ایرانیان سایبر

ایرانیان سایبر
منو
صفحه اصلی
ثبت نام
دانلود بازی ماینکرافت هک شده

نحوه دانلود بازی ماینکرافت هک شده

سرفصل‌های مقاله

یک چیز در دنیا بدتر از هک شدن بدون اطلاع آن است: دانستن دانلود بازی ماینکرافت هک شده اینکه کسانی که قرار بود به نحوی از شما محافظت کنند یا حداقل به شما هشدار دهند، هیچ کدام از این کارها را انجام نداده اند و شما را در رحمت سرنوشت دانلود بازی ماینکرافت هک شده قرار داده اند.7 میلیون کاربر سرور Minecraft: Pocket Edition Lifeboat وضعیتی مشابه موارد فوق را تجربه کرده اند. در ژانویه سال جاری، در واقع، یک حمله سایبری از سیستم دانلود بازی ماینکرافت هک شده دفاعی زیرساخت عبور کرد که به هکرها اجازه داد تا برخی از داده های بازیکنان را سرقت کنند.

همچنین بخوانید: محتوای جدید برای Minecraft در دسترس است.این رویداد ناخوشایند دانلود بازی ماینکرافت هک شده به لطف کارشناس امنیت آنلاین تروی هانت (از طریق Vice) شناخته شد و نه توسط خود شرکت که به شرح زیر از خود دفاع کرد:زمانی که همه اینها در ژانویه اتفاق افتاد، ما فکر کردیم بهترین کار برای بازیکنان ما این است که با آرامش گذرواژه را بازنشانی کنیم بدون اینکه به هکرها اجازه دهیم زمان کمی برای انجام اقدام داشته باشند. این عمل چند هفته به طول انجامید.

دانلود بازی ماینکرافت هک شده

شما از طرفداران Minecraft هستید و اخیراً در مورد هک ها شنیده اید، دانلود بازی ماینکرافت هک شده یعنی ابزارهایی که کاربران می توانند از آنها برای به دست آوردن مزایای خاصی در دنیای بازی استفاده کنند. ایده امتحان کردن آنها بسیار وسوسه‌انگیز است، زیرا می‌توانید سریع‌تر به چیزی که نیاز به چند ساعت گیم‌پلی نیاز دارد، برسید، اما در مورد منظم بودن این راه‌حل‌ها شک دارید.شما کاملاً به موضوع رسیدید: استفاده از هک، در واقع، هنگام انجام یک بازی چندنفره آنلاین، با ممنوعیت مجازات مجازات می شود، زیرا به نفع یک بازیکن به قیمت تمام شده دیگران است.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله بازی ماینکرافت چیست؟ بپردازید.

ممنوعیت سرور بازی در صورت لزوم می تواند موقت یا دائمی باشد. در هر صورت «مجازات» همیشه پیش می‌آید، پس بهتر است از استفاده از هک در طول بازی‌های چندنفره خودداری کنید و «تمیز» بازی کنید.با این اوصاف، هیچ کس شما را از کنکاش در موضوع و استفاده از هک در هنگام انجام دانلود بازی ماینکرافت هک شده یک بازی Minecraft در حالت تک نفره باز نمی دارد. در همین راستا در راهنمای امروز به شما نشان خواهم داد که چگونه می توانید در Minecraft هک قرار دهید تا این راه حل ها را در حین بازی های انفرادی خود تست کنید و تجربه بازی را کمی آسان کنید.

خب، به من بگو، آماده ای برای رفتن؟ آره؟ کامل. راحت بنشینید، به توصیه هایی که به شما خواهم داد توجه کنید و سعی کنید آنها را عملی کنید. تنها چیزی که برای من باقی می ماند این است که برای شما یک مطالعه خوب و مهمتر از همه سرگرمی خوب آرزو کنم!از کنسول فرمان استفاده کنید دانلود بازی ماینکرافت هک شده قبل از صحبت در مورد مدهای Minecraft، می‌خواهم با شما در مورد ابزاری صحبت کنم که به شما امکان می‌دهد در طول تجربه بازی خود از مزایای بیشتری برخوردار شوید و نیازی به تغییر فایل‌های بازی ندارد: کنسول فرمان.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله بازی آنلاین ماین کرافت بپردازید.

در چند پاراگراف بعدی توضیح خواهم داد که چگونه آن را فعال کنید و از چه کدهایی می توانید برای آسان کردن Minecraft استفاده کنید.کنسول فرمان را فعال کنیدکنسول فرمان رابطی است که اجازه می دهد رشته های خاصی را وارد کنید تا به طور کلی رفتار طبیعی Minecraft را تغییر دهید. من در دانلود بازی ماینکرافت هک شده مورد این ابزار صحبت می کنم زیرا می توانید در هر زمان از آن در یک بازی تک نفره استفاده کنید. همچنین، اگر به صورت آنلاین روی سرور بازی می‌کنید، در صورت استفاده ناخواسته از کنسول فرمان، دیگر نگران نباشید، زیرا این برای همه بازیکنان غیرفعال است به جز مدیران و مدیران.

اکنون، با این حال، بیایید ببینیم که چگونه کنسول را فعال کنیم و کدام دستورات می توانند برای تسهیل تجربه بازی شما مفید باشند. برای فعال کردن کنسول فرمان در Minecraft، ابتدا باید مشخص کنید که از کدام پلتفرم بازی می کنید.اگر Minecraft را روی رایانه بازی می کنید، می توانید کنسول فرمان دانلود بازی ماینکرافت هک شده را هم در صورتی که قبلاً دنیای جدیدی ایجاد کرده اید و هم در مرحله ایجاد آن فعال کنید. در حالت دوم، در منوی اصلی Minecraft، روی دکمه Single Player کلیک کنید و سپس دکمه ای به نام Create a new world را فشار دهید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله کدام نسخه ماینکرافت بهتر است بپردازید.

پس از انجام این کار، نام جهان را وارد کنید و سپس روی دکمه More world options کلیک کنید تا به برخی از پارامترهای تنظیمات اضافی دسترسی پیدا کنید. سپس آیتم Commands را پیدا کنید و روی آن کلیک کنید تا عبارت به Yes تغییر کند.سپس دکمه Done را فشار دهید و سپس روی Create a new world کلیک کنید.از طرف دانلود بازی ماینکرافت هک شده دیگر، اگر قبلاً دنیایی را بدون فعال کردن کنسول فرمان ایجاد کرده‌اید، می‌توانید با رفتن به منوی تنظیمات (قابل دسترسی با فشار دادن کلید Esc در حین بازی)، فشار دادن دکمه Open in LAN و به طور موقت به آن دسترسی پیدا کنید.

با فشردن آیتم Commands کلمه Yes نمایش داده می شود سپس بر روی دکمه Start the world in LAN کلیک کنید تا با فعال بودن کنسول فرمان به بازی بازگردید.از هر روشی که برای فعال کردن کنسول استفاده کردید، برای استفاده از آن فقط باید کلید T را روی صفحه کلید فشار دهید (برای باز کردن چت) و رشته های دانلود بازی ماینکرافت هک شده دستوری را وارد کنید که در پاراگراف بعدی در مورد آن صحبت خواهم کرد.از طرف دیگر، اگر نسخه جیبی Minecraft را روی گوشی هوشمند یا تبلت بازی می‌کنید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش عجایب ماین کرافت بپردازید.

پس از شروع بازی از طریق نماد آن در صفحه اصلی، روی Play ضربه بزنید و سپس موارد Create new> Random Generation را انتخاب کنید. اکنون، صفحه را حرکت دهید تا زمانی که مورد را شناسایی کنید، ترفندها را فعال کنید و اهرم را به حالت ON ببرید. سپس بر روی دکمه Continue و در نهایت روی دکمه ای دانلود بازی ماینکرافت هک شده به نام Create کلیک کنید تا یک بازی جدید شروع شود.اگر قبلاً دنیایی ایجاد کرده اید که کنسول فرمان را در آن فعال نکرده اید، به صفحه اصلی بازگردید و دکمه Play را فشار دهید.

سپس روی آیکونی با نماد مداد در کنار نام بازی که قبلا ساخته بودید ضربه بزنید. در این مرحله، دستورالعمل هایی را که در خطوط قبل نشان دادم دنبال کنید تا کنسول فرمان فعال شود.در طول بازی، می‌توانید این ابزار را با فشار دادن نماد حباب گفتار در بالا فعال کنید.دستورات مفید هنگامی که کنسول فرمان را فعال کردید، دانلود بازی ماینکرافت هک شده زمان استفاده از رشته های کد است که می تواند به شما کمک کند دوام بیاورید.و تجربه بازی Minecraft شما.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله آموزش نصب ماینکرافت روی لپ تاپ بپردازید.

اولین کدی که می توانید استفاده کنید مربوط به انتقال از راه دور است که به شما امکان می دهد با تایپ در چت / تله پورت [موضوع] [مقصد] به هر مکانی روی نقشه برسید. شما باید به عنوان موضوع نام شخصیت خود یا عبارت @p را مشخص کنید. در حالی که به عنوان مقصد خود باید مختصات X، Y و Z مکانی را که می خواهید دانلود بازی ماینکرافت هک شده به آن برسید مشخص کنید.در همین راستا پیشنهاد می کنم مقاله من در مورد نحوه تله پورت Minecraft را مطالعه کنید که در آن نحوه استفاده از این دستور را به طور کامل توضیح خواهم داد.

یکی دیگر از دستورات مفید برای دریافت تمام منابع موجود در حالت بقا، / gamemode creative [موضوع] است. از طریق این رشته، می توانید حالت جهان بقا را به خلاقانه تغییر دهید، به همه منابع دسترسی داشته باشید و همچنین به شما اجازه پرواز دهید.هنگامی که قصد دارید جلسه فعلی را به حالت بقا برگردانید، به سادگی دانلود بازی ماینکرافت هک شده از دستور / حالت بازی بقا [موضوع] استفاده کنید.دستورات مفید دیگر آنهایی هستند که با کدهای / give , / effect و / summon تعریف می شوند.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله دانلود بازی ماینکرافت برای اندروید بپردازید.

اینها به ترتیب امکان به دست آوردن موارد موجود در موجودی، اثرات وضعیت یا احضار موجودات و اشیاء را فراهم می کنند.برای استفاده از دستور give، عبارت / give [subject] [object] [quantity] را تایپ کنید، جایی که برای موضوع باید نام کاراکتر خود را مشخص کنید و در subject نام منبع یا ابزاری را که می خواهید بدست دانلود بازی ماینکرافت هک شده آورید مشخص کنید. وقتی کد را تایپ می کنید، پیشنهادی در مورد اشیاء برای درج به شما داده می شود.

سپس عبارت minecraft را تایپ کنید: و اولین حرفی که نام شیء از آن تشکیل شده است را تایپ کنید تا کل عبارت نشان داده شود (به عنوان مثال minecraft: diamond_axe). بدیهی است که نام ها به زبان انگلیسی و نه به زبان ایتالیایی ذکر شده است. سپس مقدار را با وارد کردن یک عدد صحیح مثبت نشان دانلود بازی ماینکرافت هک شده دهید.فرمان افکت رشته / افکت [وضعیت] [موضوع] [نام اثر] [تمپو] [تقویت کننده] را درخواست می کند. با توجه به وضعیت شما باید بین دادن و پاک کردن به ترتیب اثری را به یک موضوع انتخاب کنید.

اگر از clear استفاده می کنید، از شما خواسته نمی شود که از پارامترهای تمپو و تقویت کننده استفاده کنید، که در صورت استفاده از give ضروری است.موضوع نام کاراکتر شما را نشان می دهد و نام افکت نشان دهنده نام اثر وضعیتی است که می خواهید روی کاراکتر خود اعمال کنید (یا حذف کنید). minecraft را تایپ دانلود بازی ماینکرافت هک شده کنید: به دنبال آن حرف اول افکت (به انگلیسی) برای دیدن راهنمایی در مورد عبارت نوشتن (به عنوان مثال minecraft: نامرئی برای نامرئی) را تایپ کنید.

سپس تعداد ثانیه ها را برای مدت اثر و هر تقویت کننده ای وارد کنید که شدت اثر را چند برابر می کند.دستور احضار به روشی مشابه آنچه در خطوط قبلی نشان داده شده است عمل می کند. به کد / احضار [نام شی] [مکان] نیاز دارد. با تایپ minecraft: لیستی از پیشنهادات به شما نشان داده می شود و با تایپ حرف اول که دانلود بازی ماینکرافت هک شده نام شی یا موجودی که قرار است احضار شود تشکیل شده است، می توانید تمام رشته لازم را بخوانید (به عنوان مثال minecraft: enderman برای احضار یک اندرمن).

سپس مختصات احتمالی نقشه را نشان می دهد. اگر چیزی را نشان ندهید، فراخوانی در کنار آواتار انجام می شود.استفاده از مدها علاوه بر کنسول فرمان، می‌توان از حالت‌هایی نیز استفاده کرد که برخی ویژگی‌ها را به Minecraft اضافه می‌کنند و اغلب تجربه بازی کاربر را بهبود می‌بخشند. به طور کلی، مدها را نمی توان هک در دانلود بازی ماینکرافت هک شده نظر گرفت، بلکه صرفاً تغییراتی است که تجربه بازی کاربر را غنی می کند. به عنوان مثال، من در مورد مواردی صحبت می کنم که کیفیت گرافیک را بهبود می بخشند، مواردی که اشیاء کاملاً جدید اضافه می کنند یا مواردی که رفتار پویایی Minecraft را تغییر می دهند.

استفاده از مدها هنگام بازی آنلاین همیشه قانونی نیست، زیرا آنها تجربه بازی را به گونه ای بهبود دانلود بازی ماینکرافت هک شده می بخشند که توسط قوانین سرور مجاز نیست یا به سادگی پشتیبانی نمی شوند. بنابراین به مودهایی که استفاده می کنید توجه کنید تا با ممنوعیت احتمالی مواجه نشوید.با این حال، برخی از مدها وجود دارد که می توان آنها را هک واقعی در نظر گرفت، مانند XRay یا Simple Hax. این حالت‌ها به شما امکان می‌دهند از طریق بلوک‌ها ببینید، شاید منابعی را که باید جمع‌آوری شوند یا معادن و دژهای زیرزمینی را پیدا کنید.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله خطرناک ترین ماب های ماینکرافت بپردازید.

به طور کلی، نصب یک مد نیاز به Minecraft Forge دارد: برنامه ای برای ویندوز که به شما امکان دانلود بازی ماینکرافت هک شده می دهد تقریباً تمام مدهای ایجاد شده توسط سایر کاربران را مدیریت کنید. از طریق رابط آن، که از طریق دکمه Mod در صفحه اصلی Minecraft قابل دسترسی است، امکان فعال یا غیرفعال کردن حالت های فردی وجود دارد.برای نصب Minecraft Forge، به وب‌سایت رسمی بروید و نسخه Minecraft را که بازی می‌کنید، از نوار کناری سمت چپ انتخاب کنید.

دانلود بازی ماینکرافت هک شده چگون است

پس از انجام این کار، دکمه Windows Installer را فشار دهید تا فایل forge-xxxx-installer-win.exe دانلود شود. دانلود بازی ماینکرافت هک شده پس از دانلود روی آن دوبار کلیک کرده و در پنجره ای که به شما نشان داده می شود، روی OK کلیک کنید.برای انجام نصب پس از انجام این کار، نوبت به نصب مودهای فردی می رسد. سپس به یکی از وب‌سایت‌های متعددی که دارای مدهای Minecraft هستند، مانند CurseForge برسید. با استفاده از آیتم منوی Projects یا نوار جستجو در بالا، مود مناسب خود را پیدا کنید و آن را از طریق دکمه دانلود دانلود کنید.

اکنون از طریق Windows File Explorer به مسیر C: \ Users \ [name] \ AppData \ Roaming \ .minecraft برسید دانلود بازی ماینکرافت هک شده و پوشه mods را ایجاد کنید (اگر قبلاً آن را در بین موارد روی صفحه پیدا نکرده اید). سپس فایل JAR مودی را که قبلا دانلود کرده اید قرار دهید و Minecraft را راه اندازی کنید.در لانچر Minecraft، اکنون نمادی را با علامت (▲) که در کنار دکمه Play پیدا می‌کنید فشار دهید. سپس نمایه Forge را انتخاب کرده و روی Play کلیک کنید.

در صفحه اصلی بازی، دکمه Mod را فشار دهید تا به لیست مودهای نصب شده دسترسی پیدا کنید، جایی دانلود بازی ماینکرافت هک شده که مودهایی را که به تازگی وارد کرده اید پیدا خواهید کرد.اکنون فقط باید وارد یک بازی شوید و با پیروی از همان دستورالعمل‌هایی که در توضیحات فایلی که دانلود کرده‌اید، در صفحه اختصاصی CurseForge نشان داده شده است، وارد یک بازی شوید و جلوه‌های مودی را که نصب کرده‌اید ببینید.از کلاینت های تغییر یافته استفاده نکنید.

علاوه بر راه‌حل‌هایی که در پاراگراف‌های قبلی به شما پیشنهاد کرده‌ام، امکان دانلود هک‌های واقعی وجود دارد که از طریق یک رابط تغییر یافته، به بسیاری از ویژگی‌ها مانند نامرئی، پرواز یا جاودانگی دسترسی پیدا می‌کنند.این ابزارها علاوه بر ممنوع بودن در مسابقات آنلاین، ممکن است ایمن نباشند. در واقع، آنها در دانلود بازی ماینکرافت هک شده پایگاه داده مخزن Minecraft وجود ندارند و ممکن است حاوی کدهای مخربی باشند که کامپیوتر را آلوده کند.با این حال، پیشنهاد می‌کنم از راه‌حل‌هایی که در پاراگراف‌های قبلی اشاره کردم استفاده کنید، که مطمئناً می‌تواند تجربه بازی شما را در بازی‌های تک‌نفره با ایمنی بیشتر بهبود بخشد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *