ایرانیان سایبر

ایرانیان سایبر
منو
صفحه اصلی
ثبت نام
شکار گنج دیجی کالا

نقشه شکار گنج دیجی کالا کجاست

سرفصل‌های مقاله

ایرانیان سایبر در این مقاله به بررسی نقشه شکار گنج دیجی کالا پرداخته است. اگر شما هم به دنبال تخفیف 99 درصدی هستند با ما همراه باشید. نقشه شکار گنج دیجی کالا کجاست؟ راهنمایی دیجی کالا این که در قسمت تصاویر هستش. نمونه شکار گنج دیجی کالا رو چطور میتونم ببینم؟

برنامه نویسی یکی از راه هایی که نوجوانان با استفاده از آن به کسب درآمد بپردازند. قبل از مشاهده مقاله، این کلیپ را ببینید تا با دوره آموزش برنامه نویسی صفر تا صد ایرانیان سایبر آشنا شوید.

ایرانیان سایبر به آموزش برنامه نویسی صفر تا صد برای کودکان و نوجوانان 12 تا 18 سال با هدف کسب درآمد می پردازد. ایرانیان سایبر همراه شما در آموزش برنامه نویسی است. نظرتون چیه بریم ادامه مقاله رو پیش ببریم.

نمونه کد شکار گنج دیجی کالا کجاست

نمونه کد شکار گنج دیجی کالا

نمونه کد شکار گنج دیجی کالا کجاست : کد تخفیف در تصاویر یکی از کالاهای موجود در «نقشه شکار گنج» پنهان شده است. اما آیا فقط تصاویر هستش؟ آیا شامل فیلم های درون بخش تصاویر هم میشه؟ چطور نقشه گنج دیجی کالا رو از میون این عکس و فیلم پیدا کنیم؟

طبق برآوردی که ما داشتیم برای یافتن نقشه گنج دیجی کالا حدود 46 صفحه کالا بود که در هر صفحه 36 کلا در نظر بگیرید که تعداد کل ها میشه چیزی در حدود 1656 ، اما این تمام ماجرا نیست هر کدام از این کالا ها عکس و فیلم دارند، اگر برای هر کالا به صورت تقریبی 7 عکس و فیلم در نظر بگیریم تعداد کل تصاویر و فیلم ها می شود 11599!!!

بازی هنوز هم ادامه داره طبق صحبت های خود دیجی کالا چیزی که مشخصه نقشه درون تصویر پنهان شده یعنی با دقت باید ببینی عکس ها رو که این مساله کا رو خیلی سخت تر میکنه و نمیشه با نگاه سرسری پیداش کرد.

راهنما و قوانین بازی شکار گنج دیجی کالا

گنج دیجی کالا

 راهنما و قوانین بازی شکار گنج دیجی کالا خیلی مهمه پس از خوندن غافل نشو و با دقت قوانین رو بخون و توی ذهنت مرور کن! یک نکته کوچک در قوانین کمکت میکنه تا راحت تر از بتونی به دنبال هدفت باشی!!!

چگونه کد تخفیف ٪۹۹ را پیدا کنم؟

 • در هر دوره از برگزاری شکار گنج، یک کد تخفیف در تصاویر کالاهای «نقشه شکار گنج» پنهان خواهد شد.
 • ارزش این کد تخفیف، ۹۹% از مبلغ کالای جایزه خواهد بود که در بخش «زمان‌بندی گنج‌ها» قابل مشاهده است.
 • کد تخفیف روی تمام کالاهای سایت قابل استفاده است و به اندازه ارزش کد تخفیف از مبلغ خرید شما کم می‌کند.
 • این کد یک‌بارمصرف است. در انتخاب کالا دقت کنید تا بتوانید از این کد تخفیف نهایت استفاده را ببرید!
 • توجه داشته باشید بعضی از کدهای تخفیف ویژه کاربران دیجی‌پلاس است و فقط با داشتن اشتراک دیجی‌پلاس می‌توانید از این کدها استفاده کنید. بقیه کدهای تخفیف برای همه کاربران قابل استفاده است.
 • کد تخفیف در تصاویر یکی از کالاهای موجود در «نقشه شکار گنج» پنهان شده است.
 • در زمان شروع هر دوره، با کلیک روی کالاهای موجود در «نقشه شکار گنج» تصاویر آن را مشاهده کنید و بین تصاویر کالا به دنبال کد تخفیف ۹۹% بگردید.
 • کد تخفیف فقط در روز و ساعت مشخص در «نقشه شکار گنج» پنهان شده است.
 • قبل از شروع مسابقه وارد حساب کاربری خود شوید تا بعد از پیدا کردن کد تخفیف ۹۹٪ در سریع‌ترین زمان ممکن سفارش خود را با استفاده از کد تخفیف نهایی کنید. در غیر این صورت ممکن است فرد دیگری زودتر از شما از این کد استفاده کند.
 • در صورتی که کد تخفیف اعمال نشد یا با پیام اشتباه بودن کد تخفیف مواجه شدید، فرد دیگری قبل از شما کد را پیدا و از آن استفاده کرده است. شانس خود را برای دوره بعدی شکار گنج امتحان کنید.
 • هر فرد فقط یک بار امکان برنده شدن و استفاده از کدتخفیف ۹۹٪ را خواهد داشت و در صورت تکرار یا احراز تخلف، سفارش او لغو خواهد شد.
 • افراد با شرکت در این مسابقه موافقت خود را برای اعلام نامشان در صفحه «شکار گنج» و اینستاگرام و توییتر دیجی‌کالا اعلام می‌کنند.
 • نام برندگان هر دور از مسابقه تا قبل از شروع دور بعدی در این صفحه قرار داده می‌شود.
 • کد تخفیف‌های مسابقه فقط تا پایان همان روز اعتبار خواهند داشت.

برندگان بازی شکار گنج دیجی کالا

شکار نقشه گنج دیجی کالا

آیا برندگان بازی شکار گنج دیجی کالا واقعی هستند؟

دیجی کالا شرکت بزرگ و با عظمتی است، شاید برای ما این جایزه ها فوق العاده باشه و لی برای اون هیچی نیست. پس بدون شک جوایز از سوی آنها داده می شود. پس قطعا بازی شکار گنج دیجی کالا واقعی است. اما پیدا کردن جایزه تقریبا کاری سخت است. بنظر در پیدا کردن نقشه گنج باید دعای دیگران دنبالمان باشد وگرنه پیدا کردنش کاری بسیار سخت خواهد بود.

فایده شکار گنج دیجی کالا برای خودشان چیست؟

دیجی کالا

دیجی کالا بسیار شناخته شده است، و جزیی از زندگی امروزه ما ایرانیان شده است. اما دیجی کالا از این جایزه چه سودی می برد؟؟؟

وقتی کاربران شروع می کنند تصاویر دیجی کالا را مشاهده میکنند، و زمان زیادی رو در سایت صرف می کنند، سبب می شودند سئو سایت دیجی کالا قوی تر شود، تصور کنید یک میلیون انسان به دنبال شکار نقشه گنج دیجی کالا هستند! میلیون ها بازدید از عکس ها صورت می گیردو این امر سبب می شود تا گوگل به عکس ها و سایت دیجی کالا نمره بهتری بدهد و بالا تر از سایر رقیب او را اول نمایش دهد.

کد شکار گنج دیجی کالا کجاست. شکار گنج دیجی کالا چگونه کد تخفیف ۹۹ را پیدا کنم نقشه گنج دیجی کالا نقشه گنج دیجی کالا چگونه است دیجی کالا با چند جایزه ساده توانست چنین دستاورد بزرگی بدست آورد، این نشان از زیرکی دیجی کالا است. البته مفروضات بالا طبق تفکرات بنده است چه بسا تصمیمات مهمتری در پس این قضیه باشد.

نمونه کد شکار گنج دیجی کالا کجاست

نمونه کد شکار گنج دیجی کالا کجاست : کد تخفیف در تصاویر یکی از کالاهای موجود در «نقشه شکار گنج» پنهان شده است. اما آیا فقط تصاویر هستش؟ آیا شامل فیلم های درون بخش تصاویر هم میشه؟ چطور نقشه گنج دیجی کالا رو از میون این عکس و فیلم پیدا کنیم؟ با ما همراه باشید

برندگان بازی شکار گنج دیجی کالا

سه تا از برندگان مشخص شدند، نقشه چهارم که از دیجی پلاس بود برنده نداشت!!!

فایده شکار گنج دیجی کالا برای خودشان چیست؟

وقتی کاربران شروع می کنند تصاویر دیجی کالا را مشاهده میکنند، و زمان زیادی رو در سایت صرف می کنند، سبب می شودند سئو سایت دیجی کالا قوی تر شود، تصور کنید یک میلیون انسان به دنبال شکار نقشه گنج دیجی کالا هستند! میلیون ها بازدید از عکس ها صورت می گیردو این امر سبب می شود تا گوگل به عکس ها و سایت دیجی کالا نمره بهتری بدهد و بالا تر از سایر رقیب او را اول نمایش دهد.

نقشه شکار دیجی کالا
شکار گنج دیجی کالا

کارگردان: نقشه شکار دیجی کالا

تاریخ ایجاد شد: 2021-11-27 11:04

امتیازدهی ویرایشگر:
4.9

2 در مورد “نقشه شکار گنج دیجی کالا کجاست”

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *