بازی ترسناک ماینکرافت

بازی ترسناک ماینکرافت چگونه است؟

دانلود نقشه بازی ترسناک ماینکرافت های ترسناک برای Minecraft PE در اندروید: پیچ بازی ترسناک ماینکرافت و خم های ترسناک، مادربزرگ، راز یک شهر کوچک را بازی ترسناک ماینکرافت فاش می کند و خیلی چیزهای دیگر در انتظار شماست.نقشه های ترسناک برای نسخه جیبی Minecraft بسیاری از گیمرها دوست دارند.

اما تعداد کمی از آنها با نقشه های ترسناک واقعا خوب برای Minecraft PE آشنا هستند … برترین نقشه های ترسناک در سبک ترسناک توسط بازی ترسناک ماینکرافت ویرایشگران سایت ما.کارت ترسناک بازی Bendy این یک بازی ماجراجویی ترسناک است. معمولا وظیفه شما این است که دوازده مورد پنهان در سراسر مکان را پیدا کنید.

♥ پیشنهاد ویژه : مشاهده مقاله کمیاب ترین مکان های ماین کرافت

بازی ترسناک ماینکرافت

هنگامی که تمام این دوازده مورد را پیدا کردید، باید به یک دوست “قدیمی” بروید و همه این موارد را به آنها بدهید تا خود را آزاد کنید.اما مشکل در حالت “وحشتناک” بازی ترسناک ماینکرافت نهفته است، شما می توانید در هر زمان توسط یک هیولای وحشتناک حواس شما پرت شود، همه این هیولاها سعی می کنند با شما تداخل کنند.

علاوه بر این، در مکانی بسیار عجیب قرار خواهید گرفت که به شما اجازه نمی دهد فراموش کنید که در Minecraft Bedrock Edition هستید و حالت ترسناک آن را به شما یادآوری بازی ترسناک ماینکرافت می کند.عصر طبق معمول راه رفتی و هیچ اثری از دردسر نبود. اما در مقطعی “مرده” شدی، ارتباطت را با دنیای بیرون از دست دادی.

پس از مدتی، در زیرزمین یا در یک خانه بسیار بسیار بسیار قدیمی و ترسناک از خواب بیدار می شوید.بدون از دست دادن قلب، قدرت پیدا می کنید که بلند شوید و به دنبال بازی ترسناک ماینکرافت راهی برای خروج بروید. با پیشرفت بازی متوجه می شوید که در خانه / زیرزمین تنها نیستید و با این حال حدس می زنید.

که برای بیرون آمدن باید چندین کلید پیدا کنید و سعی کنید زنده بمانید.اینجاست که لذت این «وحشت» شروع می شود!بسیاری از گیمرهای Minecraft با این بازی ترسناک بازی ترسناک ماینکرافت موبایل Granny آشنا هستند. البته این یک بازی ترسناک خوب است که بسیاری از کاربران دستگاه های اندرویدی آن را دوست داشتند.

♥ پیشنهاد ویژه : مشاهده مقاله قدرت های جادویی در ماینکرافت

دانلود بازی ترسناک ماینکرافت برای گوشی

توسعه‌دهنده نقشه بینش جدیدی از نقشه Granny برای بازیکنان Minecraft PE به ما داده است. نقشه بر اساس حالت “ماجراجویی ترسناک” است.برای فرار از مادربزرگ بازی ترسناک ماینکرافت مادربزرگ در Minecraft PE، باید چندین چیز مختلف پیدا کنید. همه چیز با چیزی در تعامل است و در عین حال، هر عنصر بازی مهم است.

توصیه من به شما، بهتر است گرفتار مادربزرگ نشوید.کارت رمز و راز مک دونالد یک مک دونالد در شهر بسیار کوچکی وجود دارد که هیچ ویژگی خاصی ندارد. اما این بازی ترسناک ماینکرافت مک دونالد راز خودش را دارد. شما در نقش یک کارآگاه هستید که باید این راز را حل کند. اما همه چیز خیلی ساده نیست، زیرا این “راز” بسیار خطرناک است.

♥ پیشنهاد ویژه : مشاهده مقاله ساخت اسباب بازی در ماینکرافت

آیا همه از تهمت می دانند؟ من هم اینچنین فکر میکنم! ما به شما کمک می کنیم آن را به خاطر بسپارید. وظیفه شما این است که 8 بلیط را در پارک پیدا کنید، اما مراقب باشید، در غیر این بازی ترسناک ماینکرافت صورت لاغر از شما سبقت می گیرد! بسته به طرح، پارک بخشی از دوران کودکی شماست.

Late یک نقشه ترسناک Minecraft درجه یک است که چالشی به ظاهر کوچک دارد و به نوعی به آن اجازه می دهد تا به یک تجربه نقشه ترسناک کامل تبدیل شود که تقریباً هر بازیکنی که بازی ترسناک ماینکرافت آن را امتحان کند هیجان زده می شود. نقشه بسیار خوب طراحی شده است و قطعاً یکی از این نقشه ها است.

بهترین چیزی که در زمان های اخیر از نظر کیفیت دیده ایم، زیرا دارای 500 الگو و بافت منحصر به فرد، صدای نقطه ای ساخته شده توسط علاقه مندان و گیم پلی بسیار عالی نسبت بازی ترسناک ماینکرافت به آنچه در کارت های ترسناک سنتی در طول سال ها دیده ایم … به طور کلی ، اگر می خواهید یک کارت ترسناک هیجان انگیز بسیار فراتر از انتظارات شما باشد.

♥ پیشنهاد ویژه : مشاهده مقاله ایده های خلاقانه در ماینکرافت

قطعا باید به یک کارت دیرهنگام نگاه کنید.انتهای کارت شما نقش فردی را بازی می کنید که یک روز در نهایت به سر کار دیر می رسد … شما دیر سر کار حاضر می شوید زیرا شب قبل خوب بازی ترسناک ماینکرافت نخوابیده اید و به دلیل اینکه بدون خواب مناسب به دفتر رفته اید. ، در نهایت روی میز خود خوابیدید.

همه چیز عادی به نظر می رسید، اما وقتی بعد از خوش گذرانی میز از خواب بیدار می شوید، متوجه می شوید که تنها شما در دفتر خود باقی مانده اید و فرد کنار شما به نوعی به جسد بازی ترسناک ماینکرافت تبدیل شده است که شما خوابیده اید. شما که کاملاً از این چرخش وقایع وحشت دارید، باید بفهمید.

که چگونه این دفتر را قبل از اینکه خیلی دیر شود ترک کنید، یا فقط می توانید به همان سرنوشت پایان دهید.Late با بسته منابع خود ارائه می شود و به شدت توصیه می شود که از نقشه با بازی ترسناک ماینکرافت بسته منابع خود استفاده کنید زیرا تصاویر را کاملاً ترسناک می کند و گیم پلی را برای بازیکنان بسیار فراگیرتر می کند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *