منو
صفحه اصلی
ثبت نام
ماینکرافت چیست؟ ماین کرافت

خطرات بازی ماینکرافت چیست؟

سرفصل‌های مقاله

بازی ماینکرافت چیست؟ خطرات بازی ماینکرافت چیست؟ آیا بازی ماینکرافت شیطانی است ؟ آموزش بازی ماین کرافت چیست؟ بازی در ماین کرافت چگونه است؟ مانکراف Minecraft که در سال 2009 ایجاد شد ، یک بازی کامل است. بازی ماینکرافت یک پدیده روزانه متعلق به مایکروسافت است که در سال 2014 استودیوی توسعه خود را با نام Mojang با قیمت کمتر از دو میلیارد یورو راه اندازی کرد.

بازی ماین کرافت / مای کرافت یک بازی از نوع صفر درجه است که شامل ادغام “ابزار” برای سازگاری با دنیای بازی شما است. بنابراین ، بازیکن می تواند تقریباً هر چیزی را که می خواهد در بازی ماینکرافت بسازد. حالت های مختلف بازی وجود دارد که در آنها قسمت ماجراجویی و قسمت خلاق کم و بیش توسعه یافته است..

اگه حوصله نداری مقاله رو بخونی پادکست رو گوش کن!

شما می توانید ماینکرافت را بی پایان بازی کنید (بازی مانکراف یک نوع نتیجه گیری برای ماجراجویی وجود دارد ، اما خطرات بازی ماین کرافت مانع از ادامه بازی شما نمی شود). بنابراین تنظیم زمان بازی و برنامه ریزی برای بازه های زمانی بسیار مهم است.

سایت ایرانیان سایبر در این موضوع مطالب بیشتری را ارئه کرده است.

برای بازیکنان بازی ماین کرافت ، مطمئناً همیشه کاری برای انجام ، ایجاد ، ساخت در Minecraft وجود دارد ، اما به یاد داشته باشید که می توانید بازی خود را در هر زمان ذخیره کرده و بعداً از سر بگیرید.

پیشنهاد می کنیم مقاله آموزش بازی ماینکرافت را مشاهده کنید

خطرات بازی ماینکرافت (ماین کرافت) چیست

در این مقاله به بررسی ماینکرافت و خطرات بازی ماین کرافت برای بچه ها پرداخته ایم. ماینکرافت چیست؟ این سوال مهمی است که ما به ماینکرافت چیست؟ به خوبی پاسخ داده ایم ایا ماینکرافت ترسناک است.در مقاله ماینکرافت چیست؟ و خطرات بازی ماین کرافت چیست؟

ما در مقاله ماین کرافت به اموزش بازی ماینکرافت / بازی مانکراف پرداخته ایم. بنیادی ترین سوال که باید پاسخ داده شود ماینکرافت چیست؟ است

تا کی میخوای فقط با بازی سرخودت رو گرم کنی؟

با کلیک روی عکس زیر بیا کدنویسی واقعی یاد بگیر

برنامه نویسی کودکان

پیکان اشاره بالا

5 دلیل اینکه چرا ماینکرافت پرفروش ترین بازی ویدیویی است

 1. همه کاره بودن :

ماینکرافت چیست؟ خطرات بازی ماینکرافت چیست؟ بازی در ماین کرافت چگونه است؟ می تواند هر چیزی باشد که شما می خواهید. اگر می خواهید یک تجربه سختگیرانه برای زنده ماندن داشته باشید ، ماینکرافت می تواند همین باشد. اگر می خواهید به گردش بپردازید و شهرها و قلعه های باشکوهی ایجاد کنید ، ماینکرافت برای شما آماده است. اگر می خواهید بازی های کوچک و عجیب و غریب ایجاد کنید ، پس برای آن مناسب است.

 1. حالت خلاق :

محور اصلی بازی ماین کرافت و بازی مانکراف در حالت خلاقانه آن نهفته است. اگر تا به حال طرفدار لگو بوده اید و می توانید تقریباً هر چیزی را با استفاده از آن بسازید ، حالت خلاق ماینکرافت مبتنی بر بلوک را نیز دوست خواهید داشت. این بازی بازیکنان خود را در وضعیتی قرار می دهد که در آن بقا یا مبارزه با اوباش نگران کننده نیست و شما می توانید آزادانه شاهکار خود را خلق کنید. در حقیقت ، بسیاری از مردم سالها صرف ایجاد تمام جهان باز کرده اند.

 1. اکتشاف :

ماینکرافت بسیار به اکتشاف می پردازد. این منطقه زیستگاه های متفاوتی دارد ، با چشم اندازی که کاوش آن همیشه سرگرم کننده است. خوشحالی که یک بازیکن هنگام مشاهده رگ عظیمی از الماس یا روستایی با آهنگر یا کشتی غرق شده با غنیمت زیاد احساس می کند ، قابل اندازه گیری نیست. شما در بازی ماین کرافت همه چیز را در مورد پیدا کردن چیزهای جدید در حالی که در حال کاوش در یک جهان بی پایان ماینکرافت هستید دنبال می کنید.

 1. گرافیک های عجیب و غریب :

ماینکرافت همچنین به دلیل گرافیک عجیب و غریبش بسیار محبوب است. اگر با ماینکرافت تازه کار هستید ، گرافیک آن ممکن است برای شما نگران کننده به نظر برسد یا حتی قدیمی به نظر برسد. اما بازی بدون بافت ساده آن محبوبیت چندانی نخواهد داشت. و اگر هنوز از ظاهر بازی راضی نیستید ، همیشه می توانید گرافیک آن را با استفاده از بسته های بافتی خاص و سایه اندازهایی که کمی واقع گرایی به دنیای ماینکرافت اضافه می کنند ، ارتقا دهید.

 1. سرگرمی چند نفره :

ماینکرافت چیست؟ خطرات بازی ماینکرافت چیست ؟ آموزش بازی ماین کرافت یک بازی همه کاره است ، اساساً می توانید آن را به هر نوع ماجراجویی تبدیل کنید ، سپس می توانید با دوستان خود از آن لذت ببرید. با این گزینه که می توانید سرورهای خود را بسازید یا بخشی از طیف گسترده ای از سرورهای آنلاین موجود برای شما باشید ، ماینکرافت بهترین بازی را با سایر بازیکنان دارد. ین که چه در گروه ها می جنگید ، چه بر روی آسمان ها کار می کنید ، یا در حال طراحی و ساخت شهر هستید ، ماینکرافت یک بازی برای شما و دوستان شما است.

کد نویسی واقعی برای نوجوانان (روی عکس کلیک کن)

دوره برنامه نویسی صفر تا صد

پیکان اشاره بالا

7 مورد از نادرترین موارد در ماینکرافت

7 مورد از نادرترین موارد در ماینکرافت

 1. تخم اژدها :

شاید این تنها مورد واقعاً منحصر به فرد باشد که می توانید در ماینکرافت پیدا کنید زیرا در هر بازی فقط یکی از آنها وجود دارد. هنگامی که اژدها را کشته اید ، تخم مرغ در بالای درگاه خروجی ظاهر می شود و دسترسی به آن دشوار است. اگر سعی می کنید آن را استخراج کنید ، تخم مرغ در فاصله کوتاهی از راه دور دور می شود. بنابراین ، ساده ترین راه برای جمع آوری آن این است که اطمینان حاصل کنید که هیچ بلوک هوایی برای دوربردن آن وجود ندارد. از تخم مرغ استفاده چندانی نمی شود ، جدا از اینکه یک طلسم فوق العاده است!

 1. فانوس دریا :

این یک بلوک درخشان است که بازیکن در ماین کرافت می تواند از آن برای روشن کردن دنیای اطراف خود استفاده کند. آنها مکعب های کم رنگی هستند که نور سفید از خود ساطع می کنند. متأسفانه ، اینها فقط در ویرانه ها و آثار تاریخی کمیاب اقیانوس تولید می شوند. اگر با آنها برخورد کردید ، آنها را به موجودی خود اضافه کنید زیرا می توانند بسیار مفید باشند.

 1. زره زنجیره ای :

این نمونه ای از موردی است که نمی توان آن را در بازی ماین کرافت ایجاد کرد. اگر بازیکن خوش شانس باشد که با یکی از آنها برخورد کند ، چون به دست آوردن آن بسیار کار دشواری است . همچنین می توان آنها را با رفتن به روستا و انجام تجارت با آهنگر به دست آورد. هنگامی که زره زنجیره ای دارید ، می توانید آن برای محافظت از خود استفاده کنید .

 1. سنگ معدن زمرد :

این کمیاب ترین نوع سنگ معدن است و فقط در بیوم Extreme Hills یافت می شود. به ندرت می توان بدون معدنکاری شدید به آن برخورد کرد. اگر خوش شانس هستید که مقداری در ماین کرافت پیدا کنید ، می توانید از آن برای تجارت با روستاییان استفاده کنید. با استفاده از کلنگ آهن سنگ معدن را استخراج کنید ، در غیر این صورت ممکن است آن را بشکنید.

 1. بلوک چراغ :

اینها روی هرم قرار دارند و می توانند از بلوک های آهن ، طلا یا الماس ساخته شوند. پس از فعال شدن آنها می توانند به عنوان یک بافر عمل کنند و شما می توانید از بازی با رنگ ها لذت ببرید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که شیشه های رنگی را روی آن قرار دهید. آنها را می توان از معدن کمیابی پیدا کرد یا از ستاره های دیگر . بلوک های شیشه ای از ابسیدین ساخته شده است.

 1. دیسک های موسیقی :

12 دیسک منحصر به فرد وجود دارد که بازیکنان می توانند در ماینکرافت پیدا کنند. آنها را می توان در jukebox پخش کرد . دو مورد از آنها را می توان در صندوقچه ها کشف کرد. بقیه را می توان هنگام فریب یک اسکلت برای کشتن یک خزنده با تیر خود پیدا کرد. جمع آوری همه آنها زمان زیادی می برد ، اما این برای طرفداران هاردکور است که چالش جدید را دوست دارند.

 1. اسفنج ها :

بلوک های اسفنجی در آثار تاریخی اقیانوس به دست می آیند. هنگامی که آنها خشک هستند ، می توانند فوراً آب را در کنار یک بلوک آب جذب کنند. آنها می توانند یک راه حل مفید و موقت برای جلوگیری از جاری شدن آب در صورت استفاده صحیح باشند. شما همچنین می توانید این بلوک ها را بسازید هرچند که با کوره ساخته شده است .

پیشنهاد می کنیم مقاله آیا ماینکرافت بازی خوبی است را مشاهده کنید.

آیا بازی ماین کرافت شیطانی است؟

چرا بازی ماینکرافت شیطانی است؟ و چرا ما با ماین کرافت بازی میکنیم؟ این سوال خوبی است.حتما برای بچه ها پرداخته ایم. ماینکرافت چیست؟

این سوال مهمی است که ما به ماینکرافت چیست؟ به خوبی پاسخ داده ایم ایا ماینکرافت ترسناک است.در مقاله ماینکرافت چیست؟به اموزش ماینکرافت پرداخته ایم. بنیادی ترین سوال که باید پاسخ داده شود ماینکرافت چیست؟ است.

آیا ماینکرافت برای بچه ها خوب است؟

آیا ماین کرافت برای بچه ها خوب است؟

تا آنجا که بازی های آموزشی غیر خشونت آمیز انجام می شود ، بدون شک ماینکرافت یکی از بهترین ها است . این می تواند اصول مهارت های برنامه نویسی ، کار گروهی ، حل مشکلات ، مدیریت پروژه را به بچه ها بیاموزد و محیط فوق العاده ای را برای پرورش خلاقیت و تفکر “خارج از چارچوب” ارائه می دهد .

آیا Minecraft / ماین کرافت برای مغز شما مضر است؟

مطالعات شواهدی پیدا کرده اند که نشان می دهد بازی های ویدیویی می توانند سرعت پردازش، انعطاف پذیری شناختی، حافظه کاری، مهارت های اجتماعی و مهارت های حل مسئله را افزایش دهند. نتیجه نهایی: در حین سرگرم شدن با بازی مانکراف ، می توان مهارت های شناختی مهمی را توسعه داد.

خطرات بازی ماینکرافت چیست؟

ایا ماینکرافت خطرناک و اعتیاداور است

بازی محبوب کودکان ؛ ماینکرافت ، مدتی است که در بین کودکان به عنوان یکی از بازی های آنلاین مورد علاقه آنها جای خود را به خوبی حفظ کرده است . در حالی که این بازی به اندازه Roblox خطرناک نیست ، بازی بسیار اعتیادآور است که خطر بیشتری برای افزایش زمان نمایش روی صفحه نمایش دارد .

خطرات ماینکرافت چیست؟

خطرات ماینکرافت چیست؟ بازی ماین کرافت می تواند کودکان را در معرض زورگویی و استثمار قرار دهد. بازی ماینکرافت را می توان به صورت آنلاین در سرورهای چند نفره اجرا کرد که برخی از آنها می توانند بسیار خشن باشند. بازیکنان به بازیکنان دیگر حمله کرده و آنها را می کشند و دارایی های مجازی آنها (یا خریداری شده) آنها را سرقت می کنند یا ساختمانهایی را که برای ساختن آنها زحمت کشیده اند خراب می کنند.

آیا ماینکرافت به طور خطرناکی اعتیاد آور است؟

بازی ماین کرافت مدتی است که به عنوان یکی از بازی های آنلاین مورد علاقه آنها در بین کودکان جایگاه خود را حفظ کرده است. اگرچه بازی به اندازه Roblox خطرناک نیست، اما بسیار اعتیاد آور است که خطر افزایش زمان نمایشگر را به همراه دارد.

پیشنهاد می کنیم مقاله کتاب ماینکرافت فارسی رایگان را مشاهده کنید.

ماینکرافت برای چه سنی مناسب است؟

• ماینکرافت برای چه سنی مناسب است؟

با توجه به “هیئت رتبه بندی نرم افزار سرگرمی” (ESRB) ، ماینکرافت برای کاربران بالای 10 سال مناسب است . به دلیل “خشونت فانتزی” ، ESRB اظهار می دارد که این رتبه بندی به این صورت تعیین شده است که “بازیکنان می توانند در اقدامات خشونت آمیزی مانند آتش زدن حیوانات و آسیب رساندن به آنها با سلاح شرکت کنند.

مزایا و معایب ماینکرافت چیست؟

ماینکرافت چیست؟ ماینکرافت یک بازی ویدیویی است که توسط شرکت Mojang Studios توسعه یافته و توسط شرکت Microsoft منتشر شده است. این بازی به یکی از پرفروش‌ترین بازی‌های جهان تبدیل شده و شهرت بسیاری پیدا کرده است. ماینکرافت چیست؟ به یک دنیای سه بعدی آزاد ارائه می‌دهد که از بلوک‌های مختلف ساخته شده است. این اجازه را به بازیکنان می‌دهد تا بر اساس خلاقیت و خلاقیت شخصی خود دنیایی منحصر به فرد بسازند.

اما با این همه مزایا، ماینکرافت چیست؟ چندین نقطه ضعف هم دارد. یکی از معایب این بازی ممکن است محدودیت‌های گرافیکی باشد که ممکن است برخی از بازیکنان حس کنند. همچنین، در برخی سیستم‌ها، ممکن است نیاز به منابع سخت‌افزاری بیشتری داشته باشد که ممکن است بازی را به آن دستگاه‌ها که سخت‌افزار قوی‌تری ندارند، دسترسی مشکل کند.

به طور کلی، ماینکرافت چیست؟ یک بازی استثنایی است که به بازیکنان امکان می‌دهد دنیای خلاقانه و منحصر به فرد خود را ایجاد کنند، اما باید توجه داشت که ممکن است برخی از محدودیت‌ها و نیازهای سخت‌افزاری وجود داشته باشد.

آیا ماین کرافت برای سلامت روان مفید است؟

تحقیقات آن‌ها نشان داد افرادی که این بازی را انجام می‌دهند در مقایسه با گروه کنترل می‌توانند مقیاس‌های ارتباطی، سازگاری و تدبیر بیشتری را نشان دهند – همه مهارت‌هایی که کلید موفقیت فارغ‌التحصیلان محسوب می‌شوند. بیشتر این مزایا به دلیل ساختار بازی است.

کدام نسخه ماینکرافت بهتر است؟

بهترین نسخه ماینکرافت چیست؟ جاوا ادیشن منبع بازترین گزینه برای کاربران است و آن را به بهترین انتخاب برای اصلاح کنندگان و کسانی که بازی رایانه ای را ترجیح می دهند تبدیل کرده است. بسیاری از بازیکنانی که از Java Edition استفاده می کنند از زمان ایجاد ماینکرافت بازی را انجام می دهند. نسخه PC بزرگترین انجمن ماینکرافت را با خود به ارمغان می آورد .

چه مقدار RAM برای ماینکرافت لازم است؟

شما همیشه باید حداقل 2 گیگابایت (گیگابایت) RAM به ماینکرافت اختصاص دهید. اگر قصد استفاده از بسیاری از حالت ها را دارید ، آن را به 4 یا 6 گیگابایت افزایش دهید. فقط مراقب باشید RAM بیشتری از آنچه که کامپیوتر شما در دسترس دارد مصرف نکنید .

آیا سرورهای ماینکرافت می توانند اطلاعات شما را سرقت کنند؟

هکرها اطلاعات ورود به سیستم بیش از هفت میلیون عضو سایت Minecraft Lifeboat را به سرقت برده اند. شواهدی وجود دارد که اطلاعات سرقت شده ، از جمله آدرس ایمیل و رمزهای عبور ، در سایت هایی که با داده های هک شده تجارت می کنند ، ارائه می شود.

آیا ماینکراف رایگان یک ویروس است؟

نسخه رایگان ماینکرافت چیست؟ استفاده از آن بر خلاف موافقتنامه مجوز کاربر نهایی Mojang است. علاوه بر این ، ممکن است حاوی ویروس ها و بدافزارهایی باشد که می توانند برای رایانه شما مضر باشند. توصیه می شود هنگام استفاده از VPN استفاده کنید و قبل از استفاده ، فایل بارگیری شده را توسط آنتی ویروس خود اسکن کنید .

اهمیت بازی ماینکرافت چیست

بازی ماینکرافت چیست و چرا ما با ماین کرافت بازی میکنیم؟ این سوال خوبی است. اگر عاقل باشید. خطرات بازی ماینکرافت چیست ؟

حتما برای بچه ها به بازی مانکراف پرداخته ایم. ماینکرافت چیست؟ این سوال مهمی است . ما به ماینکرافت چیست؟ به خوبی پاسخ داده ایم ایا ماینکرافت ترسناک است.در مقاله ماینکرافت چیست؟به اموزش ماینکرافت پرداخته ایم. بنیادی ترین سوال که باید پاسخ داده شود ماینکرافت چیست؟ است

در حالت تک نفره Creative در تنظیمات صلح آمیز، هیچ تعاملی با دیگران وجود ندارد و هیچ درگیری وجود ندارد. بازی مانکراف در غیر این صورت، یک سرور مستقر با مدیران بسیار خوب پیدا کنید، مانند یکی از این سرورهای Minecraft بررسی شده یا فقط برای بچه ها.

ایرانیان سایبر مقاله ای طرح کرده است که با خواندن آن می توانید پاسخ سوال ماینکرافت چیست؟ را بیابید و اموزش ماینکرافت را شروع کنید.بهترین سوال و اموزش ماینکرافت چیست؟ را در مای کرافت مقاله بخوانید و با ما همراه باشید.

یکی از بهترین مقاله های که درمورد ماینکرافت چیست؟ می توانید بخوانید همین مقاله ایرانیان سایبر است.

آیا Minecraft برای بچه ها خوب است؟

تا آنجا که بازی های آموزشی غیر خشونت آمیز انجام می شود ، بدون شک Minecraft یکی از بهترین ها است. این می تواند اصول مهارت های برنامه نویسی ، کار گروهی ، حل مشکلات ، مدیریت پروژه را به کودکان بیاموزد و محیط فوق العاده ای را برای پرورش خلاقیت و تفکر "خارج از چارچوب" ارائه می دهد.

هدف اصلی Minecraft چیست؟

هدف این بازی ساخت و کاوش (و زنده ماندن) است. چند بازیکن می توانند آن را بازی کنند؟ می توانید خودتان بازی کنید یا می توانید آنلاین با دیگران بازی کنید.

پایان بازی Minecraft چیست؟

به عنوان یک بازی sandbox ، هیچ پایان واقعی برای Minecraft وجود ندارد. با این حال به طور کلی پذیرفته شده است که شما پس از کشتن اژدهای انتهایی بازی را "کامل" می کنید. این آموزش مراحل لازم برای مکان یابی و ورود به بعد End را نشان می دهد ، و سپس اژدهای ender را شکست می دهد و همچنین پژمردگی را از بین می برد.

خطرات بازی ماینکرافت چیست

کارگردان: 2450 رأی

تاریخ ایجاد شد: 2021-12-15 12:02

امتیازدهی ویرایشگر:
4.9

25 در مورد “خطرات بازی ماینکرافت چیست؟”

 1. سلام بابا ماینکرافت باحاله چه خطری والا خودم ۱۱ سالمه ۲ سال دیگه میشم نو جوان ولی خیلی خوبه خطرارتش باب هیچی نیست فقط یه چیز بدراک بده ویدر با اژدها خیلی قویه راستی خودم تا ماینکرافت خیلی پرو ام هرچی بخواین ازم بپرسین میدونم😂 کد هاش چیز مثل آب خوردنه ۳ سال ماینکرافت دارم با ۱۰ تا سرور خیخخخخخ

 2. من خودم از بچگی عاشق این بازی بود و معتقد هستم که خیلی اعتیاد آوره ولی تو کد نویسی و مدیریت برنامه شمارو قوی می‌کنه و هنوز که هنوزه من ۱۷ سالمه بیشتر کد های بازی رو بلد نیستم🥲

 3. اولا اسم درستش ماینکرفته دوما یه بازیه عادیه خب ولی میدونم که مثلا ماب های ماینکرفت ممکنه برا بچه ها یکم اره میدونی چیزه شاید ترسناک باشه میگن یه بازی اعتیاد اوره خب داداش کار نمیشه توش انجام بدی ایده نداری واسش مثلا من تو گوشی بازی می کنم ولی کلا گیم پلی میبینم

 4. یعنی فقط بچه بازی بود این مقاله آخه ماینکرافت کجاش استعمار گریه طوری نوشتین هرکی ندونه فکر میکنه بازیکنا اره برقی میگیرن دست همو نصف میکنن

 5. سلام ماینکرافت خطر ناک نیست و ترسناک و یک چیز دیگه شما نوشیدن باعث زور گویی میشه ولی نیست همین چیزی من لا پیسی و گوشی و کنسول دارم خیلی خوبن
  من ۹ سالمه و ماینکرافت مناسب همه سنین من از ۳ سالگی بازی میکردم

 6. ماینکرافت عالیه ، من ۱۷ سالمه و به شخصه عاشق ماینکرافتم و یک ساله دارم بقای خودمو تو این بازی حفظ میکنم
  پیشنهاد میکنم که کودکان هم این بازی رو تجربه کنن و بتونن بقای خودشونو چه تو دنیای بازی و چه تو دنیای واقعی حفظ کنن
  تو این بازی باید برای بقای خودت هر چی دم دستت میاد رو ازش استفاده کنی و سعی کنی که نمیری
  بزرگترین چالش این بازی هاردکوره که اگه یکبار بمیری دیگه نمیتونی برگردی و این میشه چالش برانگیزترین حالت بازی
  این بازی در اصل یک بازی بقا و سند باکسه

  بقا چیه؟ بقا یعنی سعی و تلاش برای حفظ جون و زندگیت
  سند باکس چیه ؟ یعنی شما یک داستان داری و میتونی با استفاده از محیط بازی داستانتو توش پیاده کنی ، مثلا یک داستان درمورد عملیات نجاته و شما با خلاقیت به خرج دادن این داستانتو تا آخرش میرین و میتونین با استفاده از محیط بازی یا مود ، داستانتو تا آخرش برین.

  حالشو ببرید.

 7. من از وقتی 5 سالم بود ماینکرافت بازی میکردم😅 و واقعا این را بدونید چه با صدا چه بی صدا چه آنلاین و چه آفلاین این بازی هیچ خطری نداره فقط یه چیز😽وقتی میخواهید آنلاین بازی کنید یا خودتون سرور بسازید( که افراد مزاحم بندازید بیرون ) یا برید تو سرور های معتبر و رسمی(البته برای سرور های رسمی ماینکرافت باید از v..p,n استفاده کنید)مگر نه هیچ خطری نداره خیلی هم برای مغز و روح مفیده و حتی تو یکی از دانشگاه های دانمارک باید امتحانش را پاس کنن این بازی اصلا اعتیاد آور نیست و هر وقت که بخواهید میتونید ازش خارج شید درزم، بهتر نیست همچین مطلب هایی را در مورد بازی های خشن(آنقدر تو این دوره زمانه زیاد شدن که تا فردا طول میکشه تایپ کنم)در نظر بگیرید؟،ماینکرافت حتی داستان ساختش هم آدم رو سر حال میاره چه برسه به بازی کردنش(اگه سیستم خوب دارید شیدرپک و ریسورسپک بریزید که رویایی میشه😇😎) پس اصلا در انتخابش شک نکنید،اصلا یه پیشنهاد خوب،رو گوشی بازی کنید اگه خوشتون اومد برید سراغ نسخه pc و کنسول و…

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.