آموزش کسب درآمد از بازی

آموزش کسب درآمد از بازی آنلاین

Coin Master یکی از پربازیگرترین بازی های ویدیویی است آموزش کسب درآمد از بازی که میلیون ها کاربر در سراسر جهان دارد. همه آنها به دنبال میلیونر شدن و ساختن دهکده های خارق العاده هستند. برای این کار البته کسب درآمد یا در این مورد سکه ضروری است و بهترین راه اسلات و نبرد است. این یک راه عالی برای برنده شدن است، آنها کوین آموزش کسب درآمد از بازی مستر را رها کرده اند.در مورد Coin Master چیزهای بیشتری بیاموزید و با تبدیل شدن آموزش کسب درآمد از بازی به یک متخصص در بازی، پول کافی کسب کنید.

برای دسترسی به Coin Master، باید این کار را از حساب فیس بوک خود انجام دهید، جایی که یک سری آموزش کسب درآمد از بازی چرخش از طریق یک ماشین اسلات دارید. در اینجا می توانید پول خوبی دریافت کنید. همچنین می‌توانید سپرهایی برای دفاع از دهکده خود، چکش‌های نبرد برای حمله و جوایز دیگر دریافت کنید.در حین بازی سکه مستر، اگر سه خوک کوچولو را توکن کنید، به این معنی است که قرار است با کوین مستر مبارزه کنید، یعنی بازیکنی که بیشترین پول را دارد. به این ترتیب، شما همچنین می توانید پول زیادی کسب کنید، بیشتر از یک نبرد استاندارد.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله كسب درآمد از بازی بپردازید.

آموزش کسب درآمد از بازی

به یاد داشته باشید که تمام پولی که در کوین مستر به دست می آورید، به شما کمک می کند آموزش کسب درآمد از بازی تا در دهکده خود پیشرفت کنید و به ارتقاء سطح خود ادامه دهید.همانطور که مطمئن هستید، در Coin Master می توانید به زودی با مشاهده تبلیغات، دعوت از دوستان فیس بوک خود، سکه کسب کنید.شما می خواهید مطمئن شوید که پولی که به دست آورده اید واقعی بوده است. و خوب، برنامه هایی وجود دارند که این را به واقعیت تبدیل می کنند، این یک جایگزین استثنایی برای کسب درآمد با Coin Master است.

فقط برنامه Lucky Miner و سایر بازی های اسلات را دانلود کنید و آماده هستید. شما می توانید آموزش کسب درآمد از بازی سکه های به دست آمده را برای مبادله با پول واقعی از طریق PayPal یا حتی موجودی برای خرید در آمازون و حتی iTunes جمع آوری کنید.برای مبادله سکه های خود با پول واقعی با این برنامه مفید، باید حداقل 10000 سکه را پر کنید. این 10000 سکه معادل 1 یورو هستند، بنابراین توصیه می شود تا حد امکان در طول بازی سکه جمع آوری کنید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله کسب درآمد با بازی بپردازید.

هرچه بیشتر بازی کنید، سکه های بیشتری به دست می آورید و هر چه تعداد سکه های بیشتری داشته باشید، آموزش کسب درآمد از بازی مقدار بیشتری برای بازخرید می کنید.با انتشار Swift به همراه iOS 8 (Swift 2.0 در سال جاری) و iOS 9 در نزدیکی گوشه و کنار (به احتمال بسیار زیاد این سه شنبه نسخه Golden Master را تماشا خواهیم کرد)، اکنون بهترین زمان برای مدتی است. روز خود را بگذرانید و یاد بگیرید که چگونه برنامه و بازی برای iOS ایجاد کنید.

توسعه برنامه‌ها قبل از اینکه فرآیند پیچیده‌ای باشد، چیزی که برای «نردها» محفوظ است، یک توسعه‌دهنده به‌عنوان آموزش کسب درآمد از بازی برنامه‌ای با صفحه‌نمایش‌ها و صفحه‌کلیدهای زیاد در خانه دیده می‌شد که زندگی او را سوزاند، اما اخیراً این تغییر کرده است، زبان‌های برنامه‌نویسی مدرن مانند سوئیفت هستند. ساده و تعاملی، و اگرچه ممکن است در ابتدا آن را بسیار دست و پا گیر بدانیم، مطمئنم با چند کلاس چیزی یاد خواهیم گرفت، شاید حداقل چیزی برای ایجاد برنامه برای iPhone یا iPad شما.

و تنها این نیست که زبان ها آسان تر هستند، اکنون اپل به شما اجازه می دهد آخرین آموزش کسب درآمد از بازی نسخه بتا XCode (این بار 7) را بدون پرداخت هزینه برای حساب توسعه دهنده یا جستجوی آنلاین آن یا حتی صبر کنید تا نسخه بتا برای دانلود تمام شود دانلود کنید. آن را از AppStore، و این نسخه، 7، یک تازگی بسیار جالب به ارمغان می آورد، به شما امکان می دهد بدون مراجعه به AppStore برنامه ها را روی دستگاه های خود نصب کنید (هشدار، دانلود برنامه های کرک شده را از اینترنت شروع نکنید، زیرا برای این ویژگی مفید است.

برای اینکه بتوانید از آن استفاده کنید، برنامه باید تقریباً کامپایل شود، به این معنی که شما باید کد آموزش کسب درآمد از بازی را داشته باشید، نه برنامه را قبلاً نصب کرده باشید)، و این به ما اجازه می‌دهد تا برنامه‌های خود را توسعه دهیم و از آنها در دستگاه‌های خودمان بدون نیاز به هزینه ۱۰۰ یورو استفاده کنیم. برای ترک سال (اگر برنامه های ما سود ایجاد کنند، قیمت بسیار مقرون به صرفه است).1 اما .. چگونه می توانم توسعه برنامه برای iOS را یاد بگیرم؟ 2 اصول برنامه نویسی در 1 ساعت.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله بازی پولساز ایرانی بپردازید.

3 عدسی روی پایه ها تعبیه شده است.4 Mobile-First Developer Bundle5 بازی ضروری است، آموزش کسب درآمد از بازی بیایید از تخیل خود استفاده کنیم 6 برنامه زمانبندی مهم است اما .. چگونه توسعه اپلیکیشن برای iOS را یاد بگیرم؟سریع توسعه اپلیکیشن‌ها برای iOS یا حتی بازی‌ها می‌تواند فرآیند بسیار خسته‌کننده‌ای باشد، اما ما در میانه عصر اطلاعات هستیم و در این شرایط اینترنت بهترین متحد ما می‌شود. دوره های برنامه نویسی آنلاین معمولاً شامل فیلم ها و تمرین های ساخته شده.

توسط اساتید یا متخصصان این بخش است که دسترسی به این مطالب را در پلتفرم آموزش کسب درآمد از بازی هایی مانند Udemy، Mammoth Interactive، LearnToCode و موارد دیگر می فروشند، متاسفانه قیمت ها بین حداقل 20 یورو تا حداکثر متغیر است. (که من می آیم) از 3,000 € برای همه ما خوشحالم، زیرا محتوای دیجیتالی، پیشنهادهایی تولید می شود که در آن هیچ کس ضرر نمی کند و ما می توانیم با چند یورو به این مطالب دسترسی پیدا کنیم.

من چند مورد را به شما نشان می دهم تا شما را تشویق کنم، بسیاری از آنها برای مدت زمان محدودی آموزش کسب درآمد از بازی هستند، بنابراین حتی به آن فکر نکنید، با این قیمت ها می توانید آن را بپردازید.اساس برنامه نویسی در 1 ساعت C ++ برای برنامه نویسی در سوئیفت (یک زبان مبتنی بر شیء-C یا شی گرا) ابتدا باید اصول اولیه را بدانیم، این به ما کمک می کند تا بهتر بفهمیم سوئیفت در چه چیزی جدید است، چرا اینقدر ساده است و ما ساده تر خواهیم بود. گرفتن.

به طور تصادفی، اکنون یک بسته “توسعه دهنده بازی برای iOS” بر اساس 5 دوره فشرده در هر “1 ساعت” وجود دارد آموزش کسب درآمد از بازی که در آن اولین تماس با C ++ JavaScript Swift و حتی SpriteKit API iOS 9 را به ما می دهند.آیا این بدان معناست که می دانم در عرض 5 ساعت چگونه برنامه ها و بازی های ویدیویی ایجاد کنم؟ نه اما در این 5 ساعت (برای سوئیفت با 1 و نیم وقتی C ++ و Swift را انجام می دهید چیزهای زیادی دارید) متوجه خواهید شد که این حروف روی فحه چیست.

این همه ارزش چقدر است و سؤالات دیگری که وجود دارد. بوجود می آیند، این دوره ها برای ایجاد برنامه ها نیستند، بلکه آموزش کسب درآمد از بازی برای باز کردن دری برای دوره هایی هستند که هستند.سریع و از همه مهمتر این است که این بسته برای مدت محدود (5 روز باقی مانده) برای فروش رایگان است، فقط باید ثبت نام کنید و دوره 400 یورویی را به صورت رایگان بخرید (بدون کارت اعتباری یا چیز دیگری)، هر زمان که بخواهید می توانید به آن دسترسی داشته باشید. زمانی که آن را خریدید و آن را بازخرید کردید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله کسب درآمد با بازی اندروید بپردازید.

علاقه مند به این دوره اول دسترسی به این پیوند StackSocial.عدسی ها بر روی پایه ها ساخته می شوند آموزش کسب درآمد از بازی آنچه را که می خواهید بپردازیداز آنجایی که محتوای دیجیتال با قیمت های پایین به فروش می رسد به معنای ضرر برای فروشنده نیست، برعکس، تمام درآمدها سود است، بنابراین وب سایت های آموزش الکترونیکی (آموزش آنلاین) پیشنهادهایی از این نوع ایجاد می کنند خریدار مبلغی را که می‌خواهد برای یک محصول بپردازد انتخاب می‌کند.

تا زمانی که از 1 دلار فراتر رود، اما ریزش خفیف اما نه ناخوشایند دارد، و آن این است که آموزش کسب درآمد از بازی از لحظه خروج، مردم X € می‌پردازند و یک ارزش متوسط ​​ایجاد می‌شود. ، اگر می خواهید کل بسته یا محصول را دریافت کنید باید مبلغی معادل یا بالاتر از میانگین ارزش بپردازید (افراد معمولاً مقادیری بین 8 تا 15 دلار می پردازند ، بنابراین با توجه به اینکه بسته ها معمولاً دارای ارزش بازار بیش از 500 یورو) اگر تصمیم دارید قیمتی بین 1 دلار و مبلغی کمتر از میانگین بپردازید، سهمی از بسته دریافت می‌کنید (می‌تواند 1 دوره 5 تایی باشد)، ارزان می‌ماند حتی اگر همان مزیت را نداشته باشد.

ترفند اضافی: اگر بیش از بالاترین مبلغ تا به امروز پرداخت کرده اید، قرعه کشی هایی را به شما آموزش کسب درآمد از بازی می دهند که از محصولات غیر واقعی مانند تلویزیون هوشمند 50 اینچی سامسونگ که اخیراً راه اندازی کرده اند، به شما می دهند، و اگر متقاعد نشد، پس شما می خواهم بدانم 10٪ از کل سود برای اهداف خیریه است.این پیشنهادات از نظر زمانی محدود هستند و امروز می‌خواهم برخی از آنها را که در مرحله تکمیل هستند و بسیار جالب هستند را برای شما بیاورم.

بسته برنامه‌نویس موبایل اول.سریع ما یک بسته واقعا جالب پیدا کردیم، شامل 10 دوره با 75 ساعت آموزش کسب درآمد از بازی محتوا با قیمت بیش از 1700 یورو (کسانی هستند که آنها را به صورت جداگانه خریداری کرده و قیمت را در آنجا مشخص کرده اند) با مبلغ 760 دلار کوچک (متوسط ​​ارزش در زمان نوشتن). این مقاله)، مجموعه ای کامل شامل 2 دوره برنامه نویسی برای اندروید، 2 یا 3 دوره برنامه نویسی برای iOS 8 (برای iOS 9 به همین صورت عمل می کند زیرا اصول و بیشتر چیزها یکسان هستند، فقط جزئیات کوچک تغییر می کند)، طراحی بازی های ویدیویی و دوره های توسعه در کد HTML 5.

اگر این کافی نیست، همچنین شامل 2 دوره است که به شما یاد می دهد چگونه آموزش کسب درآمد از بازی از برنامه های خود درآمد کسب کنید، یک راهنمای کامل برای افرادی که شروع به شکل دادن به ایده های خود می کنند و بعداً از آنها بهره می برند، من مجبورم اصرار کنم که این کار را انجام دهید. فرار نکن، انسان در زمان خود گفته است که «علم اتفاق نمی افتد».اگر به این دوره علاقه مند هستید، فقط باید به این لینک دسترسی داشته باشید، این پیشنهاد تا 2 روز پس از نوشتن این مقاله به پایان می رسد.

اگر می‌پرسید چرا StackSocial را در همه دوره‌ها انتخاب می‌کنم، آسان است زیرا دوره‌ها را از وب‌سایت‌های آموزش کسب درآمد از بازی دیگر جمع‌آوری می‌کنم و به نظر من بهترین پیشنهادات موجود را دارید، همچنین می‌توانید مستقیماً به Udemy یا Mammoth Interactive بروید، حتی اگر به پیشنهاداتی منجر شود که کمتر از آن هستند.بازی ضروری است، اجازه دهید از تخیل خود بهره برداری کنیم بازی ها را توسعه دهید همه ما در زندگی خود یک بازی ویدیویی بازی می کنیم یا بازی کرده ایم، سرگرمی بخشی ضروری از زندگی روزمره مردم است.

ثابت شده است که بازی ما را خوشحال می کند و بازیکنان حتی می توانند با ارائه سرگرمی های گروهی زندگی آموزش کسب درآمد از بازی اجتماعی ما را بهبود بخشند، این همه بسیار است. هر چند خوب است … فکر می کنید چه کسی این بازی ویدیویی را ایجاد کرده است؟وقتی برنامه‌نویسی را یاد می‌گیرید، می‌توانید تخیل خود را آزاد کنید و کسی باشید که سرگرمی ایجاد می‌کند، چه کسی و چه زمانی تصمیم می‌گیرد، و چه کسی می‌داند؟ شاید بتوانید شانس خالق Flappy Bird را تکرار کنید و روزی 50000 دلار در آگهی دریافت کنید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله بهترین بازی برای کسب درآمد بپردازید.

در StackSocial دوره‌های ساخت بازی‌های ویدیویی نیز وجود دارد و این یکی از مواردی است که توجه من آموزش کسب درآمد از بازی را به خود جلب کرد، این دوره مبتنی بر یادگیری نحوه ایجاد بازی‌های ویدیویی بدون دانش برنامه‌نویسی قبلی و همچنین بر عمق بخشیدن به واحد ابزار سه بعدی، یکی از قدرتمندترین موتورهای گرافیکی است. در این بخش و اینکه در سال گذشته رایگان شد.این بسته شامل 3 دوره با ارزش کل بیش از 500 یورو از دست نده.برنامه زمانبندی مهم است.

برنامه‌ها یا بازی‌ها، شما تصمیم می‌گیرید، مهم نیست که چه چیزی در اینجا بیشتر مورد علاقه‌تان است، آموزش کسب درآمد از بازی مهم‌ترین چیزی که باید یاد بگیرید، و برنامه‌نویسی چیزی است که در کوتاه‌مدت تمدید خواهد شد، در WWDC سابق اپل (کنگره جهانی توسعه‌دهندگان) جوان‌ترین توسعه‌دهنده دختر تنها 13 ساله. مرد جوان می تواند یک برنامه ایجاد کند و در یک رویداد مهم مانند WWDC می آید، مطمئنم شما هم می توانید.و با iOS 9 در گوشه و کنار، دانستن نحوه برنامه‌نویسی درهای زیادی را به روی شما باز می‌کند.

به خصوص در مورد وضعیت اقتصادی، می‌توانید همیشه زمانی را به عنوان یک سرگرمی اختصاص دهید آموزش کسب درآمد از بازی و در نهایت چیزی را که عموم مردم دوست دارند و اجازه می‌دهند برای داشتن روحیه اضافی یا حتی استفاده کنید. کسب درآمد از آنها، آیا ایده ایجاد محصولاتی که دوست دارید خوب به نظر برسد، نیست؟هر پلتفرمی را که انتخاب کنید (اندروید، iOS، ویندوز 10، یونیورسال HTML 5، و غیره…) مهم است که زمان و تمایل خود را اختصاص دهید، مطمئناً این اتلاف وقت نیست، و در StackSocial همیشه معاملات عالی مانند آن‌ها را خواهید یافت.

لیست آموزش کسب درآمد از بازی

در بالا ذکر شد، هرگز ضرری ندارد که گاهی بروید و بررسی کنید که آیا گزینه ای وجود دارد که با میل آموزش کسب درآمد از بازی شما مطابقت دارد، چه رایگان، یک پیشنهاد “پرداخت آنچه می خواهید” یا با هزینه، آنچه سرمایه گذاری می کنید فقط توسط شما تعیین می شود. سرمایه گذاری روی خودتان است اگر می‌خواهید نگاهی به کل کاتالوگ StackSocial بیندازید، وب‌سایت رسمی آن‌ها را با کلیک کردن در اینجا به شما می‌گذارم.من همچنین برای شما پیوندهایی به وب سایت Udemy، Mammut Interactive و LearnToProgram می گذارم.

من صمیمانه امیدوارم که به شما انگیزه دهد و به زودی ایده ها و تجربیات خود را به اشتراک بگذاریدllung چیزی را به آموزش کسب درآمد از بازی ارمغان می‌آورد که برای همه ما مفید است، زیرا من مطمئن هستم که بسیاری از شما ایده‌های فوق‌العاده‌ای دارید و به دلیل کمبود دانش درست نخواهد بود. بگذارید دیگر آن را بهانه نکنیم.تقریباً هر مرد مدرنی از اینترنت استفاده می کند: در خانه، محل کار یا گاهی اوقات فقط تماشای آب و هوا در تلفن خود. در واقع ماده مهم نیست.

اگر می دانید اینترنت به چه معناست، می توانید یاد بگیرید که چگونه برای آن پول دریافت کنید. کسب درآمد در “اندروید” هر روز سرعت آموزش کسب درآمد از بازی بیشتری به دست می آورد و اکنون یکی از مرتبط ترین راه های کسب سود در اینترنت است.احتمالات یک درآمد آمدن به اندروید کسب درآمد در برنامه های مبتنی بر Android شامل چندین گزینه است:عکس. برنامه های خاصی وجود دارد که به کاربران اجازه می دهد عکس های دیگر گرفته شده از گوشی یا تبلت شما را بفروشند. شما می توانید موضوعات مختلفی بگیرید یا با مشتریان در مورد هر موضوعی عکس بگیرید.

به هر حال، برخی از برنامه ها به شما این امکان را می دهند که با مقدار دلخواه یک شات پیشتاز شوید.تبلیغات. البته، بدون تبلیغات آموزش کسب درآمد از بازی امروز نمی توان فرار کرد. اما اکنون شما نیز می توانید از آن بهره مند شوید. کسب درآمد در “اندروید” ممکن است به این صورت باشد: گاهی اوقات باید در فروشگاه های مختلف ثبت نام کنید، بارکدهای کالاهای خریداری شده را اسکن کنید، در سایت های مختلف ثبت نام کنید. این روش بسیار طولانی است، بنابراین می توانید به راحتی ویدیوهای دارای تبلیغات را پیدا کنید و آن را مشاهده کنید. برای آن پرداخت نمی کند، اما حتی بهتر از هیچ است.

وارد فیلد «اندروید» شوید. همچنین بسیار راحت است. برنامه های مختلفی وجود دارند که انجام وظایف را ارائه می دهند. همه آموزش کسب درآمد از بازی پس از آن نیاز به دانلود بازی، نصب در بررسی باقی مانده است. پرداخت بد نیست.برنامه های جمع آوری داده ها هر یک از این برنامه ها ویژگی خاص خود را دارد، قبل از دانلود با دقت آن را مطالعه کنید. با اجرای این وظایف کمی سخت تر، اما یارانه های بالاتر موافق است.همانطور که می بینید، روش ها در واقع بسیار زیاد هستند و هر کدام از آنها شخصیت متفاوتی دارند. گیلاس و چیزی برای شما سخت نیست.

تصور می شود این برنامه محبوب ترین برای فروش عکس باشد. پخش شده، باید آن را روی دستگاه اندروید و آموزش کسب درآمد از بازی حساب خود نصب کنید. مزیت اصلی این است که می توانید تصاویر نازی های خود را ارسال کنید، دسته بندی دقیقی از انهاله وجود ندارد.نمی تواند به طور مستقل شکل گیری قیمت را تعیین کند.بدانید که خیلی دیر عکس نخواهید گرفت.کسب درآمد در “اندروید” با برنامه Clashot به شما بستگی دارد. از یک تراکنش 44% دریافت می کنید و بقیه به صندوق برنامه می رود.

و Clashot دارای یک دوربین داخلی است، اما همیشه نباید به اندازه کافی فوکوس شود زیرا می تواند به آموزش کسب درآمد از بازی کیفیت تصویر آسیب برساند. به همین دلیل بهتر است از دستگاه اندرویدی خود عکس بگیرید، آن را پردازش کنید و تنها پس از آن آن را برای فروش از طریق گالری انتخاب کنید.درآمد در برنامه های اندروید با درآمدهای «اندروید»، می‌توانید تبلیغات مشاهده کنید. به عنوان مثال، یک برنامه محبوب Tapporo. فقط زمانی که این کار انجام شد، خدمات منظمی برای سرگرمی ها و کمک های مالی کوچک بود.

با این حال، با گذشت زمان یارانه ها از مرز نیم میلیون دلار، محبوبیت افزایش یافته است. این مجموعه آموزش کسب درآمد از بازی از توسعه دهندگان کوچک برای مدرن کردن سیستم. برای تبلیغات نمایشی، پول مجازی به نام سکه ORO دریافت می کنید.البته، بزرگترین نقطه ضعف این است که پول واقعی شما نمی توانید دریافت کنید. تمام عواید فقط به Tapporo Business برای خرید برنامه های مختلف و موارد دیگر تعلق می گیرد. اگرچه، شاید بتوانید چیز جالبی برای خود پیدا کنید.

درآمد کسب درآمد است این سوال مطرح می شود که آیا برنامه ای برای کسب درآمد در “اندروید” وجود آموزش کسب درآمد از بازی دارد که در آن بتوانید پول واقعی دریافت کنید. بله، اینها وجود دارند و امرار معاش یکی از آنهاست. سیستم ویدئویی پیشنهادی را بعد از چند کار بسیار ساده ببینید و سپس امتیاز بگیرید. سپس این امتیازها را می توان با پول واقعی بازخرید کرد. این برنامه از سیستم پرداخت PayPal پشتیبانی می کند، از آنجا می توانید وجوه خود را در صورت وجود به کیف پول دیگری برداشت کنید.

مزایای:اگر لینک صفحه خود را به یکی از دوستان خود بدهید، او در آن ثبت نام کرده و شروع به کار آموزش کسب درآمد از بازی می کند، 25 سنت به شما پاداش می دهد. علاوه بر این، یک سیستم، کمی شبیه به یک هرم. اگر یکی از همکاران کسی را به پیوند شما دعوت کند، با دریافت سطح اول پر کردن، قبلاً 5٪ و 10٪ شارژ نمی شود.برنامه را می توان به صورت رایگان در گوشی یا تبلت خود دانلود کرد.کسب درآمد یک رابط کاربری ساده و مفید دارد، درک کار که دشوار نیست.

تنها نقطه ضعف: نتیجه گیری را در پی پال جشن بگیرید. این سیستم وجود ندارد و هر کشوری شناخته آموزش کسب درآمد از بازی شده است. و هنگامی که از آن به خدمات دیگر مانند وب مانی ترجمه می شود، درصدی را کسر کنید.پروژه به کارگیری: اطلاعات عمومی کسب درآمد برای اندروید کسب درآمد در برنامه های نصب شده “Android” می تواند سرگرم کننده باشد. از این گذشته، شما نه تنها می توانید کارهایی را انجام دهید که با تبلیغات مرتبط هستند، بلکه بازی کنید و این بسیار جالب تر است. به عنوان مثال، یکی از محبوب ترین برنامه های امروز – AppRating.

برنامه را دانلود کنید و با استفاده از سیستم “اندروید” آن را بر روی دستگاه خود نصب کنید.فهرستی آموزش کسب درآمد از بازی از وظایف، چیزی را انتخاب کنید که به شدت جذاب باشد.پس از اتمام کار، لینکی را مشاهده خواهید کرد که به Google Play منتهی می شود تا به آنجا بروید.ما تمام مراحل لازم را انجام می دهیم: بازی پیشنهادی را دانلود کنید، آن را اجرا کنید، بررسی کنید.بازگشت به حسابی که قبلاً در حال اعمال است.درباره مشاغل و استفاده از “نگاه”.

شما یک جایزه نقدی دریافت خواهید کرد.همانطور که می بینید، این طرح نسبتا ساده است و آن را برای آموزش کسب درآمد از بازی همه افراد بارگذاری می کند. اصلی ترین چیزی که یک آرزو بود. برای انجام کارهایی که فقط نیاز به دانلود و نصب بازی دارند، چند سنت بپردازید، اما می توانید این کار را انجام دهید.وظایفی که بیشتر شامل انتقاد مشاوره ای می شوند، هزینه بیشتری دارند. سعی کنید دقیق و واضح بنویسید، از اسکلت استفاده نکنید. بنابراین توجه خواهید کرد و احتمال اینکه با پرداخت بیشتر سفارش دهید بیشتر خواهد شد.

حداقل پرداختی که می توانید به کیف پول الکترونیکی خود منتقل کنید 50 دور است. برنامه کامل آموزش کسب درآمد از بازی را فراموش نکنید، همیشه و همه جا هست. دوستان و آشنایان خود را از این طریق درگیر کنید تا درآمد کسب کنید، لینک خود را برای آنها ارسال کنید و از قبل با دریافت آن درآمد دائمی 5% داشته باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.