاقه مند هستید، در اینجا رتبه بندی بهترین دوره های یادگیری ماشینی  آموزش پایتون موجود به صورت آنلاین آورده شده است.

توجه داشته باشید که نسخه اصلی فعلی پایتون پایتون 3 است آموزش پایتون و هر دوره در این لیست از پایتون 3 استفاده می کند.روش رتبه بندی دروسمن یک فرآیند سه مرحله ای را برای ایجاد این رتبه بندی دنبال کردم:اول، من بخشی از Class Central، موتور جستجوی پیشرو برای دوره های آنلاین هستم.

ما پایگاه داده ای آموزش پایتون از بیش از 50 هزار دوره آنلاین داریم. بنابراین به نظر می رسید نقطه شروع طبیعی است.ایجاد یک رتبه به تنهایی خوب است. اما ساختن آن به صورت مشترک بهتر است. بنابراین من این رتبه بندی را با دوست و همکارم ایجاد کردم.

ما با استفاده از پایگاه داده برای انتخاب اولیه دوره‌های پایتون، بررسی مواردی مانند رتبه‌بندی، بررسی و نشانک‌های دوره شروع کردیم. بنابراین این یک گام صرفاً مبتنی بر داده بود، با تکیه بر معیارهای سخت برای ایجاد رتبه‌بندی اولیه که می‌توانیم آن را آموزش پایتون تکرار کرده و گسترش دهیم.

با استفاده از این رویکرد، برخی از انتخاب‌های برتر به سرعت آشکار شدند، زیرا بهترین دوره‌های پایتون معمولاً نظرات مثبتی دارند. اما ما به همین جا بسنده نکردیم. رتبه بندی ها و بررسی ها به ندرت کل داستان آموزش پایتون را بیان می کنند. بنابراین گام بعدی این بود که دانش شخصی خود را از آموزش آنلاین در ترکیب قرار دهیم.

دوم، ما از تجربه خود آموزش پایتون به عنوان یادگیرندگان آنلاین برای ارزیابی هر یک از انتخاب های اولیه خود استفاده کردیم.ما هر دو از پیشینه های علوم کامپیوتر هستیم و زبان آموزان آنلاین پرکار هستیم و حدود 45 MOOC بین خودمان تکمیل کرده ایم.

علاوه بر این، مانوئل دارای لیسانس آنلاین در علوم کامپیوتر است، در حالی که من در حال تکمیل پایه آموزش پایتون های خود در علوم کامپیوتر هستم – بنابراین جای تعجب نیست که هر دوی ما در طول تحصیل خود به طور گسترده از پایتون استفاده کرده ایم.

مانوئل دوره‌ها را جمع‌آوری، تجزیه و تحلیل و رتبه‌بندی کرد و من مقاله‌ای را که الان می‌خوانید نوشتم. در طول این فرآیند، ما ایده‌ها را از یکدیگر حذف کردیم و بهبودهای تکراری انجام دادیم تا زمانی که هر دو آموزش پایتون از نتیجه نهایی راضی بودیم.

python training in bangalore tib

سوم، در طول تحقیقات خود، با دوره‌هایی مواجه شدیم که احساس می‌کردیم خوب ساخته شده‌اند، اما شناخته شده نیستند. اگر ما یک رویکرد صرفاً داده‌محور را اتخاذ آموزش پایتون می‌کردیم، باید آن دوره‌ها را از رتبه‌بندی خارج می‌کردیم، حتی به این دلیل که ثبت‌نام کمتری داشتند.

در عوض، ما طرفدار یک رویکرد کل نگر بودیم. ما این فهرست را با گنجاندن آن دوره‌ها تقویت کردیم: انتخاب‌های آموزش پایتون شخصی‌تر که امیدواریم آن‌هایی از شما را که قبلاً دوره‌های محبوب‌تر پایتون را دیده‌اند یا گذرانده‌اند و به دنبال چیزی متفاوت هستند، شگفت‌زده کند.

پس از گذراندن این فرآیند – ترکیب داده های Class Central، تجربه ما به عنوان یادگیرنده مادام العمر و ویرایش های زیاد – به رتبه بندی نهایی خود رسیدیم. تا کنون، ما بیش از 16 ساعت را آموزش پایتون صرف ساختن این رتبه‌بندی کرده‌ایم و قصد داریم در آینده به‌روزرسانی آن را ادامه دهیم.

آموزش پایتون رایگان

Coursera، با چهار دوره، ارائه دهنده ترین ارائه دهنده در رتبه بندی است.محبوب ترین دوره در این رتبه بندی حدود 4 میلیون ثبت نام دارد.هشت دوره کاملاً رایگان یا آموزش پایتون ممیزی رایگان هستند. دو تا پرداخت می شود.این دوره ها 38 هزار بررسی در کلاس مرکزی جمع آوری کرده اند.حالا پس بیایید به انتخاب های خود برویم!

1. برنامه نویسی برای همه – شروع با پایتون (دانشگاه میشیگان)انتخاب شماره 1 من برای بهترین دوره آموزشی پایتون برای مبتدیان آموزش پایتون باید برنامه نویسی برای همه باشد که توسط دانشگاه میشیگان در Coursera ارائه شده است. این دوره محبوب ترین دوره پایتون در Coursera است.

با نزدیک به 2.5 میلیون ثبت نام – و دلیل خوبی هم دارد.این دوره به عنوان یک مقدمه دوستانه برای دنیای برنامه نویسی عمل می کند. از همان ابتدا فرض بر این است که شما آموزش پایتون هیچ تجربه ای در کدنویسی ندارید و نمی دانید برنامه ها چگونه کار می کنند. سپس از مفهومی به مفهوم دیگر حرکت می کند.

و به شما کمک می کند تا درک جامعی از زبان پایتون ایجاد کنید.برای گذراندن آموزش پایتون این دوره، تنها چیزی که نیاز دارید حسابی اولیه است. پس از اتمام دوره، شما آماده خواهید بودبرای مقابله با دوره های برنامه نویسی پیشرفته تر.آنچه یاد خواهید گرفت این دوره بلافاصله با برنامه نویسی شروع نمی شود.

بلکه با چیزی که شما روی آن برنامه نویسی خواهید کرد شروع می شود: کامپیوتر.اجزای اصلی یک کامپیوتر چیست؟ برنامه چیست و کامپیوتر چگونه آن را درک می کند؟ چرا برای آموزش پایتون کامپیوتر اینقدر آسان است که کاری را که شما به آن می گویید انجام ندهد؟ اینها سوالاتی هستند که می توانید.

تا پایان قسمت اول دوره به آنها پاسخ دهید.پس از آن، نحوه نصب و اجرای پایتون بر روی دستگاه و نحوه انتخاب یک ویرایشگر  آموزش پایتون کد مناسب به شما نشان داده خواهد شد. و سپس، شما باید کد بنویسید! واژگان پایتون، “گرامر” منحصر به فرد آن و همچنین مفاهیم برنامه نویسی.

سطح بالاتر به شما آموزش داده خواهد شد.شما می دانید که چگونه متغیرها و عباراتی را برای ذخیره و محاسبه مقادیر بنویسید، که می توانند از انواع داده های مختلف باشند. شما می دانید که چگونه و چرا می توانید از آموزش پایتون دستورات شرطی برای تعیین شرایط انشعاب در کد خود استفاده کنید.

در مورد توابع و آرگومان ها و نحوه استفاده از آنها برای استفاده مجدد از کد به شما آموزش داده می شود. آخرین اما نه کم اهمیت، شما متوجه خواهید شد که حلقه ها و تکرارها آموزش پایتون چه می کنند.در پایان دوره، می‌دانید که چگونه برنامه‌ای بنویسید که ورودی کاربر را می‌پذیرد، نتیجه را محاسبه می‌کند.

و خروجی را به کاربر برمی‌گرداند. یک تجربه کامل در واقع!چگونه یاد خواهید گرفت این دوره به 7 هفته تقسیم می شود که آموزش پایتون هر هفته شامل حدود 4 ساعت سخنرانی ویدیویی و وظایف برنامه نویسی است. خود سخنرانی‌ها بر اساس کتابی هستند که می‌توانید در وب‌سایت دوره همراه پیدا کنید.

و به 9 زبان ترجمه شده‌اند، اگر انگلیسی مناسب شما نیست.ارزیابی‌های کدنویسی، که معمولاً باید دو یا سه بار در هفته انجام شوند، در همان وب‌سایت دوره یافت می‌شوند و به‌طور خودکار توسط زبان‌آموز دیگری که در دوره آموزش پایتون شرکت می‌کند، نمره‌گذاری یا نمره‌گذاری می‌شود.

این دوره اولین دوره از پنج دوره تخصصی Python for Everybody است. اگر می‌خواهید پس از پایان این دوره، مهارت‌های پایتون خود را جمع‌آوری کنید، در اینجا آموزش پایتون مورد بعدی از این سری است: ساختارهای داده پایتون – که می‌تواند به صورت رایگان نیز بررسی شود.

اگر می‌خواهید کل تخصص را به صورت رایگان، با پروژه‌های اضافی، دریافت کنید و گواهینامه رایگان دریافت کنید، چهارمین آموزش پایتون مورد در این رتبه‌بندی را بررسی کنید.این دوره دارای بیش از 123 هزار نشانک و 35 هزار بررسی در کلاس مرکزی است.

دوره دکتر چاک بخشی از لیست محبوب ترین دوره های ما در تمام دوران و بهترین دوره های تمام دوران است. بنابراین بله، این اولین انتخاب آسان بود.مدرس دوره دکتر چاک یک مربی فوق العاده آموزش پایتون محبوب است. اگر تدریس او را دوست دارید.

حتما دوره های دیگر او را در  آموزش پایتون مورد جنگو و برنامه های کاربردی وب بررسی کنید.اگر به این دوره علاقه مند هستید، می توانید اطلاعات بیشتری در مورد دوره و نحوه ثبت نام در اینجا بیابید.2. محاسبات در پایتون I: اصول و برنامه ریزی رویه ای دومین انتخاب من برای بهترین دوره پایتون، محاسبات در پایتون.

اصول و برنامه ریزی رویه ای است که توسط موسسه فناوری جورجیا در edX ارائه شده است.اگرچه فقط آموزش پایتون محاسبات اولیه ضروری است، اما محاسبات در پایتون یک دوره قوی برای زبان آموزانی است که می خواهند درک جامعی از برنامه نویسی و فراتر از آن به دست آورند.

این دوره نه تنها به عنوان مقدمه ای برای پایتون، بلکه آموزش پایتون به مبانی علوم کامپیوتر نیز عمل می کند و یادگیرندگان را در معرض مفاهیمی قرار می دهد که هر برنامه نویسی می تواند از آنها بهره مند شود.این دوره توسط دکتر دیوید جوینر تدریس می شود.

همانطور که اتفاق می افتد، همکار من مانوئل چهار دوره از دوره های خود را در زمینه کارشناسی ارشد آنلاین خود گذرانده است و حتی با آن مرد آشنا شده است. او فقط چیزهای آموزش پایتون خوبی در مورد دیوید جوینر و دوره های او دارد که همیشه با دقت فکر شده است.

به ویژه از نظر طراحی آموزشی و روش های تدریس.این دوره بخشی از مقدمه گواهینامه حرفه ای برنامه نویسی پایتون است که با مقدمه کارشناسی علوم کامپیوتر گرجستان تک مطابقت دارد و مهارت های مورد نیاز برای کشف مفاهیم پیشرفته تر و آماده شدن برای دنیای آموزش پایتون حرفه ای را در اختیار شما قرار می دهد.

آنچه یاد خواهید گرفت.این دوره با مقدمه ای بر محاسبات آموزش پایتون شروع می شود و نحوه کار کامپیوترها را توضیح می دهد. شما اصطلاحات محاسباتی را یاد خواهید گرفت و نحوه عملکرد پردازش کد را درک خواهید کرد.

پس از تنظیم محیط برنامه نویسی خود، با اصول اولیه برنامه نویسی مانند تفاوت بین کامپایل و اجرای کد و چرخه نوشتن-اجرا-اشکال زدایی آشنا خواهید شد. شما می دانید که آموزش پایتون چگونه نتایج اجرای کد خود را تجزیه و تحلیل کنید و از آن نتایج برای اصلاح آن استفاده کنید.

در مرحله بعد با پارادایم برنامه نویسی رویه ای در پایتون آشنا می شوید. این دوره به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید که یک برنامه فقط دنباله‌ای از خطوط کد است که برای انجام یک هدف اجرا می‌شود و می‌توان برنامه‌ها را برای دستیابی آموزش پایتون به عملکردهای پیچیده‌تر زنجیره‌ای کرد.

آیا می توانم پایتون را خودم یاد بگیرم؟

بله، یادگیری پایتون به تنهایی امکان پذیر است. طیف گسترده ای از منابع یادگیری در وب وجود دارد که به شما کمک می کند پایتون را برای همه چیز از توسعه بازی گرفته تا روباتیک یاد بگیرید.

آیا می توانم پایتون را در 3 روز یاد بگیرم؟

یادگیری پایتون به همین راحتی است که می توانید آن را در 3 روز انجام دهید. اگرچه در آن متخصص نخواهید شد، اما در آن راحت خواهید بود. پس از یادگیری اصول اولیه، فقط باید یاد بگیرید که از کتابخانه ها مطابق با کار خود استفاده کنید. کتابخانه های مختلفی برای کارهای مختلف وجود دارد.

آیا گواهینامه پایتون سخت است؟

در حالی که پایتون به عنوان یکی از ساده ترین زبان های برنامه نویسی برای افراد مبتدی در نظر گرفته می شود، اما تسلط بر آن می تواند دشوار باشد. هر کسی می‌تواند پایتون را یاد بگیرد، اگر به اندازه کافی در آن کار کند، اما تبدیل شدن به یک توسعه‌دهنده پایتون نیاز به تمرین و صبر زیادی دارد.

آموزش پایتون
پایتون

کارگردان: 1937 رأی

تاریخ ایجاد شد: 2022-08-02 01:00

امتیازدهی ویرایشگر:
4.59

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 2 =