برنامه اسکرچ برای گوشی

نصب برنامه اسکرچ برای گوشی

Scratch نرم افزار رسمی اندروید است برنامه اسکرچ برای گوشی که برای ساخت بازی ها و کارتون های متحرک طراحی شده است. کاربران می توانند طرح های خود را بسازند و آنها را در جامعه به اشتراک بگذارند.چگونه کار می کند؟امکان ایجاد داستان های تعاملی مختلف در قالب یک ویدیوی متحرک وجود دارد. کاربران به خصوص کودکان می توانند با افزودن اشیا و کاراکترهای برنامه اسکرچ برای گوشی مختلف از کتابخانه اپلیکیشن، ایده های خود برنامه اسکرچ برای گوشی را به واقعیت تبدیل کنند.

می‌توانید پس‌زمینه‌هایی را برای پر کردن فریم‌ها، اعمال جلوه‌های صوتی و ضبط و اضافه کردن صداهای خود انتخاب کنید. پروژه های ایجاد شده کاربران می توانند آنها را ذخیره کرده و با دوستان خود به اشتراک بگذارند.خراش برای رشد تفکر کودک طراحی شده است. با استفاده از آن، کودکان می توانند مهارت های برنامه اسکرچ برای گوشی خود را در برنامه نویسی و بیان افکار خود در قالب ویدیویی بهبود بخشند. به عنوان یک اپلیکیشن برای یادگیری برنامه نویسی پایه می توانید از Mimo استفاده کنید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله نرم افزار اسکرچ چیست بپردازید.

برنامه اسکرچ برای گوشی

تفاوت های ظریف.لازم به ذکر است که این اپلیکیشن فقط برای تبلت های اندرویدی در نظر گرفته شده است. در زمان انتشار این بررسی، نسخه ای برای دستگاه های برنامه اسکرچ برای گوشی تلفن همراه هنوز توسعه نیافته است.در حالی که یادگیری Scratch نسبتاً آسان است، ایده خوبی است که آموزش ها را بررسی کنید تا به شما در ایجاد کار منحصر به فرد خود کمک کند. کاربران می‌توانند کارتون‌ها و بازی‌هایی با طرحی غیر پیش پا افتاده و شخصیت‌های جالب بسازند.

ویژگی های خاص.امکان ساخت فیلم ها و بازی های متحرک وجود دارد.کاربران می توانند شخصیت های مختلف قابل پخش را از کتابخانه اضافه کنند.پروژه های تمام شده را می توان با دوستان به اشتراک گذاشت.
برنامه کاملاً رایگان بارگیری برنامه اسکرچ برای گوشی و استفاده می شود.سازگار با نسخه های فعلی اندروید.به کودکان خود یاد دهید که با اسکرچ، یک زبان برنامه نویسی بصری برای کودکان، کدنویسی کنند. اپلیکیشن موبایل Scratch برای اندروید به شما این امکان را می دهد که برنامه نویسی را مستقیماً در تلفن همراه خود یاد بگیرید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله برنامه اسکرچ برای کامپیوتر بپردازید.

شما به بلوک هایی دسترسی خواهید داشت که باید به یکدیگر متصل شوند و یک الگوریتم برنامه ایجاد کنید. شما شخصیت های مختلف را برنامه ریزی می کنید، آنها را به حرکت وا می دارید، داستان های تعاملی شگفت انگیز یا بازی های ساده ایجاد می کنید.Scratch به شما امکان دسترسی به مجموعه بزرگی از برنامه های نوشته شده توسط سایر اعضا را می دهد. این به شما برنامه اسکرچ برای گوشی این امکان را می دهد که به کد نگاه کنید تا متوجه شوید الگوریتم برنامه چگونه کار می کند.

این امکان را به شما می دهد تا به سرعت زبان برنامه نویسی Scratch برای کودکان را دقیقاً در تلفن همراه خود یاد بگیرید.من به این فکر افتادم که یک برنامه کاربردی برای یک گوشی هوشمند اندرویدی برای بازی غیر رایانه ای “Golem Battle” بسازم. گاهی این به ذهن می رسد. من می خواستم برنامه ای “برنامه اسکرچ برای گوشی” بسازم که جایگزین 20 کارت شانس و یک شمارنده گرد برای نسخه رایگان Print & Play بازی شود و کارت پاداش فعلی (یا نبود آن) را برای دو بازیکن ایجاد کند و شماره دور را نشان دهد.

با این کار دو برگه با فرمت A4 برای کسانی که بازی را چاپ می کنند ذخیره می کند.اما چه باید کرد؟ می خواستم چیزی سریع و کم هزینه یاد بگیرم. از میان راه حل های ساده، فقط AppInventor آمد که قبلاً برای ایجاد یک کنترل ربات از یک برنامه اسکرچ برای گوشی سازنده فلزی استفاده کردم. اما بعد تصمیم گرفتم – چرا چیز دیگری را امتحان نکنم؟جستجو نشان داد که معلوم می شود امکان ایجاد برنامه های کاربردی (افسوس، نه مستقل، اما اکنون تقریباً هیچ مشکلی با اینترنت وجود ندارد) در … Scratch وجود دارد.

بله، در این محیط برنامه نویسی “کودکانه” بود که من به خوبی آن را می شناختم و قبلاً روبات ها و روش هایی برای آن توسعه داده بودم.به همین دلیل تصمیم گرفتم یک اپلیکیشن گوشی هوشمند روی … Scratch بسازم.اولین قدم ایجاد خود اپلیکیشن بود. می توانید آن را از لینک تماشا کنید.بسیار ساده است – دو دکمه که وقتی فشار داده می شود، همه چیز را بازنشانی می کنند یا برنامه اسکرچ برای گوشی داده هایی را برای دور بعدی تولید می کنند، اسپرایت های کارت شانس و یک مولد اعداد تصادفی که آنها را نشان می دهد.

فقط به کد نگاه کنید – من از چند متغیر و عبور سیگنال استفاده کردم. تمام برنامه نویسی کمتر از یک ساعت طول کشید. مهمترین چیز (و افسوس که من بلافاصله متوجه نشدم) این است که تمام گرافیک های پروژه باید شطرنجی باشند!و حالا… جادو! من باید یک پروژه Scratch را به یک فایل apk برای برنامه اسکرچ برای گوشی تلفن هوشمند تبدیل کنم. و من این کار را در دو مرحله انجام خواهم داد:مرحله 1 – ما یک برنامه آنلاین با درج پیوند پروژه در خط ورودی در وب سایت پروژه فسفر ایجاد می کنیم.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله دستورات شرطی در اسکرچ بپردازید.

یک پیوند به پروژه وارد کنید و روی بسته کلیک کنید.مرحله 2 – لینک دریافتی با برنامه را در سایت دیگری – appsgeyser.com به apk تبدیل کردم برای این کار کافی است روی Create Now کلیک کنید و نوع وب سایت را انتخاب برنامه اسکرچ برای گوشی کنید. در مرحله بعد، پیوندی به پروژه آنلاین تولید شده با برنامه خود وارد کنید، نامی برای برنامه ایجاد کنید و اطلاعات اضافی را اضافه کنید – توضیحات و نماد. ما Create را فشار می دهیم (در اینجا ممکن است از شما خواسته شود ثبت نام کنید) جادو کار می کند.

فقط باید پیوند پیشنهادی را در تلفن هوشمند خود باز کنید و منتظر تولید و آپلود یک فایل apk در آن باشید که می توانید آن را نصب کنید و به دیگران اجازه دهید امتحان کنند. . در واقع، شما می توانید کارهای پیچیده تری را در Appsgeyser انجام دهید، اما فکر می کنم خودتان می توانید آن را کشف کنید.همیشه برنامه اسکرچ برای گوشی می توانید به داشبورد نگاه کنید و برنامه خود را با ایجاد مجدد آن در امتداد زنجیره Scratch -> Phosphorus -> Appsgeyser برطرف کنید.

شما می توانید با مراجعه به این لینک، اپلیکیشن تمام شده (apk) نسخه Print&Play بازی رومیزی Golem Battles را دانلود و تست کنید.Scratch یک برنامه فوق العاده به زبان های روسی و اوکراینی برای ویندوز و اندروید است که به کاربران جوان کمک می کند تا اصول برنامه نویسی را بیاموزند. اغلب، کلمه برنامه نویسی در کودکان با فرآیندی بسیار خسته کننده، خسته کننده و پیچیده برنامه اسکرچ برای گوشی همراه است. به دلیل این عقیده، بسیاری تمایلی به یادگیری اصول برنامه نویسی ندارند.

توسعه دهندگان برنامه Scratch به چه چیزی رسیدند؟ آنها محیطی را ایجاد کردند که بر اساس اصول اولیه زبان لوگو است و از فناوری سازنده معروف لگو استفاده می کند. با یک رابط رنگارنگ و ساده، کاربران جوان می توانند به راحتی در محیط حرکت کنند. تیمی از برنامه نویسان این برنامه اسکرچ برای گوشی برنامه را برای نوجوانان 8 تا 16 ساله توسعه داده اند. به دلیل سادگی آن، این ابزار به شیوه ای بازیگوش توسط کودکان پیش دبستانی و دانش آموزان کوچکتر مورد استفاده قرار گرفت.

آخرین نسخه Scratch نه تنها در بین کودکان، بلکه در بین والدین و معلمان آنها نیز تقاضای زیادی دارد.Scratch فرصت های بزرگی را در توسعه خلاقیت و تفکر منطقی باز می کند، یعنی:ساخت بازی؛کارتون;داستان های تعاملی؛انیمیشن ها، برنامه اسکرچ برای گوشی ارائه ها؛فیلم های آموزشی و آموزشی;درک عمیق از مفهوم طراحی این نرم افزار را می توان در درس های علوم کامپیوتر، منطق، ریاضیات، انگلیسی، روسی، اوکراینی استفاده کرد. برنامه نویسی، کودکان تعداد زیادی مهارت را یاد می گیرند: طراحی، تفکر خلاق و ارتباط موضوعی، تجزیه و تحلیل سیستم، تعامل موثر، استفاده سریع از فناوری.

محیط اسکرچ چگونه کار می کند؟ابتدا برنامه را در رایانه شخصی خود دانلود کنید (بسته به سیستم عامل رایانه شما). ما نصب را شروع می کنیم و منتظر می مانیم، در واقع تا زمانی که برنامه نصب شود. در مرحله بعد وارد خود برنامه می شویم و پنجره اصلی جلوی ما باز می شود که دارای سه بخش اسکریپت شخصی، بلوک برنامه اسکرچ برای گوشی اسکریپت، پنجره نمایش نتیجه است. بلوک اسکریپت شامل به اصطلاح ساخت و سازها (نشانک ها) است: اسکریپت ها، لباس ها، صداها.

با کلیک جداگانه بر روی هر یک از این تب ها، دستورات، نمایشگرها، صداها، اکشن ها و بسیاری از بخش های دیگر ظاهر می شوند. بنابراین، با کلیک بر روی پارامتر “movement”، تمام دستورات مسئول حرکت شی مورد نیاز خود را در فضای کاری مشاهده خواهید کرد. اگر می خواهید هر پارامتری را به اسکریپت خود منتقل کنید، کافی است دکمه سمت چپ ماوس را نگه دارید و برنامه اسکرچ برای گوشی پارامتر را به فضای کاری بکشید. تمامی بخش ها به صورت آجری ساخته می شوند و در حین برنامه نویسی به نوعی سازه هایی را در فضای کار از آجر می سازید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله دستورات برنامه اسکرچ بپردازید.

همه چیز بسیار آسان، ساده و رنگارنگ است. هر کاربر برنامه می تواند برنامه را برای خود شخصی سازی کند: تغییر زبان رابط و غیره. لازم به ذکر است که آثار تمام شده را می توان در وب سایت رسمی برنامه اسکرچ بارگذاری کرد و در آنجا با سایر سازندگان برنامه اسکرچ برای گوشی آثار مشابه تبادل نظر کرد.در سایت ما می توانید نه تنها خود برنامه را به صورت رایگان دانلود کنید، بلکه آموزشی را نیز به طور کامل هر مرحله از برنامه نویسی را در محیط اسکرچ توضیح می دهد.

Scratch یک محیط برنامه نویسی رویداد محور است که برای آموزش کودکان طراحی شده است. به شما امکان می دهد با تصاویر و صدا کار کنید، انیمیشن ها و صحنه های پویا ایجاد کنید، دنباله هایی از اقدامات را در قالب اسکریپت ضبط کنید. این برنامه دانش آموزان را با اصول برنامه نویسی آشنا می کند و در طول برنامه اسکرچ برای گوشی مسیر به توسعه خلاقیت، منطق و تفکر آنها کمک می کند. بر روی رایانه های دارای ویندوز، مک و لینوکس نصب شده است.

عملکرد برنامه.اسکرچ به کودکان می آموزد که چگونه به شیوه ای بازیگوش کدنویسی کنند که آنها را درگیر نگه می دارد و یادگیری مطالب جدید را آسان تر می کند. هنگام ایجاد برنامه اسکرچ برای گوشی یک پروژه، می توانید از اجزای آماده استفاده کنید یا خودتان آنها را برنامه ریزی کنید. ویرایشگر گرافیکی داخلی به ایجاد تصاویر و پس زمینه کمک می کند، عملیات اشکال زدایی و کامپایل پروژه ها در فایل های اجرایی ارائه می شود.ویژگی های اصلی برنامه:• توسعه پروژه از ابتدا.• اضافه کردن، حذف و ویرایش اجزای نرم افزار.

• استفاده از اشیاء آماده.• نوشتن فیلمنامه.• ذخیره پروژه به عنوان یک فایل محلی.• قرار دادن نتیجه برنامه نویسی در شبکه.پنجره برنامه به سه قسمت تقسیم می شود که شامل لیستی از تب ها، یک اسکریپت و یک ناحیه تجسم است. با برنامه اسکرچ برای گوشی حرکت در زبانه های بلوک اول، می توانید متغیرها، اپراتورها، موسیقی متن، نوع حرکت و سایر پارامترهای پروژه را انتخاب کنید. بلوک دوم شامل اسکریپت ایجاد شده است و بلوک سوم جایی است که در آن تجسم می شود و نمایشی بصری از نتیجه ارائه می دهد.

امکان انتشار در اینترنت و یا ذخیره پروژه انجام شده در کامپیوتر فراهم شده است.ویژگی های برنامه Scratch در مقایسه با سایر محیط های برنامه نویسی، رابط کاربری ساده و بصری دارد. مکان مناسب همه بلوک های اطلاعاتی نیاز به جابجایی بین برگه ها را از بین می برد، همه ابزارهای لازم بلافاصله پس برنامه اسکرچ برای گوشی از دانلود برنامه در دسترس قرار می گیرند.از جمله مزایای محیط زیست:• بهره وری بالا در آموزش مبانی برنامه نویسی.• توانایی استفاده از آماده و ایجاد اشیاء جدید.

• وجود 10 اسکریپت آماده برای ساخت بازی و انیمیشن.• پشتیبانی از زبان روسی.• مجوز رایگان.محیط برنامه نویسی برای ساخت انیمیشن، کارتون و بازی برنامه اسکرچ برای گوشی مناسب است. شبکه اجتماعی Scratch خود را دارد که در آن کودکان می توانند ارتباط برقرار کنند و پروژه ها را به اشتراک بگذارند. در نسخه Scratch 3 که در سال 2016 منتشر شد، اسکرول بهبود یافت، کتابخانه های اشیاء آماده دوباره پر شدند و گزینه شبیه سازی sprites اضافه شد.

توسعه حوزه فناوری اطلاعات کاربران رایانه های شخصی را وادار می کند تا دست خود را در برنامه نویسی یا کمک به آموزش کودکان امتحان کنند. گروهی از افراد همفکر از دانشگاه ماساچوست، برای اینکه تا حدودی روال و پیچیدگی کلاس ها را برای نسل جوان تراز کنند، Scratch را ایجاد کردند، یک پلت فرم ویژه برای ایجاد برنامه اسکرچ برای گوشی پروژه های چند رسانه ای که برای کمک به تسلط بر اصول اولیه برنامه نویسی بصری طراحی شده است. محتوا هدف و ویژگی ها رابط و عملکرد مزایا چیست و آیا معایبی دارد؟

آیا ارزش امتحان کردن را دارد؟هدف و ویژگی ها اسکرچ نوعی جانشین زبان لوگو است و فرآیند ترکیب بلوک ها شبیه به مونتاژ پازل های سه بعدی و سازندگان لگو است. با استفاده از مجموعه ای ساختاریافته از دستورات، کاربر آزاد است برنامه اسکرچ برای گوشی تا مدل های نرم افزاری با پیچیدگی های متفاوت ایجاد کند و اشیاء با ویژگی های مشخص را مجبور به تعامل کند. نتایج کار می تواند به عنوان مثال، فیلم های متحرک، کمیک های تعاملی، بازی های آرکید یا منطقی، سیستم های محاسباتی ساده باشد.

Scratch Offline Editor نسخه 2.0 به شما امکان می دهد بدون اتصال به شبکه، تغییراتی در برنامه اسکرچ برای گوشی پروژه ها ایجاد کنید. از نظر ابزارها و ابزارهای موجود، برنامه دانلود شده هیچ تفاوتی با ویرایشگر آنلاین موجود در وب سایت توسعه دهنده ندارد.رابط و عملکرد این برنامه در درجه اول برای کودکان توسعه داده شد، زیرا رابط کاربری آن بسیار ساده و شهودی بود. پس از راه اندازی، در بالای پنجره ای که باز می شود، می توانید پنل افقی استاندارد برای مدیریت پروژه ها را مشاهده کنید.

برای اینکه همه عناصر ویرایشگر به زبان روسی باشند، باید روی نماد کره کلیک کنید و زبان روسی را از لیست انتخاب کنید.محیط نرم افزار از چهار بخش تشکیل شده است:Sprites (کاتالوگ اشیاء بصری قابل دستکاری)؛پالت بلوک (مجموعه بزرگی از بلوک ها-فرمان های چند رنگ)؛فضای کاری اسکریپت (بخشی از ویرایشگر که در آن بلوک ها قرار می گیرند تا در کد برنامه اسکرچ برای گوشی منبع ترکیب شوند).صحنه (منطقه ای که در آن می توانید نتایج اقدامات کاربر را با اشیا و بلوک ها مشاهده کنید).

دانلود برنامه اسکرچ برای گوشی

در پانل با جن، ابتدا فقط یک گربه کارتونی وجود دارد – نماد Scratch، با این حال، اشیاء جدید به راحتی از کتابخانه، رایانه کاربر یا در ویرایشگر گرافیکی داخلی ایجاد می شوند. به روشی مشابه، می‌توانید پس‌زمینه مناسبی برای صحنه برنامه اسکرچ برای گوشی انتخاب کنید.دستورات اسکریپت با استفاده از بلوک های پازل رنگی شکل می گیرند که به 10 دسته تقسیم می شوند. منطقه اسکریپت همچنین حاوی برگه هایی برای لباس ها و صداهای شخصیت است.

شایان ذکر است که با اتصال به شبکه، کاربران می توانند خلاقیت های منحصر به فرد خود را با افرادی از سراسر جهان به اشتراک بگذارند.مزایا چیست و آیا معایبی دارد؟از مزایای این اپلیکیشن می توان به موارد زیر اشاره کرد:رابط کاربری زیبا با پشتیبانی از زبان روسی؛ابزارهای غنی برای ایجاد پروژه های منحصر به فرد برنامه اسکرچ برای گوشی از انواع مختلف؛ویرایشگر گرافیکی خوب؛وجود نکات؛امکان تنظیم پروژه ها به صورت آفلاین در مورد معایب پلت فرم، آنها بسیار نسبی و در حداقل مقدار هستند.

انتخاب ساده جلوه های بصری؛نکات داخلی فقط به زبان انگلیسی؛درک برخی از دستورات بلوک برای کودکان دشوار است.از برنامه های جایگزین مشابه Scratch 2.0، Stencyl (نسخه پیشرفته تر، اما بدون پشتیبانی از زبان روسی)، Alice (همچنین یک محیط انگلیسی زبان برای ایجاد پروژه های سه بعدی) و، البته، BYOB / Snap – در اصل به ذهن می رسد. تغییری در برنامه مورد نظر برنامه اسکرچ برای گوشی ما که در نهایت در جاوا اسکریپت بازنویسی شد.

آیا ارزش امتحان کردن را دارد؟با توجه به انتخاب اندک پلتفرم ها برای برنامه نویسی بصری و زرادخانه چشمگیر ویژگی های Scratch، این ویرایشگر قطعا ارزش توجه دارد. با کمک آن، کودکان میانسال و بزرگتر (اما برای بزرگسالان نیز منعی وجود ندارد) می توانند برنامه اسکرچ برای گوشی به طور همزمان در خلاقیت هیجان انگیز شرکت کنند و دانش کافی به دست آورند. سوال دیگر این است که آیا مهارت های کسب شده کافی است تا بعداً با آرامش به مطالعه زبان های برنامه نویسی پیچیده تر بروید؟ اما هر کاربر در این مورد فقط در عمل یاد می گیرد.

BYOB/Snap! (SSSB / Grab it!) یک تغییر توسعه یافته Scratch با داده های کلاس، رویه ها، بازگشت و سایر ویژگی های جالب است. نسخه 4.0 اسنپ نام دارد! (دریافت کنید!) و در جاوا اسکریپت بازنویسی شود، و بنابراین دیگر تغییر مستقیمی از Scratch نیست، بلکه فقط مشابه آن است.Stencyl یک زبان برنامه نویسی برنامه اسکرچ برای گوشی کمی پیشرفته تر برای iPhone، iPad، Android و Flash است آلیس (آلیس) – به شما امکان می دهد پروژه ها را به صورت سه بعدی ایجاد کنید.

این پیچیده تر از دو بعدی است، بنابراین مفاهیم جدیدی معرفی می شوند: سطوح، بردارها و غیره.Android App Inventor (Invent Apps for Android) – ایجاد شده توسط گوگل و دارای رابط کاربری مشابه Scratch است، زیرا بر اساس آن است.StarLogo-TNG (زبان ستاره برای نوجوانان) یک زبان برنامه نویسی است که از سه بعدی پشتیبانی می کند. برنامه نویسی به صورت برنامه اسکرچ برای گوشی بلوک انجام می شود. این زبان برای مدل سازی و یادگیری در نظر گرفته شده است.

STEP را در MIT ایجاد کردEtoys (اسباب بازی الکترونیکی)Gamefroot – یک بازی آنلاین ایجاد برنامه برای ایجاد بازی با قلمروهای طولانی. ویرایشگر بلوک به سبک کشیدن و رها کردن وجود دارد.
DesignBlocks – آنلاین بر اساس Scratch، TurtleArt و Processing. توسط برنامه اسکرچ برای گوشی گروهی از برنامه نویسان برای کودکان در آزمایشگاه MIT (گروه مهدکودک مادام العمر در آزمایشگاه رسانه MIT) توسعه یافته است.

Pocket Code یک زبان برنامه نویسی گرافیکی و اپلیکیشن برای اندروید، iOS، ویندوز فون و HTML5 است. تحت تاثیر Scratch و توسط تیم Catrobat به عنوان نرم افزار منبع باز توسعه یافته است.کد (کد) یک پلتفرم شبیه به Scratch است، اما برنامه اسکرچ برای گوشی راه ساده‌تری برای برنامه‌نویسی دارد.Blockly (Blokli) – این برنامه با اصلاح بلوک کوتاه شده Scratch و دوره هایی با معنای خاص و وظایف خاص متفاوت است.TYPE (CUI) (برنامه نویسی متنی)پاسکال – پاسکال به شما اجازه می دهد کد قوی و همه کاره ایجاد کنید.

Greenfoot (پای سبز) – شباهت هایی با جاوا دارد و برای مبتدیان برای یادگیری جاوا بسیار مفید است. بر گرافیک و تعامل تمرکز دارد.بیسیک قدیمی ترین زبان برنامه نویسی برای یادگیری است. جهتی به سمت سادگی، برداری و جن دارد.جاوا اسکریپت یک زبان برای وب است، از توابع، بازگشت، لامبدا، OOP و غیره استفاده می کند. از HTML5 Canvas API برای ایجاد برنامه اسکرچ برای گوشی پروژه هایی مانند Scratch استفاده می کند. همچنین از گرافیک برداری و جن استفاده می کند.

پردازش یک زبان مبتنی بر جاوا اسکریپت از MIT است و شبیه به Scratch است. بسیار ساده و مناسب برای افرادی که کاری به برنامه نویسی ندارند.لوگو (Logo) – سلف Scratch است و همچنین در MIT ایجاد شده است. برنامه باید نوشته شود، اما دستورات بسیار شبیه به دستورات موجود در Scratch هستند.Scratch یک برنامه اسکرچ برای گوشی برنامه رایگان برای خانواده سیستم عامل ویندوز است که به شما امکان می دهد انیمیشن خود را با مراحل ساده ایجاد کنید. این پروژه در ابتدا برای کودکان ایجاد شد، بنابراین عملکرد محصول بسیار ساده و قابل درک است.

برنامه اسکرچ این برنامه در استفاده ابتدایی است. اگر پدر و مادری خوشحال هستید، اسکرچ فرصتی را فراهم می کند تا نه تنها با فرزندتان سرگرم شوید، بلکه توانایی های خلاقانه او را نیز توسعه دهید و او را به تفکر تحلیلی وادار کنید.در این نرم افزار برنامه اسکرچ برای گوشی بسته به شی داده شده می توان انیمیشن ایجاد کرد، به عنوان مثال، یک پس زمینه یا یک عکس. در این حالت، انیمیشن را می توان برای انجام فرآیندهای خاصی برنامه ریزی کرد. این ابزار نرم افزاری به خودی خود با هدف توسعه مهارت های برنامه نویسی در کودکان ایجاد شده است.

این سیستم بر اساس یک اصل بلوک است، به عنوان مثال، با سازنده لگو.برنامه اسکرچ برنامه نویسی چنین اقداماتی دشوار نیست، زیرا ویرایشگر فایل های گرافیکی به شما امکان می دهد موانعی را که در فرآیند برنامه نویسی با آن مواجه می شوید به حداقل برسانید. برای استفاده از برنامه کافیست آن را دانلود کرده و برنامه اسکرچ برای گوشی بر روی کامپیوتر یا لپ تاپ خود نصب کنید و پس از آن اسکرچ آماده کار است.به طور جداگانه، شایان ذکر است که امکان افزودن چندین شیء به طور همزمان و ویرایش بیشتر آنها بر اساس ابزارهای داخلی در برنامه وجود دارد.

اگر کار در اسکرچ را انتخاب می کنید، زمینه هایی مانند تصویربرداری، انیمیشن یا حتی برنامه نویسی بازی وجود دارد که می تواند به شما در توسعه خلاقیت کمک کند.Scratch 2.0 یک برنامه کاربردی با طیف گسترده ای از ابزارهای تعاملی برای ایجاد بازی ها و انیمیشن های ساده است. شامل درس های دقیق برای آموزش کاربران تازه کار تمام پیچیدگی های زبان برنامه نویسی برنامه اسکرچ برای گوشی و محیط بصری Scratch.ویژگی های Scratch 2 کنترل کلید داغ؛یک نسخه از Scratch 3.0 Offline Editor وجود دارد.

استفاده از ماوس به عنوان ابزار نقاشی؛ارائه ارائه، ایجاد طراحی؛بسیاری برنامه اسکرچ برای گوشی از انیمیشن های مختلف و جلوه های صوتی.به شما امکان می دهد دستورالعمل های دقیق در مورد نحوه توسعه اسکریپت را مطالعه کنید.رابط تا حد امکان برای درک بهتر مفاهیم و اصول برنامه نویسی ساده شده است.می توانید پروژه خود را در انجمن رسمی Scratch یا در سرویس GitHub پست کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.