دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای

لیست دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای

برنامه درسی جدید دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای برای توسعه در سوئیفت و همه می توانند کدنویسی کنند و یک دوره آنلاین جدید برای دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای معلمان تصویری گرافیکی از معلم در مقابل کامپیوتر. صفحه کامپیوتر چندین مسیر را با دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای دانش آموزانی که از لپ تاپ استفاده می کنند.

با ابزارهای جدید برای معلمان، دانش آموزان از دبستان تا دانشگاه می توانند برنامه نویسی را از هر جایی یاد بگیرند.
امروز اپل ابزارهای جدیدی را راه اندازی کرد دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای تا معلمان بتوانند برنامه نویسی را به دانش آموزان آموزش دهند – از دبستان تا دانشگاه.

دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای

علاوه بر پیشرفت های قابل توجه در برنامه درسی توسعه در سوئیفت و همه می توانند کدنویسی کنند، اپل همچنین یک دوره حرفه ای جدید در توسعه در سوئیفت راه دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای اندازی کرده است که معلمان می توانند به صورت رایگان به آن دسترسی داشته باشند.

 

این دوره برای کمک به معلمان فناوری اطلاعات در ایالات متحده طراحی شده است و ایجاد دانش پایه برای آموزش توسعه در سوئیفت را آسان تر می کند. از آنجایی که بسیاری دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای از مؤسسات به آموزش از راه دور متکی هستند، اپل همچنین منابعی را راه‌اندازی می‌کند.

که ابزارهای مورد نیاز معلمان و والدین را برای کمک به رشد و یادگیری دانش‌آموزان فراهم می‌کند – بدون توجه به اینکه کجا هستند.سوزان پرسکات، بازاریابی، اپلیکیشن‌ها و دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای خدمات در شرکت اپل گفت: «اپل به مدت 40 سال با معلمان همکاری می‌کند.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله دوره های برنامه نویسی بپردازید.

و ما به‌ویژه به این افتخار می‌کنیم که چگونه Develop in Swift و Everyone Can Code برای دستاوردهای معلمان و دانش‌آموزان در جوامع خود بسیار مهم بوده است. دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای سیب. «دانشجویان در کالج‌های حرفه‌ای برنامه‌هایی را برای ایمنی غذا برای محوطه دانشگاه ایجاد کرده‌اند.

و معلمان دبیرستان در طول تعطیلات تابستان، کلوپ‌های برنامه‌نویسی مجازی ترتیب داده‌اند. هدف ما کمک به دسترسی بهتر به آموزش فناوری اطلاعات است و مشتاقانه دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای منتظر ارائه یک دوره حرفه ای جدید هستیم تا معلمان بیشتری بدون توجه به تجربه، فرصت یادگیری برنامه نویسی را داشته باشند.

اپل در حال بهبود برنامه درسی برای Develop in Swift و Everyone Can Code است. توسعه در سوئیفت برای دانش آموزان دبیرستانی و آموزش عالی است. در اینجا، برنامه نویسان دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای جدید و باتجربه Swift را که یک زبان برنامه نویسی قدرتمند و بصری با کد منبع باز توسعه یافته توسط اپل و Xcode در مک است، یاد می گیرند.

هرکسی می تواند کدنویسی کند مقدمه ای برای برنامه نویسی برای دانش آموزان از دبیرستان تا راهنمایی است. این آموزش از تمرین‌ها و بازی‌ها برای آموزش بلوک‌های دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای سازنده در سوئیفت با استفاده از برنامه Swift Playgrounds استفاده می‌کند.

بیل اسکرزیپچاک که یک برنامه کالج دو ساله در زمینه طراحی و توسعه اپلیکیشن در کالج مک‌هنری کانتی در کالج مک‌هنری کانتی تدریس دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای می‌کند، می‌گوید: «برنامه درسی جدید در حال توسعه در سوئیفت، رشد مهارت‌های فنی و اجتماعی که برای کارفرمایان مهم است را برای دانش‌آموزان آسان‌تر می‌کند.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله دوره برنامه نویسی آنلاین بپردازید.

ایلینوی من افتخار می کنم که همه دانشجویان فارغ التحصیل ما استخدام شده اند و میانگین حقوق سالانه آنها بین 70 تا 100 هزار دلار است. این شامل دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای دانش آموزان سنتی و دانش آموزانی است که در بزرگسالی تحصیل می کنند.

برنامه درسی Develop in Swift بر اساس بازخوردهایی که اپل به طور مداوم از معلمان جمع آوری می کند، مطابق با سبک های یادگیری دانش آموزان به روز شده است. دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای سری جدید از چهار کتاب تشکیل شده است: «توسعه در اکتشافات سوئیفت»، «توسعه در Swift AP CS Principles».

و «Develop in Swift Fundamentals» که از امروز در دسترس هستند و «توسعه در مجموعه داده‌های سوئیفت» که در دسترس خواهد بود. در پاییز. برنامه درسی دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای به صورت رایگان در Bøker در دسترس است.Xcode در مک قلب تجربه توسعه اپل است و Swift زبان برنامه نویسی منبع باز قدرتمند و بصری اپل است.

برگزاری دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای

که به هر کسی اجازه می دهد دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای برنامه های منحصر به فرد ایجاد کند.امروز، اپل همچنین سری جدیدی از کتاب‌های با برنامه درسی را برای همه می‌توانند کدنویسی کنند، عرضه می‌کند. “Everyone Can Code Adventures” برای دانش آموزانی طراحی شده است که قبلا “Everyone Can Code Puzzles” را تکمیل کرده اند.

در اینجا آنها فرصت های پیشرفته تری برای ایجاد با کد سوئیفت دریافت می کنند. دانش‌آموزان وظایف فزاینده‌ای را در Swift Playgrounds انجام می‌دهند دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای تا در مورد مفاهیم مهم برنامه‌نویسی مورد استفاده در توسعه برنامه‌ها بیاموزند.جسیکا بیبز فاکس که در کلاس هشتم ابتدایی کلی به تدریس علوم و ریاضیات می‌پردازد.

می‌گوید: «با دانش برنامه‌نویسی، دانش‌آموزان دبیرستانی من این فرصت را دارند که یاد بگیرند که به صورت دیجیتالی فکر کنند تا راه‌حل‌های خلاقانه‌ای برای مشکلاتی که دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای بیشتر به آنها مربوط می‌شود ایجاد کنند. مدرسه در ناحیه مدرسه یکپارچه کامپتون در کالیفرنیا.

«بسیاری از آنها چالش‌هایی را در جامعه محلی تجربه کرده‌اند و این مهارت‌ها برای آن‌ها کاملاً حیاتی است تا بتوانند به حل‌کننده‌های مؤثر مشکل تبدیل شوند.چه در دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای مدرسه و چه در زندگی حرفه ای.”Bibbs-Fox به مدت سه سال از برنامه درسی Everyone Can Code با دانش آموزان خود استفاده می کند.

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله دوره برنامه نویسی رایگان بپردازید.

و برنامه نویسی با آنها را یاد گرفته است دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای که منجر به نتایج در دنیای واقعی شده است. او معتقد است که سری جدید Adventures به مدارس اجازه می دهد تا دروس برنامه نویسی را در سطوح مختلف پایه برنامه ریزی کنند.Bibbs-Fox می‌گوید: «محتوای Adventures طوری طراحی شده است.

که درک مفاهیم پیشرفته‌تر برنامه‌نویسی را برای دانش‌آموزان آسان‌تر کند». دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای «دانش‌آموزان می‌توانند در زمین‌های بازی Swift عمیق‌تر شیرجه بزنند تا تجربیات بیشتری با کدنویسی Swift ایجاد کنند. این واقعا انتقال به Xcode و توسعه در برنامه درسی Swift را ساده می کند.”

راهنمای دانش‌آموز و معلم «همه می‌توانند ماجراهای کدنویسی کنند» به‌صورت رایگان در کتاب‌ها در دسترس هستند.
انجمن معلمان علوم رایانه می‌گوید که کمتر از نیمی از دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای دبیرستان‌های ایالات متحده آموزش فناوری اطلاعات را ارائه می‌دهند و بسیاری از دانش‌آموزان.

در آموزش عالی جایی در دروس فناوری اطلاعات مورد نیاز برای تکمیل مدرسه ندارند. این تا حدودی به دلیل کمبود معلم است. برای کمک به حل این چالش، اپل یک دوره حرفه ای جدید، دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای رایگان و آنلاین برای معلمان ارائه می دهد. این دوره توسط کارشناسان اپل برگزار می شود.

و به معلمان بدون در نظر گرفتن سطح دانش کمک می کند تا مهارت های مورد نیاز برای آموزش Swift و Xcode را کسب کنند. این باعث می شود که این دوره مقدماتی عالی دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای برای آموزش Develop در برنامه درسی Swift باشد. معلمان می توانند امروز ثبت نام کنند .

پیشنهاد می کنیم به مشاهده مقاله دوره های آموزشی برنامه نویسی بپردازید.

برای کمک به والدین دارای فرزندانی که در خانه برنامه نویسی می آموزند، اپل راهنمای جدیدی را در مجموعه آموزش از راه دور خود راه اندازی دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای کرده است. “یک شروع سریع برای کدنویسی” اکنون در دسترس است و شامل ده کار برنامه نویسی است که برای دانش آموزان 10 ساله در iPad یا Mac طراحی شده است.

منابع اضافی در وب سایت جدید آموزش از راه دور اپل، که در بهار امسال راه اندازی شد، موجود است. در آنجا، معلمان و والدین به ویدئوها و کنفرانس های مجازی در مورد دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای آموزش از راه دور، و آموزش مجازی یک به یک با معلمان در اپل دسترسی خواهند داشت.

ویدیوهای جدید دائماً به عنوان بخشی از سری یادگیری Apple Education اضافه می شوند – از جمله ویدیوهایی در مورد استفاده از ویژگی های دسترسی دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای پیشرو در صنعت اپل.در سال 2016، Apple All Can Code، یک برنامه و برنامه درسی جامع است که به دانش آموزان.

بدون توجه به دانش قبلی، از مهدکودک تا دانشگاه – برنامه ریزی برای حل مشکلات را آموزش می دهد و آنها را برای زندگی کاری آماده می کند. Develop in Swift در سال 2019 راه اندازی دوره برنامه نویسی فنی حرفه ای شد و امروزه بیش از 9000 مدرسه و مؤسسه آموزش عالی در سراسر جهان از اپل استفاده می کنند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.