تدریس خصوصی برنامه نویسی کودکان اسکرچ

تدریس خصوصی برنامه نویسی کودکان اسکرچ Scratch

چه فرزند شما بخواهد بازی ویدیویی تدریس خصوصی برنامه نویسی کودکان اسکرچ Scratch  خود را بسازد و چه دانش آموز دبیرستانی شما بخواهد یک برنامه توسعه دهد، یادگیری Scratch یک نقطه شروع عالی برای کودکانی است که به یادگیری تدریس خصوصی برنامه نویسی کودکان اسکرچ Scratch در مورد رایانه علاقه دارند.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله برنامه نویسی و بازی سازی اسکرچ بپردازید.

تدریس خصوصی برنامه نویسی کودکان اسکرچ Scratch ، یک زبان برنامه نویسی سطح ابتدایی است که برای کمک به جوانان طراحی شده است تا سطح برنامه نویسی را به خوبی درک کنند.

آزمایشگاه رسانه MIT Scratch را طراحی کرد تا به جوانان کمک کند اصول برنامه نویسی را به روشی سرگرم کننده و تعاملی درک کنند. Scratch به‌جای چالش‌برانگیز بودن نحو، از بازی‌های سرگرم‌کننده و بلوک‌های کدگذاری با کشیدن و رها کردن تشکیل شده است تا به بچه‌ها در درک فرآیند و اصول برنامه‌نویسی تدریس خصوصی برنامه نویسی کودکان اسکرچ Scratch رایانه کمک کند.

در حالی که یادگیری این زبان ساده‌تر است، اما برای چندین هدف بسیار مفید است، چه کودک شما به توسعه بازی‌های ویدیویی علاقه‌مند باشد یا به ایجاد اپلیکیشن. با یادگیری Scratch، فرزند شما نحوه عملکرد کدنویسی را درک می کند و برای زبان های چالش برانگیزتر مانند Python، C++ یا Java آماده می شود.

تدریس خصوصی برنامه نویسی کودکان اسکرچ Scratch

کلاس های حضوری با نسبت پایین

کلاس های آنلاین کدنویسی

معلمان خصوصی کدنویسی به نام کوچ کوچ
اردوگاه های کدگذار

کلاس های کدنویسی اسکرچ ما چگونه کار می کنند

در اردو، آنلاین یا بعد از مدرسه، دانش‌آموزان اصول اولیه Scratch را یاد می‌گیرند تدریس خصوصی برنامه نویسی کودکان اسکرچ Scratch  و مهارت‌ها و مفاهیم جدیدی مانند حل مسئله، تفکر منطقی و خلاقیت را به دست می‌آورند.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش برنامه نویسی تصویری به کودکان بپردازید.

بچه ها می توانند Scratch را در تنظیمات مختلف با theCoderSchool یاد بگیرند. روش تدریس منحصربه‌فرد ما شامل نسبت‌های کم و کوچینگ کد خصوصی است تدریس خصوصی برنامه نویسی کودکان اسکرچ Scratch  تا به فرزند شما کمک کند تا واقعاً یاد بگیرد و در توسعه کدنویسی خود با سرعتی که بهترین کار را برای او دارد پیشرفت کند.

در theCoderSchool، ما معتقدیم که به کودکان کمک می‌کنیم تا طبق درخت کدر خودشان پیشرفت کنند. دانش‌آموزان مبتدی از ریشه شروع می‌کنند، جایی که مفاهیم اولیه کدنویسی مانند متغیرها، منطق اصلی بازی و توابع را یاد می‌گیرند.

تنه درخت آنها نشان دهنده توانایی آنها در اعمال مفاهیم کدنویسی در زبان های برنامه نویسی پیشرفته تر است. هنگامی که دانش آموزان اصول اولیه را درک کردند، می توانند به موضوعات کدنویسی دیگر مانند Unity، موتورهای بازی سه بعدی و هوش مصنوعی بپردازند.

این نوع فضای یادگیری خودگام راهی عالی برای آشنایی دانش آموزان با کدنویسی Scratch است. ما فرمت های کلاس زیر را ارائه می دهیم:

کلاس های اسکرچ حضوری و آنلاین

دانش‌آموزانی که در یک فضای مشارکتی پیشرفت می‌کنند، از کلاس‌های با نسبت پایین تدریس خصوصی برنامه نویسی کودکان اسکرچ Scratch  ما قدردانی خواهند کرد، جایی که آنها با یک مربی و یک دانش‌آموز دیگر برای درس‌های هفتگی یک ساعته همراه می‌شوند.

آموزش خصوصی اسکرچ کد نویسی

مربیان کد خصوصی ما بسیار ماهر هستند و با سرعت تعیین شده توسط دانش آموزان آموزش می دهند. مربیان ما به جای مسابقه دادن در برنامه درسی، اطمینان حاصل می کنند که دانش آموزان قبل از حرکت، درک قوی از موضوع و مفاهیم کدنویسی دارند.

کمپ های اسکرچ
اردوهای اسکرچ برای دانش آموزانی که از تجربه ای فراگیرتر با بچه های دیگر لذت می برند عالی است. برای پیوستن به کمپ اسکرچ نیازی به تجربه قبلی نیست. این یکی برای مبتدیانی است که آماده اند تا به دنیای برنامه نویسی کامپیوتر بپردازند.

مزایای یادگیری اسکرچ 

در theCoderSchool، ما می دانیم که یادگیری با انجام چقدر آسان تر است، تدریس خصوصی برنامه نویسی کودکان اسکرچ Scratch  به همین دلیل است که ما یادگیری عملی را از طریق برنامه های خود ترویج می کنیم. به طور خاص STEM از طریق تجربیات ملموس بهتر یاد می‌گیرد و کدنویسی نیز تفاوتی ندارد.

هنگامی که برنامه نویسان جوان در CoderSchool ثبت نام می کنند، نه تنها با اعتماد به نفس کامپیوتری بیشتری کنار می آیند، بلکه مهارت های تفکر منطقی قوی را نیز به دست می آورند که می تواند به هر شغلی ترجمه شود. فراتر از منطق، دانش آموزان همچنین یاد می گیرند که برای حل مشکلات همکاری کنند و خلاقانه فکر کنند.

سوالات متداول برنامه نویسی اسکرچ برای کودکان

آیا کد نویسی اسکرچ آسان است؟

در مقایسه با سایر زبان های برنامه نویسی پیشرفته تر، Scratch یکی از زبان های برنامه نویسی ساده تر برای یادگیری است. برخلاف تدریس خصوصی برنامه نویسی کودکان اسکرچ Scratch  زبان‌های نوشتاری مانند پایتون، Scratch از بلوک‌های رنگی استفاده می‌کند که یادگیری را بسیار بصری می‌کند و بنابراین درک آن را آسان‌تر می‌کند.

مزایای کدنویسی اسکرچ چیست

کدنویسی اسکرچ زمینه را برای دانش آموز فراهم می کند تا مفاهیم برنامه نویسی را فراتر از اصول اولیه کشف کند. دانش‌آموزانی که اسکرچ را یاد می‌گیرند اغلب زبان‌های پیچیده‌تری مانند پایتون و جاوا اسکریپت را انتخاب می‌کنند.

چه منابعی برای یادگیری اسکرچ در دسترس است؟

یکی از راه های عالی برای حمایت از دانش آموزان در حین یادگیری، پیوستن تدریس خصوصی برنامه نویسی کودکان اسکرچ Scratch به انجمن آنلاین اسکرچ در وب سایت اسکرچ است. این یک پلت فرم آنلاین عالی است که به پاسخگویی به سؤالات رایج، دیدن آنچه که دیگران با این زبان ساخته اند و ایده هایی برای پروژه های Scratch کمک می کند.

آیا کودک من باید اسکرچ یاد بگیرد یا پایتون؟
یک کدنویس مبتدی باید اسکرچ را بیاموزد که زبانی بصری تر از پایتون است. پس از کسب اصول اولیه، تدریس خصوصی برنامه نویسی کودکان اسکرچ Scratch پایتون بهترین زبان بعدی برای یادگیری کودک شما است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.