ثبت نام
ایده های شغلی برای نوجوانان

ایده های شغلی برای نوجوانان

سرفصل‌های مقاله

ایده های شغلی برای نوجوانان

50 تا از ایده های شغلی برای نوجوانان را برایتان آوردیم. همیشه کسب درآمد و داشتن ایده های پولساز یکی از دغدغه های انسان ها است. برای همین بهترین ایده های شغلی برای نوجوانان مورد توجه است.

ایده های پولساز اینترنتی را دنبال کنید. آیا می خواهید شغلی با درآمد بالا داشته باشید که با شخصیت دلسوز شما مطابقت داشته باشد؟ اگر بله، در اینجا 50 تا از بهترین ایده شغلی وجود دارد که شامل کمک به مردم و پرداخت خوب در سال 2021 است.

ایده های شغلی برای نوجوانان

گروهی از مردم هستند که مردم محور هستند و همیشه میل به برقراری ارتباط با افراد دیگر دارند، به آنها کمک می کنند تا مشکلاتشان را حل کنند و هر زمان که با مشکلاتی که زندگی می تواند برایشان ایجاد کند، از آنها حمایت می کنند. اگر به این گروه تعلق دارید، پس هیچ چیز را بیشتر از فرصتی برای ایجاد شغل، کمک به مردم و تبدیل جهان به مکانی بهتر دوست نداشته باشید.

همچنین برای شما جالب خواهد بود که بدانید اکثر این مشاغل درآمد سالانه بالایی دارند. در این مقاله، فهرستی از 50 ایده مختلف شغلی را پیدا خواهید کرد که شامل کمک به افراد می شود و همچنین می تواند هر سال درآمد مناسبی برای شما به ارمغان بیاورد.

پیشنهاد می کنم به مشاهده مقاله شغل آنلاین برای نوجوانان بپردازید.

50 بهترین ایده شغلی برای نوجوانان تجربی در سال 2021

۵۰ بهترین ایده شغلی برای نوجوانان

1. دکتر ایده های شغلی برای نوجوانان:  دنیایی را بدون پزشک تصور کنید – بسیاری از ما در حال حاضر حتی زنده نخواهیم بود. یکی از مهمترین زمینه های فعالیت انسان، درمان پزشکی است، زیرا به درمان بیماری، درد و رنج کمک می کند.

2. پرستار ایده های شغلی برای نوجوانان: پرستاران به اندازه پزشکان مهم هستند. در حالی که پزشکان درمان ها را تشخیص و تجویز می کنند، مسئولیت پرستاران است که این روش ها را انجام دهند و از بیماران در سطح شخصی تر مراقبت کنند.

3. دستیار پزشک ایده های شغلی برای نوجوانان: یکی دیگر از مشاغل مهم در حوزه پزشکی، مراقبت های پزشکی است. دستیاران پزشکی به انجام وظایف اداری کمک می کنند که درمان و مراقبت های پزشکی را در مراکز بهداشتی تسهیل می کند.

4. فیزیوتراپیست ایده های شغلی برای نوجوانان. افرادی که درگیر تصادف یا جراحت می شوند ممکن است در زندگی روزمره خود با مشکلاتی روبرو شوند. فیزیوتراپیست ها به توانبخشی افراد در این شرایط کمک می کنند تا بتوانند دوباره زندگی عادی داشته باشند.

5. بهداشت دهان و دندان ایده های شغلی برای نوجوانان: شما می توانید با تبدیل شدن به یک متخصص بهداشت دندان به افراد کمک کنید تا دندان های سالم و لبخندهای زیبا داشته باشند و دندانپزشکان به طور متوسط ​​سالانه حدود 147000 دلار حقوق دریافت می کنند.

6. متخصص تغذیه ایده های شغلی برای نوجوانان: تغذیه خوب برای سلامت عمومی و رفاه افراد بسیار مهم است. شما می توانید به افراد کمک کنید تا وعده های غذایی خود را برنامه ریزی کنند و توصیه های غذایی سالم برای درمان و پیشگیری از بیماری ارائه دهند.

7. کارشناس تناسب اندام ایده های شغلی برای نوجوانان: می توانید با تبدیل شدن به یک متخصص تناسب اندام به افراد کمک کنید تناسب اندام خود را حفظ کنند. شما می توانید در سالن های ورزشی، کلینیک ها، بیمارستان ها یا به عنوان یک مربی تناسب اندام خصوصی کار کنید.

8. دستیار بهداشت در خانه ایده های شغلی برای نوجوانان: دستیاران سلامت در خانه در خانه های سالمندان و مراکز حمایت از زندگی کار می کنند. آنها به حمام کردن، تغذیه و مراقبت از افرادی که نمی توانند این کار را به تنهایی انجام دهند، کمک می کنند.

9. کارمند بهداشت عمومی ایده های شغلی برای نوجوانان: یکی دیگر از ایده های شغلی که در مورد کمک به مردم برای حفظ سلامت و رفاه است، خدمات بهداشت عمومی است. شما می توانید به درمان بیماران یا مراقبت از زنان باردار و نوزادان کمک کنید.

10. مددکار اجتماعی ایده های شغلی برای نوجوانان: شما می توانید با تبدیل شدن به یک مددکار اجتماعی به محافظت و مراقبت از کودکان آسیب پذیر و محروم کمک کنید. همچنین ممکن است به عنوان یک مددکار اجتماعی بالینی کار کنید که به تشخیص و درمان مشکلات عاطفی و روانی در کودکان مشکل کمک می کند.

11 متخصص درمان اعتیاد: هر معتادی این شرایط را دوست ندارد، برخی از آنها درمانده هستند و نمی دانند چگونه از اعتیاد خلاص شوند. شما می توانید به توانبخشی چنین افرادی کمک کنید – به آنها کمک کنید تا از شر عادت های بد خلاص شوند و به آنها کمک کنید به زندگی عادی بازگردند.

پیشنهاد می کنم به مشاهده مقاله ایده های پولساز برای نوجوانان بپردازید.

12. مهد کودک ایده های شغلی برای نوجوانان. می توانید یک مهدکودک راه اندازی کنید یا به عنوان مدیر مهدکودک کار کنید. از طریق این حرفه، می توانید همزمان به والدین و فرزندان کمک کنید.

13. معلم ایده های شغلی برای نوجوانان: دریافت آموزش صحیح بسیار مهم است زیرا تحصیلات برای افرادی که نیاز به انتخاب شغل مناسب در زندگی دارند مهم است. معلمی یکی از قدیمی‌ترین حرفه‌های دنیاست و اگرچه ممکن است پول زیادی برای شما به همراه نداشته باشد، اما با دانستن اینکه به شکل‌گیری سرنوشت‌های بسیاری کمک کرده‌اید، رضایت خواهید داشت.

14. افسر اصلاح و تربیت ایده های شغلی برای نوجوانان: افسران اصلاح و تربیت در بازپروری و جذب مجدد زندانیان محکوم به جامعه بسیار مهم هستند، این شغل به شجاعت و اراده زیادی نیاز دارد، اما می توانید به افراد زیادی کمک کنید و درآمد مناسبی کسب کنید.

15. نگهبان امنیتی ایده های شغلی برای نوجوانان: با تبدیل شدن به یک نگهبان می توانید از مردم در برابر دزدها و سایر تهدیدات امنیتی محافظت کنید. اگر برای شما سخت است که یک نگهبان امنیتی شوید، ممکن است به فروش ابزارها، ابزارها و تاسیسات امنیتی فکر کنید.

16. افسر پلیس ایده های شغلی برای نوجوانان: شما همچنین می توانید با تبدیل شدن به یک افسر پلیس به حفظ و حفظ آرامش و امنیت در جامعه کمک کنید. همچنین یک حرفه بسیار هیجان انگیز است که به شما امکان می دهد با افراد زیادی آشنا شوید و با آنها ارتباط برقرار کنید.

17. بادیگارد. اگر ایده محافظت از افراد ثروتمند و افراد مشهور برای شما جذاب است، می توانید شغلی به عنوان بادیگارد در نظر بگیرید. این شغل برای شما درآمد مناسب، دسترسی به بسیاری از رویدادها و مکان‌های معروف و فرصتی برای ملاقات و برقراری ارتباط با دیگر افراد پردرآمد به ارمغان می‌آورد.

18. افسر نظامی: این بیشتر یک فداکاری است تا یک شغل، ارتش به حفظ حاکمیت و تمامیت ملت و مردم آن کمک می کند. بدون پرسنل نظامی برای محافظت از ما، همه ما با مشکلاتی روبرو خواهیم شد، بنابراین اگر واقعاً مشتاق محافظت از افراد دیگر هستید، این ایده بسیار خوبی است که باید در نظر بگیرید. علاوه بر این، شما همچنین می توانید به مکان های مختلف سفر کنید و با افراد دیگر کشورها و جوامع ملاقات کنید.

19. محقق ایده های شغلی برای نوجوانان: محققان در هر صنعتی مفید هستند – آنها مشکلات بالقوه و راه حل های ممکن برای آن مشکلات را کشف می کنند. محققان با هر فناوری یا تجهیزاتی که ما در دنیای مدرن از آن لذت می بریم کاری انجام می دهند. اگر از شغلی لذت می برید که به شما امکان می دهد در حین کار از خانه درآمد مناسبی کسب کنید، این همان چیزی است که به آن نیاز دارید.

20. آرایشگر: وقتی افراد ظاهر خوبی دارند، شادتر و اعتماد به نفس بیشتری دارند. آرایشگران با مراقبت از مو، پوست، ناخن و سایر اعضای بدن به افراد کمک می‌کنند تا زیبا به نظر برسند.

پیشنهاد می کنم به مشاهده مقاله شغل های پولساز برای نوجوانان بپردازید.

21. زیبایی شناسی ایده های شغلی برای نوجوانان: زیبایی شناسی از ناخن های خود مراقبت ویژه ای می کند. شما می توانید با ارائه خدمات مراقبت از ناخن، مانیکور، پدیکور و سایر خدمات مرتبط با ناخن، درآمد مناسبی داشته باشید.

22. جراح زیبایی: جراحان زیبایی به افراد کمک می کنند تا زیبا به نظر برسند. افزایش سن و سایر حوادث زندگی می تواند بر بدن فرد تأثیر بگذارد و باعث شود که او نسبت به بدن خود اعتماد به نفس کمتری داشته باشد. با این حال، یک جراح زیبایی می تواند به تنظیم بدن فرد کمک کند و دوباره احساس خوبی به آن بدهد.

23. کمد لباس / مشاور سبک ایده های شغلی برای نوجوانان: این شغل دیگری است که به افزایش عزت نفس و رفاه عاطفی افراد کمک می کند. شما می توانید به افراد کمک کنید تا لباس های مناسب را برای تیپ بدنی، کمد لباس و رویدادهای خود انتخاب کنند.

24. کارشناس منابع انسانی: شما می توانید به افراد بیکار کمک کنید تا کار پیدا کنند و به شرکت ها کمک کنید جای خالی خود را با افراد مناسبی که کارشان را خوب انجام می دهند پر کنند.

25. خدمات مشاوره اعتباری ایده های شغلی برای نوجوانان: اعتبار بد، مدیریت مالی ضعیف و خرج کردن ناگهانی مشکل بزرگی برای اکثر مردم است. شما می توانید با ارائه خدمات مشاوره اعتباری به افراد کمک کنید تا از این مشکلات اجتناب کنند یا با آنها مقابله کنند.

26. کاردرمانگر: افراد برای به دست آوردن پول باید کار کنند، اما گاهی اوقات کار می تواند افراد را تحت تاثیر قرار دهد و باعث استرس و سایر مشکلات جسمی، روانی یا روانی شود. متخصصان بهداشت حرفه ای به طراحی برنامه هایی برای پیشگیری و حل این مشکلات کمک می کنند.

27. مشاور ازدواج ایده های شغلی برای نوجوانان: یکی دیگر از ایده های شغلی که حول محور کمک به افراد می چرخد، تبدیل شدن به یک مشاور ازدواج است. شما می توانید با ارائه راهنمایی و مشاوره در مورد مسائل ازدواج به نجات خانواده ها و روابط کمک کنید.

28. تحلیلگر اطلاعاتی: تحلیلگران اطلاعاتی به جمع آوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل آن برای جلوگیری از بلایا و حملات تروریستی کمک می کنند.

29. امور مالی / مدیر سرمایه گذاری: می توانید به افراد کمک کنید تا سبد پول و سرمایه گذاری خود را مدیریت کنند تا امنیت مالی خود را در مواقع اضطراری مالی یا پس از بازنشستگی تضمین کنند.

30. وکیل حقوقی ایده های شغلی برای نوجوانان: شما می توانید به مردم کمک کنید تا در مورد پرونده های خود قضاوت کنند و از آنها در برابر بی عدالتی محافظت کنید. اگر توانایی پرداخت مدرک حقوق را ندارید می توانید وکیل، قاضی یا وکیل حقوقی شوید.

31. مشاور بازنشستگی: دوران بازنشستگی یک لحظه بسیار مهم در زندگی یک فرد است. اگر یک فرد برای بازنشستگی برنامه ریزی درستی نداشته باشد، می تواند مشکلات مالی زیادی را پشت سر بگذارد. شما می توانید شغلی را انتخاب کنید که به افراد کمک کند برای بازنشستگی برنامه ریزی کنند تا همیشه پول کافی برای خرج کردن برای بازنشستگی داشته باشند.

32. مشاور مدرسه ایده های شغلی برای نوجوانان: شما می توانید به دانش آموزان در انتخاب شغل مناسب راهنمایی کنید و یا در هر مشکل دیگری که ممکن است در زندگی تحصیلی یا شخصی خود با آن مواجه شوند به آنها کمک کنید. اگر دوست دارید به جوانان کمک کنید، این گزینه شغلی خوبی است.

33. گفتار درمانگر: شغلی را انتخاب کنید که به افراد کمک کند بر مشکلات گفتاری خود غلبه کنند تا بتوانند به خوبی ارتباط برقرار کنند و در جامعه عملکرد خوبی داشته باشند.

34. متخصص اطفال ایده های شغلی برای نوجوانان: هیچکس دوست ندارد کودکان را در رنج ببیند. می توانید کسب و کاری راه اندازی کنید که به تشخیص، درمان و پیشگیری از رنج کودکان کمک می کند.

35. طب سوزنی: طب سوزنی ثابت شده است که یک داروی جایگزین برای چندین بیماری و شرایط سلامتی است. این یکی دیگر از ایده های شغلی عالی برای افرادی است که عاشق جلوگیری از درد و رنج هستند.

36. رفتار درمانگر ایده های شغلی برای نوجوانان: شما می توانید با تبدیل شدن به یک رفتار درمانگر به کودکان و بزرگسالان مشکل دار کمک کنید تا رفتار و در نتیجه آینده خود را شکل دهند.

پیشنهاد می کنم به مشاهده مقاله شغل های اینترنتی برای نوجوانان بپردازید.

37. روانشناس ایده های شغلی برای نوجوانان: یکی دیگر از ایده های شغلی کمک به افرادی است که مشکلات روانی دارند بهتر شوند. این افراد بسیار آسیب پذیر هستند و به تمام عشق و مراقبتی که می توانند داشته باشند نیاز دارند تا دوباره سالم شوند.

38. کتابدار: شما می توانید به افراد کمک کنید تا به اطلاعات مهم دسترسی پیدا کنند، به محققان کمک کنید کارهای خود را به راحتی انجام دهند و با تبدیل شدن به یک کتابدار به دانش آموزان کمک کنید تا عملکرد بهتری داشته باشند.

39. متخصص سالمندان ایده های شغلی برای نوجوانان: یکی دیگر از ایده های شغلی این است که یک متخصص سالمند شوید که اساساً یک متخصص پزشکی متخصص در مراقبت از سالمندان است.

40. مداخله گر دانشگاهی: مداخله گر دانشگاهی به افرادی که مشکلات یادگیری دارند کمک می کند تا بر مشکلات خود غلبه کنند تا بتوانند به خوبی یاد بگیرند.

41. آتش نشان ایده های شغلی برای نوجوانان: ممکن است برای نجات مردم و اموالشان از شرایط اضطراری مربوط به آتش سوزی، در آتش نشانی شهر خود کار کنید.

42. تکنسین اورژانس / پیراپزشک: یکی دیگر از مشاغل موفق که شامل نجات افراد از شرایط اضطراری است، کار برای اپراتورهای آمبولانس است. شما می توانید افرادی را که در تصادف درگیر شده اند یا مجروح یا مجروح شده اند با ارائه کمک های اولیه به آنها کمک کنید. مراقبت های بهداشتی.

43. داوطلب سپاه صلح ایده های شغلی برای نوجوانان: سپاه صلح یک برنامه داوطلبانه است که توسط دولت ایالات متحده اجرا می شود. داوطلبان سپاه صلح با حقوق سالانه تقریباً 5000 دلار، نقش های بشردوستانه مختلفی از جمله آموزش، کشاورزی، حفاظت از محیط زیست، امنیت و سایر فعالیت های داوطلبانه را انجام می دهند که به بهبود زندگی افراد اطراف کمک می کند.

44، مربی خود-بهبودی ایده های شغلی برای نوجوانان: به عنوان یک مربی خود-بهبود، وظیفه شما بهبود زندگی اطرافیانتان با راهنمایی آنها در مسیر درست، نشان دادن نحوه ترک عادت های بد، نحوه مدیریت زمان، توقف معطل کردن آنها خواهد بود. و چگونه بهترین نسخه از خود باشید.

45. کارشناس رسیدگی به دعاوی معلولیت: هنگامی که شخصی در اثر اقدامات سایر افراد سهل انگار مجروح می شود که منجر به ناتوانی می شود، حق دارد از متجاوز طلب غرامت کند. به عنوان یک متخصص دعاوی ناتوانی، می توانید به افراد کمک کنید تا ادعاهای خود را مطرح کنند تا بتوانند زندگی عادی خود را حتی پس از مشکلات جسمانی داشته باشند.

46. ​​نماینده خدمات مشتری ایده های شغلی برای نوجوانان: می توانید با کار به عنوان نماینده خدمات مشتری به مردم کمک کنید تا بفهمند یک محصول یا خدمات چگونه کار می کند و همچنین به آنها کمک کنید تا مشکلاتی را که ممکن است در مورد محصولات با آن مواجه شوند حل کنند.

<strong> 47. هماهنگ کننده پاسخ به سوء استفاده جنسی: اکثر افرادی که به تازگی آزار جنسی را تجربه کرده اند معمولا آسیب پذیر، افسرده و ناراضی هستند. شما می توانید به عنوان مشاوری کار کنید که در کمک به قربانیان سوء استفاده جنسی از آسیب جسمی و عاطفی خود کمک می کند.

48. فلبوتومیست ایده های شغلی برای نوجوانان: شما می توانید با کار به عنوان فلبوتومیست به جمع آوری خون از افرادی که مایلند خون خود را برای نجات جان دیگران اهدا کنند، کمک کنید.

49. رانندگان آمبولانس: رانندگان آمبولانس موظفند به افراد در معرض خطر کمک کنند تا در اسرع وقت به بیمارستان برسند تا از مرگ و سایر خطرات جدی سلامتی جلوگیری کنند.

50. کارگر مواد منفجره ایده های شغلی برای نوجوانان: کارگران مواد منفجره به شناسایی و منفجر کردن بمب ها برای جلوگیری از حوادث و نجات جان افراد کمک می کنند.

در نتیجه، شغلی که شامل کمک به مردم است، لازم نیست رایگان باشد یا سود ناچیزی به شما بدهد. پول، و داوطلب شدن در پناهگاه های بی خانمان ها تنها راه کمک به مردم نیست – شما می توانید تمام زندگی خود را وقف کمک به افراد در هر یک از این حرفه ها کنید و همچنان تا زمانی که در آنجا هستید زندگی مناسبی داشته باشید.

پیشنهاد می کنم به مشاهده مقاله کار برای بچه 12 ساله در خانه بپردازید.

امروز ما ایده های شغلی برای نوجوانان را مطرح کردیم اگر ذوست داشتین بوق بزنید! بااشه؟ آفرین به شما ، حالا ایده های شغلی برای نوجوانان را مطرح کردیم.

اگر باز هم ایده های شغلی برای نوجوانان خواستید به ما بگید که کمکتون کنیم. پیشرفت آینده در ایده های شغلی برای نوجوانان است.

ایده های شغلی آنلاین برای نوجوانان ایرانی ؟

علاوه بر مشاغل سنتی نوجوانان مانند کار در یک فروشگاه مواد غذایی یا رستوران، نوجوانان همچنین می توانند برای مشاغلی که می توانند به صورت آنلاین از خانه خود انجام دهند، درخواست دهند. چندین شغل آنلاین برای کسب درآمد بیشتر برای نوجوانان وجود دارد و بسیاری از آنها می توانند به همان اندازه مشاغل حضوری پرداخت کنند.

چگونه یک نوجوان 15 ساله می تواند از ایده های اینترنتی کسب درآمد کند؟

برای چنین نوجوانان خانه نشین در طول تعطیلات تابستانی، در اینجا چند راه برای کسب درآمد و کسب تجربه ارزشمند وجود دارد. وبلاگ نویسی / وبلاگ نویسی. ... اجاره، فروش کتاب، تدریس آنلاین، کار پروژه. ... داستان سرایی از طریق پادکست.

4 دیدگاه دربارهٔ «ایده های شغلی برای نوجوانان»

  1. ایده های شغلی برای نوجوانان که نام برده شد بسیار مفید و کامل بود برای همه رشته ها

    1. سلام شما میتونید به پرستاری و فیزیوتراپی و….سایر مواردی که در مقاله ایده های شغلی برای نوجوانان نام برده شده است توجه کنید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + نوزده =