من 15 ساله هستم، چگونه می توانم از طریق برنامه نویسی آنلاین درآمد کسب کنم؟

من 15 ساله هستم! چگونه با برنامه نویسی آنلاین به درآمد برسم؟

کسب درآمد برای نوجوانان

نوجوانان با دغدغه ها و مشکلات مختلفی، به خاطر بازه سنی خاصی که دارند رو به رو می شوند. ایرانیان سایبر بر حسب وظیفه، کمکی برای حل این دغدغه ها و مشکلات ارایه می نماید. ایرانیان سایبر به آموزش برنامه نویسی برای کودکان و نوجوانان 12 تا 18 سال می پردازد. ایرانیان سایبر به کار خود مطمئن است و در همین راستا به گارانتی 100% یک ماهه بدون قید و شرط دورها می پردازد. فواید و مزایای برنامه نویسی، برای کودکان و نوجوانان بسیار است.

سوال

من 15 ساله هستم ، چگونه می توانم از طریق برنامه نویسی آنلاین درآمد کسب کنم؟

توانایی ها

  1. HTML5
  2. CSS3
  3. PHP
  4. JavaScript
  5. C#

پاسخ ها

↵ طاهره مالکی

هوم … راهی برای ارائه مهارت های خود به دیگران پیدا کنید. در سن 15 سالگی مطمئن نیستم که بهترین مکان برای انجام این کار باشد زیرا بعضی از شرکت ها ممکن است شرایط سنی داشته باشند ولی به صورت فریلنسر می توانید مشغول شوید.

به نظر می رسد که شما برخی مهارت های برنامه نویسی را دارید، من فقط مطمئن نیستم که با توجه به شرایط سنی شما چه بگویم، زیرا دلیل هرگز شرایط سنی را بررسی نکرده ام.

جابینجا را امتحان کنید. با یک شغل ثروتمند نخواهید شد ، اما شاید این منجر به کار بیشتر شود. دوباره ، قوانین آنها و هرگونه شرایط لازم را برای سن بررسی کنید.

اگر حساب کاربری در شبکه های اجتماعی مثل لینکدین دارید ، در نظر داشته باشید که یک صفحه برای خدمات تجاری خود ایجاد کنید.

باز هم ، لطفا با توجه به سن خود مراقب و کوشا باشید. همیشه مراقب خصوصی نگه داشتن اطلاعات خود باشید تا از شما محافظت کند. نکات و مشاوره هایی را در شبکه های اجتماعی خود ارسال کنید و به دیگران راهی بدهید که از طریق آن صفحه شما را استخدام کنند.

موفق باشید!

↵ مهرداد حسینی

مهم نیست چند ساله هستید. اگر علاقه زیادی به برنامه نویسی دارید و در آن مهارت دارید ، می توانید مهارت های خود را کسب کنید و کارهای زیر را انجام دهید:

شماره 1

سایت پونیشا به شما امکان می دهد در پروژه ها پیشنهاد همکاری بدهید ، پروژه های زیادی به صورت فریلنسر وجود دارد. اما به اندازه پروژه ها ، درخواست های زیادی نیز وجود دارد که فریلنسری را به یک بستر سخت برای زنده ماندن تبدیل می کند ، اما هنگامی که بررسی های خوبی کسب می کنید ، دستیابی به پروژه ها بسیار آسان است.

به غیر از پونیشا ، وب سایتهای دیگری نیز وجود دارد که می توانید به صورت فریلنسر مشغول شوید مانند جابینجا و سایت خارجی freelancer انجام دهید.

شماره 2

دوره آموزش را بصورت آنلاین برگزار کنید. سایت خود را بسازید و ایده ها و نکات برنامه نویسی خود را از طریق وب سایت خود به اشتراک بگذارید. شما می توانید خدمات آنلاین ارائه دهید و از مشتری ها بصورت آنلاین کار دریافت کنید. حتی می توانید کنفرانس یا مشاوره آنلاین و نرخ شارژ را به صورت ساعتی ارائه دهید.

شماره 3

مهارت های خود را تبلیغ کنید

می توانید نمایه خود را به عنوان “برنامه نویس Php یا برنامه نویس جاوا” یا موارد دیگر لیست کنید.

موفق باشید.

مهرداد

↵ عباس پور حسینی

متاسفانه آسان نیست اگر با نوشتن مشکلی ندارید ، شاید بهترین کار این است که یک وبلاگ در مورد برنامه نویسی، راه اندازی کنید. مقالاتی به آن اضافه کنید و نحوه انجام کارهای خاص را توضیح دهید. در عرض یک یا دو سال ، ترافیک بسیار آهسته به سمت شما می آید. اگر بازدید های شما به ارقامی قابل توجه، حداقل هزار بازدید کننده در ماه ، فروش برخی از محصولات را در وبلاگ خود شروع کنید.

اگرچه این یک روند آهسته است، اما یک دوره قدرتمند است. شما به معنای واقعی کلمه می توانید قبل از هجده سالگی و بدون فشار برای ادامه کار ، دستمزد کامل کنید. اگر سخت کار کنید ، حتی اگر یک سال زندگی کنید ، توانایی کسب درآمد شما را دارد.

↵ اصغر محبی

یک زبان برنامه نویسی شامل iDevice و Android به لیست کارنامه خود اضافه کنید و شروع به ساخت برنامه ها کنید. شما برای شروع پایه خوبی در اینجا دارید و ظاهراً می توانید برنامه های iDevice و Android را در Visual Studio 2015 ایجاد کنید.

مهارت های دیگر شما (به ویژه در PHP) می تواند مهارت های برنامه سازی را از طریق مواردی مانند تیم سازی ، تابلوی امتیازات عمومی ، ادغام رسانه های اجتماعی ، نامگذاری کنید.

در بیشتر موارد ، شما حتی نیازی به پرداخت هزینه برای بازی خود ندارید – سازنده Flappy Bird تمام درآمد خود را از طریق درآمد آگهی کسب کرده است. بسیاری از برنامه ها از یک مدل ترکیبی با ترکیب تبلیغات پشتیبانی و خریدهای درون بازی استفاده می کنند.

اگر تصمیم دارید این سفر را آغاز کنید ، بهترین ها را برای شما آرزو می کنم.

↵ احمد رضا صبوری

بله ، چرا که نه! می توانید کارهای مختلفی را انجام دهید.

1 – یک وب سایت ایجاد کنید و از طریق تبلیغات درآمد کسب کنید.
2 – وبلاگ نویسی را شروع کنید.
3 – قالب وردپرس ایجاد کنید و آنها را بفروشید.
4 – استعداد خود را در فیبر بفروشید.
5 – از به صورت فریلنسر فعالیت کنید.

پیشنهاد مطالعه مقاله  سایت medium ، این مقاله به زبان انگلیسی می باشد.

نشر پاسخ ها توسط ایرانیان سایبر، به منزله تأیید محتوای آن نیست و صرفا جهت آگاهی مخاطبان است.

تگ ها رو بعدا که چند تا شدند اضاف کن!!!!

مشاوره در مورد کسب درآمد
یادگیری چیزهای جدید
کسب درآمد آنلاین
یادگیری
اینترنت
خواستن و کسب درآمد
نوجوانان و سالهای نوجوانی
پول
مشاغل و مشاغل
نصیحت شغلی
سوال شخصی

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید