فیلم آموزش رباتیک برای کودکان

انواع فیلم آموزش رباتیک برای کودکان

رباتیک یک راه سرگرم کننده فیلم آموزش رباتیک برای کودکان و آسان برای شروع با مباحث STEM (علم، فناوری، مهندسی، و ریاضی) در حین یادگیری فیلم آموزش رباتیک برای کودکان اصول برنامه نویسی و طراحی است. کارگاه روباتیک کودکان را از طریق پروژه هایی که مفاهیم فیلم آموزش رباتیک برای کودکان و مهارت های جدید را معرفی می کنند، راهنمایی می کند.

در ActiveLabs، ما مهندسی رباتیک را در سطوح ابتدایی، کالج و دبیرستان تطبیق می دهیم.برنامه درسی مبتنی بر پروژه عملی ما ساختاری را ارائه می دهد که تفکر خلاق را فیلم آموزش رباتیک برای کودکان تشویق می کند و مهارت های حل مسئله را ایجاد می کند.در کارگاه های رباتیک ما، کودکان در گروه های کوچک برای انجام تمرینات و شرکت در مسابقات دوستانه کار خواهند کرد.

پیشنهاد میکنم مقاله ربات به زبان ساده مطالعه کنید.

فیلم آموزش رباتیک برای کودکان

هر گروه یک رویکرد یادگیری پروژه محور را دنبال خواهد کرد. هنگامی که کودکان به اصول اولیه تسلط پیدا کنند، به سمت پروژه های پیشرفته می روند و در نتیجه مهارت فیلم آموزش رباتیک برای کودکان های پیشرفته تری را یاد می گیرند.هر پروژه دارای یک جزء ساخت و برنامه نویسی است.

 

در بخش ساخت و ساز، کودکان به منظور انجام وظایف تعریف شده توسط مربی، رباتی را طراحی و می سازند. در بخش برنامه نویسی، دانش آموزان ربات خود را برای تکمیل فیلم آموزش رباتیک برای کودکان چالش برنامه ریزی می کنند. هدف کل این پروژه الهام بخشیدن به کودکان برای یادگیری برنامه نویسی کامپیوتر و مهندسی رباتیک با توسعه خلاقیت آنهاست.

فعالیت های ارائه شده توسط ActiveLabs رباتیک: کودکان سرگرم ساختن و برنامه نویسی روبات ها برای حل چالش ها خواهند بود.برنامه نویسی: اصول برنامه نویسی را از طریق فیلم آموزش رباتیک برای کودکان یک رویکرد بصری برای ایجاد انیمیشن ها، داستان های تعاملی و بازی ها کشف کنید.

چاپ سه بعدی: کشف و تمرین مدل سازی و چاپ سه بعدی چرا باید کدگذاری کوچک را یاد بگیریم؟ یادگیری کدنویسی یادگیری یک زبان برنامه نویسی است. و مانند همه زبان ها، فیلم آموزش رباتیک برای کودکان هر چه زودتر یاد بگیرید، بهتر است! در مدارس Algora، ما فعالیتی را ارائه می دهیم که در طی آن کودکان یاد می گیرند.

با استفاده از یک ربات قابل برنامه ریزی که خودشان می سازند، برنامه ریزی کنند.ربات قابل برنامه ریزی که ما استفاده می کنیم در نوع خود بی نظیر است و به طور خاص برای فعالیت فیلم آموزش رباتیک برای کودکان کودک طراحی شده است. دانش آموزان برای یادگیری کدنویسی ربات های خود از دو زبان برنامه نویسی برای کودکان بسته به سطح آنها استفاده می کنند.

پیشنهاد می کنیم مقاله برنامه نویسی رباتیک را مطالعه کنید.

برای یک کودک، جذاب ترین جنبه ربات قابل برنامه ریزی، تماشای تبدیل کدهای کامپیوتری به عمل فیزیکی در دنیای واقعی است.پسر ربات قابل برنامه ریزی این فعالیت به کودک فیلم آموزش رباتیک برای کودکان این امکان را می دهد که بینایی خود را در فضا و همچنین توانایی خود را برای یافتن و تأیید فرضیه های خود توسعه دهد.

کودکان توانایی خود را برای تفکر در 3 بعدی، درک تصاویر بیرونی و درونی و بازآفرینی، تغییر شکل، اصلاح و رمزگشایی آنها را پرورش می دهند.در هر کلاس، از کودکان خواسته فیلم آموزش رباتیک برای کودکان می‌شود تا ربات‌های کاملاً مکانیکی بسازند تا با اصول فیزیکی خاصی که گاهی حتی برای بزرگسالان ناشناخته است آشنا شوند.

چند فیلم آموزش رباتیک برای کودکان

با پیشرفت دروس، از کودکان خواسته می شود تا مکانیسم های پیچیده تری بسازند.به منظور ایجاد ربات های پیچیده تر، کودکان با زبان های برنامه نویسی کودکان با کدگذاری یک فیلم آموزش رباتیک برای کودکان ربات قابل برنامه ریزی در هر درس آشنا می شوند. آنها از نرم افزارهای سازگار با سن خود، نمادها یا Scratch استفاده می کنند.

تا دستورالعمل های خود را به ربات قابل برنامه ریزی منتقل کنند.فعالیتی برای کودکان که با سرعت دانش آموزان تکامل می یابد
این فعالیت کودکان برای انطباق با رشد شناختی فیلم آموزش رباتیک برای کودکان کودکان خردسال (۶ تا ۹ سال) طراحی شده است. آنها را قادر می سازد تا به تدریج و از طریق بازی با برنامه نویسی آشنا شوند.

پیشنهاد میکنم به مشاهده مقاله آموزش کلاس رباتیک کودکان و نوجوانان بپردازید.

بنابراین دروس کودکان یک ساعت طول می کشد و سه بار در ماه برگزار می شود. زبان های برنامه نویسی کودکان که برای آموزش استفاده می کنیم، آیکون و اسکرچ نام دارند. به تدریج، فیلم آموزش رباتیک برای کودکان بچه ها در صورت تمایل می توانند از نمادها به Scratch به روشی طبیعی بروند.

بر خلاف برنامه درسی 9 تا 14 ساله که در هر دوره مفاهیم رباتیک را با مفاهیم برنامه نویسی ترکیب می کند، موضوعات برنامه درسی برای این فعالیت کودک (پازل سه بعدی، رباتیک فیلم آموزش رباتیک برای کودکان و برنامه نویسی) به نوبه خود پرداخته می شود تا کودک این کار را نکند. هرگز حوصله.

هر دوره در مدرسه Algora موضوع 2 جلسه 90 دقیقه ای است: یک درس و سپس یک ماموریت برنامه نویسی.برای هر درس، دانش آموز ابتدا یک کتابچه راهنما دارد که او را قدم به قدم فیلم آموزش رباتیک برای کودکان در ساخت ربات و توسعه برنامه آن راهنمایی می کند. تمرینات درس برنامه نویسی به ویژه توانایی او را در حل مسائل توسعه می دهد و جذاب می شود.

به همین ترتیب، آنها به او کمک می کنند تا مفاهیم دشوارتر برنامه نویسی رباتیک را درک کند و به آن مسلط شود.بنابراین پس از درس، یک مأموریت برنامه نویسی به دانش آموز سپرده فیلم آموزش رباتیک برای کودکان می شود. برای موفقیت، دانش آموز باید در واقع یک ربات طراحی کند یا ربات ساخته شده در درس را بهبود بخشد.

بنابراین ربات های دانش آموزان می توانند با یکدیگر رقابت کنند. این یک زمان بازی است که در آن دانش آموز به طور مستقل فکر می کند و رباتی را طراحی می کند که برای چالش فیلم آموزش رباتیک برای کودکان مناسب است. همه اینها با پیاده سازی تمام مفاهیمی که در کارگاه برنامه نویسی دیده می شود.

Algora یک دوره 3 ساله را به منظور کسب اصول اولیه و بهبود مهارت های خود در هنر برنامه نویسی ارائه می دهد. در طول این سه سال، دانش‌آموزان باید ربات‌های پیچیده‌تر را بسازند، فیلم آموزش رباتیک برای کودکان برنامه‌نویسی کنند و متحرک کنند.همانطور که یک درس موسیقی فقط نوازندگان حرفه ای را تربیت نمی کند.

یک درس برنامه نویسی نیز با هدف آموزش توسعه دهندگان فردا نیست. هدف اصلی ما این است که نسل جوان را از چالش های فردا آگاه کنیم و سپس آنها را قادر به درک دنیای اطراف فیلم آموزش رباتیک برای کودکان خود کنیم.از طریق روباتیک، کودک از رویکردهای خلاقانه برای حل مشکلات واقعی استفاده می کند. او در حین تفریح ​​دائماً با استدلال خود روبرو می شود.

چرا الگورا به کودکان برنامه نویسی آموزش می دهد؟برنامه نویسی کامپیوتر به موضوعی اساسی تبدیل شده است که برای درک جهان و توانمندسازی کودکان ضروری است.آموزش فیلم آموزش رباتیک برای کودکان برنامه نویسی به کودکان ضروری است. درست مثل ریاضی یا فرانسه امروزی. آموزش آن اگر به صورت کاربردی و مفرح انجام شود.

کودکان را برانگیخته و بیش از هر چیز مجذوب خود می کند. مزایای برنامه نویسی بسیار زیاد است.یادگیری برنامه نویسی خلاقیت، توانایی آنها در حل مسائل عملی و نظری و فیلم آموزش رباتیک برای کودکان همچنین تفکر انتقادی آنها را توسعه می دهد. برنامه نویسی همچنین به شما این امکان را می دهد که اشتباهات خود را اصلاح کنید.

آیا می خواهید در مورد مدارس الگورا بیشتر بدانید؟آیا شما یا فرزندتان می خواهید در دوره های رباتیک ما شرکت کنید؟ آیا می خواهید مدرسه برنامه نویسی Algora خود را باز کنید؟ یا فیلم آموزش رباتیک برای کودکان فقط می خواهید از ما یک سوال بپرسید؟ این فرم را پر کنید و ما شما را با نزدیکترین مدرسه برنامه نویسی به شما در تماس خواهیم گرفت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.